Jump to content

Pētnieks Krauklis - interesants projekts


Kaspars12
 Share

Recommended Posts

Labas dienas biedri!

 

Šodien pamanīju facebook reklāmu par jaunu lapu/projektu - https://audioinstalacija.wordpress.com/ Ideja gan nav slikta, nopērk barons baigo setu, bet īsti nezina kā izvietot, uzstādīt vai sakonfigurēt, bet te par pieņemamu cenu tev atbrauc un izdara visu, bet jautājums vai Latvijā ir maz kam to palīdzību vajag ? 

 

Ir arī facebook lapa ar rakstiem https://www.facebook.com/groups/audioinstalacija/?pnref=story

 

Kuru no biedriem var apsveikt ar šīs idejas realizāciju un drosmi ko tādu uzsākt Latvijā ?

 

 

Viena postā arī boot ir minēts, vēl gan ar veco url :D

 

original.jpg

Link to comment
Share on other sites

Bruketajs

Sākt kaut ko, noliekot citus ir mazliet līki.

Pētnieks Kro... Krauklis ir mazliet pa augstu novērtējis savas spējas, talantus u.t.t.

Protams, laboratorija skan cēli.

  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

Tas viss pasākums ir galīgi subjektīvs. Savulaik, kad pats ņēmos ar auto audio, tad bieži bij tā, kad sistēma sataisīta un saregulēta tā, lai sacensībās dabūtu max balles, ko var ar esošo aparatūru, tad pašam likās, ka galīgi ne tā skan. Ja saregulē tā kā pašam patīk, tad ar mērmikrofoniem, decibeliem uz oktāvu utt. viss ir slikti. Lai tak Krauklis ņemās - katram sava maizīte ir jāpelna.

 

Un jā - ar nolikšanu nav labs sākums...

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Hmm, adrese šim kantorim nav zināma, cilvēki, kas tajā strādā, kāda ir to kvalifikācija- arīdzan, kādi ir bijuši to ieviestie projekti (ja tādi vispār ir bijuši)- nav zināms, atsauksmes nulle. Tik vien kā wordpressā uztaisīta mājas lapele, kādu varētu uztaisīt mana sievasmāte, un mītisks telefona numurs uz kuru var piezvanīt. Vai man interesētu no tāda kantora pirkt pakalpojumu par 50eur stundā (it īpaši, zinot to, ka līdzīgus pakalpojumus piedāvā vairāki audio saloni ar pieredzi)- diez vai..

Kas tie par puikām ir izdomājuši tā pajokot, nedaudz gan interesē tomēr..

Labots - Luke
Link to comment
Share on other sites

Latvijā vispār ir tirgus šitādiem pasākumiem? Vai nav efektīgāk filtrēties uz Skandināviju vai anglosakšu zemēm, kur tautas vairāk, pirktspēja lielāka un tauta nepazīst unikālo pieredzi ar Gorbačova laikmeta ikonām?

Link to comment
Share on other sites

Pirms 2 minūtēm , Luke teica:

Kas tie par puikām

Līdzība ar  leģendārā skaņotāja un kādreiz-dīdžeja uzvārdu taču ir tikai sagadīšanās, nekādas radniecības, vai ne?

Link to comment
Share on other sites

pirms 3 stundām , Kaspars12 teica:

nopērk barons baigo setu, bet īsti nezina kā izvietot, uzstādīt vai sakonfigurēt, bet te par pieņemamu cenu tev atbrauc un izdara visu

Man tā liekas, ka te to baronu ir tik maz, ka vairums audio salonu bez papildus maksas ir gatavi ne tikai to setu uzstādīt, bet arī ir pa pārdienām atbraukt putekļus tiem noslaucīt- ka tik kāds ko nopērk..

Pirms 7 minūtēm , 138 teica:

Līdzība ar  leģendārā skaņotāja un kādreiz-dīdžeja uzvārdu taču ir tikai sagadīšanās, nekādas radniecības, vai ne?

Oho- es no laukiem! Par tādu Kraukli dzirdu pirmo reizi. Goda vārds!

Tas ir tas ko sagooglēju- kaut kāds DJ Jānis Krauklis vai? Tas, kurš kaut kādā tur bum bum reidio kaut kādu tuc tuc tur liek? Tāpēc droši vien es tādu arī nezinu.. :D

Labots - Luke
Link to comment
Share on other sites

Nekur jau nav teikts, ka tas ir Jānis Krauklis, kurš, iespējams, ir izcilākais līdz šim, kas Latvijā šajā jomā ir bijis.

 

Tur tajā FB grupā visinteresantākais ir šis ieraksts

Citēt

Pētnieks Krauklis, vai jūs, lūdzu, mums - grupas dalībniekiem, varētu izskaidrot, kāpēc grupa "Biznesa noslēpumi" pēkšņi ir pārvērtusies par grupu "Audio instalācija"?

 

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Vispār tās audio lietas dažādos laikos ir bijuša nevienkāršas. :D

 

 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Bruketajs

Un trakākais ir tas, ka raidījums par revolucionāru skaņas apstrādes rīku tiek ierakstīts ar gsmveidīgu troksni fonā... 

TrueFI varētu būt interesants koncepts, bet ļoti interesanti būs apjēgt viņu ieviešanas ideju.

Link to comment
Share on other sites

Didzis

Jā, es vēl pabrīnījos, ka intervija ierakstīta no rokas un bez priekšgaismas. Kautkā jocīgi, tāds ''pasaulslavens'' uzņēmējs un atļauj sevi filmēt tik zemā līmenī ar skaņas defektiem.

Pētnieks Krauklis gan jau kautko pēta, bet darbus un pētijumu rezultātus gan neredz. Citādi jau dikti aktīvs seju grāmatā, pat ar Paulu paspējis nobildēties,, tikai gribētos redzēt viņa sasniegumus audiolietās.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

RudeWolf

Sorry, kā filmēja, tā ļāvāmies. Video patiešām izskatās un ir samontēts draņķīgi.

 

pirms 13 stundām , Bruketajs teica:

TrueFI varētu būt interesants koncepts, bet ļoti interesanti būs apjēgt viņu ieviešanas ideju.

 

Pašlaik galvenā grūtība ir sasist klaču ar Spotify, jo, kā smejies, failus neviens neklausās un OS līmenī smārtfonam ielīst nav viegli.

Link to comment
Share on other sites

Vai man pareizi izskatās, ka Sonarworks studijā uz galda sēž Dynaudio BM5 vai BM6 MKII vai MKIII? Vai tās nav nepieklājīgi lētas skandas priekš tādiem džekiem?

Link to comment
Share on other sites

Nesaprotu tavu sarkasmu. Kāda vaina tiem Dynaudio, un nav nemaz tik lētas. Ne jau viss dārgais uzreiz skan labāk. Pie tam, viņiem taču ir savs korekcijas rīks.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Kaspars12

Verot video jau domāju, ka nu i būs kvalitāte garām.

 

Par ko cepiens, pieņemamas kvalitātes video, man vairāk interesē intervija, tās kodols! 

Link to comment
Share on other sites

Tuubijs

Kaspar, kas Tu no mēness esi nokritis? Šis tak boots ar saviem kolurītajiem biedriem :)

Link to comment
Share on other sites

RudeWolf
1 stundu atpakaļ, 138 teica:

Vai man pareizi izskatās, ka Sonarworks studijā uz galda sēž Dynaudio BM5 vai BM6 MKII vai MKIII? Vai tās nav nepieklājīgi lētas skandas priekš tādiem džekiem?

 

Nav sliktas skandas. It īpaši par to cenu. Cik zinu, tad konkrētais modelis tika izvēlēts arī par standarta monitoru BBC studijās. Tev ir idejas par kaut ko jūtami labāku?

 

Pirms 49 minūtēm , Kaspars12 teica:

Verot video jau domāju, ka nu i būs kvalitāte garām.

 

Nav īpaši labi. Es vienkārši kaut ko vairāk gaidītu no LV vadošā medija.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 2 minūtēm , RudeWolf teica:

konkrētais modelis

Kurš tad īsti tas ir, ja nav noslēpums?

 

Pirms 2 minūtēm , RudeWolf teica:

Tev ir idejas par kaut ko jūtami labāku?

Nē, nav. Vienkārši likās, ka Ļoti Nopietnās Studijās ir monitori ar kādu nulli vairāk.

Link to comment
Share on other sites

RudeWolf
Pirms 30 minūtēm , 138 teica:

Kurš tad īsti tas ir, ja nav noslēpums?

 

BM5 trešā marka. Tos Thomann pirms Lyd iznākšanas meta pakaļ.

 

Pirms 32 minūtēm , 138 teica:

Nē, nav. Vienkārši likās, ka Ļoti Nopietnās Studijās ir monitori ar kādu nulli vairāk.

 

Mums nav Ļoti Nopietna Studija. Tikai tik cik, lai pētniecībai pietiek. Mājās man rīb Equator Q12, ja nu kompānijai vajag, tad aizdodu.

Link to comment
Share on other sites

pirms 6 stundām , RudeWolf teica:

Equator Q12

ō, tas jau ir kaut kas ar pareizāku cenu  :cool2:

 

:offtopic: , bet nevaru neizmantot izdevību pajautāt - Tavas Visdzirdībasprāt, Yamaha HS5/7/8, kuras izmanto, piemēram, tādi bomži kā DDA, ir tieši tik daudz (2x - 3x) švakākas par BM5/6, cik daudz tās ir par tām lētākas? Ir kaut kas daudz labāks 150 - 200 EUR/gab cenu robā?

Link to comment
Share on other sites

RudeWolf

HS5 ir interesantas ar to, ka šķiet voisotas mazām istabiņām, kur citas skandas dabū baigo basa kūkumu. Par šīm skandām esmu sacepis apskatu - http://blog.sonarworks.com/yamaha-hs5-studio-monitor-review/

 

BM5MKIII noteikti spēlēs skaļāk un zemāk par HS5. Kopumā es teiktu, ka abas no šīm skandām ir savas cenas vērtas.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 44 minūtēm , RudeWolf teica:

esmu sacepis apskatu

Wow.

Bet, eh, tas jūsu žargons -

Pirms 36 minūtēm , RudeWolf teica:

voisotas mazām istabiņām, kur citas skandas dabū baigo basa kūkumu

Voisotas tādā nozīmē kā

Citēt

 

To fit for producing the proper sounds; to regulate the tone of

voice the pipes of an organ

 

?

 

Karoč, šis teikums jāsaprot kā apskatā minētais "neitrāls bass neapstrādātās istabās"?

Link to comment
Share on other sites

RudeWolf

Jap, kambarī šām ir samērā ātri krītošs bass, bet mazākās istabiņās tas nāca pat par labu. HS5 gan varētu būt grūti salāgot ar sabvūferi, tāpēc, ka knapi velk līdz 100Hz.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...