Jump to content

Universālā pults TV+dekoderis+RPi


mickys
 Share

Recommended Posts

Sveiki!

Padalamies pieredzē ar to, kā vadam savas mājas izklaides sistēmas.

 

Man šobrīd ir TV (LG), Lattelecom IPTV Motorola un Raspberry pi3 ar Kodi.

Iepriekš bija Philips, tam HDMI CEC ar Raspbery darbojās labi un bija kabeļu TV, attiecīgi varēja iztikt ar vienu pulti.

Tagad sanāk ka vajag vismaz 2 pultis + peli priekš Raspberry, jo LG SimpLink ir mēsls un nedarbojas.

Gribētos to visu apvienot vienā pultī, gan TV, gan IPTV, gan arī Raspberijam pielikt IR uztvērēju.

 

Mani personīgi ieinteresēja http://delly.info/ jo ir iespēja programmet caur USB.

Viņu pat Argusā var dabūt pa ļoti labu cenu.

 

Varbūt kādam ir vēl kādi ieteikumi?

Link to comment
Share on other sites

Man bija Argusā pirkta universālā pults, bet kaut kā ne pārāk ērta bij. Tagad 5 pultis. Tv, Sat, Wd media pleijers, resīveris un android Tv boxis. :(

Link to comment
Share on other sites

Man arī 5 pultis... TV, AVR, LTC IPTV, CD un Bluray pleijeri... :(

Link to comment
Share on other sites

Parakājos pa ebay, ir pavisam lēti varianti, eksperimenta pēc pat varētu nopirkt http://www.ebay.com/itm/Broadlink-RM2Pro-Home-Intelligent-WIFI-IR-RF-Remote-Controller-F-Android-Apple-S-/182463561631?var=&hash=item2a7bacff9f:m:mIdljteL7B1GRQD8vR7Id_Q

Labots - jema
Link to comment
Share on other sites

Nopirku Argusa pulti. Secinājums - Lattelecom dekodera pulti pieprogrammēt neizdodas.

Cik izlasīju pavirši pameklējot, ka Motorola lieto Zaptor protokolu, ko atbalsta tikai dažas universālās pultis.

 

Vai kādam vispār ir izdevies pieprogrammmēt kādu universālo pulti motorolas dekoderim?

Labots - mickys
Typo
Link to comment
Share on other sites

Man LG TV pults (ar žiroskopu) bez kādām problēmām strādā ar Lattelecom decoderi.

Link to comment
Share on other sites

versatile
pirms 3 stundām , mickys teica:

Vai kādam vispār ir izdevies pieprogrammmēt kādu universālo pulti motorolas dekoderim?

 

galaxy S6 edge ar peel smart remote šancē rūkdams.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...