Jump to content

Apsveicu visus BOOT pērk-pārdod sadaļas aktīvistus kosmonautu dienā!


VIL
 Share

Recommended Posts

Pirms 58 minūtēm , VIL teica:

Apsveicu visus BOOT pērk-pārdod sadaļas aktīvistus kosmonautu dienā!


Taj attēlā SpeisŠattls domāc? :)
Nesējraķetei tilpums ir mikroskopisks.

Link to comment
Share on other sites

Nezinu, bet domāju!
Jebkuš no mums var uztvert ģeostacionāros satus,36e

nav nekaada orbiita, vienkaarsji nevienam neiesaku sasieties ar LMT(latvijas mobilais telefons)

viss vienkaarsji - lmt helpdeskaa straadaa sakariiga publika, tikai sanjem grasjus un spiesta jaat savus nervus. LMT tehniskajaa daljaa darbojas absoluutie idioti. ne reizi vien paarbaudiits.

savukaart LMT sw uztureesjanas daljaa straadaa(veel jo projaam, neskatoties ne uz ko!!!) taadi slimu cilvēku, kaa loceklis VIL!

vilni, atvaino, bet tu esi dauns... iespeejams, tevi ietekmeejis tavs ltu koju biedrs betons... bet kaa ir, taa ir.

 

VIL, ja tevi aizskaara taa noraade par LMT, nu nekaadu probleemu! atsuuti man savu telefona numuru ieksj PM un tad arii papljaapaasim par LMT tehnisko darbinieku speejaam

D L,Kāds būtu skatījums, tam Tavuprātm, ja veci buki ienāk tēmā?

 
0

nahuj, vēlāk to risināšu, čau rasMA!

Bet, ja iespēja, Tad lūdzu, un nopietni, patiešām palīdzam D_l am

  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

0,7 ja tilpumi panesās

 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , e = d teica:

Runā, ka nekur tas Gagarins neesot bijis.

Kreisā zeķe, ar tā domā, un.. taisnība tam?

Link to comment
Share on other sites

Pirms 4 minūtēm , Mush_room teica:

Edis7, par moderu negribi kļūt?

Nekādā gadījumā.

 

Pirms 7 minūtēm , vvv teica:

Beidz, Gagarins bija Anglijā.

Sāc :) ar Vašingtona laukumu.

Pirms 15 minūtēm , Edis7 teica:

Nekādā gadījumā.

Man ir klasisks teiciens.
Jauniem Pieder Pasaule.
Tad lūdzu, ņemiet visu, /un tur nav nekas slikts/, viek. ņem un ''ja, time line'', pēc idejas viņa darbojas, Tas viss ir jāņem!

  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Bruketajs

Topiks, ar jau sākotnējām offtopika iezīmēm tika pavisam "derailots".

To, ka LMT ir dibenzeļļi (pats uzrakstīju tā - man šis vārdelis iepatikās) zin jau liela daļa Latvijas, izņemot tos lupatlašus, kam vajag "atvērto līgumu" un krutu telefonu ar ko kaimiņkoju meitenēm lielīties.

Nu ko - sanāca man notēlot smagi iereibušu personu? Jā zinu - 3/4 tagad grib rakstīt sarkastisku "Jūs, cienītais, nekad neesat izklausījies skaidrā!"

  • Patīk 2
  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

Eu, gudriniek, a kā Tu domā, otrpus telefonam cilvēks zin, kam tā truba/numurs ir iešķiebts? Ak jā, vel vairāk, kas ir bizness, zini? Ak jā, viņai ir tāds darbs un viņa pelna ar to naudu, TU TO ZINI? 

Jums, Latvijā, relatīvi ir vislētākie tarifi Eiropā, nē, vel nav labi un raud par šādiem sīkumiem! Lašaras štoļi?

Link to comment
Share on other sites

Pirms 4 minūtēm , Tuubijs teica:

Eu, gudriniek, a kā Tu domā, otrpus telefonam cilvēks zin, kam tā truba/numurs ir iešķiebts? Ak jā, vel vairāk, kas ir bizness, zini? Ak jā, viņai ir tāds darbs un viņa pelna ar to naudu, TU TO ZINI? 

Jums, Latvijā, relatīvi ir vislētākie tarifi Eiropā, nē, vel nav labi un raud par šādiem sīkumiem! Lašaras štoļi?

Zināja jau pēc pirmā zvana - tu lašara. Tā ka pi$ies irst ar savu stulbo (oi sory, mūsdienās jāsaka "stūlbo") komentu.

Labots - ivo
  • Patīk 4
Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , Edis7 teica:

Ivo, Viņš to savu kretīnisko avataru ir nomainījis, bet loha spriedelējumus-vienkāši tas nebūs.

Nu tāpēc arī uzrakstīju tieši un nepārprotami :D

 

Link to comment
Share on other sites

Es tikko bērna nummuru pārcēlu no bites uz LMT , un bite piezvanīja uz manu LMT nummuru, bet neko lētāku nespēja piedāvāt tik vien ka viemēr gaidot atpakaļ ....

Link to comment
Share on other sites

Eu nu beidziet te pārvērst normālu topiku par operatoru salīdzināšanas tēmu. :stop: Te ir nopietnāka tēma - par Kosmosu un tā. 

To raķeti galu galā vakar uzšāva, vai šaudīšanās bij tik te - forumā? :D

 

 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 36 minūtēm , drunk_lizard teica:

uz jautaajumu, naher man jaastaav vienaa rindaa ar apdauzenjiem, kuri veelas hdtv caur mobilo infrastruktuuru, man atbildeet nevareeja...

 

Un manuprāt pilnīgi loģisks jautājums- ja biznesmenis ievieš jaunu pakalpojumu, nedrīkst upurēt veco pakalpojumu supportu uz jaunā rēķina. Naudiņu par papildus fīčām prasa, bet pilnvērtīgas investīcijas veikt nevēlas... diemžēl, ne LMT vieni tādi :( 

Link to comment
Share on other sites

Tak katram operatoram ir sliktās dienas un labās, sliktie (neapmierinātie un labie (apmierinātie) klienti utt.. tā tas būs un ir.. :D Pret BITE man ir alerģija.. bet LMT klients esmu jau gadus 15it un ja labi runā, viss ir sarunājams. Internetu gan lietoju tik cik mobilajā piešķirts. bet kas attiecas uz mājas internetu, tad ja tādu laukos štellētu, tad noteikti izvēlētos Tele2..

Link to comment
Share on other sites

Pirms 46 minūtēm , Zuxters teica:

Vot tas ir močna!!!

Es neko tādu neesmu rakstīijis. Ieteikums moderiem - aizliegt labot citējamo tekstu.

Labots - ivo
Link to comment
Share on other sites

 

Pirms 19 minūtēm , ivo teica:

Es neko tādu neesmu rakstīijis

Bet viņam smieklīgi sanāca :D

Labots - kappa
  • Patīk 1
  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

nevertell
Pirms 43 minūtēm , ivo teica:

Es tik to vien kā biju rakstīijis. Ieteikums moderiem - aizliegt labot citējamo tekstu.

Nav iespējams.

Link to comment
Share on other sites

Bruketajs
1 stundu atpakaļ, ieleja teica:

moščna

močšna!

pirms 5 stundām , ivo teica:

jums ir LMT, es NEDRĪKSTU uz to numuru zvanīt!!!

Vot tāds ir likums. Pilnā nopietnībā. Ja vien būtu pieņemts normāli un aizliegtu zvanīt vispār - Viašrots varētu savu dibenzeļļu armiju laist brīvībā, lai studenti paelpo O2, nevis sēž piesmirdušās telpās un nes ārā prātu cilvēkiem... 

 

Bet ja nopietni, moš toč vajadzētu sekot tai raķetes palaišanai? Diemžēl, neko daudz infas par pašreizējo statusu neatradu - laikam man Google uzkārusies... 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 7 stundām , ivo teica:

Zināja jau pēc pirmā zvana - tu lašara. Tā ka pi$ies irst ar savu stulbo (oi sory, mūsdienās jāsaka "stūlbo") komentu.

nu nesāc tikai raudāt, ka lielais ļaunais ops tev šitā uzvanija. bet tu jau laikam domā, ka pie trubas sēž tikai viena tante/onka, kas pieraksta visu info par jūzeriem, etc.

 

pirms 7 stundām , Edis7 teica:

Ivo, Viņš to savu kretīnisko avataru ir nomainījis, bet loha spriedelējumus-vienkāši tas nebūs.

tavu sirsniņu ar aizskāru?

Link to comment
Share on other sites

  • Guest locked this tēmaa
Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...