Jump to content

Android: USB HDD OTG to normal


itanium
 Share

Recommended Posts

Sveiki, biedri,

Pēc virsraksta gan jau ka neko nevarēs saprast, bet īsumā problēma ir tāda:

Pie Android TV bokša (Beelink GT1) tiek pieslēgts USB HDD.

Pieslēdzot šo HDD, no sākuma to atpazīst un var atvērt tikai ar ES File Explorer (ceļš: USB1005/UsbStorage) - gan paša bokša un Android iestatījumos, gan citās programmās (Flud, Asus File Manager) šis HDD itin nekur neparādās. 

Pēc random laika (minūtes > stundas) šis HDD parādās iestatījumos zem Portable Storage un arī pārējās programmas to sāk redzēt. Šajā man vajadzīgajā režīmā iekš ES File Explorer HDD ceļš nomainās uz "root/storage/C2XXXX".

 

HDD vesels. Ir provēts restarts ar pieliktu HDD, ar nepieliktu un pielikt pēc tam, bet tas neko nemaina.

Kas par problēmu? Kā to novērst vai vismaz kā šo pāreju uz "normālo" režīmu iniciēt manuāli?

 

P.S. Atvainojos, ja sadaļa nepareizā.

Labots - itanium
Link to comment
Share on other sites

itanium

Spēj, jo pat tajā brīdī, kad pārējie softi to neredz, ar ES File Explorer HDD var lietot normāli - atskaņot no tā esošos video u.t.t.

Link to comment
Share on other sites

Iespējams, ka to disku tur skanē, vai failsistēmu, vai ticamāk mēdiju saturu. Un kad nsokane'ts, ta dpiemet citur.

 

Tu vari izlīdzēties provējot uztaisīt simlinku, no diska vietas uz kaut kurieni citurieni. Tas varētu palīdzē tikt aŗi citi softi viņu var nolasīt. Taču neatrisinās to, ka pēc laika viņu nomapo savādāk.

 

Link to comment
Share on other sites

VebKamera

Variants noformatēt no Beelinka? Tāds pastāv (neesmu rokās turējis)? Vosj viņš labāk saprot?

Link to comment
Share on other sites

  • 11 months later...

Ok, tā kā tas pēdējā laikā kaut kā vairāk krīt uz nerviem nekā parasti, ir kādas idejas?
S.M.A.R.T. cietajam labs, nomainīju failsistēmu no NTFS un exFAT, nekādas starpības. Uz HDD nekā nav.

Link to comment
Share on other sites

Ja par pašu Android kasti, tad jaunākā. Ext3 vispār neatpazīst, tas ir, atpazīst kā pievienotu OTG iekārtu, bet nerāda ietilpību.

Pats Android noformatēja uz FAT32. Likās, ka atpazina normāli, bet ar izrietošajiem faila izmēra ierobežojumiem ?

Labots - itanium
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...