Jump to content

LMT Viedtelevīzija


jacobs
 Share

Recommended Posts

Ļāvos pierunāties un paņēmu patestēt 2 ned. to LMT viedtelevizijas ierīci...

Tā arī nevaru sev atbildēt uz jautājumu, kādai mērķauditorijai domāts šis 10 EUR/mēn. vērtais pakalpojums...?

Katrā vidusmēra ģimenē taču viss tas jau tādā vai šādā mērā ir, bet kuram nav nekā, vai tiešām tā būs pirmās nepieciešamības ierīce, kuru,  + vēl 4G pieslēgums iegādāties...?

Ņemot vērā, ka tāds potenciālais klients, lielākoties neko tehnikā nesajēdzošs, spēs iekārtu pilnvērtīgi izmantot...

Par video kvalitāti nemaz neizteikšos....

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Tā kā arī MTG kanāli nu ir piedāvājumā, tad mērķauditorija ir vienīgi tie LMT internets mājai klienti, kuriem neapmierina vienkārši virszemes TV vai Viasat pakalpojumi.. +10 euro rēķins par tv pie interneta rēķina nav nemaz tik traki. + padara muļķu TV par mazliet gudrāku un viedāku. Mērķauditorija ir ļoti maza, tas gan. ja vēl rēķina cik ir konkurējošu iespēju, nemaz nerunāsim par tiem, kuriem ir gudrie tv vai kādi citi risinājumi, kuri nav ierobežoti tikai vienā tīklā. Par kvalitāti neņemos spriest, neesmu pat dzīvē vēl šo produktu redzējis :D

Labots - CAP
Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, jacobs teica:

Par video kvalitāti nemaz neizteikšos....

Šo varbūt varētu pakomentēt sīkāk? Vai ir sliktāka, piemēram, par Lattelecom VTV vai IPTV? Varbūt ir zināms TV kanālu bitrate?

Labots - xxaxx
Link to comment
Share on other sites

Ja teļukam nav hdmi tad nespīd, tas vēl vairāk sašaurina potenciālo klientu loku. Kaut gan no otras puses, ja ir po... kāds tv tad jau po... arī kāda televīzija. Nu hvz, par plusu es to nesauktu.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 7 minūtēm , romajo teica:

Ja teļukam nav hdmi tad nespīd, tas vēl vairāk sašaurina potenciālo klientu loku

Gribu redzēt to klientu, kas mājas tur LMT 4G, bet kuram nav TV ar HDMI! :biggrin:

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

@jema iespējams, ka vispār nav mājās TV un ir tikai internets :D

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, jema teica:

Gribu redzēt to klientu, kas mājas tur LMT 4G, bet kuram nav TV ar HDMI! :biggrin:

Tie ir tie, piem. kas sitās pa īres dzīvokļiem un ir atkarīgs no saimnieka, ko tev būs darīt, redzēt un kādu internetu lietot viņa "gaismas pilī". Ja saimnieks ir tāds mūdzis, kas neļauj kabeli ievilkt pat par īrnieka līdzekļiem, tad cic nekas neatliek, kā mobilais internets + virszemes tv. Personīgi tādu pazīstu, kurš nu ir izdomājis, ka grib kko modernāku par vtv.

Link to comment
Share on other sites

viesturs0711
pirms 12 stundām , jema teica:

Gribu redzēt to klientu, kas mājas tur LMT 4G, bet kuram nav TV ar HDMI! :biggrin:

Ir, ir! Man kaimiņu tantei LMT 4G un neviena televizora! :D

 

 

Link to comment
Share on other sites

Es biju paņēmis to pasākumu testu laikā, pirms oficiālās izziņošanas. Galvenā problēma tā, ka priekš televīzijas LMT nespēj nodrošināt normālu interneta ātrumu, lai būtu normāla kvalitāte. Labi, ja 10% gadījumu, uzslēdzās labas kvalitātes bilde. Tā, vienkārši lietojot internetu 4 cilvēkiem ir OK, bet papildus vēl televīzijai vairs nepietiek.

Tā pat varbūt ņemtu virszemes pamatpakas vietā, kas maksā tikpat.

Link to comment
Share on other sites

Man ar interneta ātrumu ir vairāk nekā OK....

Taču, piemēram, LTV bilde ir >2x sliktāka kā pat no DVB-T

Tāpat ar daudziem tur piedāvātajiem video...

Youtube, protams, iet ar max iesp. kvalitāti..., taču to man nodrošina arī kaudze citu ierīču...

Androīda iesp. un apl. skaits ļoti ierobežots...

Utt., utml.

''Нам такой хокей не нужен"

Link to comment
Share on other sites

+1 tiesam karas biezi augsa biezi nakas atslegt no stravas un par kvalitati ta ir sliktaka neka virszemei

Link to comment
Share on other sites

laikamTak
Pirms 20 minūtēm , snukurins teica:

Būšot labāk un vairāk

un būšot arī vairāk jāmaksā

  • Patīk 4
Link to comment
Share on other sites

pirms 3 stundām , romajo teica:

 

Šito neviens neizmanto? https://internets-televizija.1188.lv/

 

Tagad, cik paskatījos, pieejamības pārbaude pēc adreses kļuvusi sarežģītāka, nākas komunicēt ar viņiem, spēlēt kaķi un peli. Bet savulaik, kad interesējos, tad tur, kur jau ir LTC pakalpojums, nebija pieejams. Radās iespaids, ka šitas ir domāts, lai izskaustu LTC lētos konkurentus, kur tādi vēl ir. 

Link to comment
Share on other sites

Kā saprotu viņi izmanto parastos interneta strīmus. Bet 4G interneta ātrums ir tāds, kāds nu viņš ir..... Te nav, kabelis kas katram abonentam ir savs!

Ja šis pakalpojums aizies - nosēdinās tīklu un tas arī būs viss rezultāts! 

Lasīju ka iekš 4G ir pieejams multicast - ka viena informācija, pa vienu kanālu tiek vairākiem abonentiem, bet izskatās ka tur vajag savādāku aparatūru...  

Un kvalitāte ir sūdīga dēļ tā ka LMT taupa pieslēguma ātrumu.

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...
uldii12345

Apnika, ka nevaru atrast stabilu iptv piegādātāju un nolēmu pamēğināt lmt viedtelevīziju. Pieslēdzu viedtelevīzijas kasti savam mikrotikam, kurš pieslēgts aiz lmt routera. Viedtelevīzija nestrādā. Pieslēdzot pa taisno pie lmt routera viedtelevīzijas kasti strādā. Lmt atbalsts tik varēja ieteikt, lai lieku savu routeri bridge režīmā bet it kā viedtelevīzija nesot piesaistīta konkrētam lmt routerim, varot lietot savu. Tad es nesaprotu, kur problēma.

Link to comment
Share on other sites

uldii12345

Mikrotiks, ka AP nav variants. Kā tad tā viedtelevīzijas kaste saprot, kam viņa pieslēgta, ja uz manu pieslēgumu ir padots IPTV. Domāju, ka varbūt kādi porti uz to jāforwardē, bet lmt routerim taču defaultā arī nav porti forwardēti

Link to comment
Share on other sites

Pirms 16 minūtēm , uldii12345 teica:

Mikrotiks, ka AP nav variants. Kā tad tā viedtelevīzijas kaste saprot, kam viņa pieslēgta, ja uz manu pieslēgumu ir padots IPTV. Domāju, ka varbūt kādi porti uz to jāforwardē, bet lmt routerim taču defaultā arī nav porti forwardēti

gan jau ka upnp tur darbojas.. vēlme viņu likt aiz Mikrotik ir tāpēc, ka attālumi neļauj? es pareizi saprotu, ka te sanāk dubultais NAT? 

teorētiski, ja ir iespēja vēl vienu vadu no Mikrotik uz LMT routeri palaist, tad to uz Mikrotik var sakonfigurēt, lai konkrētie divi porti ir tanī pašā subnetā, kur LMT routeris.

Link to comment
Share on other sites

uldii12345

Lmt routeris stāv beniņos un uz māju mikrotiku iet viens vads un no mikrotika uz pārejām ierīcēm. Gribu, lai mikrotiks vada tīklu, jo to man salikti ierobežojumi utt.  Šobrīd, ja pievienojos lmt pa taisno, tad no viedtelevīzijas netieku klāt mājas failiem. Lmt routerim ir arī tilta režīms, bet kaut kas līdz galam nestrādā, nikrotiks saņem ārējo ip, bet internets neiet

Link to comment
Share on other sites

ja Tev viens rūteris stāv aiz otra, un katrs darbojas kā rūteris (tavā gadījumā tā arī ir), tad šeit sanāk dubultais NAT - katrs no abiem routeriem to dara. un var būt situācijas, ka kādas aplikācijas/iekārtas vienkārši nestrādā un ir manuāli jāforwardē porti vai tml. nav jau informācija, kas tai LMT viedtelevīzijai ir vajadzīgs.

pamēģināji savu Mikrotik nomest uz defaultajiem settingiem? Iespējams, ka Tevis paša veidotie ierobežojumi traucē.

Link to comment
Share on other sites

Apskaties, vai uz Mikrotik gadījumā kaut kas nebloķējas no šiem -

  • 224.0.0.1 - All systems on the subnet
  • 224.0.0.2 - All routers on the subnet
  • 224.0.0.9 - For RIPv2
  • 224.0.0.14 - For VRRP
  • 224.0.1.1 - Network time protocol (NTP)

 

 

Link to comment
Share on other sites

uldii12345

Šobrīd man lmt huawei zona ir 3 iedaļas un ātrums reizēm krītas zem 10Mbit. Kaut ko mainītuLMT  routera nomaiņa uz mikrotiku? Vai galvenais ir dabūt labāku zonu un tad nav starpības kāds routeris?

Pirms 40 minūtēm , Net teica:

Apskaties, vai uz Mikrotik gadījumā kaut kas nebloķējas no šiem -

  • 224.0.0.1 - All systems on the subnet
  • 224.0.0.2 - All routers on the subnet
  • 224.0.0.9 - For RIPv2
  • 224.0.0.14 - For VRRP
  • 224.0.1.1 - Network time protocol (NTP)

 

 

Kā pārbaudīt vai nebloķējas, mēģināt nopingot? nekādi speciāli rulli man nestāv

Link to comment
Share on other sites

uldii12345

UldisSe, cik saprotu tev ir mikrotik 4g, kā uz viņa var izvēlēties bāzes staciju, kurai pieslēgties vai frekvenci, ja gadījumā tornis nodrošina vairākas?

Link to comment
Share on other sites

Stepselis
Pirms 37 minūtēm , uldii12345 teica:

nekādi speciāli rulli man nestāv

Tad uztaisi, lai laiž cauri.

 

Link to comment
Share on other sites

Apskaties sadaļā IP-Firewall- Address Lists...Tur nav 224.0.0.1 vai 224.0.0.2? Ja ir ,izslēdz.

Prieks IP TV vajag iekš mikrotika uzlikt Multicast package. Šeit ( https://lantorg.com/article/nastrojka-iptv-na-mikrotik ) ir ļoti laba instrukcija, bet tikai krievu valodā. Ja nebaidies, tad mierīgi varēsi iztulkot kas tur un kā. Ir provēts, strādā 100%

Varbūt arī noder...Gadījās man pieslēgt arī šādu vaiantu - cilvēks gribēja skatīties telekoma TV Siguldā,kur ir pieejams tikai nets. Rīgas dzīvojamā vietā bija nets un telekoma TV ar visiem dekoderiem. Lai nevilktu Siguldā interaktīvo un nemaksātu papildus naudas, Rīgā tika uzlikts mikrotiks un arī Siguldā tika uzlikts mikrotiks (Izmaksas - 37 eur rūteris, saite šeit- https://www.eurodk.lv/lv/products/wifi-routers/routerboard-hap . Tika izveidots Eoip tunnel, un viss strīms no Rīgas smuki strādā Siguldā. Protams līdzi tika ņemts telekoma dekoderis. Arī šāds variants pastāv. Un - nav obligāti vajadzīga ''static IP'' , kā to parasti saka lielais vairums. Mikrotiks visu smuki resolvē caur iebūvēto DDNS.

 

 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 24 minūtēm , uldii12345 teica:

UldisSe, cik saprotu tev ir mikrotik 4g, kā uz viņa var izvēlēties bāzes staciju, kurai pieslēgties vai frekvenci, ja gadījumā tornis nodrošina vairākas?

man ir Mikrotik SXT LTE, kas darbojas tikai 1800Mhz. cik man zināms, tad tur nekā nevar manuāli norādīt pie kuras bāzes stacijas slēgties. es esmu laukos, un ir tikai viens tuvākais tornis, uz to arī antena tiek griezta. Ja Mikrotiks atbalsta vairākus "bandus", tad ir iespēja saķeksēt, kurus izmantot.

 

Tā kā Tev ir huawei, tam vajadzētu varēt manuāli piespiedu kārtā uzlikt vajadzīgo "bandu", google pēc ltewatch. pats esmu testējies ar šo, vēl nesen mēģināju notestēt, kā huawei darbojas 800Mhz, jo tas manam tornim ir pēdējā laikā parādijies - signāls protams, ka 800Mhz ir krietni labāks, tomēr ātrums vismaz manā gadījumā tur bija nekāds, un jo tuvāk vakaram, jo vispār nekāds. tāpēc palieku pie tā paša 1800Mhz, lai gan signāls uz robežas.

Link to comment
Share on other sites

uldii12345
Pirms 15 minūtēm , snukurins teica:

Un kas notiek ja Mikrotiku ieliek LMT rūtera DMZ?

To jau mēģināju, neko nedod

Link to comment
Share on other sites

uldii12345
Pirms 28 minūtēm , uldise teica:

ltewatch.

Tad to mikrotik uzliki, jo tas labāk uztver signālu?Principā ja signāls labs, tad jēgas no mikrotika lielas nebūs?

Link to comment
Share on other sites

Es Mikrotik uzliku, jo tiešām labāk ķer signālu, vismaz manā gadījumā(tas varētu būt individuāli atkarīgs no konkrētās vietas, cik signāls stiprs un tml..). Bija reiz pie manis atbraucis LMT cilvēks, kuram tas Mikrotik bija līdzi, notestējām, tas parādija, ka Mikrotikam, lai arī signāla līmenis īpaši neatšķīrās, SINR bija krietni augstāks. Otrs, kas man tanī laikā Huawei nepatika, ka viņš regulāri kārās nost, un palīdz tikai paša routera restarts. man pat bija skripts uzrakstīts, kas ik pa laikam pārbauda savienojumu un restartē rūteri pēc nepieciešamības. ar Mikrotik tādi gļuki nav novēroti.

tā kā, var mēģināt ņemt no LMT uz testu, vismaz juridiskajiem viņi par brīvu ir, par fiziskajiem gan nezinu..

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Ja tiešām LMT izmanto multicastu, tad tu viņu neizrūtēsi caur Mikrotiku (pat ja to izdarīsi pareizi),  jo par tavu iekšējo tīklu LMT vienkārši nezinās.
Visvienkāršākais - starp LMT rūteri un savu MT uzliec prastu switchu un pie tā piespraud IPTV kasti.

 

IPTV kaste savāks sev interesējošo trafiku, kas nāks no LMT rūteri un tavs MT šai komunikācijai netraucēs.

Link to comment
Share on other sites

uldii12345

Tiku galā, pie vainas izrādījās vecā problēma, ka dažām iekārtām neiet internets ar dchp.  Ieliku adreses manuāli un viss rullē. Aizmirsu par šo savu gļuku un uzreiz neiedomājos, jo google acountā lmt kaste piereģistrējās. Pats interesantākais, ka pēc tam kad iekārta ir kādu brīdi pastrādājusi ar manuālajām adresēm, tā iet arī caur dchp.

 

Bļin pusvakaru nočakarējos un arī LMT prātu pačakarēju, izrādās pats esmu muļķis :)

Labots - uldii12345
Link to comment
Share on other sites

Mans feedbacks:

Tika paņemts priekš vecāsmātes vietā kur ir pieejami tikai mobīlie interneti.

 

Jā, video kvalitāte varētu būt labāka, bet tā pa lielam ir ok.

 

Uzliku arī Kodi ar dažiem kanālu streemiem un TV3 Play pluginu.

Youtube strādā.

Netflix uzlikt nevarēju - tipa nepiedāvā. bet tā ir Netflix vaina.

 

Devais strādā tikai no LMT tīkla (pārbauda streeming serveris)

Tāpat tiek pārbaudīts arī uz kāda dzelža tiek app laists.

 

 

Provēju mazliet pamodificēt pašu APP, bet tā arī neizdevās palaist streemu uz Philips android TV. App pats atvērās utt.

 

Jā, devaisam ir tikai viens HDMI, tikai viens USB ports.

By default nav paredzēts atskaņot failus no Flash.

Pats 6.x androīds likās foršāks par to kas man pieejams uz Philipsa (5.1)

 

 

Domāju, ka par to naudu ir ok.

Arhīvs liekas ok.

 

Link to comment
Share on other sites

Man nesen philipsam iznāca android 7.1.2. Netflixam teorētiski vajadzētu likties, bet iespējams, pie vainas, ka konkrēto dzelzi neatbalsta, jo iekš TV ir pat speciāls Netflix ID.

 

iekš KODI iesaku vēl @ivars777 veidoto playstream ielikt..

Link to comment
Share on other sites

Pirms 59 minūtēm , CAP teica:

Man nesen philipsam iznāca android 7.1.2.

 

:hang3: pretīgie Philipsi.

Link to comment
Share on other sites

kad pirku bija 5.1 :D pēc tam 6.0.1 (kas bija visgļukainākais), tagad 7.1.2 visas problēmas pazudušas.. 

Link to comment
Share on other sites

Man liekas, ka man bija 5.0 kad pirku.

2015. gada beigas 55PUS7170.

Labots - MIGs
Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
Tīģeriene

Ir paņemta LMT Viedtelevīzija testam. (Pirms 3 d.) Un ziniet kas notika? Kādu laiku viss bija labi, bet uz vakaru pēkšņi pārstāja darboties pults! Vienkărši vairs neviena poga nespiedās! Kas tas par stulbumu?! Tagad neko nevar izdarīt! Nekādas jēgas! ?

Nesaprotu kas pie vainas. ...nu var jau būt, ka baterija, bet vai tad tā var būt? Galu galā neviens labu mantu par brīvu nedod. Tomēr kādēļ viņiem komplektācijā ar pulti būtu jādod līdzi nekvalitatīvas baterijas? ?

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...