Jump to content

Amiko micro hd se


raimix
 Share

Recommended Posts

Sveiki!

Ir vajadzība pēc palīdzības. Vajag nokonfigurēt šo aparātu, lai var turpināt tecināt medu.

No šīs lapas novilku un uzliku firmvare ar iešūtu emulatoru, bet tālāk nekur netieku.

http://amikoreceiver.com/amiko-microhd-se/

Biju domājis, ka pēc tam caur usb instalē mgcamd moduli, bet man nesanāca. Ar iepriekšējo uztvērēju (amiko alien) visu saliku caur usb flešku.

Var kāds man pateikt kā nokonfigurēt?

 

Link to comment
Share on other sites

Lasi uzmanīgāk manuāli!

Kāda flashka.... 

 

Vai nu no pults stropa parametri jāievada, vai no pc, kas ir tajā pašā tīklā caur web interfeisu! 

Link to comment
Share on other sites

Ja esi iešuvis EMU softu,tad tur jau viss ir gatavs.Atliek ar pulti tik ierakstīt savu podu.Caur kompi tur nekas nenotiek.

Link to comment
Share on other sites

Bruketajs

Tas ali editors ir baismīgs, bet variantu īsti nav.

Turklāt amiko mini un mikro sērijas ir totāli dažādas un vienam no otra kanālu saraksts neder. Pat starp micro hd se modeļiem jau ir parādījušās dažādas revīzijas ar atšķirīgiem cpu, kas nesader.

Autor, kas tev no televizijām ir? Moš varu atsūtīt gatavu kanālu sarakstu (tur ir 5 un 36 grādi)

Link to comment
Share on other sites

VebKamera

Vislabāk tiešām kanālu sarakstu labot caur to editoru - es pirms kādiem 2-3 gadiem taisīju, lielākā daļa iecerētā izdevās. Bet ja grib pašā aparātā labot, var bišķiņ atvieglot pasākumu iespraužot USB klavieri (man liekas, ka darbojās - sen tas bija). Viņam darbojas tikai viens USB ports - nevar pielikt vienlaicīgi peli un klavu, ja tiem nav kopīgs USB spraudnis. Vismaz manai konfigurācijai USB sviču pielikt nevarēja - procesora arhitektūra neparedz. Bet kad sakonfigurēts, man darbojās ļoti labi - nemaz nenožēloju to pirkumu.

Link to comment
Share on other sites

pirms 11 stundām , Bruketajs teica:

Tas ali editors ir baismīgs, bet variantu īsti nav.

Turklāt amiko mini un mikro sērijas ir totāli dažādas un vienam no otra kanālu saraksts neder. Pat starp micro hd se modeļiem jau ir parādījušās dažādas revīzijas ar atšķirīgiem cpu, kas nesader.

Autor, kas tev no televizijām ir? Moš varu atsūtīt gatavu kanālu sarakstu (tur ir 5 un 36 grādi)

Man vajag viašrotu kanālu sarakstu.

Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , raimix teica:

Man vajag viašrotu kanālu sarakstu.

Tiešam nav brīvas minūtes 15/20 lai saliktu ar pulti manuāli ? Tai vietā gribi ielikt cita veidotu favorītu sarakstu pāris minūtēs. Katram tak sava gaume kas pie filmām,mūzikas un sporta. Šo nu nekādi nevaru saprast.

Link to comment
Share on other sites

Bruketajs

Es jau sen nedalu pa tēmām - uz Amiko Mini fav listi tāpat ir banāli. Ja gribās normālus favorītus, jālieto Enigma2 aparāts un protams, vairāk jāstrādā un mazāk jāskatās tv, lai nav pa 45 jāpērk micro hd... Nekā personīga šeit.

Sarakstu paskatīšos un ielikšu. 

 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
2017.04.21. , 12:06, Bruketajs teica:

Es jau sen nedalu pa tēmām - uz Amiko Mini fav listi tāpat ir banāli. Ja gribās normālus favorītus, jālieto Enigma2 aparāts un protams, vairāk jāstrādā un mazāk jāskatās tv, lai nav pa 45 jāpērk micro hd... Nekā personīga šeit.

Sarakstu paskatīšos un ielikšu. 

 

Nezinu es parasti no paša sākuma ņemu tikai tos pavadoņus un tā transporderus kuri man intresē ,protams katrā tronsporderī  ir daudz lieko kanālu,tos vienkārši nodzēšu un katram gadījumam uztaisu "beckup" !Līdz ar to nekas nav jādala, ir tikai viens saraksts ar nepieciešamo ,viss!

Starpcitu es pat skops pirkt par 45 Amiko-pusotru gadu atpakaļ  gan nopirku Amiko NEO Combo par 60.pec gada sāk glukot! Pavēroju allixpress piedāvājumus , no ķīnieša nopirku kombo par 26 ero.,darbojas ...Tik tādi  sīkumi,ataisot kasti  ieraugot  uz proča mini dzesīti piegrūžot tam pirkstu ...Sapratu ka dēl tā,tā kaste ilgi nevilks,piekombinēju kārtigu pasīvo dzesi,pagaidam pus gadu  viss ok!

Labots - oto oto
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...