Jump to content

Kaut kāds jauns vīruss / lohotrons iekš WhatsApp tīkla?


VebKamera
 Share

Recommended Posts

Labs spams lapai. Savu mērķi viņš sasniedza - apmeklējuma skaitu. Es pat pamanījos pasūtīt jau vakuuma pumpi.. :ohmy: 

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Fake news portāli ir topā, jo šobrīd nav elastīga mehānisma, kā apkarot. Redzams portāls izceļas ar īpašu nekaunību, viltus ziņām un agresīvu politiku feisbukā, kaudzi viltus profiliem un vates galvu armiju, kas vairāk par virsrakstu nav spējīgi izlasīt. 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Tikaipats portāla īpašnieks uz ielas nerādās, vismaz savā dzimtajā pusē un ir apjājis tik daudz draugus/paziņas, ka diez vai arī kādreiz rādīsies normāli uz ielas :D 

Link to comment
Share on other sites

versatile
pirms 6 stundām , itanium teica:

1) Priekš WhatsApp uz PC ir tikai WEB versija, kas tikai dublē telefonā notiekošo. Vai arī šajā jomā kaut kas ir mainījies? Priekš Telegram ir gan normāls WEB klients, kas strādā neatkarīgi no telefona appa, gan Desktop programma (Wind/macOs).

Man dom't, ka tur neliela saistība ar whatsapp šifrēšanu. Par telegramu secinājumus izdarām paši.

Link to comment
Share on other sites

Iespējams, bet pa lielam viņi tā KRIETNI ieekonomē uz serveriem, jo katrs telefons ir kā mini serverītis :)

Un Telegram nav itin nekādu problēmu ar šifrēšanu. Ja ir vēlme būt pavisam paranoiskam, tad Telegram vēl piedāvā Secret Chat funkcionalitāti. 

Labots - itanium
Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Nez, es lietoju pamatā WhatsApp uz telefonu un neredzu iemeslu uz kaut ko citu migrēt kaut 1 iemesla dēļ, ka tur sēž visa ģimene ar radiem. Aģitēt par kaut citu man nav laika un vēlēšanās. Cik noprotu citi raksta paši sev un izdomā ērtākās platformas. 

 

Tajā pašā laikā tiek uz PC un Android lietots Skype, WeChat , HipChat, jo ir dažādas vajadzības, dažādu cilvēku grupas. 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 10 minūtēm , Mezavecis teica:

Cik noprotu citi raksta paši sev un izdomā ērtākās platformas. 

Nu, man  nākas tos visus 3 izmantot tieši tāpēc, ka katrā sēž kaut kāda konkrēta cilvēku grupa, kas nesēž citur. 
Jāizmanto to, ko vajag. Vienītī izmantot Telegram tik tiešām nav jēgas :D

 

Link to comment
Share on other sites

Esot teicis, ka nedošot:
 

Citēt

 


lai gan,
 

Citēt

German Klimenko, who advises Russian President Vladimir Putin on Internet-related issues, told reporters on September 27 that "sooner or later" Durov "will be forced to cooperate and institutionalize himself in Russia" and elsewhere

 

 

Link to comment
Share on other sites

viesturs0711
pirms 16 stundām , itanium teica:

2) Katram Telegram lietotājam kontaktos ir "Telegram" kontakts, ko es izmantoju priekš piezīmēm

Whatsapam ar ir. Mazliet gan caur dibenu, jo ir jāizveido grupas sarakste, kaut vai tikai 2 cilvēki un uzreiz jāizmet laukā pārējie no grupas. Lūk kontakts piezīmēm!


Telegram man lieto tikai uz pirkstiem skaitāmi draugi un paziņas. Visādam gadījumam man Telegrams stāv!

Link to comment
Share on other sites

Tik tiešām caur dibenu :D

Gan jēga no tā maza, ja tas viss tāpat glabājas tikai uz tava telefona.

Labots - itanium
Link to comment
Share on other sites

10/11/2017 , 21:53, AndrisBB teica:

Vaitad Telegram nav vienīgais kas padevās FSB'ņikiem un nodod viņiem visu saraksti?

Nedeva un nedod arī, un par to dabūjis 800K rubļu sodu par informācijas, kas palīdzētu atkodēt 6-u lietotāju sarakstes, neizpaušanu FDD . Avots svešvalodā

 

Link to comment
Share on other sites

Maz ticams ka FDD tur ķēpātos ar kautkādām tiesām, visdrīzāk tāds teātris. 800K par sodu arī nenosauksi.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...