Jump to content

Kur var nopirkt letu kiniesu kartingu pieaugosajiem?


Recommended Posts

Kur var nopirkt letu kiniesu kartingu pieaugosajiem? liidz 1000 eur ,jauns,

2 jaut. No tiem lietotajiem kartingiem sludinajumos ss.l v, kaa vispaar var saprast kursh ir domats beerniem, kursh pieaugushojiem\/ tur raamju izmeerus/brauceja max garumu/masu neviens neraksta.

Godigu neko nezinu pa so temu bet gribuj iegadaties sadu aparatu.

 

Link to comment
Share on other sites

Cubot99

no kinas negribaas gaidiit kad atnaaks, veletos iegataties no kaada vieteejaa tirgotaaja

Link to comment
Share on other sites

pirms 14 stundām , Cubot99 teica:

No tiem lietotajiem kartingiem sludinajumos ss.l v, kaa vispaar var saprast kursh ir domats beerniem, kursh pieaugushojiem\/ tur raamju izmeerus/brauceja max garumu/masu neviens neraksta.

Piezvanīt un pajautāt slabo? Un noteikti lietots ne-ķīnas būs daudz labāka izvēle kā jauns ķīnietis.

  • Patīk 4
Link to comment
Share on other sites

Tu dumjš esi? Izbrauc vienreiz un zināsi ko tu gribi! Labas kartings pat visus 25K var maksāt! 

Link to comment
Share on other sites

Cubot99
(labots)

Bl* jautajums bija kur nopirkt pa 1k, ja nezini atbildi tad nepiesarno temu

Labots - Cubot99
ES LAMAJOS
Link to comment
Share on other sites

@Cubot99 bez lamāšanās, Ok?! Izlabo attiecīgos tekstus.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

NU vismaz kāds motors tevi interesē?

Link to comment
Share on other sites

Cubot99

Es neko nezinu par kartinkgiem, to jau es teicu. man ir viena stuka un es gribu kartingu izpriecaam, iesakat!

Link to comment
Share on other sites

nu nezinu vismaz googli palasi,  tavs jautājums skan:  Gribu to, nezin ko?

Link to comment
Share on other sites

Cubot99

Nepiekritu. Es zinu ko es gribu, es tikai nezinu kur to var nopirkt LV, tadel jautaju seit, lai uzzinatu, jo moz kaads zin. Googlee var visu ko izlasiit aarzemju forumos bet kaada tam jeega, ja (piemeram) amerikas forumaa ieteiktos modelus nevar iegadaties LV? Bet tagad, kad esmu sapratis ka LV neatradisu mekleto, tad nekas cits neatliks kaa to dariit un suutit visu no aarzemeem. Tizli, reaali, ja kautkas nopliist, tad jaasuuta no vaacijas vai velnszinkur un jaagaida kad pienaaks. Buutu vietejais veikalins ar visam rez. dalam butu idealnjiks! :)

Link to comment
Share on other sites

Anonīms Alkoholiķis

Re te arī būs - http://www.arteracing.lv/crg/

Ar aptuvenām izmaksām - rāmis no 1.5k, motors 1.8k, un vel detaļas 1k...

 

 

Bet tā kā neliksi pārējiem mieru, ka tev nav budžeta priekš normāla kartinga, tad ej uz šejieni - http://mod13.lv/lv/kartingi.html

Labots - Anonīms Alkoholiķis
Link to comment
Share on other sites

Cubot99

Nee paldies man nevaig tik daargu

Un vispar ja man butu taada nauda tad es driizak nopirktu kvadraciklu. Suuda kartings ,manaa uztveree , nedrikst pikjot tik augstu.

Link to comment
Share on other sites

Cubot99

Un tiem kuri saka ka *kaartiiga kartinga* veertiiba saakas no 100000056234 miljoniem kilogramiem zelta, tad kaa atbildi pievienoju so video 

350 dolarus vins ieguldija sini tarakaanaa. Jaunu Kiiniesu kvadraciklu 250cc var iegaadaaties nedaudz zem 1k eiro, tadel pielauju domu, ka puslidzsakarigu kiiniesu kartingu ir iespejams iegataties par 1k un mazaak.

Link to comment
Share on other sites

Ak tu mazo muļķīt, tu zini cik maksā tikai jauna viņa mazā riepiņa???

Link to comment
Share on other sites

Cubot99
(labots)

Yess lielo gudriit! 0:33 sekudee ir atbilde

 

PS na* nevar postot neko, varu tikai labot komentaru. laikam es kadu jau esu nokaitinajis.

Labots - Cubot99
Link to comment
Share on other sites

itanium
pirms 6 stundām , Cubot99 teica:

Nee lietots variants atkriit. Ja kautko saprastu no kartingiem, tad veel varbut.

Tajā budžetā Latvijā tev sanāk tikai lietots. Atrodi kādu, kurš kaut cik rubī, ņem viņu līdzi un brauc skatīt. 

Varbūt te pat kāds biedrs varētu tev iemest dažus jēdzīgos variantus no ss.lv (tur par <= 1000 EUR ir vairāki).

 

 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Cubot99

Iespeejams tev ir taisniiba. Tas buutu loti jauki ja kaads man paliidzeetu un ieteiktu!

Link to comment
Share on other sites

itanium

Nu, kartingisti (bija mums te daži), kurš palīdzēs SSā kaut ko kaut cik sakarīgu atrast?

Labots - itanium
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...