Jump to content

Ka lai Efektivi nobloke pieeju paris Majaslapam?


www.MistersPimpausis.lv
 Share

Recommended Posts

www.MistersPimpausis.lv

Man ir problema...kad isti nav ko darit -tad eju paris majaslapas un nositu tur laiku,lai ari varetu darit kko produktivaku, parastie vainenieki: zinju portali,forumi,yt...

Dienas laika salasas uz 3-4h pilnigi izniekots laiks :(

Esmu sastadijis listi ar lapam kuras ir vainigas, ir meginats caur kkadiem browsera addoniem vinjas nobloket- ...bet... tas nestrada jo tur 1-2minusu laika var izfunktieret kaa tos blokus apiet un to es negjelis ari daru- vienkārši izrubiju addonu ara :( 

Zinu... ka man ir problema,bet gandriz kaa alkoholikjis nespeju ar to cinities dien-dienaa ja ar paris klikskiem var tos blokus nonjemt nost un ir deguna prieksa tas viss.

 

Ir idejas kaa varetu nobloket konkretas lapas lai fiziski vinas nebutu pieejamas vai ari butu japavada vismaz 20minutes lai atjaunotu pieeju vinam?

caur host failiem hopeless jo ja gribesu varu ar paris klikskiem ieiet ieksha un izdzest.. zinu zinu.. :(

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ir tāda filma Zāģis. Tur var pasmelties daudz un dažādu ideju, kā izveidot sarežģītas lamatas. Ja kādu nepaspēsi laikā atrisināt, problēma var pazust uz visiem laikiem.

  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

shark15

routeri noblokejam lapas un mainam paroli admin kontam routeri ... jauno paroli liec vadit ieksha sievai un pasaki lai ieliek jums kadu svarigu datumu paroles vieta... 

problema atrisinata , jo kurs gan normals vecis spej atcereties jubileju datumus :D:D:D

  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

Bruketajs

1. Mikrotikam var uzrakstīt skriptu, lai parole mainās uz randomu katru dienu.

2. Vajag risināt aizņemtības (vai dīkstāves) problēmu - ja būs ko darīt, tvnetam laika neatliks.

 

Link to comment
Share on other sites

Bruketajs
Pirms 7 minūtēm , Jainit teica:

Galvenais tad nestāstīt, ka rūteri var arī noresetēt un parole tiks nomesta.

Pēc reseta jāsabaksta atpakaļ konfigs - būs slinkums... 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , Bruketajs teica:

jāsabaksta atpakaļ konfigs - būs slinkums... 

Gan jau viņam kaut kāds next>next konfigojams rūteris nevis MT :D

Par tēmu - vai no provaidera nevar nopirkt šādu pakalpojumu?

Link to comment
Share on other sites

Bruketajs

Paskatījos - var iebakstīt opendns serverus un tad vispār vairs nekas īsti neies... 

Link to comment
Share on other sites

Pats sev bloķēs un pats pēc tam "sevi lauzīs ...." Nju nju ....

Ir labāks padoms - izmet datoru pa logu ! uz laiku tiešām palīdzēs 100%.

Link to comment
Share on other sites

Anonīms Alkoholiķis

Mikrotikam var uzlikt aizsardzibu pret resetošanu (padarīt stipri apgrūtinātu). Tagad tikai paliek jautājums, ko iesākt ar viņa telefonu..

Link to comment
Share on other sites

Viņam telefonā ir tikai 100MB i-neta un datus viņš pārsvarā tur izslēgtus! ;) Kā Tu tā - neseko visam līdz?

Link to comment
Share on other sites

Pirms 38 minūtēm , www.MistersPimpausis.lv teica:

Bet tiesam esmu vienigais kas lieki nopish  dienas dalu darot pilnigi bezjedzigas lietas?

Neesi vienīgais, bet laikam tikai tu līdz šim esi vērsies pie tik netradicionāli eksotiskām metodēm, lai to risinātu.

Link to comment
Share on other sites

Mielestapa

Viss ir relatīvi, mūsu galvās. Ir kaut kādi stereotipi, kas ir labi, un kas nav labi. Čakli strādāt esot labi, bet internetā nosist laiku neesot labi. Tomēr nav nekāda atskaites punkta, lai to pārbaudītu. Katram savs!

Link to comment
Share on other sites

Nez kāpēc man škiet, ka šī tēma ir vienkārši ēsma troļļošanai...

Link to comment
Share on other sites

Pirms 6 minūtēm , Mielestapa teica:

Viss ir relatīvi, mūsu galvās. Ir kaut kādi stereotipi, kas ir labi, un kas nav labi. Čakli strādāt esot labi, bet internetā nosist laiku neesot labi. Tomēr nav nekāda atskaites punkta, lai to pārbaudītu. Katram savs!

Forši - darbs nav zaķis - neaizmuks utt. Vēl jau varam pacelt tēmu par to kas vispār ir labi vai slikti. Piemēram, ir ciltis, kurās sabiedrības daļas vairākums uzskata, ka ēst cilvēku ir labi, savukārt cita (jāpiezīmē lielākā) daļa cilvēku sabiedrības tam tā īsti nepiekrīt... Ņehren filozofēt - strādāt vajag, tad nebūs šādu apgarotu spriedelējumu. :p

Link to comment
Share on other sites

9x19 parabellum

Link to comment
Share on other sites

ja tas būtu viegli risināms šis forums paliktu bez lietotājiem, vai katrs ielūkotos forumā reizi dienā uz 5min

 

iesaku ieviest kādu derīgu un aizraujošu hobiju/nodarbi, piem. nezinu. būvē gudro māju, konstruē saules kolektorus, vai restaurē kādu interesantu autolūzni.

 

baidos, ka pat tehniski realizējot uzdevumu nedēļas laikā atradīsies citas vietas internetā kur pavadīt laiku. 

 

drīzāk veido atļauto lapu sarakstu

 

pareizāk, būtu pārskatīt dzīves režīmu, ēšanas, miega, sporta ieradumus, problēma varbūt pazustu.

Ja ir kas sanāk lūdzu uzraksti! :D

 "man vienam paziņam" ir līdzīgi 

Labots - rodrigez
Link to comment
Share on other sites

www.MistersPimpausis.lv

reku atradu app prieks chromes

https://chrome.google.com/webstore/detail/simple-blocker/akfbkbiialncppkngofjpglbbobjoeoe

 

var nobloket visas lapas ko gribi, var uzlikt lai nevar disablot pasu app vai ari caur Incognito ieiet ieksha netaa, un lai tiktu pie settingiem var uzlikt sev paroli.

Tatad esmu sarakstijis visas lapas ko gribu nobloket ( ieskaitot boot.lv ) un uzrakstijis sev uz lapinjas garu garu garu password kas tiks noglabats, ja baigi vajadzes kadaa lapa iet iekshaa jainstale vai nu cits browseris vai ari jaiet pec lapinjas ar paroli..

 

 

SAJANORA...

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Vēlu veiksmi, firefox un Opera Tevi jau gaida.  

Apsveicami, protams, ir jebkādi centieni.

 

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...