Jump to content

Vai ir vieta, kur var pārbaudīt par lētu naudu mašīnas akumulatorus?


Recommended Posts

Čau, puikas! Jautājums ir sekojošs, vai Rīgā ir kāda vieta kur var pārbaudīt mašīnas akumulatorus uz ietilpību, par normālu ciparu, bez galvas pišanas?

Vakar biju Rīgā ar sievas mašīnu un aķis nosprāga, AT, labi tuvumā veikals, vadus nopirka, a tur pie ārsta meitenes braukā, nu kāds piepīpēt, labi ka čomus dabūja izglāba!

Man mājās ir kādi 3 gabali sakrājušies, kā ziemā -20 nevaru piestartēt no rīta (speciem saku, ģenerators lādē labi), pērku jaunu, vecais uz garāžu, tagad domāju varbūt kāds no vecajiem ir dzīvotājs?

Link to comment
Share on other sites

Tur nafig kaut ko īpaši baudīt - autostarts.lv - aizved veco jebkādā stāvoklī un pērc jaunu ar 10 LS atlaidi. Viņi paši ražo, atjauno, tos akumulātorus, cena arī bez bonusa laba. Var tur pirkt arī citus brendus. Ja esi gatavs tālāk pāriet uz tirdzniecības zāli, tad veco notestēs bez maksas. Nu tā vismaz bija. Labu laiku nav sanācis tur griezties, jo pieturos patreiz pie principa 3-4 gadi aķi uz sale, vienalga iet vai neiet, jaunu vietā un attā uz atkal 3-4 gadiem. Es griezos O. Vācieša ielā, bet tagat, meklējot kā pareizi saucas, atradu ka ir tepat man Purčikā, deguna galā.

Link to comment
Share on other sites

Akumulators nav vīns, kas ar gadiem paliek labāks (par vīnu es arī neesmu pārliecināts).

Līdz ar to vecos ved uz utilizāciju un viss.

Arī ir laba pieredze tieši ar autostarts. Akumulatoram to pārbaudi veic bez maksas. Ja nu tomēr kaut kas.

Link to comment
Share on other sites

"Bagāts dara kā grib" nav labs princips. Resursus vajag taupīt. (Es gan pats tikko nopirku jaunu, un izskatās, ka nevajadzēja... Nebūtu nopircis, varbūt pieteiktos uz taviem...)

Tak uzlādē pats un uzliec mašīnai, mēģini. Pat ja ziemā nederēs, vasaru varbūt nobrauksi. Bet, ja gadiem stāvējuši tukši, tas viņus bojā.

Link to comment
Share on other sites

Normāls akumulātors maksās apmēram 50 EUR, ja no tā vēl noņem nost bonusu par veco, tad tā summa par bezkreņķu braukšanu 3-4 gadus nav neko liela pat salīdzinot ar ikmēneša degvielas izdevumiem. Tas ar vēl štrunts, bet cik reāli izmaksā kaut 1 "glābšanas operācija" - cilvēki zvanās, kāds skrien stumt malā, ievilkt, braukt meklēt citu akumulatoru, steidzīgi evakuēt cilvēkus uz skolu/bērnudārzu etc., kavē darbus, pasākumu lidmašīnas un vilcienus. Vienreiz pēc sviestmaizes principa iekritīs uz galīgi nelaikā paģībušu akumulātoru un samaksās 10x - 100x vairāk par visā dzīvē uz akumulātoriem ietaupīto.

T.i. uzskatu ka auto akumulātors nav tā lieta uz kuras būtu jēga censties ietaupīt izspiežot vispēdējo no veca akumulātora, būs finālā dubulti jāparmaksā

  • Patīk 4
Link to comment
Share on other sites

Pirms 10 minūtēm , abi teica:

Normāls akumulātors maksās apmēram 50 EUR

Jā, izskatās ka parunāt tev patīk, bet neko mainījis neesi!

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Zin...

60 ah? 0_o Man benzīna dzinējam prasa 100 Ah. Un tas ir 20 gadus vecai mašīnai. 60aH varbūt kādam 3.golfam der. 

 

Bet vispār jā, visticamāk tie aķi nebūs lietojami, bet hu mēģināt tajā Autostartā var

Link to comment
Share on other sites

Honda Accord 2.4L benzīnam orģināli no rūpnīcas nāk kabatas formāta tāds mini akumulātors 45Ah 300A un neko, darbojas

Tieši tāds kā uz bildes kā reiz izvilka:

Pēdējās maiņas:

28.09.2012

19.01.2016

 

Deta 45 Ah.jpg

Un tas pie tam ka šis akumulātors savas karjeras pirmās nedēļas beigās dabuja nosēsties tā ka pat centrālo atslēgu nespēj pakustināt un tika reanimēts.

Link to comment
Share on other sites

pirms 6 stundām , abi teica:

autostarts.lv - aizved veco jebkādā stāvoklī un pērc jaunu ar 10 LS atlaidi 

50€ akumulatoru piedāvā ar apmēram 4€ atlaidi (neesmu pircis, bet mājas lapā tā rakstīts).

Link to comment
Share on other sites

Pirms 34 minūtēm , abi teica:

tāds mini akumulātors 45Ah 300A un neko, darbojas

Tik liels aķis ir manam putekļusūcējam! :dance3:

Sievai ir MB, stāvēja 100, tagad uzmetu 80 veco, it kā griež, uzliku lādēties, bet ja ir noņemts tas nozīmē, ka man viņš ziemā ir gļukojis Tādēļ gribēju nomērīt ietilpību. 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Tad šie skopāki būs kļuvuši :) Tie 10 Ls bija kaut kur ap 2010. gadu par 65Ah akumulātoru no V6 Audi

tam MB servisa grāmatiņā un vispār akumulātoru ražotāju katalogos arī ir tik milzīgi 80-100Ah paredzēti? 

Link to comment
Share on other sites

Zin...

Yup, man mersim prasa, bet nu ir arī ko darbināt, pieļauju, ka autnonomā salona apsilde vien prasa daudz

 

Capture.JPG.2d21adf7fa054d93fc38379b663d0912.JPG

Link to comment
Share on other sites

Ronalds

Ja aķis ir gļukojis, tad neko daudz tā mērīšana nelīdzēs. Ja ir bijis izlādējies zem 10v, (pat jauns) tad gandrīz vai 100% varbūtību gan ietilpība gan starta strāva būs zaudētas. 

Man bija gadījums kad dēļ ģeneratora gļuka jauns aķis izlādējās. Viss, bija beigts.... 

 

Var uz vasaru uzlikt. Bet ziemā tā vai tā vajadzēs jaunu. 

Link to comment
Share on other sites

... kas tiek saprasts ar aķa ietipības mērīšanu? Vai tiešām tas ir variants, kur slēdz klāt noteiktu slodzi un aķi nosēdina, tas ir mēra patieso aķa ietilpību? Jeb vienkārši piesprauž "slodzes dakšu"? Pirmais variants - to es nekad neesmu dzīvē redzējis (nujā, esmu no laukiem, Rīgā moš tādas lietas ir... ), otrais - tāds šķiet ir jebkurā kaut cik normālā aķu veicī, vismaz Ventspilī esmu to redzējis  vairākos...

 

Manam dzirksteļaizdzedzes vācu brīnumam oriģināli arī prasās 100Ah aķis, gan jau dēļ tā, ka auto nāk no Vācijas ziemeļiem, ir autonomā plīts un citas lietas. A tā - pārgāju uz 74Ah, nav ne vainas... kopš salaboju španunga noplūdi, auto var stāvēt mēnesi un viss ir štokos...

Link to comment
Share on other sites

Interesē Pirmais variants. 

Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , Klusu teica:

50€ akumulatoru piedāvā ar apmēram 4€ atlaidi (neesmu pircis, bet mājas lapā tā rakstīts).

Es to konkrēto 45Ah 3.5 gadus lietoto dažu stundu laikā SSkā pa 10 vai 12 EUR notirgoju (vēl ejošu, bet ar nojausmu par slābanumu, ziemā pie lieliem mīnusiem grieza lēnāk nekā man patiktos). Pa 4 EUR, va tik nevar jau kā metāllūzni nodot

Link to comment
Share on other sites

ricijs

Tālājā 2010. gadā metāllūžņi maksāja kosmosu salīdzinot ar šodienu, tāpēc deva atlaidi 10ls, bet tagad 4€. 

Link to comment
Share on other sites

(labots)

Faktiski  vajag abus mērījumus, sen gribēju uz arduino ietilpības mērītāju uztaisīt  kurš  logo spriegumu un nokrītoties lidz noteiktam atslēdz slodzi. 

Tagad gan šādu vieglāk no Ķīnas uz sūtīt.  Bet tikai piem. 65,2Ah ietilpība Tev neko nedos ja max A būs piem 23. Man ir bijuši tādi akb kas der tikai sīkumiem saimniecībā.

 

A slodzes mērītājs ir visur kur atrodams.

 

Reālākais būtu atstāt auto ar 2x55w gaismām un 2x5 gabarītiem, kas aptuveni būs 10A slodze un reizi h mēģināt  iedarbināt. Būsi salīdzinājis gan ietilpību, gan to ka cik slodzi spēj turēt.

 

 

Labots - rodrigez
Link to comment
Share on other sites

Aha... tikai iedarbināšanas brīdī cik A ēdīs?  :haha:  Ļoti precīza metode...

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Vēlos atkārtot ,  ka, manuprāt, lietotājam  pirmkārt  interesē  ietilpība līdz brīdim kamēr akumulators vēl ir derīgs auto iedarbināšanai. 

 

Iedzilinoties jautājumā faktiski interesē -kas būs ziemā.  

Bet - temperatūrās akb ietilpība kritīsies un dzinējs ar sabiezējušu eļļu griezīsies grūtāk.  

 

Tad sanāk ka vienīgais drošais veids ir noturēt diennakti visu auto saldētavā -20 un tad pētīt cik ilgstošiem iedarbināšanas mēģinājumiem pietiek. 

 

Atgriežoties pie reālas situācijas, papildus ieteicams pamērīt auto strāvas patēriņu kad tas netiek lietots un vispār lādēšanu arī.  Savādāk var mainīt akumulatorus katru ziemu.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 14 minūtēm , rodrigez teica:

Atgriežoties pie reālas situācijas, papildus ieteicams pamērīt auto strāvas patēriņu kad tas netiek lietots un vispār lādēšanu arī.  Savādāk var mainīt akumulatorus katru ziemu.

Normāliem auto ir kaut indikatori, kas rāda, vai aķis tiek lādēts kamēr auto darbojas. Tas ir vai ģeņģeris šancē OK, vai borta spriegumu uzdzen līdz vajadzīgajam. Tā ka lādēšanas indikācijai jābūt.

Tas, vai ākis "sēžas", kamēr auto netiek lietots - tas nebūs saistīts ar aķa, bet gan auto veslību...

Ja kas, gribētu redzēt, kā manam auto, kam ir 100A ģenerators, izmērītu lādēšanas strāvu... :) Tiešām, interesanti...

Link to comment
Share on other sites

Es esmu vien redzējis sarkanu lampiņu ar uzzīmētu akumulātoru

Link to comment
Share on other sites

Pirms 12 minūtēm , abi teica:

Es esmu vien redzējis sarkanu lampiņu ar uzzīmētu akumulātoru

Dažādiem auto tas ir dažādi attēlots... mok šis arī ir indikators, ka ģenerators īsti nelādē?

Man auto vienkāršāk - panelī ir voltmetrs... jaunākiem auto mēdz būt, ka pat tahometrs nav... bet nu neko, cilvji brauc...

Link to comment
Share on other sites

Lādēšanu parasti pārbauda pēc sprieguma, kam pie ieslēgtiem patērētājiem nav jākrīt zem 13,8v

 

Es gribētu teik, ka tie "indikatori" kas parasti izpaužas kā nelādēšanas brīdinājums musdienās vairs nav uzticami. Šobrīd 2007 MB periodiski spiid laadeeesanas brīdinājums.  Pirmo reizi ar multimetrs mērījumu, tagad pa laikam no telefona paskatos elm327 rāda, Ka spriegums ir.

Link to comment
Share on other sites

Tā ir lampiņa kas norāda ka elektrība tiek ņemta no akumulātora un pēc 45-55 min. brauciena autiņš apstāsies, jo svecēs vairs nebūs dzirksteles

Link to comment
Share on other sites

kukkuru

Varbūt, ja iespējams, pārbaudīt elektrolīta līmeni( zems elektrolīta līmenis ļoti iespaido aķa darbību). Līmeni papildina ar destilēto ūdeni, jo notvaiko tikai ūdens, skābe paliek.

Link to comment
Share on other sites

Ronalds
Pirms 30 minūtēm , rubb teica:

Ja kas, gribētu redzēt, kā manam auto, kam ir 100A ģenerators, izmērītu lādēšanas strāvu... :) Tiešām, interesanti...

Kādas problēmas? Dīcenes, jeb strāvas mērīšanas knaibles

https://www.lemona.lv/?page=item&i_id=77093

 

;) 

Link to comment
Share on other sites

vairs neatceros pat kad pēdējo reizi bija "apkalpojamais akumulātors", modernajiem nav paredzēts tur līst ar saviem netīrajiem aerometriem :)

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

@ronalds_ esmu provējis, pat ar Fluke ražotajām,... hvz, kaut kā pie šiem zemajiem spriegumiem manī tās neieviesa pārliecību...

@abi ja kas, man ir nupat nopirkts svaigs a`la Varta, kuram ir korķīši... tā ka var ar aerometru ielīst... es gan to nekad neesmu darījis. Neredzu jēgu - ja uzlādē līdz pilnam un tāpat nedarbojas ok, uz šmuceni (virtuāli, īstenībā uz attiecīgo maiņas punktu - let's save the planet from Pb un citām drazām)...

Link to comment
Share on other sites

(labots)
Pirms 10 minūtēm , abi teica:

vairs neatceros pat kad pēdējo reizi bija "apkalpojamais akumulātors", modernajiem nav paredzēts tur līst ar saviem netīrajiem aerometriem :)

nupat pirms lādēšanas izskrūvēju korķus "autostarts" aķim, kas bija biku pastāvējis lai pārliecinātos, ka ar līmeņiem viss ir labi.  Ja pareizi atminos vēl pirms gada tādu pašu tur ņēmu arī ar korķiem. par laimi visu pasaulē marketings nav sačakarējis. 

 

Spriežot pēc "trendiem" drīz gribēs ražot auto ar "nemaināmu" akumulatoru. Telefoniem jau ir.

 

auto pagaidām tikuši līdz "lifetime" eļļai automātam un longlife dzinējam

Labots - rodrigez
Link to comment
Share on other sites

Just now, ieleja teica:

šā vai tā, kur ir padoms kā topika autoram pārbaudīt to akumulatoru?

Es domāju, ka autors jau aķi ir nočekojis un izmetis, pretējā gadījumā tēma jau būtu slēgta... :yes2:

Link to comment
Share on other sites

Nē, tiešām interesē šī lieta!

Link to comment
Share on other sites

Pirms 2 nedēļām palīdzēju vienam tādam saimniekpapam , gluži kā jema, garāžā kārtību ieviest. Metāllūžņos vien nodevām 1020 kg, bij iemesls labi atzīmēt peļņu

Link to comment
Share on other sites

(labots)

informācijai:

pag gada maijā nodevu lūžņos vidēju kādu 60ah akb, par 0,65 eur/kg par ko saņēmu 10,99

 

skaidrs, ka dēļ viena nečakarēsies, bet metālam uzkrājoties var "izcelt naudu" (c) Tolmets

 

edit: ehh, abi pasteidzās

Labots - rodrigez
Link to comment
Share on other sites

Es pērku aķus veicī, kurā nododot veco - ir atlaide, pie tam smuka (jā, pirms pirkšanas pārbaudu cik reāli šie aķi varētu maksāt, nevis šie vienkārši smadzeni skalo)... viss...

Ok, offtops... piedod @jema

Link to comment
Share on other sites

pirms metāllūžņiem es tos saucu par montāžas materiāliem, nu nodevu tās kārbiņas par kādiem 60euro

 

iepriekšējo reizi, kad garažu tīrīju (ne pēc sevis) tur bija 200-300lvl par melniem lūžņiem.  ja stundas likme ir virs 30 euro, viennozīmigi nav vērts tērēt laiku tādiem niekiem.

2016-05-12%2013.01.17.jpg?dl=1

Link to comment
Share on other sites

rodrigez man tikko atvēra acis: es, naivais, nudien ticēju ka tie cilvēciņi, kas no manis lietotus akumulātorus pirka, tik tiešām no sirds interesējās cik viņi labi vēl darbojas :)

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...