Jump to content

Ebaya (Ķīnas) LED lenta


osscar
 Share

Recommended Posts

Labu laiku jau bija doma  samontēt virtuvē virs skapjiem led lentu....pasūtīju čaina lentu - 5m / 60 led/m + 3A 12V smps + remote efektiem.

Viss atbrauca ātri - lūk tests:

IMG-20170421-183720.jpg

 

IMG-20170421-183706.jpg

 

 

IMG-20170421-183727.jpg

 

Pat var manīt smps ir ferīts uzmaukts  uz vada , pults strādā - krāsas mainās - efektu daudz, cena ap 15 EUR.

Bija doma pieslēgt paralēli tvaika nosūcēja ievadam...jākniebj vadam gals nost....uz štekera rakstīts 10A@250V :

IMG-20170421-202729.jpg

 

Vadu diametrs kā maximas rca vadiem un lokanība arī tāda pat...- pat tel. nefokusē (tie resnie normālie vadi kādus pieliku)

 

IMG-20170421-202657.jpg

 

baismais neons -trauki spīd

IMG-20170421-202224.jpg

 

morāle....ja šādu vadu iedomātos piemest kam jaudīgākam - pastūzim, kompim....dūmi garantēti...

 

 

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Smuki, es jau pāris gadus atpakaļ, sāku izmantot LED lentas, pagājušo vasaru taisīju remontu istabā, nolēmu slēpto istabas apgaismojumu uztaisīt uz 5630, sanāca labāk nekā biju domājis, ar pusjaudu istaba gaiša 30m2.

Link to comment
Share on other sites

efekts kā bārā ar tiem neona toņiem....bet nu lai šādi iesiptu santīmu uz tīkla vada.....reāli bīstami....gan jau tie mati tur to jaudu..bet tad vajadzēja neatvienojamu vadu izgatavot....

Labots - osscar
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Sākumā uztaisīju otrā stāva gaitenī eksperimentu

 

original.jpg

 

Rezultāts patika, tad pārtaisīju istabu!

 

original.jpg

original.jpg

Link to comment
Share on other sites

aha tur galvenais viņus iebāzt pareizajā dziļumā , lai gara auguma pilsonis neredz....

Link to comment
Share on other sites

Tak pilns ebay, kādi vēl linki, neņem lētāko, neņem dārgāko :biggrin:

  • Patīk 2
  • Slikti! 2
Link to comment
Share on other sites

Kuram tik stipri rokas no pakaļas aug, ka mīnusu man ielika? :hysteric: 

  • Kādas šausmas! 1
  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

jema, nebrīnies, ir biedri, kuri liek mīnusus pilnīgi ne pa tēmu... arī man to ir darījuši... tā nu ir, ja "balsojumi" ir anonīmi :)

  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

Nu ja es slēptu ko ekskluzīvu, nu ok, bet iesitot ebay RGB Led vai 5630 Led, būs tūkstošiem atbildes, katrs taču izvēlās savu, nesaprotu!

Ja ir konkrēti jautājumi, uzdot, atbildēšu, bet linkus jau neviena vietā netaisos meklēt, tur kur es pirku sen jau viņi ir miruši, laiks tad ir pagājis!

Link to comment
Share on other sites

Pirms 14 minūtēm , rubb teica:

tā nu ir, ja "balsojumi" ir anonīmi

Man patika, kad vispār nevarēja likt mīnusus. Tas apslāpēja cilvēku zemiskākās tieksmes. Izņemot gadījumus, kad trāpijās galīgi... tutū, bet tur tad jau moderiem darbs.

  • Patīk 1
  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

Nuu.. Tas vads kkāds naidīgs. Par tādu toč ķīnietim pa ausi.. Bildes feedbekā :D

 

 

Bet.. Šitie ledi jau noiets etaps, varat ņemt nost. :D Jāliek gudrie pikseļi, kkas tāds

 

Labots - marizo
Nu, toč labi izstās, osscar un jema!!!
  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Bāros vai ielas ir ok, mājās, nu grūti iedomāties kur tādas ielikt, vienreiz palielīties, bet tā, acis gurst! :biggrin: Bet nu kruta!

Link to comment
Share on other sites

Nav jau nonstopā jābliež visās varavīksnes krāsās. Var darbināt arī gluži tāpat, kā parasto rgb, bet vairs neesi ierobežots ar "viss 5m gabals vienā krāsā". Kontrollers gan jāpiemeklē atbilstošs vēlmēm. Lab, offt. vienkārši bootā vēl neesmu manījis šos apspriežam.

Link to comment
Share on other sites

RGB lentām ir dažkārt novērots, ka kādam posmam (sešiem lediem) nomirst kāds no burtiem

 

Kā ir baltajām, @jema? Tev tur nekas nemirst?

Link to comment
Share on other sites

Mirst. Un laika gaitā arī sāk atšķirties toņi. Lentām bez gumijas apvalka var atrast bojāto led un nomainīt.

Posms gan parasti ir no 3 led.

Link to comment
Share on other sites

pirms 9 stundām , 138 teica:

Tev tur nekas nemirst?

Pa 5 gadiem nekas nav miris.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...