Jump to content

Lumia 735 un MS konts


i_edgars
 Share

Recommended Posts

Man mantojumā nonāca Lumia 735 ar meitas Microsoft kontu.

Win 8.1 update 2 (8.10.15148.160)

Kā es varu izdzēst šo kontu no telefona un kā telefonu izdzēst no meitas MS konta un kā izveidot jaunu (manu) Microsoft kontu telefonā?

Nospiežot uz MS konta ir vienīgā izvēle "sinhronizēt" un nav "dzēst"! Papildus konta izveides iespēju nepiedāvā.

 

Datus no telefona man nav kur saglabāt, tā ka atiestatīt uz rūpnīcas iestatījumiem neder.

Uz doto brīdi es nevaru instalēt nevienu programmu, kura ir jāpiesien pie MS konta.

 

Ir arī gugles konts, bet veicot sinhronizāciju ar to es kaut kā tajā gugles @gmail.com neredzu nekādu izmaiņu ne pa kontaktiem, ne pa SMS!

 

Tikai stāstiet kā un ko tā kā priekš "īpaši apdāvinātajiem"! Ar MS un gugles kontiem gandrīz ka nezinu neko.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 5 minūtēm , i_edgars teica:

Datus no telefona man nav kur saglabāt

 

vai tad sajūgt ar PC nav iespējams?

 

Precīzi risinājumu nemācēšu pateikt, bet google faktiski piedāvā tikai telefona atiestatīšanu

Link to comment
Share on other sites

Atiestatīšana nelīdzēs. Tev jāiet uz MS kontu, no datora, uz meitas kontu. Tur jāuzmeklē kontam pievienotās ierīces, un jānoņem tā Lumia 735, lai tā vairs nav meitas MS kontā. Nemācēšu izstāstīt soli pa solim, kaut kā tā pasen izdarīju sievas lūmijai, viņa bija izveidojusi jaunu MS kontu ar neitrālu e-pasta adresi, tika vaļā no vecā konta.

https://account.microsoft.com/devices/about

Link to comment
Share on other sites

Pirms 6 minūtēm , CAP teica:

atjaunojot uz rūpnīcas iestatījumiem derēs.. un līdzēs.

Var būt. Es toreiz tikai no konta noņēmu ierīci, arī nostrādāja.

Link to comment
Share on other sites

vvvJainit, no sākuma paprovēšu atjaunot meitas konta paroli un noņemt Lumiju no tā konta.

Šo operāciju veicot toč nepazudīs mani kontakti un smskas?

CAPneder pievienot pie kompja - Win telefons nerāda caur kompi ne kontaktus, ne smskas.

 

p.s. ja nokopē visu telefona failu saturu kompī un tad atkopē "tukšā" telefonā vai tad kontakti un smskas arī iekopēsies un atkopēsies?? Jo rakājoties pa telefona failiem caur kompi es neredzu failus kas varētu saturēt kontaktus vai sms!

Link to comment
Share on other sites

WP ir aplikācija, ar ko var visus kontaktus smuki izeksportēt un pēc tam importēt. Par SMS nezinu, 100gadīgas mīlestības vēstules šadā formātā neglabāju :)

Vispār ir arī contacts+message backup iespēja pie iestatījumiem . Tas viss saglabājas failā, kuru tad no telefona var savākt un pēc tam iepūst atpakaļ.

Link to comment
Share on other sites

šeit palasi par iebūvēto Win 8.1 satura dublēšanu. Tur gan viss tiek dublēts uz kontam piesaistīto OneDrive un bez piekļuves meitas kontam tev no tā mazs labums. Ja tiec kontam klāt, uztaisi dublēšanu . Teorētiski, pēc tālruņa attiestatīšanas un tā piesaistes jaunajam kontam, varētu dublikātu no vecā OneDrive pārkopēt uz jauno un mēģināt atjaunot datus. Ja sanāks, tad var arī dzēst ierīci no meitas konta. Ja nesanāks, mest uz rūpnīcas iestatījumiem, saistīt atpakaļ ar meitas kontu, atjaunot datus un domāt citu variantu.

Link to comment
Share on other sites

Nu piseC!

Ne par velti meita izvēlējās nopirkt Džobsa aparātu un šito atdot man, lai nav jāizmet miskastē!!!

 

Visu vakaru noņēmos. MS kontu meita kā izrādās tā arī līdz galam neuztaisīja, neko tur nepierakstīja. Kaut kā ar lielām mokām es to kontu pārrakstīju uz sievas i-mailu, bet kā nomainīt telefona numuru, lai meitai nenāktu tie drošības kodi uz viņas mobīlo tā arī neatradu. Uz manu i-mailu protams neļauj, jo tur ir cits MS konts reģistrēts.

Baksti kā grib, bet telefonā ir reiz kad taisu sinhronizāciju izsit 85010014 kļūdas kodu. Atradu aprakstu, bet sitiet mani nost neko tur nesapratu kā to kļūdu noņemt, kaut arī it kā neesmu galīgs idiots kompju lietās. Pat lietas būtību nesapratu no kura gala sākt rakt! Jebkurā gadījumā vismaz programmas es tagat varu instalēt un tās iet.

 

It kā veicu dublēšanu uz Mākoni, bet pilnīgi neko tajā Mākonī (Ondraivā) neredzu ka būtu!! Tieši tā pat ir sinhronizāciju guglē - nu nekas tur jauns neparādās tajos kontaktos!

 

Nu nezinu - laikam šis Geitsa brīnums būs jānovieto "apaļajā arhīvā" (miskastē) un jāiet atpakaļ pie labās vecās Soņkas!! Pagaidām viens vienīgs ģemorojs ar viselementārakjām lietām.

  • Patīk 1
  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

Visas šīs problēmas atkristu un uzstādīšana būtu 49485x vieglāka, ja tas konts būtu uztaisīts, telefonm tiktu veikts pilnais resets un pēc tam pats izmantotu savu Microsoft kontu,kas visu atumātiskis sasaistītu un izdarītu Tavā vietā. SMS un Num saglabājas Microsoft kontos, vismaz, kad es pārcelosno vienas Lumia uz otru un pierakstoties ar savu kontu,pēc laika parādījās visi sms, kontakti un bildes jaunajā aparātā.

Labots - Zin...
  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Pirms 16 minūtēm , Zin... teica:

Visas šīs problēmas atkristu un uzstādīšana būtu 49485x vieglāka, ja tas konts būtu uztaisīts, telefonm tiktu veikts pilnais resets un pēc tam pats izmantotu savu Microsoft kontu,kas visu atumātiskis sasaistītu un izdarītu Tavā vietā.

uz winphone jataisa resets lai varetu lietot savu kontu? nav brinums, ka neviens vinus vairs neperk.

piemeram uz android ir elementari - sakuma paprasa ielogoties un viss, talak jau visi iestatijumi, kontakti un viss parejais tiks automatiski sasinhronizets.

google tomer taisa kaa prieksh cilvekiem, cepuri nost

  • Patīk 1
  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

Un Tu domā, ka tas telefons no sākuma prasa viņam nodziedāt un tikai tad ielogoties? Tas pats ir ar WinPhone, no sākuma paprasa valodu, wi-fi paroli un jau eksistējošu kontu vai piedāvā veidot jaunu, kad šis ir izdarīts, telefons smuki visu sazinhronizē. :) 

Te jau ir problēma, ka ir eksistējošs konts, kas izrādās (nesaprotu gan kas, nav līdz galam uzlikts) nav bijis uzlikts(?) vai tomēr ir bijis (?) un nevēlēšanās  vienkārši visu nonest, jo tiešām, citu iespēju tikt vaļā no galvenā konta (meitas) nebūs, vai plaans B, meita vairs neizmanto veco kontu un jaunais īpasnieks turpina izmantot.

 

Kontaktiem būtu jāparādās Outlook.com sadaļā "Personas"

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

es tā kā izmantoju LMT atvērtā līguma pakalpojumus, tad vismaz pusgadā reizi telefonu nomainu.. andrītim vispār nekādu problēmu, google dublē visu ko vajag un ko nē, whatsapp ir sava dublēšana.. bildes dublējas iekš google aber sms un zvanu sarakstu dublēju iekš google drive ar sms backup & restore app.. i nekādu problēmu..

 

kad pārgāju no lumia uz andri sākuma mazliet palauzu galvu, bet risinājums arī bija vienkāršs.. MS kontā iekš outlook glabājas visi kontakti, exports uz gmail saprotamu formātu un tālāk jau imports, sms laikam gan toreiz vēsturei atstāju un nebija arī tik svarīgi.

 

pa lielam.. tolks glabāt smskas? vai tad kāds to tonnu sms maz pārlasa kādreiz!!?

Link to comment
Share on other sites

CAP, Tu iekopēji datus SAVĀ kontā un tad atkopēji uz citu telefonu.

Bet man vajag nokopēt viena un tā paša telefona datus no sveša konta uz manu kontu! Bez šīs darbības es nemaz nevaru atšūt telefona no tā svešā konta (meitas konta)! Elementārs restarts uz rūpnīcas iestatījumiem ir izmest visus savus datus miskastē un sākt darboties ar pilnīgi tukšu kluci un pilnīgi no jauna. Vai savādāk - ir protams iespēja visu ar lidīti uz papīru sarakstīt un tad no telefona klavas iebakstīt atpakāl telefonā Gribu redzēt tādu cilvi, kas būtu ar mieru to darīt kaut vai šajā gadsimtā.

 

No telefona veicu kopiju uz meitas Ondraivu, bet tajā Ondraivā es neredzu nevienu failu??? Kā es tajā Ondraivā varu ieraudzīt savus nokopēdos telefona datus un tā uzstādījumus. Ar mērķi visu datu kopiju ievietot SAVĀ Ondraivā?

Vai arī savādāk - kas vai kurš kantoris varētu riktīgi parakāties pa Lumijas iekšienu un salikt visu ko man vajag?

Teiksim mani neapmierinā ļoti vārgais vibrators, pie kam ar ārkārtīgi īsu vibvrēšanu. Cehā ir trokšņains un zvanu nevar dzirdēt, liec uz kuru grib skaļumu, a vibrators ir vārgāks par oda kodumu

Link to comment
Share on other sites

kontakti, ja sihnhronizējas kontā, tad ir iekš https://outlook.live.com/owa/ sadaļas people - https://outlook.live.com/owa/?path=/people

 

no tā savukārt ir iespējas izdabūt ārā - exportēt kontaktus

 

https://account.microsoft.com/devices - un te var noņemt iekārtas, kas piesaistītas kontam

Labots - CAP
  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Vēl reizi rakstu!! Absolūti bezjēdzīgs pasāciens.

Dublējot telefona saturu un uzstādījumus uz meitas MS kontu, no šī konta es tos izkopēt un iekopēt savā kontā nevaru!!

Pēc dublēšanas TUKŠĀ kontā tiek uzrādīts ka ir aizņemts 968 kb vietas no 5 GB, bet neviena faila vai foldera nav!!

 

Jautājums ir

1) kur ir un kā var nokopēt telefona dublikātu no Ondraiva, lai visu to ierakstītu CITĀ ondraivā?

2) kas var (kāds kantoris ar konkrētu adresi) no tā Win telefona izdabūt ārā visas SMS-kas, programmu uzstādījumus un iekopēt tukšā telefonā??

Bez tā visa telefona vētība ir līdzvērtīga riekstu skaldāmā āmura līmenī.

  • Patīk 1
  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

https://www.microsoft.com/en-us/store/p/contacts-message-backup/9nblgggz57gm

 

Ar šo var pārnest telefona numurus un sms uz atmiņas karti (gan jau kāda mētājās)

 

http://pureinfotech.com/windows-phone-81-full-backup/ šeit ir apskaidrots kā var pārnest backup uz onedrive

 

https://outlook.live.com/owa/?path=/people -šeit ir dublētie kontakti, ko var importēt/eksportēt pēc sirds patikas

 

programmu iestatījumus gan nepārnesīsi no viena konta uz otru

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

viesturs0711
2017.04.11. , 22:31, Müller teica:

uz android ir elementari

+100

 

Uz WP un Āboļa, kaut kā tas viss caur pakaļu tiek organizēts!

 

2017.04.12. , 13:17, CAP teica:

pa lielam.. tolks glabāt smskas? vai tad kāds to tonnu sms maz pārlasa kādreiz!!?

Pa lielam varbūt arī nav, bet lai nav jāšķiro, kamēr telefonu nebremzē labāk pieglabāju, jo dažās gadās šāda tāda svarīga infa!

Link to comment
Share on other sites

Pirms 5 minūtēm , viesturs0711 teica:

Uz WP un Āboļa, kaut kā tas viss caur pakaļu tiek organizēts!

Tas ka esi pieradis pie viena varianta, nenozīmē, ka citi ir sliktāki - saucas subjektīvisms. Es varētu par daudz ko palamāties tieši par andri, arī pēdējiem, tomēr to nedaru...katram savs ;)

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

pirms 8 stundām , i_edgars teica:

Vēl reizi rakstu!! Absolūti bezjēdzīgs pasāciens.

Dublējot telefona saturu un uzstādījumus uz meitas MS kontu, no šī konta es tos izkopēt un iekopēt savā kontā nevaru!!

Pēc dublēšanas TUKŠĀ kontā tiek uzrādīts ka ir aizņemts 968 kb vietas no 5 GB, bet neviena faila vai foldera nav!!

 

Jautājums ir

1) kur ir un kā var nokopēt telefona dublikātu no Ondraiva, lai visu to ierakstītu CITĀ ondraivā?

2) kas var (kāds kantoris ar konkrētu adresi) no tā Win telefona izdabūt ārā visas SMS-kas, programmu uzstādījumus un iekopēt tukšā telefonā??

Bez tā visa telefona vētība ir līdzvērtīga riekstu skaldāmā āmura līmenī.

Beidziwet mētāties ar nekam nevajadzīgām saitēm!!! Man no tām visām saitēm nav pilnīgi nekāda labuma!

Atbildiet uz konkrētiem DIVIEM jautājumiem!

  • Slikti! 6
Link to comment
Share on other sites

Atbilde uz pirmo jautājumu - nekā. Telefona backups nav pieejams ne no onedrive, ne no kompja  kurā attiecīgais Onedrive iesinhronizēts.

Uz otro jautājumu Tev atbilde jau tika sniegta. Programmu uzstādījumus uz citu accountu nevarēsi pārnest. Par kontaktu un SMS pārnešanu - tika ieteikts variants.

 

Pamēģināji, jeb mērķis ir izdarīt tieši tā kā tas nav iespējams?

 

Par kantori, kur to izdarīt - griezies pie sava operatora vai telefona pārdevēja, šie noteikti to izdarīs. Īpaši ja parādīsi iepriekš ieliktos padomus.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , i_edgars teica:

Kur konkrēti tiek iekopēts viss saturs?? Nu nevaru es sameklēt jaunu failu tajā papilnajā SD kartē!

Izlasi programmas aprakstu.

 

Citēt

Backup is stored in 'backup+restore' folder on the SD card.

 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 6 minūtēm , rubb teica:
Pirms 6 minūtēm , rubb teica:

Backup is stored in 'backup+restore' folder on the SD card.

 

 

 

 

Da nav man tādas mapes!!

  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

Tu programmu palaidi pēc instalēšanas, backup nospiedi?

 

Es nupat uz savas lumijas pārbaudīju - pēc tam, kad backup ir veikts, mape SD kartē ir.

 

Iespējams, ka Tev cits WP variants. Uz Windows mobile 10, tomēr vajadzētu būt līdzīgi:

1. Settings>Extras>contacts + message backup.

2. Atvērsies progza, tur ir poga Backup - spied. Kad backups pabeigts, SD kartē attiecīgā mape parādīsies.

3. Ja taisīsi telefona pilno resetu uz rūpnīcas uzstādījumiem - nokopē šo mapi kaut kur citur, jeb arī SD karte tiks dzēsta. iespējams...

4. Veic attiecīgās darbības lai telefonā ieietu ar kontu, kuram tagad šeit jābūt;

5. Uzinstalē šo pašu programmu, ja tā jau nav, ja SD kartē saturs pazudis, iekopē to programmas izveidoto mapi.

6. Palaid programmu, jābūt pieejamam Restore. Kontakti, SMS, MMS tiks atjaunoti.

 

 

 

 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

shadow118
Pirms 37 minūtēm , rubb teica:

3. Ja taisīsi telefona pilno resetu uz rūpnīcas uzstādījumiem - nokopē šo mapi kaut kur citur, jeb arī SD karte tiks dzēsta. iespējams...

SD karte netiks dzēsta (vai arī viņš iepriekš prasīja vai dzēst vai nē, neatceros), esmu vairākas reizes taisijis hard reset, SD saturs ir palicis

Link to comment
Share on other sites

@shadow118, es to tekstu pieliku katram gadījumam. Lai pēkšņi neizrādās, ups, resetoju, a backups pazudis. Piesardzība nekad nav par daudz. Ja kas, es pierakstīju beigās "iespējams", kaut kā atmiņa palicis, ka varēja reseta laikā arī SD formatēt...  :)

 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Proga instalēta, backup spiežu, process notiek, Viss beidzas ar uzrakstu backup complite, bet mapes nav ne SD kartē, ne telefonā!!!

Vēl vairāk - nav neviena jauna faila ne ar .vcf, ne ar .xml!!

 

Da man šitais Geitsa brīnums jau krietni vien ZB!! Izmest miskastē un nopirkt kārtīgu Soņku un Androīdu un Gugli.

Vienīgais kāpēc šito mēslu ņēmu bija navigācija, kurai nav vajadzīgs interneta pieslēgums. TIKAI UN VIENĪGI!

 

----------------------

Nu Pļāaaa, piseC.

 

Ar 5. reizi kā iespraudu telefonu pie kompja parādījās mape ar backup + restore!!

 

Liels paldies par palīdzēšanu un galvenais pacietību visiem. BET necieņa pret Geitsa produkciju man tikai kārtējo reizi izauga augumā.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 9 minūtēm , i_edgars teica:

Liels paldies par palīdzēšanu un galvenais pacietību visiem. BET necieņa pret Geitsa produkciju man tikai kārtējo reizi izauga augumā.

Tici man, Geits tur nav vainīgs, viņs jau sen vairs neko neregulē. Tas pirmkārt.. otrkārt, nedomāju, ka te vaina ir telefonā kā tādā, vai attiecīgajā OS...

 

Vibrators - tas atkarīgs no uzliktā signāla. Par muzonu... to gan nepateikšu, nekad neesmu no telefona muzonu klausījies. Jāgooglē.

 

Starp citu, kāpēc telefonam neuzliec jaunāko Windows mobile 10 bet mokies ar anahronismu WP 8.1?

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 4 minūtēm , rubb teica:

Starp citu, kāpēc telefonam neuzliec jaunāko Windows mobile 10 bet mokies ar anahronismu WP 8.1?

A kur bez maksas var to apgreidu uzcept? Vai bezmaksas apgreids jau nav beidzies!

Labots - i_edgars
gramatika
Link to comment
Share on other sites

Mobīlajiem apgreids ir bez maksas bezgalīgi, tā ka droši ierubī WiFi, brien Setingos un veic upgreidu. Win mob 10 ir daudz atstrādātāks un ērtāks. Vienīgi rēķinies, ka upgreids var aizņemt arī stundu, vai pat divas - es runāju par pašu apgreidu, nevis apgreida nokačāšanu.

Jā, pirms paša apgreida noteikti uztaisi visu setingu backupu(no standarta Winduļa backupa, kurš sacep visu uz OneDrive). Pēc upgreida uztaisi hard resetu , ielogojies ar attiecīgo MS accountu un atjaunojies no backupa. Bez hard reseta ir gdījušies visādi pigori ar gļukiem etc...

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

man šķiet, ka vaina te tomēr spītīgajā telefona turētājā, nevis pašā telefonā.. kā auns pret redelēm sitas.. 

 

ak jā.. andrim arī ir offline navigācija un starpcitu tās pašas kartes, kas windows mobilajam ir uzliekamas :D

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

CAP ja par Nokias Here maps, tad uz WIndows teleponiem tas gan nav pieejams, kamēr uz Andrīša ir - mazais mīkstais cenšas nokia "legacy" iznīdēt... Kas principoā ir vienīgias mans arguments pret viņu windows telefonu OS. Pārējais ir OK.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

windows 10 tagad taču ir pašu MS (daļēji Here maps) kartes.. nosaukumi mainās.. izcelsme jau pa lielam nē.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

CAP, jā... pēc idejas šīs var pat Offline uzstellēt.. Es gan šīs neesmu lietojis offline modē, LV, kad vajag parasti lietoju vāzi, par cik mana mīlākā navi progza - Nokias Here uz W 10 vairs nav... bet nu kaut kad paprovēšu, mok tiešām OK...

  • Patīk 1
  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

viesturs0711
pirms 6 stundām , rubb teica:

esi pieradis pie viena varianta

Iesākumā palietoju visus trīs, līdz beidzot no visiem paliku pie Andra!

  • Patīk 1
  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

Jā, jā - es esmu totāli konservatīvs!

NU patika man Win XP un ne par ko negribu neko jaunāku.

Patika man Sony Ericsson 750K un ne par ko negribu neko citu.

 

Es atklāju ka kaut kādus rezultātus var skatīties tikai nākamajā datumā!!! Ondraivā parādījās 59,9 MB ar informāciju (telefunkena kopija), bet nevis mapē.

Paskatīsōs kā vecās īsziņas iedabūt šajā mobīlajā, tad mēģināšu uzcept Win 10.

man Soņkā īsziņas bija kā piezīmju grāmatiņa...

 

Jebkurā gadījumā - paldies par palīdzēšanu!

Link to comment
Share on other sites

viesturs0711
2017.04.18. , 18:40, i_edgars teica:

Patika man Sony Ericsson 750K

Man ar patika! Ar šo trubu pastaigāju, kādu gadu, līdz Ķemeru purvā nozaudēju! Tiem laikiem tam telefonam bija diezgan sakarīga kamera, kā arī labs FM rādio (var jau būt ka man vienkārši paveicās ar radio).

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...