Jump to content

Windows 7 Pro 0x6B STOP error, startējot datoru

Recommended Posts

ieleja

Lenovo noutbuks ar Windows 7 Pro, iepriekšējā dienā tika "hibernēts", nākamajā dienā ieslēdzot vairs nestartējās, žēlojās par

NDIS.SYS failu

papētot, tiešām šis fails izrādījās bojāts (piemēram nesākās ar "MZ"), atradu tāda paša datuma, izmēra failu un iekopēju, tad parādījās šis BSOD

STOP error 0x6B

https://support.microsoft.com/en-us/help/981833/-stop-error-code-0x0000006b-process1-initialization-failed-error-message-during-startup-on-a-computer-that-is-running-windows-7-or-windows-server-2008-r2

padoms izdzēst failu 'BOOTCAT.CACHE' nepalīdzēja, šis pats fails (3 gab.) no cita datora ar W7Pro x64 nepalīdzēja, visādas Windows iedzimtās spējas izveikt 'Recovery' nepalīdzēja, atmiņa ir bez kļūdām. disks arī, vismaz 'chkdsk' tā saka

disks ir SSD mSATA formātā, tāpēc citā kastē pašlaik nav iespējams nopietni patestēt, bet nekas neliecina par beigtību

vienmēr eksistē universālais "pārinstalēt", to es atceros, bet varbūt kādam ir kāda cita pieredze ar šo STOP kļūdu?

ieleja

nē, kaut ko mirkli pamēģina un pasaka, ka nekas nesanāk, iemeslus nesanākšanai arī nevarot pateikt. tā notiek gan ar instalācijas izveidoto Recovery sistēmu, gan ar arī ielādējoties no Windows 7 Pro DVD. tas NDIS.SYS "corrupted" izpeldēja caur repair, stāstot, kāpēc nevar startēties

ir kādi 7-8 Restore Point, 2 apmēram 2-3 minūtes mēģina, beigās parādās uzraksts "completed", bet tad izlec logs, ka kaut kāda mārrutka pēc neizdevās atjaunot Outlook vai One Drive, jo Restore Point izdzēsts vai sabojāts un tāpēc viss palicis pa vecam

sistēmai ir izslēgti Windows Update, bet pie Restore Point gan stāv rakstīts, ka izveidoti dēļ Windows Update - Critical Update. iespējams to savā nodabā veic MS Office 2016, neievērojot Windows uzstādījumus

Ronalds
pirms 2 stundām , ieleja teica:

disks arī, vismaz 'chkdsk' tā saka

Kopš kura laika chdsk ir lietojams lai testētu hdd/ssd? :D:D :D :D

pirms 2 stundām , ieleja teica:

disks ir SSD mSATA formātā

Šis ļoti izskatās ka disks tomēr būs beigts! SSD gadījumā pirmā pazīme ir failu bojājumi! 

Galvenais - es neesmu atradis nevienu uzticamu tūli SSD testēšanai! 

Te var provēt pārinstalēt, bet pastāv ievērojama iespēja, ka nobruks vēlreiz. Klientam es ieteiktu ssd maiņu + pārinstalācija. 

ieleja

nu nez, ierakstot Google "chkdsk windows 7" diezgan daudz visai autoritatīvu padomu to izmantot (pat Windows 10 šis nav pavisam neieteikts tūlis)

Ronalds

Ielej, ierakstot googlē pareizu pieprasījumu var pat ļoti daudz ko interesantu atrast! :D:D:D 

Bet tev, kurš sevi kā specu un firmas īpašnieku kas ar datoru remontu nodarbojas pasniedz,  tā kā elementāras lietas būtu jāzina!

Tai skaitā arī to, ka nedrīkst laist chkdsk uz aizdomīga hdd/sdd jo šis tūlis, ja ir dzelžu problēma ļoti veiksmīgi var novest līdz pilnīgam datu zudumam!  

chkdsk ir paredzēts failu sistēmas loģisko kļūdu labošanai un viņu var laist tikai tad, ja ir 100% pārliecība ka ar dzelžiem nav problēmu! 

• Patīk 2
ieleja

mani interesēja kā atrisināt manu STOP error, nevis viedoklis "argumentum ad hominem"

tad kaut vien padoms būs?

Pirms 32 minūtēm , ronalds_ teica:

chkdsk ir paredzēts failu sistēmas loģisko kļūdu labošanai un viņu var laist tikai tad, ja ir 100% pārliecība ka ar dzelžiem nav problēmu!

man nav nekādu indikāciju, ka ar dzelžiem kaut kas nebūtu kārtībā, izņemot vienu sabojātu failu

Ronalds
Pirms 2 minūtēm , ieleja teica:

man nav nekādu indikāciju, ka ar dzelžiem kaut kas nebūtu kārtībā, izņemot vienu sabojātu failu

Takš es jau uzrakstīju ka SSD gadījumā sabojāts fails ir pirmā indikācija ka disks iet uz galu! 

Ronalds
Pirms 5 minūtēm , ieleja teica:

mani interesēja kā atrisināt manu STOP error,

Es mainītu SSD un pārinstalētu! 

Vēl var provēt vienkārši pārinstalēt un skatīties ir kļūdas vai nav! 

Bet nu klients nekādi nebūs priecīgs, ja tevis salabotais PC pēc nedēļas atkal noklāsies..... 

Viss pārējais ir tikai čakarēšanās, jo man nav nekādas pārliecības, ka vēl kādi faili nav bojāti! 

Ja ar dzelžiem viss oki un kaut kāda negadījuma dēl (piemēram elektrība raustījās) kāds fails ir bojāts - win recovery viņu parasti māk atjaunot. 

• Patīk 1
Ronalds

Ielej, ja tu strādā no 1993 gada, jeb jau 24 gadus tā kā vajadzētu zināt ka vairumā gadījumu nav jēgas čakarēties ar pusbeigtu logu atjaunošanu, krietni ātrāk ir uzmest imagi un pārkopēt datus! 

Kā arī to, ka pēdējos desmit, ja ne 15 gadus logi paši no sevis nobirst ļoti reti - gandrīz vienmēr, ja ir kādas problēmas ar win, tur apakšā sēž dzelžu problēma!  

jema

Vai tarakāns!

ieleja
Pirms 11 minūtēm , ronalds_ teica:

gandrīz vienmēr, ja ir kādas problēmas ar win, tur apakšā sēž dzelžu problēma!

šis nu gan ir liels pārspīlējums

Pirms 11 minūtēm , ronalds_ teica:

vairumā gadījumu nav jēgas čakarēties ar pusbeigtu logu atjaunošanu, krietni ātrāk ir uzmest imagi un pārkopēt datus

1) cik šajā forumā nav lamāti tie (kaut vai McB), kas visiem iesaka "pārinstalē Windows",

2) "image" var būt pieejams standarta ofisa kastei, šeit ir cits gadījums, pietiekami pieķūnēta izstrādes vide, visādi VPN u.t.t., jeb ja uzlikt Windows un Office paņems kādu stundu, tad šeit vajadzēs kādu dienu

Edited by ieleja
Ronalds
Pirms 5 minūtēm , ieleja teica:

tad šeit vajadzēs kādu dienu

Nu tad klonē disku un mēģini laist windows recovery! 

Kaut gan ļoti liela iespēja ka tāpat nāksies beigās pārinstalēt. 

Es te nesen nočakarējos ar savējo pc - win bija upgreidots no 7 uz 10, tad ssd nobira, klonēts uz citu, labots, it kā viss beigās strādāja. Tad uzliku pēdējo win 10 updeitu un pc vairs nestrādāja kā nākas. Kādu dienu nočakarējos mēģinot savest kārtībā, bet beigās tāpat nācās pārinstalēt... Un kādas divas dienas nočakarējos lai savējo izstrādes vidi dabūtu dabūtu darba kārtībā....  

Ronalds
Pirms 19 minūtēm , ieleja teica:

ja tu domā kaut ko tādu:

Cita jau nav!

Potenciāli neizdodas dēļ SSD kļudām! Es teicu - noklonēt disku uz citu un tad mēģināt! 

Ja arī tad nesanāk, tad nāksies vien pārinstalēt.... 

Mans ieteikums - pēc pārinstalācijas un izstrādes vides nokonfigurēšanas noņemt image - lai nākotnē mazāks čakars! 

ieleja
pirms 2 stundām , ronalds_ teica:

Cita jau nav

gan jau ka kaut kas ir:

https://technet.microsoft.com/en-us/windows/hh826071.aspx

https://docs.microsoft.com/en-us/microsoft-desktop-optimization-pack/dart-v10/index

1 stundu atpakaļ, tiger23 teica:

Safe mode mēģināji?

tāpat restartējas, pēdējais, ko ielādē ir

CLASSPNP.SYS

vizuāli ielāde notiek līdz krāsaino logu animācija beidzas, izveidojas 4-krāsu karogs un ... BSOD

to F8 opciju, kur piedāvājas LOGot notikumus, izmantojot, nekāda %WinDir%\Ntbtlog.txt nav

Edited by ieleja
drunk_lizard

hohma. datorspecs ieleja, muahahahahaha

da arii paareejie diezgan klauniski :>

un vispaari

sfc /scannow

ieleja

jau sabēdājos, ka tevis - vēl viena mana štata aptčibrika nav, domāju jau kaut kas noticis

jā, sfc nekādā veidā nepalaižas, stāsta, ka "Windows Resource Protection could not perform the requested operation" un beidz darboties pat nesācis

izmēģinot visu, kas bija manā rīcībā, beigās pārinstaleju, tagad Intel SSD Toolbox par disku stāsta visu to labāko, viss koši zaļš un vēl palikuši 100% dzīves

šā vai tā, tai kastē ir divi diski, viens mSATA sistēmai un otrs oriģinālais HDD datiem

drunk_lizard

da nekas nav noticis :>

vienkaarsji no daudz/maz tehnikas un it foruma sjii vieta ir paarveertusies par uteni un alkaanu-degradantu vietni. liidz ar ko es te iipasji neko pazaudeejis neesmu...