Jump to content

Briedis pret Huku! Kur skatīties?


Stasss
 Share

Recommended Posts

njā, ar linku pt pilns FB bija piespamots... Pat Kuldīgas kaimiņu partijas filiāle bija iespamojusi. Malači... malači

Link to comment
Share on other sites

Pagaidām pa SatTV, kuri kanāli translēs iet reklāma. Pieņemu tiešais pieslēgums sāksies tik pēc dažām min.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 2 minūtēm , ieleja teica:

[retorisks jautājums]

Kur, kad pa kurieni..Tā ir apmaiņa ar info un manuprāt, tas ir normāli.

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

viens ir ielikt linku no lielajam striimu lapaam, kur 101 source un linki ir, otrs bija ielikt juutuubes  linku ar viaplay striimu.... tas bija laika jautaajums, kad vinju nogrieziis ja vis pa lab pa kreisi daliijaas

  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Citēt

Daudzi uzskatīja, ka pietiek ar AKKA/LAA un “Laipa” licencēm par publisko izplatīšanu, taču šī licence būtībā ir vien pamata atļauja izmantot telpās audio vai vizuāla satura pārraidīšanas ierīces.

 

Vispār jau piekrītu @ieleja teiktajam

Pirms 24 minūtēm , ieleja teica:

nevarēju iedomāties, ka, ja es savā bārā esmu nolicis TV, kur rāda visus satelīta kanālus pēc kārtas, ko nu kurš saspaida uz pults, un tas ir legāli  ikdienā, tad man pēkšņi jāmaksā papildus nauda par kāda konkrēta kanāla rādīšanu noteiktā laikā tāpēc, ka kāds kantoris iegādājis kaut kādas tiesības

 

kāpēc man kā dzertuves īpašniekam vispār jānojauš par Viaplay īpašām tiesībām?

 

Šitā bez maz var 24/7 par katru pārraidi iet meklēt, vajag vai nevajag atsevišķu licenci. Jāalgo katrā bārā atsevišķs darbinieks, kurš to vien darīs, kā pētīs programmu nākamajām dienām (pa visiem cik tur 100 kanāliem?) un interesēsies par katru pārraidi par licences nepieciešamību.

Labots - Zuxters
Link to comment
Share on other sites

Viaplay ir īpašs. Iespējams, ka abonējot ir kādi licences nosacījumi. 

Link to comment
Share on other sites

Bruketajs
pirms 16 stundām , ieleja teica:

šajā jomā esmu no dziļa meža vidus, bet pat nevarēju iedomāties, ka, ja es savā bārā esmu nolicis TV, kur rāda visus satelīta kanālus pēc kārtas, ko nu kurš saspaida uz pults, un tas ir legāli  ikdienā, tad man pēkšņi jāmaksā papildus nauda par kāda konkrēta kanāla rādīšanu noteiktā laikā tāpēc, ka kāds kantoris iegādājis kaut kādas tiesības

Autortiesību pluss - no viena citrona var izspiest par 30% vairāk, ja spiež 3 dažādos veidos. Kamēr būs Buratino, kas gribēs maksāt, būs Brīnumlauks un runcis Bazilio, kas piedāvās tur ierakt monētas un teikt "Kreks, peks feks". 

Link to comment
Share on other sites

Bruketajs
pirms 16 stundām , Zuxters teica:

Šitā bez maz var 24/7 par katru pārraidi iet meklēt, vajag vai nevajag atsevišķu licenci.

Ja ir paņemts dārgais Viasat bāriem, tad viņi paši atsūta e-pastu, kurā brīdina, ka būs jāpiemaksā. Paziņam šiem atbildē aizsūtīja lai iet taisni un ka speciāli neslēgs un uz ekrāna uzlīmēs lapu, ka Viasat alkatības dēļ nebūs mača translācijas - viņam tas maksājums bija noteikts 100+PVN, kas nav kosmoss, bet runa ir par principu. Takš samaksājiet tiem mordabojiem 3x mazāk un translējiet bez maksas, bet nē - katram vajag savus miljonus.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Briedis&Usiks!!!!

Ja kādam interesē,tad pa šiem kanāliem rādīs!Sākums galvenajai cīņai 00.00!!!

Pa ukraiņu Inter kanālu!Sākums 22.15!!!

Pa krievu Match Boets!Sākums 23.30!!!

Un pa Viaplay!!!

Turam īkšķus!!!!

 

Link to comment
Share on other sites

Nu es skatīšos Match HD no satelīta. Ja viaplejs būtu piedāvājis pa kādiem 3-5 eirām uz vakarau, tad būtu paņēmis, aber tā - knauzerība par vienu vakaru 10 eiras pogāt. :( 

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Pa lielam jau ir saprotama viaplay kāre pēc papildus naudas :D bāri, etc taču arī papildus nopelna uz šī rēķina.. jo taču lielais ekrāns.. pats Briedis.. gadsimta cīņa :) Piekrītu arī pretējas puses viedoklim.. ar ko šis ir īpašāks par citiem, tad jau par jebkuru (t.sk. olimpiādes) rādīšanu arī papildus jāplēš..

Link to comment
Share on other sites

Sanāk ka Latvijā ir par maksu, bet Ukrainā, Krievijā Inter un Match skatās par brīvu vai kļūdos ?

Labots - @rmands
Link to comment
Share on other sites

Sanāk ka Latvijā ir par maksu, bet Ukrainā, Krievijā Inter un Match skatās par brīvu vai kļūdos ?
Vismaz pagājušā cīņā tā bija.

Sent from my VTR-L29 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , Kitai teica:

Kur tad īsti radīs onlainā?

 

pirms 6 stundām , Damn teica:

Arī МАТЧ! HD

Tad jau mierīgi šeit var skatīties, nemeklējot speciālas vietnes.

https://chas.tv/channel/match-tv

Es nezinu, ko manējie tai laikā pa TV lūrēs, bet ja izdomāšu, ka jāskatās, un TV nav pieejams, tad ir Chas.tv aplikācija uz mobļa.

Google Playā ir. https://play.google.com/store/apps/details?id=ru.chastvonline

Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, @rmands teica:

Sanāk ka Latvijā ir par maksu, bet Ukrainā, Krievijā Inter un Match skatās par brīvu vai kļūdos ?

Kļūdies un smagi. Visi kanāli pērk raidīšanas licenci, kas, diemžēl Latvijā televīzijām nav "pa kabatai" - tur viss gada budžets var aiziet, bet reklāmdevēji un sponsori skopojas.  Protams, nerunāju par pirātiskajām iespējām, bet tas cits stāsts.

Link to comment
Share on other sites

pirms 5 stundām , Zuxters teica:

ja izdomāšu, ka jāskatās, un TV nav pieejams

Ko es te izliekos par pārgudro, man tak nav neviena kanāla, kur rādīs. Tad tik vienīgi manas nosauktās alternatīvas. 

Nelabs čujs, ka kāsīs. Kaut kā, cik ta ilgi var uzvarēt........ 

Link to comment
Share on other sites

Nemuti! Savaldies, @Zin... izbraucis uz gurķlandiju, es arī māku banus iesvērt, nepatīk, bet ja daru, tad ar baudu. 

Link to comment
Share on other sites

pirms 7 stundām , @rmands teica:

Sanāk ka Latvijā ir par maksu, bet Ukrainā, Krievijā Inter un Match skatās par brīvu vai kļūdos ?

Ukrainas Inter kanāls rāda pa brīvu ( ja vien uztvērējs atbalsta Biss sistēmu). Savukārt Mach ir maksas operatoru paketēs ( kā VSB Viasatā).

Link to comment
Share on other sites

Skan mūsu himna... aiziet...

Paldies Tuubij par linku, jo VTV man tā arī neizdevās atrast tiešraidi....

Link to comment
Share on other sites

Gestāp, Tu aizej tintē... beidz dzert? Labi, es jau neko, es tik tā blakām veģetējošais :)

Link to comment
Share on other sites

Nja, labi, ka nepateici, ka man tur viens kommats nav ok :)  

Link to comment
Share on other sites

Gestāp, Tev ir interesants domāšanas veids... būtu kādreiz forši apunātiet...

Bet, tā, pa lielam, izstās, ka mūsējais zaudēs

Link to comment
Share on other sites

Nu baigi aktīvi viss notiek!

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...