Jump to content

logitech rezerves daļas/remonts


Guest
 Share

Recommended Posts

Vai garantija pelei vēl ir? Ja ir, ieteiktu šo risināt pa tiešo ar Logitech. Paša pieredze, viņi diezgan pretīmnākoši. Tik ka pirkuma dokumentiem jābūt.

Link to comment
Share on other sites

Kāda garantija, kad pele jau atvērta!

Link to comment
Share on other sites

garantiju atteica. ar bm.lv ātrumu nav ne mazākās vēlēšanās pusgadu risināt remontu.

 

8 minutes ago, jema said:

Kāda garantija, kad pele jau atvērta!

kapēc lai tas iespaidotu garantiju?

Link to comment
Share on other sites

Kaspars12

Piemeklēt nevar detaļu? Tomēr dzīvojam Latvijā, kur praktisko latviešu ir ļoti daudz.

Link to comment
Share on other sites

Ja garantijas gadījumā griezies pie pārdevēja, bet tas garantiju atteica, kāpēc nepamēģināt garantiju pa tiešo pie Logitech. Man bija tā - aizrakstīju suportam, aprakstīju problēmu, pievienoju pirkuma apliecinošu dokumentu, man atsūtīja e-pastu, mol, iznīciniet savu mantu, mēs jums aizsūtīsim vietā jaunu, norādiet adresi, kurp sūtīt, tiešām atsūtīja vietā jaunu, kurjers līdz mājai atveda, pilnīgi par velti.

Link to comment
Share on other sites

Nezinu, kā ir tagad, tas mans gadījums kādu laiku atpakaļ bija. Bet mēģināts nav zaudēts.

Link to comment
Share on other sites

skaidrs, mēģinās sazināties ar logitech pa taisno. 

 

ja tur nekas nesanāk, ko tālāk?

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

Labs laiks paskrējis, bet ziņkāre māc - kā tad tas viss beidzās? Izmeti, sataisīji vai logitech samainīja?

Link to comment
Share on other sites

Es vasarā pieteicu problēmu Logitech pa taisno, M705 pelei viens spiediens, kontakti notrīc aiziet 2-4 spiedieni, pēc nedēļas sarakstes atsūtīja pilnīgi jaunu komplektu, veco neprasīja sūtīti! Ja kāds negrib ar vietējām garantijām saistīties mierīgi visu var darīt pa taisno! Kaut gan Also maina savas ievestās peles, bez runas.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Jap, lodžitekam ar atbalstu viss ir vislabākajā kārtībā, čomam šitā pat izgāja ar kaut kādu kruto bezvadu gaming modeli, tagad ir otrs rezerves ar mainītām pogām :D

Link to comment
Share on other sites

Sveiki.

Vai kads var padalities ar URL vai e-pasta adresi Logitech supportam?

Ir radusies nepieciesamiba mazajai bezvadu klaviaturai pec jauna akumulatora (vecais vairs neko netur).

 

Paldies.

Link to comment
Share on other sites

Korpusus priekš logitech pelēm var dabūt iekš aliexpress. Priekš pati jaunākām uzreiz nebūs, ir jāpagaida kādu laiku kamēr parādīsies pārdošanā.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...