Jump to content

Veļas mašīna Rīga 8


Smii
 Share

Recommended Posts

Tātad, manā krāmubodē (Jā, man ir krāmu bode, bet šī nekādā veidā nav reklāma)) ir iegadījies šāds brīnumains Straumes izstrādājums. Pērn vēl piešķīlās, tika sapūsts ar Krown, un nomests sausā šķūnītī. Šdien pieteicās kunde, atbrauca, un ne nu bija - mazliet mēģināja pagriezties bet gultnis kļuvis mazspējīgs un daudz nemocījām. Līdz ar to ir jautājums - vai kāds ir ārdījis Rīgu ārā un cik ļoti viegli tikt tam gultnim klāt? Apmetot vēkšpēdus izskatās, ka lai saeļļotu to gultni motors jāņem nost, bet gaužām negribās. Maisītāja ripa, kas veļas pusē ir, nost ar labu neņemās no tās puses, man šķiet. Līdz ar to, šķiet īzī pīzī saspricēt to gultni nesanāks...

 

 

Kāds ir viņas jaucis vaļā? Jeb man būs pirmatklājēja gods. Kundem apsolīju pievest klāt, kā kompensāciju par lieku kratīšanos. Līdz ar to būtu forši viņu pie dzīvības dabūt.

 

Ilustrācija, lai saprastu, par ko ir runa.

 

20160626_144538.thumb.jpg.505cf965fea13092471a37bcbc656ad2.jpg20160626_144521.thumb.jpg.6e81a6350baa1405297ed31825953f41.jpg20160626_144514.thumb.jpg.2680f5595b02128b8eb863690f34dd07.jpg20160626_144508.thumb.jpg.c8310d1d7be65257e911990e9d8d42a6.jpg

 

motora bildes nāni :)

Un kas ir noticis ar forumu? wtf?

Labots - Smii
Link to comment
Share on other sites

tā maisītāja ripa ir cieši uz ass. Tas bija sen, kad ar šitām sanāca ņemties, bet... neatceros, ka uz maisītāja ass būtu bijis gultnis. ir blīvslēgs un bukse.

Bet nav tik traki, 4gab  M6 skrūves un motors ārā. Tālāk gan tas alumīnija (kaut kādām modifikācijām arī plastmasas ar metāla buksi) skriemelis mēdz būt ieēdies, ka grūti noņemt.

Link to comment
Share on other sites

Man ir kaut kāds novilcējs, gan jau sanāks. Motors gan nav pa tiešo, tur ir siksnas piedziņa. Pretējā gadījumā, ja neizdosies piecelt, nāksies taisīt no viņas kandžas aparātu :D

Link to comment
Share on other sites

Ehh... Kaut kā nenoformulēju to domu līdz galam. Tas verķis ārdās no apakšas. Vispirms motoru ārā, tad var tikt klāt lielajam skriemelim uz ass, kas ņeržas bundulī.

Nu, ja ārdi, tad līdz galam, maini arī "saļņiku".

Atcerējos vēl - tur sūkņa spārniņi bija apakšā, arī alumīnijs, kas mēdza korodēt mazgājamo līdzekļu ietekmē un apaugt ar sarmu. Lai tiem tiktu klāt, jāizņem maisītāja ripa ar asi, zem tās sauja skrūvju, kuras parasti ieēdušās..

 

P.s.- kunde tiešām veļu mazgāt??

Link to comment
Share on other sites

darklight

Varu uzdāvināt donoru, ja vajag. Pirms pāris gadiem vēl griezās, tikai pa nagiem sita. Šļaukas gan sapuvušas. Atrodas Medemciemā.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...