Jump to content

Labākais budžeta klases veidtālrunis (iesakiet)


laimonis2222
 Share

Recommended Posts

Hello! Šobrīd man ir Lumia 535 - bet Microsoft vairs neuztur messneger aplikāciju, drīz izskatās ka arī whatsapps nebūs pieejams - līdz ar to apsveru domu par citu budžeta klases telefona iegādi. Varbūt varat ieteikt, jūsuprāt, labāko šī brīža price/performance dealu LV tirgū?

 

Šeit ir pāris indikatori:

1. Cena līdz 120Eur

2. Android vai Windowsphone ar 10. versiju.

3. priekšrokas telefoniem ar labu bateriju un vispārējo izturību (ekrāna, korpusa utt)

4. vēlams lai ir no ''legit'' inernetveikala, kur ar garantiju arī nebūs problēmas.

 

P.S. Es palasīju reviewus kas te notiek, kā arī uzsaktu ka šo postu labāk likt šeit nevis Windowsphone vai Android sadaļā, jo man nav akmenī kalts ka gribu tikai Androidu.

  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, laimonis2222 teica:

uzskatu ka šo postu labāk likt šeit nevis Windowsphone vai Android sadaļā, jo man nav akmenī kalts ka gribu tikai Androidu.

 

Esi galīgi garām aizbraucis. Apskats ir konkrēta modeļa apskats, ko veic kāds(-i) pēc konkrētas metodoloģijas, kuru rīcībā ir konkrētais modelis. Tev savukārt interesē jauna tālruņa iegāde līdz ar to esi pievienojis topiku nepareizajā sadaļā. 'Man nav akmenī kalts, vai īsti vēlos laptopu vai stacionāro PC, tāpēc likšu savu topiku juridisko jautājumu apspriešanas sadaļā'

  • Patīk 1
  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 44 minūtēm , xxaxx teica:

Nu ja gribas turpināt ar Windows Phone

kadel lai kads gribetu kapt uz grimstosha (lasit - gandriz jau nogrimusha) kugja? windows phone ir pilnigi nenozimiga os mobilaja tirgu,lidz ar to izstradatajiem vina neinterese, pircejiem ari, aplikacijas maz un nav tik noslipetas ka uz android/ios, no si loka nevar izklut ara vairs, lietotaju skaits tikai krit.

 

autoram varu ieteikt vienigi xiaomi redmi note 3 special edition, 2gb versija sanaks nedaudz pari 130 eur, bet sis ir labakais variants lai gutu labu prieksstatu par android, par cik ir lietosana kadu pusgadu jau, piekrauts ar aplikacijam un viss lido, baterija ari 2 dienas tur pie manas lietosanas. nu vienigais ka sada cena bus sutot no Kinas, vietejos veikalos jarekinas ar vismaz 200 eur. 

  • Patīk 3
  • Slikti! 2
Link to comment
Share on other sites

pirms 1 stundas , Müller teica:

kadel lai kads gribetu kapt uz grimstosha (lasit - gandriz jau nogrimusha) kugja? windows phone ir pilnigi nenozimiga os mobilaja tirgu,lidz ar to izstradatajiem vina neinterese, pircejiem ari, aplikacijas maz un nav tik noslipetas ka uz android/ios, no si loka nevar izklut ara vairs, lietotaju skaits tikai krit.

It kā inteliģents cilvēks, bet nu šitādu tuftu dzīt... beidz tak izplatīt tos urbānos mītus! Pašam ir tefons ar Win10 - viss darbojas ideāli! Arī visas aplikācijas, kuras vajag IR un darbojas tāpat, kā uz citu ģimenes locekļu andriem.

  • Patīk 3
  • Slikti! 4
Link to comment
Share on other sites

laimonis2222
pirms 1 stundas , rubb teica:

It kā inteliģents cilvēks, bet nu šitādu tuftu dzīt... beidz tak izplatīt tos urbānos mītus! Pašam ir tefons ar Win10 - viss darbojas ideāli! Arī visas aplikācijas, kuras vajag IR un darbojas tāpat, kā uz citu ģimenes locekļu andriem.

Kādu telefonu rekomendētu?

  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

Lumia 640, 650 - no lētā gala. Redzi kā ir, ja pierod, apgūst to Windows uz telepona, tad Andris liekas TĀDA draza... Nu ok, iOs vēl ir salīdzinoši OK, bet nu slavināt bardaku vārdā andris... :>

Ja kas, tad Windows uz telepona nav nemz tik ļoti mirusi lieta, nesapņojiet. Microsoft tomēr nav kaut kāds mazais kaktu kantorīc...

  • Patīk 5
  • Slikti! 3
Link to comment
Share on other sites

Kamēr nav izlaists Surface phone, tikmēr Windows 10 Mobile IR mirusi platforma <- tādas iegādi nav itin nemazākās jēgas apspriest. 

 

P.S. Es arī labu laiku atpakaļ no WP (7.8) pārgāju uz Android un itin nemaz nenožēloju!

Labots - itanium
Link to comment
Share on other sites

@itanium labi, ka pieminēji šo (burtiski) aizvēsturisko WP, savādāk jau likās, ka esi pilnīgs āmurs mobīlajās tehnoloģijās. A tā - OK. Saprotu. Pamēģini ko jaunāku, var būt domas mainīsi :)

  • Patīk 3
  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

Esmu pamēģinājis, nemainījās. Vai arī jūs man iesakāt sevi spīdzināt ilglaicīgi? Nē, paldies! :D

Ja MS vēl nav publiski to OS pasludinājis par mirušu, tad tirgus +- jau ir (<1% market share). Tirgum seko/sekos izstrādātāji - agri vai vēlu, un par to nav itin nekādas jēgas diskutēt.

 

Ja lielajiem milžiem vēl ir resursi, lai uzturētu savu appu Windas versijas pie dzīvības, tad mazajiem nav ne spēju, ne intereses veidot kaut ko priekš miroņa.

 

Pirms 17 minūtēm , rubb teica:

savādāk jau likās, ka esi pilnīgs āmurs

Tu arī būsi moderators rupeklis? Pareizi gan ir: tā vietā, lai kaut ko pamatotu, vieglāk ir noķēngāt!

 

P.S. Cik jaunu WP tālruņu iznāca 2016. gadā? 4..

Labots - itanium
  • Patīk 1
  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

Klau. Zini. Pastāv variants, ka telefons var cilvēku apmierināt arī vairākus gadus un nav katru gadu tas jāmaina, kā tas pierasts andrītīt. Tā ka atslābsti.

Un, nē, neesmu moderators.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

nevertell
pirms 5 stundām , rubb teica:

It kā inteliģents cilvēks, bet nu šitādu tuftu dzīt... beidz tak izplatīt tos urbānos mītus! Pašam ir tefons ar Win10 - viss darbojas ideāli! Arī visas aplikācijas, kuras vajag IR un darbojas tāpat, kā uz citu ģimenes locekļu andriem.

Tev varbūt ir visas aplikācijas. 

 

Nu un ka telefons nav jāmaina katru gadu? Simbiāņu nokijas ar nebij jāmaina, bet kautkā softu viņām neviens neraksta. Tirgus Windows Mobile applikācijām nav. Arī ar Andždroīdu telefons nav jāmaina katru gadu. Telefons jāmaina tad, kad tas vairs nedara to, ko lietotājs grib ar to panākt. Eku, piemēram pebblam nav officiālās aplikācijas http://www.windowscentral.com/pebble-what-you-can-do-windows-phone. Pebbls laikam slikts piemērs, pats pa grunti aizgāja. Xiaomi aprocei ar appu nav. 

https://www.microsoft.com/en-gb/store/p/the-ssh-client/9wzdncrcwnwh Izskatās varen sūkains SSH klients. Slack'am tikai beta klients https://www.microsoft.com/en-gb/store/p/slack-beta/9nblggh1jj9h. Telegramas klientam cilvēki sūdzās, ka nav bijuši apdeiti. Cik noprotu, ar WP telegramas klientu zvanīt vēl nevar. Discord klienti ir tikai neoficiāli. Huhles Inbox klients ar nav. A kas tad pļet ir? Es pat neteiktu, ka esmu baigais telefonu činītājs, diezgan plebejiskas vajadzības man ir.

 

Nopietnāks jautājums - kā es varu pāri WiFi sync'ot lietas ar saviem datoriem nelietojot mākoņus ? Uz andždroīda ir Syncthing. Uz WP tāds ir? Kā ar mūzikas pleijeriem ? 

Cirst jau var par to, cik WP ir ērts, bet ērts viņš ir tev. Neteiktu, ka vērā ņemama daļa sabiedrības tev piekritīs, Rubb, ka Windows Phone kā platforma ir izdevusies, ērta un lietojama.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

nevertell. Jā, var syncot nelietojot MS accountus, mākoņus un citu drazu. BET. Pats kādu OS lieto? Gan jau kādu winduli...

Ja kas, tad Windows 10 uz mazā mīkstā tefona, perfekti integrējas Tavā desktopā, viss ir ne sliktāk kā uz iOS, un stipri labāk, kā tas notiek lietojot andrīti(arī uz kompja). Izskatās, ka vienkārši spried par to, par ko nav pieredze :)

A tā, pa lielam, kāpēc vajadzētu kaut kādas eksotikas - telegramma? Es pat par tādiem neesmu dzirdējis! Huhles inbox? Kas tā par drazu?

 

Klau, tak esi reālists! Neuzskati, ka Tavas eksotiskās intereses ir defacto standarts visiem! Priekš manis pietiek tas, ka ir Whatsapp, Waze, Google mails un kalendārs, inbox.lv, protams, visi MS mailu varianti un skype darbojas OK... svarīgākās programmas uz Windows 10 telefoniem ir.

  • Patīk 1
  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

nevertell
Pirms 19 minūtēm , rubb teica:

Pats kādu OS lieto? Gan jau kādu winduli...

Mini vēlreiz.

 

Gūgles Inbox vot ir defacto standarts. Telegramu lietoju WhatsApp vietā, 90% no cilvēkiem, ar ko komunicēju lieto to. Slack's tiek lietots darbā. Darbā lietojam arī GSuite, bet nu nevaru cerēt, ka tas būs labi integrēts WP. Neteiktu, ka SSH terminālis tehniskiem cilvēkiem būtu eksotika, bet reku normāls nemaz i nav.

 

Tā arī nepateici, kā es varu ērti un bez bakstīšanas sync'ot folderus starp aparātiem ? Syncthing uz andždroīda ļoti jauki saliek Bildes, drīz sync'ošu arī mūziku.

 

Neteiktu, ka esmu pilsonis parastais, ja runa ir par datoriem un telefoniem, bet nu tev taču ir jāsaprot, ka no mums diviem dīvaiņiem, lielākais dīvainis esi tu, wrt to Windows Phone.

  • Patīk 2
  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

nevertell, ok. Katrs paliekam pie sava viedokļa :) Nav vērts lieki ūdeni kulstīt... tomēr nevajag apgalvot, ka kaut kas ir mēsls vai kas tāds... Katrai lietai ir savs pielietojums. Un, jā, pašlaik uzskatu, ka Win 10 uz telefona ir labākā mobīļā OS... Nu ok, varētu būt otrā, pēc iOS. Tomēr ikdienā nākas programmēt gan Andri, gan iOS, gan Win 10 telefonus, ir šis tas uzkrājies pieredzē :)  Bet nu tas, ka aplikācijas uz Win 10 ir sliktākas.. jā, ir redzētas tādas. Bet populārās - viss ir OK. Labi, pietiek offtopu taisīt...

  • Patīk 1
  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 10 minūtēm , ronalds_ teica:

Lai nu kā, bet windows phone ir praktiski mirusi platforma! Patīk tas kādam vai nē!

Offtops ON... un tieši tāpēc visādi tur Alcateli, Aceri, Lenovo, HP izlaiž jaunus Windows telefonus? Tas, ka mārketšārs ir mazs - NENOZĪMĒ, ka platforma ir mirusi! Ne jau velti, MS ieviesa Universal Platform. IMO viss vēl priekšā, un, cik es manu, Winduļteleponi ir tiešām vilinoši tieši biznesa cilvjiem :) Lai nu kā, nekādu Holywar negribu sākt, katram savs... Galvenais nevajag ieslīgt absolūtajos apgalvojumos.

Offtops OFF.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Lumia 640
Un karus toč nevajag, jāskatās kādus apus cilvēks lieto, ja kas specifisks, m$ var tāds nebūt. Bet parastie, populārie ir. 

  • Patīk 2
  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 9 stundām , rubb teica:

telefons var cilvēku apmierināt arī vairākus gadus un nav katru gadu tas jāmaina, kā tas pierasts andrītīt.

Kāda velna pēc tu šito uzrakstīji? Te ir tēma par jauna tālruņa iegādi!

Vai jūs, gudrinieki, autoram atmaksāsiet naudu, ja izstrādātāji, kas veido kādu no viņam svarīgām aplikācijām, pēc dažiem mēnešiem paziņos, ka Windows platformu vairs neattīstīs un neuzturēs? 

 

pirms 8 stundām , rubb teica:

A tā, pa lielam, kāpēc vajadzētu kaut kādas eksotikas - telegramma? Es pat par tādiem neesmu dzirdējis!

Dzīvo tālāk savā mucā!

 

pirms 1 stundas , rubb teica:

tomēr nevajag apgalvot, ka kaut kas ir mēsls vai kas tāds...

Kurā vietā kāds to apgalvo?? Tu tak lasīt nemāki: mirusi platforma <> mēsls!

 

Pirms 39 minūtēm , rubb teica:

tāpēc visādi tur Alcateli, Aceri, Lenovo, HP izlaiž jaunus Windows telefonus?

Cik šogad jaunu telefonu uz Windows plānojas? :)

 

Izvēle, protams, autora ziņā, savu esmu pateicis.

Labots - itanium
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 9 stundām , rubb teica:

telefons var cilvēku apmierināt arī vairākus gadus

 

Tā tas ir, bet, ja sarūk pieejamo, ikdienā ierasto aplikāciju skaits uz šī telefona -

pirms 16 stundām , laimonis2222 teica:

Microsoft vairs neuztur messneger aplikāciju, drīz izskatās ka arī whatsapps

- tad kā ellē tas var apmierināt?

 

Nu, ja nelieto nekādas aplikācijas, tad jā, bet tādā gadījumā priekš kam vispār smārtfōns.

Link to comment
Share on other sites

Kads pa daudz salaietojies. Kopsh kura laikam Win neuztur messendzeri? Ja nemaldos, vēl 5 dienas atpakaļ bija update Messendzerim

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Pirms 34 minūtēm , Gestapo teica:

Lumia 640
Un karus toč nevajag, jāskatās kādus apus cilvēks lieto, ja kas specifisks, m$ var tāds nebūt. Bet parastie, populārie ir. 

yep būtu labi, BET. aplikācijas.

kaut vai tagad, ar to latvijas bankingu - windows phonei ir? nav.

waze, balss atbalsts, vai vispār atbalsts? nav.

utt.

pašlaik vēl lietoju 925to, esmu apmierināts ar visu, tikai tas ka os updates un support - naff un nebūs.

pēdējais maikrosoftīgais 950tais diemžēl kvalitātes ziņā ir mēsls (ka garantijas laikā vairākreiz jādod maiņai - fuj)

HP x3 ir baigi c00lais verķis, tikai tā cena, tā cena.... +vēl tas ka windows10 mobilais ir tiiik zaļš.

tādas manas subjektīvās pārdomas. kādu jaunu telefonu plānot ņemt - nav ne mazākās idejas.

Link to comment
Share on other sites

Nu re, te mēs nonākam līdz apiem, saku, ka katram ir jāskatās lietojamie api.

Man ir nordea banka, ir kodu lietotne un ibankas aps uz trubas, man pietiek. Par wāzi nemāku teikt, izmantoju Iebūvēto Kartes aplikāciju. 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , Gestapo teica:

 

Nu re, te mēs nonākam līdz apiem, saku, ka katram ir jāskatās lietojamie api.

 

Pag, vienu dienu lieto vienu, nākamo jau kaut ko citu. Tā arī nevar!

Link to comment
Share on other sites

Nezinu kā var vai nevar, man, piemēram, derdzas andrīši, lai arī cik dārgs tas būtu, tas ir tas pats andrītis. Tāpēc skumdina fakts par W lēno agoniju, jo ko tad tad pēc tam paņems, paliek ābols ar savām pārspīlētajām cenām un bērnišķīgajām "unikālajām" lietiņām. 

  • Patīk 1
  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 4 minūtēm , Gestapo teica:

Tāpēc skumdina fakts par W lēno agoniju

Mani arī skumdina, bet diemžēl tas to agoniju nemazina.

 

Pirms 2 minūtēm , snukurins teica:

Dažus app gan lietoju bet ja tie pazudīs tad tas noteikti nebūs iemesls lai atteiktos no WP.

Nu, tu esi tu, un, spriežot pēc autora "uztraukuma" par aplikācijām, autors tāds nav.

Link to comment
Share on other sites

pirms 9 stundām , itanium teica:

P.S. Cik jaunu WP tālruņu iznāca 2016. gadā? 4..

 

Pirms 31 minūtēm , itanium teica:

Cik šogad jaunu telefonu uz Windows plānojas? :)


Lietojot šādus argumentus, sanāk, ka iOS agonē briesmīgāk par Win. :D
 

  • Patīk 4
Link to comment
Share on other sites

 

Pirms 11 minūtēm , ArnisR teica:

sanāk, ka iOS agonē briesmīgāk par Win. :D

Trends, draudziņ! :) 

2014 - 35

2015 - 27

2016 - 4

2017 - ?

 

+ Winduli nekādi nevar salīdzināt ar iOS, ko apple nepārdoD citiem, bet izmanto tikai saviem produktiem (padlas un sifoni).

 

P.S. Un tāpat nesanāk, jo 2016. gadā bija tieši tik pat (4) jaunas iOS ierīces :p (padlu nevajag aizmirst!)

 


 

Labots - itanium
Link to comment
Share on other sites

Pirms 3 minūtēm , ArnisR teica:

Lietojot šādus argumentus, sanāk, ka iOS agonē briesmīgāk par Win. :D

Šis ir labs :D

 

Nujā... biju srkstījis konkr[ētu palagu par šo tēmu. DIemžēl atslēdza elektrību(Latvenergo stabus maina), a rakstīts tika uz desktopa. Tagad no telefona. 

 

Par vāzi. Es gan šo nesmu sen lietojis, pēdējo reii ~mēnesi atpakļ, un tad balss ar mani runāja un vadīja pa Rīgu... 

Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, Gestapo teica:

 

Lumia 640

 

+1 par sho. man pasham ir 640XL ar 4G, ieprieksh bija 720, panjeemu lielo, jo prasijaas lielaaks. uzliku Win10, viss notiek bez beedaam. pie kam 640 bacha arii ir lielaa.. pie manas taupiigaas lietoshanas ar wifi/datiem iesleegtiem tikai tad, kad to tieshaam vajag bacha iet ~2 nedeeljas.

piekriitu arii, ka autoram jaaskataas uz nepiecieshamajaam aplikaacijaam, tas vareetu buut svariigs moments, prieksh manis shobriid viss ir - whatsup, e-pasts, kalendaars, offline nafigaacija, muzons..

pirms 10 stundām , snukurins teica:

 

Pag.Kas traucē uzlikt WP10 uz jau esošā 535?

iespeejams, ka autoram tas ir jaaizveic vispirms, lai iepaziitu, kas ir Win10. 535 modelim ir 1GB RAM, taatad tas ir upgreidojams.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 1 stundas , ronalds_ teica:

k350nds ir kas, k350n(palabojiet mani kāds, ja šis K8 nav k350n) dual sim versija, un viss pārējais tāds pats? Ātrumā nedodas rokā neviena vieta, kur viņu abu specifikācijas būtu pieejamas un salīdzināmas. Bet pavirši skatoties liekas pārsteidzoši jēdzīgs priekš savas cenas. Nesen skatījos kas šādās cenās ir, atradu HTC 626, 626G+ šķiet ir ar ņiprākajām iekšām no visiem 626 variantiem, bet bez 4G (nepateikšu, vai lv tirgū vispār ir kāds 626 ar 4G). Ja tas netraucē, tad varbūt arī neslikts kā variants. Cenas salidzini.lv viņam šobrīd no 129 EUR vs k350nds 115 EUR.

Labots - 138
Link to comment
Share on other sites

Pirms 40 minūtēm , itanium teica:

P.S. Un tāpat nesanāk, jo 2016. gadā bija tieši tik pat (4) jaunas iOS ierīces :p (padlu nevajag aizmirst!)

Nē, ābolam tik 3 telefoni 2016.:p
Ja pie Win tabletes neskaitīji, tad arī padlas nevajag skaitīt :D

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Varat teikt ko gribat, bet WP/WM10 joprojām ir sava vieta mobilo lauciņā un to vēl kādu laiku zināma daļa lietos. Jā, salīdzinoši maza, bet vēl pietiekama, lai, piemēram, uzturētu populārākās aplikācijas, ar kurām tai daļai ir pietiekami.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 53 minūtēm , uldise teica:

pie manas taupiigaas lietoshanas ar wifi/datiem iesleegtiem tikai tad, kad to tieshaam vajag bacha iet ~2 nedeeljas.

O_O
Nu Tu laid, es katru dienu lādēju. Nu tiesa, viss ir ieslēgts visu laiku + spēlītes padzenāju brīvākos brīžos. 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 9 minūtēm , xxaxx teica:

Jā, salīdzinoši maza, bet vēl pietiekama, lai, piemēram, uzturētu populārākās aplikācijas

Par šo pastāv atšķirīgi viedokļi. Šajā topikā diezgan plaši ir apspriests.

Labots - 138
Link to comment
Share on other sites

AndrisBB
1 stundu atpakaļ, Gestapo teica:

 

pirms 2 stundām , uldise teica:

pie manas taupiigaas lietoshanas ar wifi/datiem iesleegtiem tikai tad, kad to tieshaam vajag bacha iet ~2 nedeeljas.

O_O
Nu Tu laid, es katru dienu lādēju. Nu tiesa, viss ir ieslēgts visu laiku + spēlītes padzenāju brīvākos brīžos. 

 

 

Nekas divains tur nav, man ari Lumia 925 vilka apmeram 2 nedelas bez wifi un mobilajiem datiem.

Tagad Nexus 5x ar ieslegtu wifi, mobilajiem datiem un citiem struntiem iet bez problemam apmeram nedelu. Spelites nespeleju un ari ipasi nespaidu, jo nav jau jegas, tapat visu dienu pie datora, ko tur vel telefona spaidit?

Labots - AndrisBB
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...