Jump to content

Telefona izvēle ~300eur


Guest
 Share

Recommended Posts

Bruketajs
pirms 3 stundām , celtnieks teica:

vēlams Samsung.

Nu, tā kā Samsung ir vienīgais viedtālruņu ražotājs, neko citu arī nav vērts meklēt. Tikai skāde - pa 300 no Samsung nekas prātīgs nesanāk.

Labu baterijas laiku nodrošina labs CPU, komplektā ar labu bateriju. Jaunie Snapdragoni uz vismaz 4000mAh baterijas ar 5.5" ekrānu spēs nodrošināt 2-3 dienas. 

Tālākais ir tavā ziņā. Vēlams, viedtālruni bez "bloatware", bet tad Samsung galīgi nevietā.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Zin...

Nu, nu, jaunajos Samsung nav tik traki. Es laikam personīgi ņemtu lietotu S7, ja o Samsung.

Link to comment
Share on other sites

Müller
Pirms 2 minūtēm , Bruketajs teica:

Jaunie Snapdragoni uz vismaz 4000mAh baterijas ar 5.5" ekrānu spēs nodrošināt 2-3 dienas. 

kaa xiaomi redmi note 3 pro lietotajs varu apstiprinat so.

autoram so telefonu ari iesaku, lietoju vairak ka pusgadu, nekadi butiski trukumi nav izlidushi laukaa

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Bruketajs

Arī man ir Redmi Note 3 SE, bet negribēju uzreiz ar to sākt - sak, atkal šis mēģina savu "ķīnas šitu" iesmērēt.

Lai gan, s6 edge labā stāvoklī par šādu cenu nebūt nav slikts variants. 

Link to comment
Share on other sites

(labots)

Iepriekšējie telefoni man bija HTC M9, iPhone 6 un S4. Pirmie divi bija jālādē vismaz 2x dienā, S4 vispār diži vairāk par stundu screen on time neturēja (muzeja eksemplārs, jā, bet tomēr...), J7 2016, ko aizņēmos, divas dienas stabili tur lietošanas paradumus nemainot, arī nekas 'nebremzē' un 'nekaras' (un no lētā gala Samsunga nemūžam ko tādu nebiju gaidījis), tāpēc negribu riskēt ar citām firmām, lietotus arī īsti negribu, gribu vienreiz paņemt jaunu un tiešām labu, nevis ar powerbankām, custom romiem un citiem brīnumiem mocīties. S6 it kā jau forši, bet nu jā, baterija... kā ar to? Tas tiešām ir primārais, kas man interesē.

kdFyqJ8.png

Labots - Guest
Link to comment
Share on other sites

Ja nu kas, ir ne tikai andrīši un iOS, bet arī citas OS. Jā, un šām(vismaz vienai konkrētai, kuru ir ražojis mazais mīkstais) energoefektivitāte pret paveikto darbu ir pat stipri augstāka, nekā iepriekš minētajām OS... gribēsi, pats atradīsi :)

 

Link to comment
Share on other sites

Lūk, manas ikdienā lietotās programmas - Facebook, Messenger, Snapchat, Instagram, WhatsApp, Mykoob, Google Keep, Google Maps, c:geo, Waze, YouTube, Shazam, Dropbox, Swedbank - nekas sevišķs, ne? Uz WP kaut puse ir pieejamas? Labākajā gadījumā. Tās visas ir normālas nevis nepabeigtas beta versijas? Šaubos. Pēdējoreiz kad bija saskarsme ar WP, pat Here Maps vairs nebija iespējams lietot, tikai kaut kādu apgraizīto versiju. Tā OS ir mirusi un nekam vairāk par zvaniem, SMS un e-pastiem nav lietojama.

Link to comment
Share on other sites

Manas Android visbiežāk lietotās aplikācijas alfabēta kārtībā par kurām nekad neesmu samaksājis ne centa:

AliExpress

Calendar Widget ar normālu businees kalendāru pa visu ekrānu always

Cool Reader

Dropbox

ePN CashBack

EBook Droid

eBay

Flud

Gmail

Nordea kodi

Kate Mobile

Lighting calculator

Monopoly game

Meteo

Navitel

Opera

Smart Audio Book Player

WPS Office

Viber

VLC

WhatsApp

Quick Pic

 

Link to comment
Share on other sites

Bruketajs
(labots)

Da ko te cepties. Autors tāpat jau ir izlēmis par labu vienam konkrētam samsungam.

Nu un diskusijas par Widoofsphone arī nevienam nav nepieciešamas. Bija Lumia ar labu kameru un baterijas laiku un samērā labu sajūtu turot to korpusu rokā, bet Microsoft ar savu attieksmi to projektu nomērdēja - par to šiem paldies. Tas pats notika ar Firefox OS un vēl daudziem.

Pašlaik ir Android un iOS - no tiem arī var izvēlēties.Neesmu redzējis internetā produktiem pierakstītu "iOS, Android & Windows app" parasti ir tikai pirmie divi. 

Labots - Bruketajs
Link to comment
Share on other sites

Pirms 26 minūtēm , Bruketajs teica:

Da ko te cepties. Autors tāpat jau ir izlēmis par labu vienam konkrētam samsungam.

 

Ne obligāti, vienkārši krasi nepalielinot budžetu neredzu labākus variantus.

Link to comment
Share on other sites

Jauns S7, bet bez garantijas, pa 350 būtu prātīga izvēle?

Link to comment
Share on other sites

MasteR's

Var sanākt ziepes, bet par savu cenu - jauns un labs augstā plaukta iepriekšējā gada aparāts.

Link to comment
Share on other sites

Bez garantijas ... Nu tu pats saproti ;) Tad jau drīzāk A5 2017?

Link to comment
Share on other sites

Müller
Pirms 19 minūtēm , celtnieks teica:

 

Jauns S7, bet bez garantijas, pa 350 būtu prātīga izvēle?

 

ja maaki atskirt no kopijas, tad jaa

Link to comment
Share on other sites

Tas ir lombardā, visticamākais, kāds uz nomaksu paņēmis un kopija gan jau, ka tā nav. Sākumā cena bija 399, bet nedaudz parunājot tika nolaista uz 350, 7 dienu laikā problēmu gadījumā var atdot atpakaļ.

Link to comment
Share on other sites

Lombardā, nodeva dēļ nomaksas... vai nemani šeit nelielu risku? Piemēram, ka tiks bloķēts IMEI, vai kas tāds un beigās paliksi ar tējas paliktnīti 350 EUR cenā?

Link to comment
Share on other sites

Teica, ka kaut vai pēc gada, ja nobloķēs IMEI, atnesot kopā ar pirkuma čeku tiks apmainīts pret tādu pašu modeli vai citu ierīci 350eur vērtībā. Bet nu nez, jādomā, 350 nav 150, lai tik droši ņemtu bez garantijas...

Link to comment
Share on other sites

īsti nepatīk man samsungi, es par huawei.. ap to cenu zem un mazliet virs ir gan p9 lite, gan p9 (p8) lite 2017, gan p10 lite.. akumulatora ziņā nav licis vilties.. pat 4 dienas novelk bez problēmām, protams, viss atkarīgs no ieradumiem un lietošanas..

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

mickys

Es arī par Huawei. Pats lietoju Honor 8. Esmu ļoti apmierināts, gan kamera, gan ātrdarbība ir super.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
itanium

300 EUR budžetā es ieteiktu Motorola G5 Plus.

No akumulatora darbojas +- tik pat cik J7 (2016) - te var apskatīt darbības laiku salīdzinājumu ar J7 (add phone).

Citādi: jaunāks, vidēji (CPU/GPU) jaudīgāks un ar labāku kameru, kā arī, visticamāk, saņems par kādu Android versiju vairāk nekā J7 (2016).

 

Labots - itanium
Link to comment
Share on other sites

Pavisam aizmirsu te pateikt - beigās lombardā paņēmu gandrīz jaunu to pašu J7 2016 pa 170eur, vēl plēvītes virsū bija, pirkts pilnā summā pie Tele2 pirms pāris mēnešiem.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...