`
badzo

Lattelecom VS. Baltcom interaktīvā TV, personīgā pieredze

96 posts in this topic

Racer
Pirms 40 minūtēm , CAP teica:

digitālā taču pa tiem pašiem vadiem, kur parastā KTV..

Iespējams nesapratu ko Tu ar to gribēji teikt, bet kabelis ir po. Vadi tie paši, tb koaksiālais kabelis, bet tur tiek padoti divi dažādi signāli - analogais, kurš no digitālā caur bāzes staciju tiek pārveidots uz analogo ar visiem uznesumiem utt., un digitālais citos kanālos. Man mammai Pērnavas ielā ir Baltkoms, kur kabelis iet caur dekoderi uz CRT TV. Tieši šodien apskatījos - analogais pa ataisno uz TV ir pabriesmīgs, savukārt digitālais caur dekoderi kaut cik ciešams. Kā jau minēju, Baltcoms digitālajā izmanto mpeg2, bet ar sūnainu encoderi. Var salīdzināt ar Viasat, kur no satelīta ar līdzīgu datu plūsmu arī ir mpeg2, bet q labāka kā Baltcom digi un LTC VTV ar mpeg4 (H264), kas gan ir paradokss un akmens LTC vai Radiocentra dārziņā.

Labots - Racer

boto
Pirms 43 minūtēm , CAP teica:

digitālā taču pa tiem pašiem vadiem, kur parastā KTV.. un tur jau arī ir kanālu ierobežojums.. tāpēc ir kā ir..

Tak pa tiem pašiem vadiem bilde LTV līdz šim bija labā kvalitātē, bitreits ar brīžiem līdz 6Mbps uzleca.. tik seši kanāli tur ir vienā fekvencē.. Vasarā gāja 4k tests ar ~22Mbps, attēls izskatījās tāds pats kā no SAT, var taču arī DTV raidīt normāli.

Varbūt, ka ITV ir citi enkoderi, bet priekš kam Baltcoms DTV apgrieza bitreitu LTV programmām, vienalga nav skaidrs.

oxygen

Nu sācis tas Baltcoms ''optimizāciju'' . Kaut kad atsūtija paziņojumu ka uzlabojot klientiem interneta pakalpojumu ... japarstelē rūteris, jo IP būs automātiski ( lasi vairs nav fiksētā IP adrese) . Nu , pēc manas saprašanas tas jau ir pasliktinājums ne uzlabjums. Nu arī citur ...  Pats internets bija Speedtestā pat 400mb , tagad labi ja 100. Nu no vienas puses pofig, jo reti kad vajag dižos ātrumus, bet no otras puses viņu lapā uzsvars par super-puper ātrumu. Sāku skatīties vai nav jāpāriet uz Balticomu gan TV gan internets. Agrāk, kad bija internets no šiem, varēju teikt to pašu labāko. Kā viņiem , tā digitālā TV , kodēta ( vajag CAM moduli) ? Vai arī nē?  Nu ja laiž bez kodēšanas, tad pavisam jauki, jo nevajadzēs čakarēties ar karšu spliteri, kad pieslēgti vairāki TV.

CAP

Man Baltcomā nekad nav bijis savādāk (tas par to dinamisko IP (reāli gan 2u gadu laikā tik otrā adrese). Tas, ko rāda speedtest, tas viss ir fufelis.. Man paradoksālā veidā up ir lielāks par down (gan reāli, gan speedtest). Līgumā noteiktajos ātrumos gan iekļaujās.. formāli ir 250mbits/max, reāli, it kā nelimitē, cik nu vadi tur, dators tur un adresē pieejams.. minimāli laikam bija 20mbits.. tik maz gan nav bijis :D

Man gan pašam dižu alternatīvu te Jelgavā nav.. Ir tikai Baltcoms, Lattelecoms un mobilie operatori.

Ak jā.. tas, ka Baltcoms, nenozīmē, ka visur būs vienādi noteikumi, jo visi zinām, ka Baltcoms ntās firmeles pārpircis.. manā adresē arī reāli kādreis bija Aldems :D Gan jau uz tām pašām infrastruktūrām vien dzīvojas.

oxygen

Nu, tā infa ir ievākta: tie 135 kanāli , digitālie iet bez kādas akcces kartiņas , tipa pamatpaka . Pielaides kartiņu vajagot kas viņu lapā ka papildus. Interaktīvā esot iekļauta tajā pašā komplekta cenā, tik jāpieperkot klāt interaktīvās TV dekoderis pa 75EUR . Arhīvs utt esot 24 kanāliem. Nu tas izklausās pavisa OK, jo pa 15,95 EUR dabūt 135 kanālus digitālo ( ko var dalīt uz vairākiem TV bez cardsplitera) + interaktīvā kādam TV+ 100 mb internets . Šāda cena būšot 2gadus no pieslēgšanas , vēlak ... standarta. Bet tad būšot citas akcijas :) Cik noskaidroju, TV HD kanāliem plūsma esot 14M - varētu būt kvalitāte OK. .  Tas Baltcom par HD kanāliem prasa papildus maksu (pamatpakā , kas tik vienam TV jo vajag akcess kartiņu, tik 4 HD), bet Balticom až 35 HD kanāli pamatpakā . Nu jāparvācās pie Balticoma. Tik jaaplūr vai visiem mājas TV ir DVB-C . Baltcomam ir DVB-T.   .Man arī, ne parāk ''iepriecināja'' Baltcom pareja uz dinamisko IP. Laiku pa laikam ir vajadzība  paskatīties TV arpus mājas izmantojot  majas dekoderi kā IP TV avotu. Opcija pat ļoti OK, kad viesnīcā kaut kur ārzemēs ar datoru skaties visu to pašu , ko mājās. Nu naf. man to Baltcom optisko internetu, ja nav statiskā IP. Ja kāds baisai ''kačatājs'', tad varbūt der, bet tā pietiks ar Balticom parasto 100mb, kur garantētais 35mb. Kad agrāk biju pie viņiem, pa lielam, reāli, ātrums bija ap 50-70. Laikam manā rajonā maz viņu klientu. Toties 10 gadu laikā lielākais interneta parrāvums bija vienreiz 2st. Tā, kadreiz uz paris minūtēm. Nu baigi stabils.

Labots - oxygen

ggg97

Man ddns ruteri iestatīts, sen ar dinamisko problēmu nav bijis. Vienā otrā ruterī varbūt var iestatīt, lai wan IP adreses maiņas gadījumā sūta e-mailu.

Racer
1 stundu atpakaļ, oxygen teica:

Laiku pa laikam ir vajadzība  paskatīties TV arpus mājas izmantojot  majas dekoderi kā IP TV avotu.

Forša fīča. Man it kā pa vasaru vajadzētu tādu variantu uz 3 mēnešiem. Kā saprotu, ir SAT decoderi (man Rīgā ir SAT), kuri māk uztaisīt IPTV, lai no malas tiktu klāt, bet padārgi. Man gan ir IPTV servisi, kas ir piešūti pie statiskas IP adreses Rīgā, attiecīgi ir problēmas šo izmantot vasarā, kad izmantoju mobilo 4G netu ar mainīgām IP. Štukoju vai nav lētāk uztaisīt kaut ko, ka man ļautu no vasaras mītnes slēgties caur Rīgu klāt netam, tjip VPN rūterī vai tml. ? Ir idejas? 

oxygen

To opciju, man liekas, taisa visi puslīdz normāli uz enigmas bāzētie dekoderi. Vismaz Vu+ nav problēmas. Vienīgā problēma ja iekšā viens tjūners, tad vienlaicīgi gan majiniekiem, gan attālinātajam nesanāks ( dažādus kanālus) . Maqnējam divi tjūneri, abi pieslēgti pie kabeļtelevīzijas. Katrs lietotājs var slēdzelēt kanālus pa savam. Agrāk , kad bija ar vienu tjūneri, tad majinieki bija neapmierināti, kad pēkšni es distancē ieslēdzu savu kanālu . Nu SAT gadijumā... laikam ja divi tjuneri, tad vajag divas galvas šķivītim. Nu un, attiecīgi maksā nedaudz dargāk ja izmanto ''dravinieku'' pakalpojumus.

CAP

Nākošo pirmdien/otrdien uzstādīs man jauno dekoderi ar jauno ITV platformu, tad jau padalīšos ar atsauksmēm :) Veciem klientiem pienācās vēlāk, bet nu kaut kādā veidā izdevās panākt, ka izņēmuma kārtā man nomaina :D

p.s. es par Baltcom interaktīvo 3.0. - https://baltcom.lv/akcija-interaktiva-tv-un-optiskais-internets/

laikamTak
Pirms 1 minūtes , CAP teica:

kaut kādā veidā izdevās panākt

smird pēc korupcijas

CAP

:D haha.. noteikti... es vk māku runāt/prasīt

laikamTak
Pirms 1 minūtes , CAP teica:

es vk māku runāt/prasīt

teica dakteris Auders

• Haha 1

romajo
pirms 15 stundām , CAP teica:

tad jau padalīšos ar atsauksmēm

Padalies gan, savādāk izlielījušies šamējie jau ir briesmīgi, ķipa nu ir krutākie valstī, bet kad palasīju, ko tad īsti piedāvā, vienīgais, kas piesaistīja uzmanību, ka varēs izmantot 1 pulti un uz īsu brīdi, tas, ka varēs skatīties arī uz citām ierīcēm, bet aplauziens tāds, ka vienu un to pašu bildi, ko uz tv.

CAP

Kādu tādu pašu bildi? Baltcom jau ir aplikācija iekš google play/apple strore.. Tu vk izmantojot to pašu profilu vai kādu citu varēsi skatīties arī planšetē/mobilajā.. diemžēl pagaidām izskatās, ka neatbalsta android tv platformu, bet nu.. gan jau painteresēšos arī par to.

1 pults pieļauju, ka ir domāts tā, ka tv ieslēgsies ar dekodera pulti.. un tas jau nekas jauns nav.. vecie dekoderi laikam gan šo funkciju īsti neatbalstīja,.. Īsāk sakot.. saņemšu/patestēšu, tad jau padalīšos ar iespaidiem. Ar ko jaunā labāka par veco :D

romajo
pirms 2 stundām , CAP teica:

Kādu tādu pašu bildi?

Nevis tādu, bet to pašu.

Citēt

Daudzekrānu lietošana

Jaunā interaktīvās televīzijas platforma mainīs Tavus TV skatīšanās paradumus!
Tagad vairāki ģimenes locekļi var vienlaicīgi skatīties TV saturu uz dažādām ierīcēm. Savieno savas viedierīces ar televizoru un skaties to pašu saturu savā telefonā (Android, iOS) un planšetdatorā (Android, iOS).

Tas pats saturs cik saprotu ir, ja sieva skatās kkādus puņķus tad man uz andrīša ir izredzes skatīties tos pašus puņķus. Jeb, kā ltc shortcut varu skatīties ko gribu (vismaz no tā ko piedāvā)?

pirms 3 stundām , CAP teica:

1 pults pieļauju, ka ir domāts tā, ka tv ieslēgsies ar dekodera pulti.

Man LTC dekoders vienīgi izslēdzas kopā ar tv, izslēdzot tv ar tv pulti. :D

CAP

Te ir baigā vārdu spēle, bet kontekstā vairāk izklausās pēc tā.. ka kādus kanālus esi abonējis tv.. tādus arī skaties uz pārējām ierīcēm.. protams, ka no mobilā ir iespējas arī šārēt saturu uz tv.. un tad tiešām kas mobilajā, tas uz tv.. īsāk sakot.. pārbaudīs.

ja kas, baltcom app ir iespēja jau tagad iekačāt un ietestēt.. tur bez maksas ir 5 LV kanāli..

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!

• Kas ir tiešsaistē   3 biedri, 2 Anonīmi, 13 viesi (Skatīt pilnu sarakstu)

• jema
    • goicis
    • Didzis
  • Biedru statistika

22 710
    Kopā biedri
    456
    Bieži tiešsaistē
    Teftelis
    Newest Member
    Teftelis
    Pievienojies