Jump to content

Uz jaunā datora nevar uzlikt Win 7


rbs
 Share

Recommended Posts

Sveiciens visiem.

 

Nopirktu komponentes un saliku kompi, bet problēma ir tajā, ka nevaru uzlikt windows 7, jo trūkst NVMe M.2 diska draiveri. Draiveri nav pieejami, jo SSD ko nopirku itkā skaitoties OEM un priekš viņa nav pieejami nekādi draiveri. Palaižot Windows 7 instalāciju viņš prasa ielikt CD vai browsēt mapi kur ir draiveri.

 

NVMe disks:

Samsung Polaris

 

Ko darīt? :shout: Paldies.

Link to comment
Share on other sites

Jāpērk tāds, kuram ir draiveri. Vai jāliek jaunāki logi.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

No kurienes laid instalāciju, DVD, vai USB? Nesen bija gadījums ar līdzīgiem simtomiem, kad instalu laidām no USB, bet DVD bija palicis mācplates draiveru disks. Kad to draiveru disku izņēmām, viss notika kā smērēts. Vot tikai neatceros, W7 vai W10 likām.

Link to comment
Share on other sites

(labots)
Pirms 3 minūtēm , e = d teica:

Jāpērk tāds, kuram ir draiveri. Vai jāliek jaunāki logi.

 

Jau pa vēlu citu dzelzi pirkt, ir nopirkts. Darba programmatūras dēļ nevaru likt Win 10, tikai uz 7 griežas softs.

 

Pirms 2 minūtēm , ggg97 teica:

No kurienes laid instalāciju, DVD, vai USB? Nesen bija gadījums ar līdzīgiem simtomiem, kad instalu laidām no USB, bet DVD bija palicis mācplates draiveru disks. Kad to draiveru disku izņēmām, viss notika kā smērēts. Vot tikai neatceros, W7 vai W10 likām.

 

Mēģināju gan no DVD, gan USB - nekas nemainās.

Labots - rbs
Link to comment
Share on other sites

Kā integrēt windows instalācijas ISO failā šo draiveri? Atvēru ar PowerISO, pievienoju mapi, ierakstīju DVD disku, bet instalācijas laikā kad browsēju, tur tā mape ar draiveri nav.

Link to comment
Share on other sites

Windows būtojamā flaškā gan varēja redzēt to pierakstīto mapi ar nvme draiveri , flešku taisīju ar ASUS mācplates piedāvāto tūli ...

Link to comment
Share on other sites

Pirms 10 minūtēm , Dils teica:

Windows būtojamā flaškā gan varēja redzēt to pierakstīto mapi ar nvme draiveri , flešku taisīju ar ASUS mācplates piedāvāto tūli ...

 

Tev ir links uz to tooli ?

Pirms 51 minūtēm , Arnis2002 teica:

nlite

 

Integrēju draiveri, bet vienalga bez rezultāta:

https://u84i.imgup.net/win7b7d8.jpg

Link to comment
Share on other sites

Tu redzi to cd/iso no kura mēģini instalēt un tas nesatur nvme draiverus, jo tie nav Win7 sastāvā. T.i. diskiekārtā USB1 ir ielādēts cd iso Win7, tur nav pieslēgts USB2 ar draiveriem

Link to comment
Share on other sites

(labots)

Mēģināju Win 7 instalācijas flešku bāzt  USB 2, gan USB 3, gan 3.1 caurumā - nekādu izmaiņu.

Labots - rbs
Link to comment
Share on other sites

Tu nesaprati, vienā pieslēgumā USB1 var ievietot tikai 1 cd ar konkrētu iso failu

 Ja draiveris neatrodas iekšā šajā konkrētajā cd, tad ir nepieciešams to ielādēt no cita diska - cita cd, cita floppy, cita USB. Vari vai nu pieslēgt papildus disku Y, vai iedabūt draiverus esošajā iso failā.

Link to comment
Share on other sites

Bet man taču nav SATA ierīces nevienas pieslēgtas.

Link to comment
Share on other sites

Tev var būt kaut 15 iso faili ierakstīti tajā zibatmiņā, instalācija to neredz, viņa redz tikai to sava iso saturu

Link to comment
Share on other sites

Pirms 2 minūtēm , abi teica:

Tu nesaprati, vienā pieslēgumā USB1 var ievietot tikai 1 cd ar konkrētu iso failu

 Ja draiveris neatrodas iekšā šajā konkrētajā cd, tad ir nepieciešams to ielādēt no cita diska - cita cd, cita floppy, cita USB. Vari vai nu pieslēgt papildus disku Y, vai iedabūt draiverus esošajā iso failā.

 

Es jau mēģināju integrēt ISO failā ar NLite - nekāda rezultāta.

Link to comment
Share on other sites

gribi parādīt instalācijai cita iso saturu - pieslēdz citu disku, zibatmiņu, cd utt.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , abi teica:

Tev var būt kaut 15 iso faili ierakstīti tajā zibatmiņā, instalācija to neredz, viņa redz tikai to sava iso saturu

 

 

Es integrēju ar NLite windows instalācijā + arī iemetu mapes vienkārši ISO failā. Nelīdz.

Link to comment
Share on other sites

Nu nav taču sanācis, tai video taču ir redzams ka uz X diska nav mapītes nvme ar draiveriem

Link to comment
Share on other sites

Just now, abi teica:

gribi parādīt instalācijai cita iso saturu - pieslēdz citu disku, zibatmiņu, cd utt.

 

Es jau tā mēģināju - palaidu instalāciju no DVD un tad iespraudu flešku, domāju ka varēšu ar to BROWSE pogu norādīt mapi, bet nospiežot browse es netieku nevienai ierīcei klāt, tur kautkādi faili - es screenshotu iemetu augstāk.

Just now, abi teica:

Nu nav taču sanācis, tai video taču ir redzams ka uz X diska nav mapītes nvme ar draiveriem

 

Es nezinu kas tas ir X disku, izskatās, ka tas nemaz nav instalācijas disks/fleška. Tur kautkādi temp instalācijas faili manuprāt.

Link to comment
Share on other sites

Labāk otrādi, instalē no zibatmiņas un draiveri no DVD iebaro, tur nu nenokļūdīsies nekādīgi

Link to comment
Share on other sites

Ja esi ticis tik tālu kā tai video, tad Tava vienīgā problēma ir tā ka neesi mācējis nolikt win pieejamā vietā derīgus nvme draiverus. Liec visu to legacy un Uefi mierā patreiz, ja vien nav pie reizes arī mērķis nomainīt mbr uz gpt vai otrādi, taču tas ir jau cits stāsts un papildus prasīs no Tevis zināšanas kā pareizi ierakstīt iso failu zibatmiņà - priekš mbr vai gpt

Link to comment
Share on other sites

... emm... moderi, ok dzēsiet manu komentāru, ja tas ir offtops... bet nu nesaprotu divas lietas:

1. Kāpēc likt tieši win7, čakarēties un tā, nevis win 10?

2. Vai te nebūtu problēma ar totālu curvehands.dll? Tas ir vai tomēr nevajadzētu meklēt spečuka palīdzību...? Telemedicīna ne vienmēr var līdzēt...

Link to comment
Share on other sites

Te speciāls gadījums, nav tik vienkārši kā nedomājot win 10 uzlikt

Link to comment
Share on other sites

Es darba vajadzībām izmantoju vienu web based softu, kurš izmanto Java. Un darbojas tas pasākums tikai ar dažām Java versijām, tikai Internet explorer 8 un tikai uz Windows 7. Man nav variantu ar Win 10. Viens kadrs teica, ka tomēr panāca, ka viņam darbojas uz win 10 un ar Internet explorer 11 - bet man nav iespējas uzzināt ko un kā viņš izdarīja.

 

Nolādētā Java bloķē tā softa darbību un nav iespējas atslēgt Java drošību tik, lai ļautu softam darboties. Java saka, ka šitas ko tu dari nav secure, un neļauj softam darboties.

Pirms 4 minūtēm , abi teica:

Te speciāls gadījums, nav tik vienkārši kā nedomājot win 10 uzlikt

 

Windows 10 es pamēģināju uzlikt - darbojas kā pasaka, nulle problēmu. Man pilnīgi neviens draiveris nebija jāliek manuāli, windows pats visu atrada, pieinstalēja, sakonfigurēja, super! Es labprāt lietotu 10 uz tās kastes.

Link to comment
Share on other sites

rbs, labi, ignorē manus komentārus...  :) 

Link to comment
Share on other sites

nu nekas, patrenēsies, sapratīsi kāpēc instalācija patreiz neredz draiverus, pats vēlāk smiesies, jauku vakaru :)

Link to comment
Share on other sites

Vari vēlāk sporta pēc brutāli ar WinRAR iekopēt iso failā mapīti ar draiveriem. Nav bijusi vajadzība pašam to izmēģināt, bet vajadzētu sanākt :)

Link to comment
Share on other sites

Pirms 2 minūtēm , abi teica:

Vari vēlāk sporta pēc brutāli ar WinRAR iekopēt iso failā mapīti ar draiveriem. Nav bijusi vajadzība pašam to izmēģināt, bet vajadzētu sanākt :)

 

Jau mēģināts, instalācijas laikā browsējot neredzu mapes.

Link to comment
Share on other sites

Tev vajag taisīt būtojamu flešku no kuras tad arī instalēt to W7, un tajā pašā fleškā arī ierakstīt tos draiverus, tad viss sanāks, jo Windows instalācijas vide nav tik advancēta lai redzētu daudzus diskus sistēmā un lietotu tos .

Link to comment
Share on other sites

ManiaKsLV
(labots)

izmanto melto usb 2.0 ieeju! ir bijusi problema spraužot pa taisno usb 3.0 ar win 7 intsalaciju vai bios disable usb3.0 support. un ja tas nepalīdz startē instalāciju ar F8 bez draiveriem.

Capture.JPG.ddc713a74fae3dee4287dc85bb8d4d08.JPG

Labots - ManiaKsLV
Link to comment
Share on other sites

pirms 9 stundām , rbs teica:

Es darba vajadzībām izmantoju vienu web based softu, kurš izmanto Java. Un darbojas tas pasākums tikai ar dažām Java versijām, tikai Internet explorer 8 un tikai uz Windows 7.

 

Win10 kā pamata OS un W7 virtuālajā mašīnā neder? web bāzētam softam tak prasības nav lielas.

Link to comment
Share on other sites

Bruketajs

Vai tad win7 nespēja ielasīt draiverus no norādītās mapes? Tajā gadījumā ar Rufus uztaisam bootablo flashu, manuāli iekopējam mapu nvme_drv un pie instalācijas norādam ceļu. 

Bet nu labi, ka win jau instalējas un noteikti jau ir uzinstalēts.

Hoonda, paraksts nogalināja - tieši pusdienas ēdot izlasīju un klepoju aizrijoties... 

Link to comment
Share on other sites

Windows uzinstalēts, visi draiveri der. Paldies par palīdzību.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...