Jump to content

Printeris vizītkartēm


koninglol
 Share

Recommended Posts

Sveiki.

Meklēju palīdzību. Man ir vajadzīgs printeris, bet nezinu precīzi kādu. Īsti arī daudz neko nesaprotu no viņiem. Tas kam viņš ir paredzēts ir vizītkaršu printēšanai u.c. tamlīdzīgām lietām. Būtu labi, ja šis printeris būtu tintes. Jo cik es zinu ka šādiem darbiem vajag tintes nevis lāzera printeri. Obligāti vajag duplex opciju. Un būtu vēlams ja printeris varētu izprintēt arī biezāku papīru. Tik biezu cik vizītkartes ir biezas. Summa par kuru gribētos ir ap +/-200Eiro.

Paldies ,ja palīdzēji.

Labots - koninglol
Link to comment
Share on other sites

vizītkartes 100 gab. var, labi pameklējot, pasūtīt par apmēram 3.50 - 5.00 EUR / 100 gab. ar standarta dizainu, jau sagrieztas un iepakotas

Labots - abi
Link to comment
Share on other sites

koninglol
Pirms 3 minūtēm , abi teica:

vizītkartes 100 gab. var, labi pameklējot, pasūtīt par apmēram 3.50 - 5.00 EUR / 100 gab. ar standarta dizainu, jau sagrieztas un iepakotas

Zinu, bet man šo pakalpojumu nevajag. Man vajag pašam printeri priekš mājas vajadzībām, bet vjg opcijas ,lai varu izdarīt tās lietas kuras vel vajag.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 48 minūtēm , koninglol teica:

Jo cik es zinu ka šādiem darbiem vajag tintes nevis lāzera printeri.

Kāpēc tu spried, ka «šādiem darbiem vajag tintes, nevis lāzera»?

Ja par biezāku papīru apdrukāšanu, tad ļoti uzmanīgi jāpapēta iecerētā printera specifikācijas, kādi papīru biezumi paredzēti konkrētam printerim. Sevišķi lāzernieka gadījumā, neizdosies tev apmānīt lāzernieku liekot tam drukāt uz biezāka papīra, nekā ražotājs paredzējis.

Tavas prasības neprasa nekādu īpašo printeri, ar lielāko daļu tintes printeru varēsi drukāt mājas vajadzībām, arī vizītkartes (pieļaujamais apdrukājamā papīra biezums printera specifikācijā tik jāpapēta pirms pērc). Vienīgais parametrs - duplex, šis gan printeri sadārdzinās. 200 eiro priekš printera mājas vajadzībām ir OK, ja izvēlēsies tintes printeri, priekš krāsu lāzernieka 200 eiro var izrādīties par maz.

Link to comment
Share on other sites

VebKamera

Jā, tik nevajag pārāk sacerēties uz dupleksu priekš 250 g/m2. Tas velk uz sietspiedi vai kādu plotera variāciju.

Link to comment
Share on other sites

Neesmu manījis printeru specenēs, ka 250 g/m parasto kāds ņemtu. Max ir ap 200, bet tas uz fotopapīriem attiecas, kas ir plānāki. Jāmeklē modelis, kuram ir iespēja palaist papīru pa taisno traktu, tad ir iespēja, ka varēs izmānīt cauri. Epsonam laikam bija tādi modeļi.

Link to comment
Share on other sites

Ir jau visādas vizītkartes pēc papīra biezuma. Esmu printējis vizītkartes arī uz 150 g/m^2 papīra, ir OK, plānāks papīrs gan varētu nebūt forši priekš vizītkartēm. Jā, ja ir printerim iespēja palaist papīru pa taisno, tad var mēģināt izmānīt. Brotheriem arī ir tādi modeļi.

Link to comment
Share on other sites

  • Mezavecis changed the title to Printeris vizītkartēm

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...