Jump to content

Svētdienas spēlēšanai portatīvo.


Skairijs
 Share

Recommended Posts

Hey, hey.

 

Pēdējo laiku apsvēru domu par portatīvā iegādi, pavērtēju situācijas, papētīju, un sapratu, ka TAS beidzot ir jaizdara.

Tad nu tā, vēlos sev kādu laptopu, lai skaņa filmām laba, kā arī reizi nedēļā kādai jaudīgākai spēlei.

No spēlēm, protams, gan jau mēģināšu kādu GTA V, BF4 u.c. tāda tipa spēles palaist, protams kvalitāte mani īsti neuztrauktu, grafikas ziņā pat ar low - medium pietiktu. :D

 

Pats šajā jomā, datoros un laptopos īsti neorientējos, tapēc nāku prasīt gudru padomu šeit.

Metu acis pamatā līdz kādam tūkstotim, bet ar tādu domu, lai viņu kārtīgi varētu sataustīt un izbaudīt.

 

Mans lielākais favorīts šobrīd - http://shop.lenovo.com/us/en/laptops/ideapad/legion-y-series/y520/

Mana skatījuma plusi -

Skaļruņi esot diezgan labi, 2x 2W Harman spīkeri ar Dolby kaut kādu trako upgreidu.

Videokarte, NVIDIA GTX 1050 Ti, kas manuprāt ir salīdzinoši jaudīga laptopiem.

1TB HDD un 128gb SSD, ar kuriem es domāju pat pietiktu.

 

 

Diezgan svārstos uz šo laptopu, bet gribu dzirdēt kādu gudrāku galvu.

Paldies iepriekš. ;)

 

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Ja veiktspēju vajag tikai burtiski svētdienā, tad man tikai viena lieta sakāma - laptops+desktops.

 

P.S. nezinu, ko tu tur esi saspaidījies, bet modelis linkā zem speciem ir viss 'up to'. Storage arī nav 128SSD+1TB bet gan 128SSD VAI 1TB.

Labots - Emilz
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Emilz said:

modelis linkā zem speciem ir viss 'up to'

uzspiežot uz "Models", dabū redzēt variantus:

legion.png.f7e3318776879782a8f147c8395c648f.png

 

bet tās ir amerikas cenas. Cik viņš maksā šeit?

 

11 hours ago, Skairijs said:

NVIDIA GTX 1050 Ti, kas manuprāt ir salīdzinoši jaudīga laptopiem

Pieņemu, ka zini, ka laptopu 1050Ti nav gluži tā pati kas desktopu 1050Ti?

 

Skatījies, kas līdzīgs ir starp MSI, Asus un pārējiem gaymen datoriem esi? Ļoti vienkārši - ja tur nav nekā identiskā specifikācijā krietni lētāk, vai krietni niknāka identiskā cenā, tad šis laikam ir labs dīls. Ja tur ir - tad varbūt ir jāskatās uz to, labāko. MSI Steelseries klaviatūras ir nais.

Link to comment
Share on other sites

GTA5 ir maita, viņam vajag labu VGA un proci, neraugoties uz to, ka spēlei paveca. Man uz stacionārā ar 770 GTX sila ne pa jokam, un ar veco barokli pat meta ārā...

Labots - Smii
Link to comment
Share on other sites

www.MistersPimpausis.lv

Lietots x230/ t430  pa 150eir kuram nomaini CPU pret kko pienjemamaku spelem ja gribas  + piesledz external Videokarti , rezultataa= Parastaa PC jauda ,laptopa izmeera un vairs nav jadoma vai vares konkreto speli pavilkt uz low settingiem,bet vares ari uz High ;)

 

 

EDIT: Pilnigs Abloms man, apskatijos kas tas tads NVIDIA GTX 1050 Ti  vispar ir..

Apsveicami ka beidzot normala video jauda ir ari nonakusi lidz portativajiem 

Labots - www.MistersPimpausis.lv
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, www.MistersPimpausis.lv said:

Lietots x230/ t430  pa 150eir kuram nomaini CPU

pilnīgs :offtopic:, bet parādi man kur viņus dod pa 150, un otrkārt, X230 CPU ir pielodēts

Link to comment
Share on other sites

www.MistersPimpausis.lv
2 hours ago, 138 said:

pilnīgs :offtopic:, bet parādi man kur viņus dod pa 150, un otrkārt, X230 CPU ir pielodēts

 

hm, esmu Mainijis t430  uz i7-3610QM ,viss horosho. x230 vajadzeja but ari nomainams, bet nu varbut ar...

 

Link to comment
Share on other sites

Verneris
5 hours ago, Smii said:

GTA5 ir maita, viņam vajag labu VGA un proci, neraugoties uz to, ka spēlei paveca. Man uz stacionārā ar 770 GTX sila ne pa jokam, un ar veco barokli pat meta ārā...

 

5 hours ago, Smii said:

Hz hz, man vecs lapsis, 3720qm, saapgreidojos ramu uz 16gb, 650m viģuha gta5 uz high smuki plūdeni ar 1080p ekrānu var spēlēt. Nvidia pirms kāda laika izlaida palielus draiveru uzlabojumus, pēc draiveru update VEL labāk sāka kustēt. Tā kā ar tādu 1050ti tur visam jālido. Par karšanu, nu gejmojot uzkāpa kkādi 88 max grādi. Liekas, ka patīriju putekļus, samainiju pastu un norktiās pa kādi 5 gradi. Tas bija sen, vienkārši kopš ps4 pro iegādes nēesmu vairs to lapsi mocijis.

 

Labots - Verneris
Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, Pokemon2 said:

Tas links nav labs, laikam beidzies un izņemts.

Bet reku ir

https://www.salidzini.lv/search.php?q=80WK005ELT

https://aio.lv/lv/datori/portativie-datori-un-ultrabooks/prod/lenovo-80wk005elt-887705/

80wk005elt.png.900f88eda50a57c2ece50d2fc6463049.png

Kā tas vidējais amerikā, tik rams mazāks.

 

 

5 hours ago, www.MistersPimpausis.lv said:

vajadzeja

Pasaulei vajadzēja būt labākai, bet nav. Visiem X, vismaz visiem trīsciparu X, ir pielodēts (un tas nekas, ka tie ir tie paši proči kas iekš T - viņi eksistē uz diviem soketiem, spraužamie un lodējamie), un visiem T4**s  arī, un visiem T4** bez s sākot no T440. T440p ir spraužams, par T460p un T5** nesamelošu. Kaut kam no jaunākajiem pat rams ir pielodēts ;(

Link to comment
Share on other sites

itanium
9 hours ago, 138 said:

Pieņemu, ka zini, ka laptopu 1050Ti nav gluži tā pati kas desktopu 1050Ti?

Nav, bet nīkulis tā karte arī nav: http://www.notebookcheck.net/NVIDIA-GeForce-GTX-1050-Ti-Notebook.168400.0.html

20 hours ago, Skairijs said:

kvalitāte mani īsti neuztrauktu, grafikas ziņā pat ar low - medium pietiktu. :D

Lielāko daļu mierīgi varēsi spēlēt uz High@1080. Ja der pat medium un low un vēl uz zemākām izškirtspējām (man der), tad konkrētais laptops ar i7-7700HQ būs pa pirmo tuvākajiem dažiem gadiem.

Gan laptops ir laptops, un par papildus dzesēšanu (paliktņi?) nevajadzētu aizmirst.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...