Jump to content

Lattelecom VS. Baltcom interaktīvā TV, personīgā pieredze


badzo
 Share

Recommended Posts

mooopsis
25 minutes ago, snukurins said:

Helio appu nevarēja,rādās melna bilde

Ar Samsungu pirms mēnešiem 3 uz LG televizora varēja.

Link to comment
Share on other sites

2019.08.10. , 15:41, snukurins teica:

Vakar atveda Baltcom dekoderi.Gandrīz visas reklāmas LNT un  TV3 var patīt kā vien vēlies.Tikai vienreiz uz 5 minūtēm uzmetās uzraksts ka satura nodrošinātājs liedz pārtīšanu.Jāpiebilst ka eksperimenta nolūkos tinu diezgan daudz.

 

Dažkārt tiešām ļauj pārtīt reklāmas, bet biežāk tomēr nē, neizdodas atklāt likumsakarību.

Vienīgais viņiem uzcepta funkcionalitāte, ja vienreiz noskatās reklāmu bloku tad 10 min. var tīt pāri visām reklāmām, tas domāts lai varētu aiztīt uz vajadzīgo vietu, bet pēc tam atkal reklāmas reklāmas reklāmas.

Salīdzināt ar Helio pat nevar, šiem ir pilnīga brīvība, te - nervu bendēšana 

Link to comment
Share on other sites

kā es saprotu vietas, kurās NAV iespējams pārtīt norāda pats kanāls... varbūt ne visā laikā bloķē iespēju pārtīt..

 

šis no tā paša raksta.

image.png.c316bb2810a63434d53ab5a9763c8e51.png

Link to comment
Share on other sites

es biju domājis konkrēto pēdējo sarunas tēmu :D

 

lai gan esmu tet klients, nezinu.. nav helio.. tikai pliks nets.. bet pēc pēdējās info viņiem reklāma tikai ieraksta sākumā..

Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, CAP teica:

bet pēc pēdējās info viņiem reklāma tikai ieraksta sākumā

... tā ir, + - 30 sekundes, ierakstiem un ahīviem un ja liek uz sākumu, bet arī ne vienmēr, likumsakarībās neiedziļinājos.

Šodien gan izbesīja tet itv. Skatījos filmu arhīvā un 2 reizes pārraide uzkārās. 2. reizē skaņa buksēdama pagāja uz priekšu (saprast ko runā protams nevarēja), bet bilde pēc ~ 1 minūtes vai pat vairāk pārlec jau citā kadrā.

Link to comment
Share on other sites

mooopsis

Shortcut tādā ziņā laikam vislabākais - ne reklāmas sākumā, ne pa vidu ierobežojumi, vienīgi tas, ka serveru jauda vakarpusē mēdz pietrūkt un viss sāk bremzēt dažreiz.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Skatos Ostapenko pa Eirosport2. Interesanti, ka Baltcom un TET Eirosport2 rāda kaut ko citu. Tricolor SAT rāda.

Link to comment
Share on other sites

noteikti tāpēc, ka mums nerāda tieši to pašu E2 versiju, ko Krievijā.. un noteikti dēļ licencēm un raidīšanas tiesībām..

Link to comment
Share on other sites

tak ne jau Latvijā un ne jau TET vai Baltcom sastāda programmu :D

 

LV rādītai versijai licences izsniedzējs ir Francijas uzraugošā iestāde..

 

image.png.dd3b586732960a790068ce3413b6218a.png

Labots - CAP
Link to comment
Share on other sites

laikamTak
Pirms 6 minūtēm , ieleja teica:

gribi visu zināt, abonē ES Player

kā tad...

ja grib visu zināt, tad kinožurnāls jāskatās!

 

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Man tā naigi nerūp nianses, bet ir bijis ka TET tenisu rāda, bet Baltcom nē. Šoreiz SAT. Skaidrs, ka var arī visādus strīmus atrast, bet kamēr NTV satelītšķīvis strādās, izmantošu. 

P. S. Ostapenko vajag мозгоправу. 

Link to comment
Share on other sites

Eurosport Player par 2€ mēnesī laba lieta - ne tikai teniss pieejams no daudziem laukumiem, dažreiz arī citi sporta veidi tiek translēti no vairākām kamerām vienlaikus. Tik ar izvēli mēs LV esam apdalīti. Labi Vācijā vai UK prasa divreiz lielāku abonēšanas maksu, bet RU par to pašu naudiņu, piemēram, rāda arī NHL spēles, vai tenisu arī no citiem iknedēļas komercturnīriem.

Diemžēl televīzijā priekš lokalizētās versijas tirgus ir par mazu - mums te pieejamajā starptautiskajā kādas nu tur rāda spēles, tādas arī jāskatās.

Link to comment
Share on other sites

Man paziņa kaut kā abonē UK versiju un caur VPN skatās, bet nianses nezinu. 

Link to comment
Share on other sites

pirms 12 stundām , Racer teica:

Skatos Ostapenko pa Eirosport2. Interesanti, ka Baltcom un TET Eirosport2 rāda kaut ko citu. Tricolor SAT rāda.

Varbūt kļūdos (ja tā, palabojiet) NTVplus (arī citi Krievijas operatori) piedāvā Eurosport 2 Russia versiju. Savukārt TET piedāvā Eurosport 2 North-East variantu (rāda arī Bundeslīgas spēles).  Savukārt atkal Baltkoms vēl vienu variantu-Eurosport 2 Parastais.

 

Programmas (tas tā, salīdzināšanai):

Eurosport 2 Parastais http://www.vsetv.com/schedule_channel_229_day_2019-09-01.html

Eurosport 2 Russia http://www.vsetv.com/schedule_channel_1150_day_2019-09-01.html

Eurosport 2 North-East http://www.vsetv.com/schedule_channel_800_day_2019-09-01.html

 

 

 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 39 minūtēm , ieleja teica:

tikko

LTC/tet LTV1 arhīvs, šodienas Krustpunktā

sākumā nepārtinamā reklāma (kā jau ierasts)

skatos līdz reklāmai raidījuma vidū, ieslēdzu 32x, atsākas KP, ieslēdzu >II, un pēkšņi iespraucas 15 sekunžu netinamā reklāma

 

agrāk tā nebija un man nepatīk

 

Jā, aizvakar ar šādu jau novēroju. Nodomāju, ka vēl neko neteikšu, jo varbūt kāds gļuks.

Bet izskatās, ka ar TET arī būs līdzīgi, kā Baltcom. Bet nu 15 sekundes vēl ir ciešami, nekā Bcom viss reklāmas bloks.

Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, ieleja teica:

tikko

LTC/tet LTV1 arhīvs, šodienas Krustpunktā

sākumā nepārtinamā reklāma (kā jau ierasts)

skatos līdz reklāmai raidījuma vidū, ieslēdzu 32x, atsākas KP, ieslēdzu >II, un pēkšņi iespraucas 15 sekunžu netinamā reklāma

 

agrāk tā nebija un man nepatīk

 

Nobaidīji, pārtinu BComā šo raidījumu, nekur nekas nebloķējas.

Labots - M@R$$
Link to comment
Share on other sites

Pirms 3 minūtēm , M@R$$ teica:

Nobaidīji, pārtinu BComā šo raidījumu, nekur nekas nebloķējas.

Šeit runa iet par Tet!

Link to comment
Share on other sites

Jūtu, nav aiz kalniem tie laiki, kad vēloties kādam piezvanīt, būs jānoklausās 5-10 sekunžu reklāma klausulē.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Tikai ja Bcoms aizbildinās, ka viņiem līgums ar AMB to spiež saviem kanāliem, tad kāda atmaska būs Tet?

Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, Stasss teica:

neteikšu

a ko tur teikt, ko neteikt.. kā satura tirgoņi tiesību turētāji nssaka.. tā arī būs.. :D

 

bet nu ltv gadījumā.. visai dīvaini.. iesaku pakomunicēt ar šiem... man jau šķiet, ka tam tā nevajadzētu būt.. ok tv3/lnt un kas tur vēl var saprast.. privāti kanāli.. 

 

skatos gan twitter kontā.. 'pēdējās dienās diezgan asas diskusijas... ja po.. TV neabonēju.. pietiek ar internetu :) un problēmas ar reklāmām arī atkrīt.

Labots - CAP
Link to comment
Share on other sites

Pirms 6 minūtēm , CAP teica:

a ko tur teikt, ko neteikt.. kā satura tirgoņi tiesību turētāji nssaka.. tā arī būs.. :D

Par to teikšanu biju domājis - sākt raudāt forumā, vai nē vēl..?

Link to comment
Share on other sites

paraudāt jau vari :) gan pārējie piebalsos līdzi.. bet tici man.. nekā labāka arī nebūs.. satura/kanālu īpašnieki ir sapratuši, ka var turpināt kāst... :D

 

te bilža iz twitter par reklāmām

Image

Labots - CAP
Link to comment
Share on other sites

vai tad gudram samsungam pašam iekšā nav YT? :D jebšu tev dumais samsungs?

Link to comment
Share on other sites

pirms 16 stundām , Stasss teica:

Šeit runa iet par Tet!

Vispār jau Tet vs Baltcom, bet nu dīvaini, ka uz ltv uzliek kko tādu. Ta vēl "cīnās" lai sabiedriskie būtu bez reklāmām.

8,5 minūtes ilgākā reklāmas pauze, tiešām???! 360tv pēdējās reklāmas filmās ilgst pāri 15 min..

Arhīvs un ieraksts ir laba lieta, bet lai par to maksātu dubultā, jāsāk domāt. Par cik kino pa tv praktiski neskatos, bet tv raidījumiem atkārtojumi atrodami internetā tad bez arhīva varētu arī iztikt un līdz ar to arvien biežāk iedomājos vai nevajadzētu pārvākties uz dtv, kur viss pasākums ir uz pusi lētāks nekā helio itv. Internets gan ar, nu jau kopš tet dubultoja ātrumus ir uz pusi lēnāks, bet ja jau varēju līdz šim "iztikt", pārdzīvotu arī to. :D Kantori neminēšu, ka nesanāk reklāma, gan jau paši ziniet, par ko runa.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 37 minūtēm , romajo teica:

Vispār jau Tet vs Baltcom

Bija domāts par konkrēto gadījumu par reklāmu iekš LTV

Link to comment
Share on other sites

pirms 1 stundas , romajo teica:

Internets gan ar, nu jau kopš tet dubultoja ātrumus ir uz pusi lēnāks

Šim gan piekrītu! Man ir tas pats. Nez kas tas ir par sviestu no viņu puses? Ping pa LV 5ms utt. Visi spečuki no telekoma aizgājuši un palikuši tikai studenti, kas taisa ziepes?

Link to comment
Share on other sites

pirms 20 stundām , ieleja teica:

tikko

LTC/tet LTV1 arhīvs, šodienas Krustpunktā

sākumā nepārtinamā reklāma 

Helio vai Shortcutā? Shortcutā arhīvā nav tādu problēmu, vismaz caur Kodi. 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 24 minūtēm , Net teica:
pirms 1 stundas , romajo teica:

Internets gan ar, nu jau kopš tet dubultoja ātrumus ir uz pusi lēnāks

Šim gan piekrītu! Man ir tas pats. Nez kas tas ir par sviestu no viņu puses? Ping pa LV 5ms utt. Visi spečuki no telekoma aizgājuši un palikuši tikai studenti, kas taisa ziepes?

Man ar tet internetu viss ir ok, starta komplekts pa vadu 214 mbit/s, tik man uz otru istabu 20m kabels un wi-fi rūteris parastais, no kura vairāk par 100 mbit/s ne pa gaisu ne pa vadiu izspiest nevar vai nemāku. Ar uz pusi lēnāku internetu biju domājis citu kantori, kas piedāvā internetu + dtv.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 7 minūtēm , Racer teica:

Kodi

haha.. :D nē nu cik atceros, kad pēdējo reizi laidu arī caur app.. arī nebija nekādu reklāmu..

Link to comment
Share on other sites

Tas apps ir debils arī uz Android tv. Es tikai caur Kodi skatos. 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Vispār Tet pēdējā laikā ir ļoti iespringuši uz sava Helio risinājuma - ar jauno 4K apaļo kasti viss griežas pavisa citos ātrumos, arī izvēlne ir daudz ērtāka un galvenais reaģē zibenīgi. Nebūtu betu palaiduši tautās, nebūtu atteicies no viņu pakalpojuma. Katrā ziņā Baltcom šobrīd krietni atpaliek.

Link to comment
Share on other sites

mooopsis

Līdz labam softam tur vēl tālu, ļoti tālu, kaut vai ar to pašu Netflix televizora app salīdzinot. Mobilā Helio versija dēļ normālas tīšanas neesamības arī diez ko patīkama nav.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
kāpēcis

Kāds zin kādā izšķirtspējā Baltcom digitālajā televīzijā rāda tos kanālus?

HD Ready or Full HD?

Ir jēga maz pirkt Full HD televizoru, ja viņi tāpat tos kanālus nodrošina tikai HD Ready kvalitātē?

Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, kāpēcis teica:

Kāds zin kādā izšķirtspējā Baltcom digitālajā televīzijā rāda tos kanālus?

HD Ready or Full HD?

Ir jēga maz pirkt Full HD televizoru, ja viņi tāpat tos kanālus nodrošina tikai HD Ready kvalitātē?

Pamatā ir 1080i FHD

Labots - DeEK
Link to comment
Share on other sites

Hey, parādījusies interese un vajadzība pēc televīzijas un šobrīd visi trumpji ir Tet rokās, jo papildus manam interneta pieslēgumam piedāvā televīziju par papildus 3.5 Eur mēnesī, tā kā cena ir noteicošais. Radies jautājums, varbūt kāds no pieredzes varētu padalīties - Vai pieslēdzot Helio TV un vienlaikus lietojot internetu nav tā, ka interneta ātrums tiek ļoti nogriezts un kaut kas pat tā kā sāktu lagot (jo svarīgi, lai uz otra datora pings nelēkātu un ātrums būtu tāds pats kā standartā). Paldies par atbildi!

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...