Jump to content

Atdodu izvelkamo dīvānu


darklight
 Share

Recommended Posts

Dīvāns padomju, vizuāli tuvu ideālam, sēžot vienā vietā atsperi drusku var just. Izvelkas un saliekas - viss strādā. Atrodas Purvciemā, no trešā stāva nonest palīdzēšu. Atbrīvoties vajag diezgan steidzami, jo notiek remonts un nav kur likt.

IMG_20170413_130606.jpg

P.S. To TV fonā arī var dabūt!

Labots - darklight
Link to comment
Share on other sites

pirms 3 stundām , darklight teica:

P.S. To TV fonā arī var dabūt!

Par to tev nāksies piemaksāt. :D

Labots - romajo
Link to comment
Share on other sites

Nav ko apsmiet retro televizorus, tur var labu barčiku ietaisīt iekšā, vot šiten tādu līdzīgu kā bildē zemāk :D

82df575376c1525bb11e239c399e4626.jpg

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ze Baarda

malkaa nenoder? :)

Man saimniecībā ar vienu veci ir līgums, kas paredz,ka viņš tu var šeptēties vēl 2gadi un vāc visādus mēslus, vecus dīvānus stiepj, krēslus, galdus, visādu drazu, a es tik kurinu māju pa ziemu kad ned. nogalēs aizbraucu :) un malkas mazāk nepaliek, jo šis tik vāc un vāc a es tik kurinu un kurinu :D

 

Labots - Ze Baarda
Link to comment
Share on other sites

darklight

Dīvānu malkā? Tur tak drazas vairāk nekā kurināmā!

Nosperšanas variants arī nav drošs - māja diezgan kulturāla :mrgreen2:

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Ze Baarda

kā kurā dīvānā, ir ko kurināt gan! Drēbe jākurina atsevišķi ārā), atsperes metāllūžņos, var paņemt preskartonu no apakšas, ja iz izvelkamais, varbūt saimniecībā noder, es principā kurinu naida dēļ, jo man besī šitā hlomu vākšana! Man patīk tā apziņa un process.. :) Tātad nezinātājiem - viens dīvāns malkā deg aptuveni 3h :D:D:D Manu pāķos 30m2 telpu no nulles grādiem ziemā var piekurināt līdz apm 4grādi :D

Link to comment
Share on other sites

Pie blakus mājas (Ziepniekkalns) jau nedēļu stāv pie miskastēm. Izskatījās pat nesalauzts.

Pārstrādāt dīvānu malkā ir varen tupa nodarbe. Iztērētās enerģijas daudzums būs lielāks, nekā tiek iegūts pēc tam sakurinot. Vienīgais kaut cik saprātīgais variants - ugunskurs.

  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

Ja vēl neesi ss-ā ielicis sludinājumu, izdari to. Aizies ātri. Vismaz man daudz no kā šādi ir izdevies atbrīvoties tajā pašā dienā. Dažreiz pat esmu domājis, kāpēc nepieliku vismaz 10EUR.

Pirms 56 minūtēm , e = d teica:

Pārstrādāt dīvānu malkā ir varen tupa nodarbe.

Ja galīgi nav ko darīt, tad jau var ņemties. Es arī vienreiz to pamēģīnāju, ar domu, ka tur varētu būt kādi noderīgi koki pēc tam. Toreiz jau pabeidzu, bet tas čakars nav to vērts.

 

Link to comment
Share on other sites

2017.04.20. , 00:21, darklight teica:

Nosperšanas variants arī nav drošs - māja diezgan kulturāla :mrgreen2:

Pie viena notestēsi ;)

Link to comment
Share on other sites

2017.04.20. , 15:06, Ze Baarda teica:

ar motorzāģi

pa enģēm dot vaļā?

Link to comment
Share on other sites

darklight

Dīvāns šovakar aizbrauca uz jaunām mājām, paldies visiem, kas atbalstīja! :mrgreen2:

Link to comment
Share on other sites

  • Zin... locked this tēmaa
Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...