Jump to content

Kluss restorāns 10 cilvēkiem


abi
 Share

Recommended Posts

Labsvakars!

Radusies vajadzība žigli izvēlēties klusu restorānu kur šīs svētdienas vakarā 10 cilvēkiem pie viena galda kaut ko uzēst pie vīna glāzes un stundiņas 2-3 netraucēti parunāties. Prasības sekojošas: 10 pie 1 galda, Rīgas centra tuvējā apkārtne, lai ir vīns un ēdiens kaut kas Gan Bay stilā, nekādas diskotēkas un skaļas kompānijas, mērenas cenas (pasākumu uzsauc privāti viesi). Zinu par Lido Krasta augšējā stāva dzirnavu istabu, bet tā jau ir bieži lietota un vairāk piemērota 20 cilvēku kompānijām. Bija prātā vēl pāris varianti, taču izrādās aizklapēti jau ciet. Pats patreiz esmu Baltkrievijā un no smartfona diez ko komfortabi meklēt nav. Pasviediet kādas idejas un ieteikumus. 

  • Patīk 2
  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

Hehe, sadaļa Kulinārija :dance3:

Tā teikt, frebump...

Link to comment
Share on other sites

humors ir forši, bet man nemaz smiekli nenāk patreiz. No manis gaida ka tūlīt nosaukšu adresi uz kuru visiem gatavoties doties, laiks iet, bet jēdzīgu ideju nav.  Nesmuki sanāks ja sabrauks no dažādām vietām 10 cilvēki ar taksometriem, ieies kaut kur, bet tur troksnis vai vēl nez kas ne tā.

  • Patīk 1
  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

Ja Ventspilī, tad restorāns Baltika... netālu no manas mājas... noteikti, pa "lēto" to varēs sarīkot... tas gan ventiņos...

  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

Labs, kluss, dažreiz vietas ir jāpiesaka, cenas nu nav mazas, bet nav kosmoss, brīvi var piebraukt!

http://restorans-ratatui.webnode.ru/lv/

Labots - jema
Link to comment
Share on other sites

Nu Lido tas prieks agrāk maksāja 11Ls no cilvēka, tagat laikam bija 18EUR, pieliekam vēl vīnu klāt un sanāk ka pieklājīgi cilvēki kas neko Tev nav parādā, nav ne radi ne draugi vienkārši uzsauc 250EUR tāpat vien lai parunātos, un ne viņiem to vajag, būtu korekti to ciparu uz pusi dabūt. Lido par to naudu var sarīties labus jūras produktus u.c. līdz pa ausīm lien ārā. Tas varētu būt orientieris - maximums

Link to comment
Share on other sites

@abi, klau... a moš tiešam vajag no Rīgas izbraukt... kopā... nu ķipa TeamBuilding, vai kas tāds(es jau nez` kas tas ir par tādu tusu)... ventiņos es varētu saorganizēt attiecīgo pasākumu :)

Link to comment
Share on other sites

abilabi, ja Tev Lido pa dārgu, tad meklē +50km no Rīgas un ceri, ka būs labi.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

tā ideja par franču virtuvi bij laba, sagadīšanās pēc ir vismaz 2 iemesli kāpēc franču

vienkārši pašam prātā bij vien haizivs spuras zupa kas būtu NE tamo ēdiens un visiem pieņemams. Tur bij uzstādījums nekādas kaukāza utt. sašliku virtuves, jo to var mājās paēst

visiem vīna dēļ būs jābrauc ar taksi un 5 takši 2x, izmaksās pietiekami un lsiks ziņā arī, lai aorobežotos ar Rīgas centra tuvumu. Es ekspress tempā sēžos pie stūres tūlīt un maucu 10h atpakaļ uz Latviju, viesi pēc restorāna agri no rīta pamet viesnīcu un dodas pretējà virzienā, dažam no uzaicinātajiem 10 EUR arī ir nauda. Te jāatrod jēdzīgs kompromiss, bet es jau esmu izgāzies, viesi paši internetā meklēs, jo es pie stūres un jau pēc laika vien sanāks visticamāk pie galda pa tiešo no ceļa sēsties

Link to comment
Share on other sites

Vieglāk ir jaunavu apmierināt, nekā tevi! :biggrin:

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

pirms 4 stundām , abi teica:

tā ideja par franču virtuvi bij laba, sagadīšanās pēc ir vismaz 2 iemesli kāpēc franču

vienkārši pašam prātā bij vien haizivs spuras zupa kas būtu NE tamo ēdiens un visiem pieņemams. Tur bij uzstādījums nekādas kaukāza utt. sašliku virtuves, jo to var mājās paēst

visiem vīna dēļ būs jābrauc ar taksi un 5 takši 2x, izmaksās pietiekami un lsiks ziņā arī, lai aorobežotos ar Rīgas centra tuvumu. Es ekspress tempā sēžos pie stūres tūlīt un maucu 10h atpakaļ uz Latviju, viesi pēc restorāna agri no rīta pamet viesnīcu un dodas pretējà virzienā, dažam no uzaicinātajiem 10 EUR arī ir nauda. Te jāatrod jēdzīgs kompromiss, bet es jau esmu izgāzies, viesi paši internetā meklēs, jo es pie stūres un jau pēc laika vien sanāks visticamāk pie galda pa tiešo no ceļa sēsties

Vecīt, ja "kādam no viesiem 10eur ar ir nauda", tad nevajag plānot par restorāniem, bet ejat un pasezat kaut vai hesburgera 2raja stava krastenē..

Jo par grašiem 10 cilveku pasēdēšanu citur nespēju Rīgā iedomāties..

Link to comment
Share on other sites

Liepkalni ir forši, vienmēr iebraucu maizi nopirkt. Daži no BY, daži uz BY braucam, bet ir arī citi no Ādažiem, Rīgas, Pārdaugavas utt. Tad nu tikai Rīga. Apstājos tagat Bordertaunā paēst (Jersika) 8 Eur par 2 labām porcijām :) Labi, varbūt šie būs jau paśi kaut ko atraduši, nu ja nē, tad vienmēr jau paliek Šveika krodziņš, vai Lido restorāns

Link to comment
Share on other sites

Kā šis beidzas?

 

Iespējams, ka kas līdzīgs draud, cilvēki nav gatavi atsviest 50+Eur par "pasēdēšanu, es vēl jo mazāk, ņemot vērā, ka personīgie ieguvumi tuvu 0, provizoriskais skaits arī uz 10.

 

Klusums nav primārais, tādēļ sliktākajā gadījumā "Ala", bet varbūt tomēr ir kāds noslēptais "dārgums", ko nezinu un @abi atklāja

 

 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 19 minūtēm , 138 teica:

Tad jau varbūt arī Ļeņingrada ir variants

Pavisam noteikti sliktāks variants par folkklubs "Ala".

Link to comment
Share on other sites

Nu te nu jāatzīst ka finālā tā arī neatklāju neko (žēl gan, nopietni!). Svētdienas vakarā ko šitādu normāli saorganizēt ir mission impossible

Beidzās ar to ka paši tikām līdz Rīgai pārguruši tikai pussešos vakarā, un par cik konkrēta vieta un laiks netika laicīgi nosprausti..., tad..., kam kartupeļu bēres par vēlu beidzas, kam sporta dejas, kam bērni jābrauc par agru gulēt likt. Finālā, strādājošie atbira kā klase, un mēs, atlikušie 6 "bezdarbnieki" , nosviedām stūrī kaklsaites un nomātos apartamentos iznīcinājām kūpinātu stori, alu un viskiju, bez jebkāda pafosa. Tā bija krietni vien ērtāk, jo pēc dažām stundam varēja iegāzties ar sejasvietu spilvenos, neatejot no kases un nekur savu rumpīti nepārvietojot. Man panesās ēbreju joki un 1 pārītis notinās, jo kā izrādās tur bij viens tautietis. Neesmu nekāds antisemīts, vienkārši iepriekšējā nakts tika pavadīta uz tādas izraēļa nots, ka muti pavērt nevarēja un man šamējie bij konkrēti piegriezušies.

 

Link to comment
Share on other sites

Paldies, arī tiks izskatīts, jo publikai tiešām nebūtu augstas prasības, lai tik dzēriens un ēdiens ārpusrīgas cenās un nav gluži Bolderājā, tik kā tur ar publiku? Alā vismaz 60% ir vācu/angļu/austrālu/zviedru etc pārstāvji un uz kašķi nevelk, tik reizēm pārāk skaļi paliek (nav it kā trūkums, bet nu nav arī pluss)

 

@abi tāds variants der ar tuviem draugiem un man patiktu vislabāk, bet šis nebūs tas gadījums, ne visi tur savā starpā pazīstami un nebūšu tur nekāds "kopā savedējs", tik cik sasēdināt kopā, kaut ko ieraut, lai atraisās, paēst un tālāk katrs var iet kaut uz "Vincentu" ēst balodi vai "Fēniksu" sveicināties ar vienroci

Labots - Zin...
Link to comment
Share on other sites

Lai nu kā, Izraēla kaut maziņa valsts, tomēr tur ir veselas četras jūras:

- средиземное море,

- черное море,

- мёртвое море

- и море евреев...

Pirms 35 minūtēm , 138 teica:

varbūt arī Ļeņingrada ir variants

Ak, vaimandieniņās!!! Es tur pagājušo gadu tādus podus nogāzu i nejausdams kas tā vispār ir par vietu... Tur nudien reāli varēja būt kluss un tukšs, par MENU gan neko nezinu, jo tālāk par 2 glāzēm šampānieša netiku.

Link to comment
Share on other sites

Ja nu kādam interese, tad īss šoreiz atmesto variantu saraksts (dažādu iemeslu dēļ):

- Baku

- Dreiliņos, neatceros kā saucas, arī azeru restūzis

- Azeri Purčikā

- Ēlande Teikā,

- izbraucot no Rīgas pa Maskavas ielu, pēdējais luksofors labā pusē - koka ansamblis, neatceros kā saucas

- pāris šašliku kompleksu, Pļavnieki, Mežciems 

- Šveika krodziņš

- Lido Karasta 2 stāva restorāns

- ukraiņi Alunāna ielā

nu vēl čupa, tik zinu kur, bet neatceros adreses un nosaukumus

Pa lielam šitādiem pasākumiem labi der tieši viesnīcu restorāni, tik tur baisi laicīgi viss ir jāpasūta. Bellevue, Avalon utt.

 

Labots - abi
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Paldies, papētšu :)

 

Šveiks izskatās pēc laba varianta, pārējie atrodas +/- nekurienēs :)

 

Ja Ukraiņus domā Dņipro, tad izskatās, ka tāds vairs neeksistē :/

Link to comment
Share on other sites

Neatceros kā saucās, tieši pretī imigrācijas kantorim, nez vai tur vairāki tie ukraiņi. Tā nu viņš ir, foršas vietas ātri vien aizveras - haizivs spuru zupas Strēlnieku laukumā, brīnumkafijas un krevešu restorāniņš netālu no Valmieras ielas un daudz kas cits. Vēl tagat atceros to pretīgo vilšanās sajūtu kad ierodoties atzīmēt kāzu jubileju atradām aiznaglotus logus un nācās doties uz nožēlojamo steiku haosu, kas sagādāja vien vārdos neizsakāmu vilšanos un par piedāvātā servisa, interjera un maltītei neatbilstošu galarēķina summu. Fu, nekad vairs!

Link to comment
Share on other sites

 

pirms 1 stundas , Zin... teica:

kā tur ar publiku?

 

Citēt

Несмотря на название, кафе «Ленинград»—100% латышское заведение. Посетители кафе—латышская интеллигенция, музыканты, художники, писатели и прочие творческие натуры.

 

 

Nav jau tā, ka neviena ārzemnieka nekad, bet droši par kārtu mazāk nekā Alā.

Bet pat ja būtu, tur ir tā trešā telpa, kura ikdienā reti kad aizpildās un kuru var gan noīrēt banketam, gan vienkārši ieņemt ar savu kompāniju nost no visa burziņa.

 

Varbūt ir vērts iečekot arī Austru - smalkāka vieta, bet arī ne Bergs/Vincents.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Paldies, bļāviens, no Austras dzīvoju 300 metrus un to vietu nekad neesmu manījis, laikam jānokaunas :/  

Link to comment
Share on other sites

pirms 10 stundām , Zin... teica:

Klusums nav primārais, tādēļ sliktākajā gadījumā "Ala", bet varbūt tomēr ir kāds noslēptais "dārgums", ko nezinu un @abi atklāja

Ezītis miglā uz Aldara ielas.

Ēdiens gards (neuztvert kā restorānu), cenas labas, atmosfēra visai OK.

Ja nemaldos, tad galds ~10 cilvēkiem bija, gan iepriekš labāk piezvanīt, noskaidrot un pie nepieciešamības arī rezervēt.

Menu: http://ezitis.lv/montecarlo-ezitis-edienkarte-dzerienkarte/


Ceturtdienās un piektdienās varētu būt pilns un skaļš, svētdienās bija labāk.

Labots - itanium
  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

šīs dienas atradums Ferma, Valkas iela 7, pie ostas. Cenas gan mazliet izkāpj no vēlamā budžeta, kopumā ļoti labs iespaids, un jā - svētdienā nestrādā.

Labots - abi
Link to comment
Share on other sites

Man te vajadzēja pasākumu padsmit cilvēkiem pirms pāris gadi. Brālis uz Tērbatas pie Tallinas ir daudzmaz ok. Pavienkāršs un ikdienā hokejfani tusē, bet ar saimnieku Valteru var sarunāt un ir daudzmaz pieņemami. Prasti koka galdi un krēsli, bet virtuve laba.

Link to comment
Share on other sites

versatile

3 vīri laivā, avotu ielā.

pirms 5 stundām , itanium teica:

Ezītis miglā uz Aldara ielas.

Ir arī palasta ielā, laboratorijas ielā, ogrē un drīz būs Grēcinieku ielā :D

Link to comment
Share on other sites

Pirms 54 minūtēm , itanium teica:

Ir, bet man tas, kas uz Aldara ielas vislabāk patīk.

Ogres gan neesmu bijis :)

Aldara ielas Ezītis man vislabāk tīk. Tam seko Ogres Ezītis. Tas, kurš aiz RTU ir ar apgraizītu ēdienkarti, ne tik mājīgs kā Aldara ielā. Kā arī, tur reiz ir nācies iegrābties briesmīgos virtuves izstrādājumos. :fie:

Link to comment
Share on other sites

Izskatās, ka daļa no tiem aizrāspos, ja nepieskatīsi.

  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...