Jump to content

Meklēju avantūristisku programmētāju


Medis
 Share

Recommended Posts

Meklēju programmētāju, lai izveidotu robotu priekš oq option. Ir stratēģija kuru varu pamatot. Par samaksu jāvienojas individuāli, jo tas ir projekts tieši lai pelnītu.

rakstiet uz : simplyeviva@gmail.com

Link to comment
Share on other sites

šeit ar to domāts idiots, kurš gatavs strādāt par brīvu. Tāpēc, ka viss tas ir fufelis un nekādu naudu nenes. Ja nestu, tad autoram nebūtu problēmu samaksāt uzreiz.

Link to comment
Share on other sites

Raimonds1

Nu paga, nauda jau vēl ir jānopelna. :pardon:

 

Bet, ja nopietni, patiešām, patiešām nevar pieļaut domu, ka kāds var pats izdomāt vai kaut kur noklausīt IDEJU, labu ideju, ietekmēties no tādas, pielikt savu izdomu un tas, ka vajag tikai to visu pareizi noorganizēt un savākt tos, kas izdarīs darbu praktiski, tas ir kaut kas nepieņemams?!

Labots - Raimonds1
Link to comment
Share on other sites

itanium

Manuprāt, šādiem mazajiem darbiņiem nevēlēšanās maksāt nozīmē tikai to, ka tu tai idejai līdz galam netici.

Labots - itanium
Link to comment
Share on other sites

itanium

Ja tava zelta stratēģija strādā ne tikai uz binārajām opcijām, bet arī uz akcijām/valūtu, un tu esi gatavs arī maksāt, tad vari arī padot man privāto ziņu.

Pie MQL4 (MetaTrader 4) esmu jau piešāvies un neko eksotisku apgūt nevēlos.

 

 

Link to comment
Share on other sites

saturns
pirms 5 stundām , Medis teica:

Meklēju programmētāju, lai izveidotu robotu priekš oq option. Ir stratēģija kuru varu pamatot. Par samaksu jāvienojas individuāli, jo tas ir projekts tieši lai pelnītu.

 

Speciāli pieregojos forumā, lai Medi painformētu, ka IQ Option robotu platformu ir slēguši jau labu laiku. IQ Option API iespēju nepiedāvā, tad ir jautājums, ko tu grasies programmēt ??? Vienkārši interesanti.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ja nav API, var tak screenu capturēt un imitēt peles/klaviatūras darbību ... ;)

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

Ejam purvā un rokam! Man liekas, ka man ir nojausma, kur varētu būt apglabāts kāds Vācu tanks no WW2 laikiem!

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

meklēju avantūrisku sekretāri nenodibinātā uzņēmumā, nu bet strādāšana mājās un tikai pa vakariem

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...