Jump to content

Briedis pret Huku! Kur skatīties?


Stasss
 Share

Recommended Posts

INTRASERVERNET

Pashlaik izskataas peec 8 roundiem briedis zaudees. Usiks speeciigaaks izskataas. Vismaz man taa peec visa liekas.

Link to comment
Share on other sites

Tāds sports. 0 vai 1/ yes or no vai nu gaisma ieslēgta vai  nē :yes2:

Link to comment
Share on other sites

Nehuja, mēs vinnējām! Tas ir bizness, LV reklāmas telpa vai UA, 14x lielāka!


Nervi čupā, visu zupu pilditot izlēju, o-ringus ir jāmaina, jāiet uzpīpēt! UA tagat tiešajā stāsta ka viņi arī gribējuši, bet ka tā ir laimes spēle bijusi, žurnālisti ļoti godīgi runā, šie arī ir šokā ka vīnu čoms ir vinnējis!

Link to comment
Share on other sites

Cik es redzēju jau no pirmā raunda.... viņam ir kaut kādas ziepes... hvz kas. Bet viņš negāja uz pilnu klapi. Pēc idejas viņam to otru keksu vajadzēja vienkārši sadauzīt šrejās, Skumji, ka viņa treneri tomēr neredz to, kas ir jāredz... neko... nav jau pirmais gadījums LV sportā.

P.S. Aha, jebkurš cīņas veids ir ļoooooti stipri atkarīgs no psiholoģijas....

  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Tuubij, OK, ne boksa eksperts, bet šo to esmu cīņas veidos saniedzis.

OK, apzinos, ka bokss ir specifisks sporta veids, bet nu noskaties un paanalizē, moš sapratīsi par ko runāju.

  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 2 minūtēm , rubb teica:

bet šo to esmu cīņas veidos saniedzis.

Atkal piss visiem smadzenes, davai dilpomus  un sporta grāmatiņu ar ieskaitēm studijā!!!!


Pirms 1 minūtes , @rmands teica:

Usiks vēl nez cik raundus varētu pāriet.

12 jau bija miris!

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Bija ļoti līdzīgi. Usiks bija izturīgāks, sīkstāks. Mairis inteliģentāks, bet spēks līdz galam nepietika.

Briedis zaudēja ar 114:114, 113:115, 113:115

Link to comment
Share on other sites

Es skatos UA žurnālistu sarunu tagad, šie arī mazdruzciņ brīnās un ar šo vinnu nu neviens nelielās! Tas ir daudz!


Just now, rubb teica:

jem, ok, nevermind :D

Nu ja slabo, tad tādus vārdus mutē neņem! 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 2 minūtēm , rubb teica:

P.S. Neaizmirstiet man tos mīnusiņus likt :)

nestāsti pasakas kujņu un neviens Tev neliks mīnusus.

Link to comment
Share on other sites

Nja... nez, kāpēc es jau uzminēju reultātu pēc pirmā raunda.... bet tas jau tā....  :)  

  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

Ļoti grūti un bija jāieliek 10 gadu pieredze, lai uzminetu rezultātu šai cīņai ?

Link to comment
Share on other sites

Pļe, es visiem skandināju, ka Briedis pastāstiīs mēnesi atpakaļ, a ko man tagad - sev medaļu nopirkt?

  • Slikti! 2
Link to comment
Share on other sites

UA Tv ļoti zolīdi runā un stāsta par maču, patīkami klausīties, krievi būtu ar mēsliem nolējuši! :tender:

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Ja godīgi - šis bija mans pirmais boksa mačš, kuru skatījos.... līdz šim man tas mūsējais bija.... emmm... vienu vārdu sakot vienldzīgs. Nesaista mani bokss... saista citi sporta veidi.

Link to comment
Share on other sites

Aplauza ragus, bet briežiem jauni izaug.. tā kā, viss čiki piki. Nevar jau mūžīgi uzvarēt. Pa lielam jau neuzvarēja neviens.. tikai tīri tehniski pēc punktiem, subjektīva tiesnešu vērtējuma.

  • Patīk 1
  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Cap, diemžēl nebūs vis subjektīvs bet objektīvs vērtējums.... Diemžēl mūsu kadrs sāka jau peldēt pēc otrā raunda. Ja peldi - tad dabū bietē. OK, turi, super... karoče par viņa izturību - tur nav runas. Perfekti...  Tomēr rezultāts ir tāds kāds ir. Nu jā, tikai punkti, bet nu tomēr, tas tomērr sports...   neko... Nekas, būs cita sezona :)  

Link to comment
Share on other sites

2 peldēja, bet 12 tā  sadeva tā pa ausi, ka 13 nokristu! 1 punkts starpība, tu ko tu vispār mūldi?

Link to comment
Share on other sites

augošs :D 

 

objektīvi būtu, ja usiks briedi būtu nolicis uz lāpstiņām vai otrādi.. a tā.. viens otram zobus paskaitīja i pa galvu sadeva.. i punktos Briedim bija -2.. tā kā pareizi jema teica - Bizness

Link to comment
Share on other sites

Nja... skatoties to preses konfu... mani iespaidi...

Mūsējais ir kaut ko darījis ar svaru, dehidratizējies vai hvz kas.... A otram viss pofig... kaut kas tur nav īsti OK...

Ja būs nākošā cīņa, mūsējais stabili gūs virsroku....

Link to comment
Share on other sites

Mairis spēlēja salīdzinoši netīri. Vairākas reizes sita zem jostas vietas. (pieņemu, ka tā nevar darīt, jo Usiks katru reizi to rādīja) Vēl pie reizes aizmeta Usiku un dažreiz uzsita pa pakausi. No Usika neko tādu neredzēju un iespējams arī ar to tos punktus dabūja. Boksu neskatos regulāri un punktu sistēmu neizprotu. Overall Mairis šķita labāks neņemot vērā dažus netīrumus. Protams, ne ļoti pārāks, bet nedaudz.

Link to comment
Share on other sites

Cīņa bija skaista!Mairis ir labs bokseris!Bez šaubām,bet visu cieņu pret viņu....Šoreiz uzvarēja Usiks un punkts!Ja būtu boksējies kā pirmos 4 raundus,tad būtu ok!

Bet viņš tāpat ir Latvijas lepnums!

Link to comment
Share on other sites

Neskatīšos šodien vēlreiz, bet kā man vakar izskatījās, tad Briedis līdzi neturēja, vai arī negribēja. Šur tur nesmuki izdarījās.

Link to comment
Share on other sites

Cīņa bija līdzīgāka, nekā biju gaidījis, Usiks tomēr bija izteikts favorīts. Taču Mairis neizskatījās slikti. Un Mairim citas cīņas par tituliem ir tikai laika jautājums. Tagad kādus pāris gadus Mairis būs topā savā kategorijā, vismaz kādus ~3 gadus augstākajā līmenī.

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Čau!

Kādam nav idejas kur šovakar skatīties Maira cīņu?

Link to comment
Share on other sites

Bija rakstīts ka skaties.lv vai tv rādīs online

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Atcerieties. Nelegāla satura lietošana ir kaitīga zviedru makiem!!!

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...