Jump to content

Lattelecom VS. Baltcom interaktīvā TV, personīgā pieredze


badzo
 Share

Recommended Posts

Man ir viens spliters ar 3 Izejām. 7 frekvencēm signāls labs. Vienu reizi izdevās vēl 2 frekvences noskenēt. Taču tām signāls nepietiekams, uz vienas visu laiku kanāli kubikojas, uz otras pa nullēm viss.

Tuvākajās dienās piemetīšu kabeli pa taisno ( bez tā spiltera). Redzēs tad. 

Bet man joprojām tos STV Pirmā/Eurosport neizdodas atrast. Laikam ir uz citas frekvences, kuru man neizdodas noskenēt.

Kopumā man FTA veidā nāk 47 programmas (no 101).

Ir arī test3 kanāls (spriežot pēc EPG tas ir History-kodēts).

 

Link to comment
Share on other sites

Pie manis:

Eurosport1 SD - 546.000 MHz

Eurosport2 SD - 770.000 MHz

STV Pirmā - 682.000 MHz

History HD jau no pagājušā gada it kā ir oficiāli pilnajā pakā.

Link to comment
Share on other sites

Man tur pa nullēm.

Katrā pilsētā tie kanāli savādākās frekvencēs. Augšējais diapazons ko man izdevās noskenēt-354 MHz. 

Eh labi, vismaz Šlāgerkanāls rāda. Varbūt kādu līgo dziesmu ieraudzīšu :yes4:

 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 5 minūtēm , base7 teica:

Eh labi, vismaz Šlāgerkanāls rāda. Varbūt kādu līgo dziesmu ieraudzīšu :yes4:

Kas jums tur pa velti ,ķipa kabeļteleizijā laiz pa velti  VTV pamatpaku!?

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Jā, kādi laiki pienākuši - maksas reklāmas! Tu pērc tomātus, bet tev piegādā kopā ar mēslu kaudzi un saka bez tās nekādi..Jā, arī tos, kas novākti pagājušonedēļ..

Labots - Aivic
  • Patīk 1
  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

Protams, uzliku antenu un skatījos - par velti. Vai tad saturs bija kodēts? Tad bija saprotama reklāmu iekļaušana piegādes izmaksu segsanai.. 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , snukurins teica:

Īstenībā jau open var lietot jebkurā operātora tīklā.

 

 

un ir jau kādu gadu.

 

To es zinu. Bet man aktuāli ir atbrīvoties no fucking DSLa par izdevīgiem cipariem un alternatīvām.

Link to comment
Share on other sites

Tā - nepaslinkoju, sazvanīju gan Baltcomu, gan Biti. Uz Bites Mājas bezlimita internetu neattiecas nekāda godīga politika, ta ka varam beigt dzīt šito sviestu par 250GB.

Un arī uz šo Bcom piedāvājumu - ietverts Bite Mājas nets bez politikas.


Bet mani atkal aplauž tas, ka Baltcomam nevar pārtīt reklāmu. Tad pie velna man tā interaktīvā. Kāda jēga no viņas ja jālūr reklāma.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 3 minūtēm , snukurins teica:

Tas ir kā nevar?arhīvs netinās?Uzliec arhīva raidījumu un skaties bez iespējas patīt uz priekšu?

Cik saprotu, saturu var pārtīt, bet reklāmu nē. Pēc FB komentiem tā saprotu. Lai pastāsta kāds Bcom ITV useris konkrētāk. Kaut ko te spriedām, bet līdz gala tā i neizstāstīja.

Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, snukurins teica:

ja satura piegādātājs nav liedzis šo iespēju.

Tieši to ir izdarījis AM Baltics (MTG).

TET nevar pārtīt sākuma reklāmu, kas salīdzinoši ir sīkums. Bet tur nevar pārtīt visu reklāmas bloku - resp. 10-15 min. Vārdu sakot viss raidījums jāskatas ar visām reklāmām.

Screenshot_20190804-142118_Facebook.jpg

Labots - Stasss
Link to comment
Share on other sites

Pirms 46 minūtēm , snukurins teica:

Un kā tas izskatās dabā?paņemu raidījumu,tinu uz priekšu,šamais apstājas,rāda reklāmu un tad pēc reklāmas var tīt tālāk.Kaut kā tā?

Tu esi ģēnijs.

  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

Pirms 26 minūtēm , M@R$$ teica:

Tu esi ģēnijs.

Normāls jautājums ar domu kā apiet. 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 27 minūtēm , ieleja teica:

tiešām brīnos par reklāmdevējiem, kuri maksā par šo neefektīvo industriju - lai ko nestāstītu visi "smart guys", tā kaste var stāstīt par cepumiem, alu, ieliktnīšiem vai desiņu atlaidēm RIMI, uz mani tas iedarbojas tikai kā iemesls pārslēgt kanālu

 

Es arī brīnos, kāpēc radio un TV ir pārbāzts ar reklāmām, ar domu, ka tas paredzēts mērķauditorijai produkta pārdošanas celšanai. Kurš vēl ir stulbs, lai skatītos tos 10+ minūtīgos blokus ar domu, vo riktīgi interesanti, ko man rīt nopirkt...

Link to comment
Share on other sites

Pirms 30 minūtēm , ieleja teica:

uz mani tas iedarbojas tikai kā iemesls pārslēgt

Tu dzīvo ilūzijās par saprātīgajiem cilvēkiem. Tādi Latvijā ir 15-20%. Pārējie skatās gan veļas pulvera, gan partiju reklāmas. Tas tiek samērā precīzi mērīts. Sviests, bet tā nu tas ir. :(

Link to comment
Share on other sites

Stepselis
Pirms 29 minūtēm , Racer teica:

Tādi Latvijā ir 15-20%

Manuprāt tas vēl ir ļoti optimistiski. Un tas nav tikai Latvijā!

Link to comment
Share on other sites

es brīnos par cilvēkiem, kas LV TV piedāvājumā spēj vēl ko sakarīgu atrast.. pats jau gadu + esmu atteicies.. un nekādi nenožēloju :D

 

pilnīgi pietiek ar internetu un tā piedāvātajām iespējām.., lai vēl maksātu par reklāmu skatīšanos? nafig :D

Link to comment
Share on other sites

Pirms 14 minūtēm , CAP teica:

es brīnos par cilvēkiem, kas LV TV piedāvājumā spēj vēl ko sakarīgu atrast.. pats jau gadu + esmu atteicies.. un nekādi nenožēloju :D

LTV1 raidījumi (VIP ,Gudrs, 4 studija, Sirmais...) ir tas kas pietur mani pie TV abonēšanas. Pa retam TV24. Sieva zinu ka pavāršovus LV skatās, modes raidījumi ORT...

Pa retam paskatos mūzikas kanālus. Ja meklē, var atrast ko noderīgu 100+ programmās.

 

Link to comment
Share on other sites

Nu nav jau tik traki. Protams, kā kuram intereses, utt.

Ir lērums visādu raidījumu, ko var skatīties LV kanālos. Par to pašu politiku, ziņas (kas ir daudz objektīvākas, ne kā interneta mēdijos). Jo lasot pieminētos medijus, mūsdienās jau jāseko līdz, vai tu lasi nopietnu ziņu, vai kārtējo fufeli. TV pārraidēs ar tādu marazmu nav jānodarbojas.

Ja man būtu jāizvēlas viens no abiem - TV vai internets, tad labāk es izvēlos TV. Protams ja tā ir interaktīvā TV, kur es pats izvēlos, ko un kad skatīties (nevis piespiedu kārtā, kā Baltcom blenzt reklāmu)

Tas tā - tīri subjektīvi..

Link to comment
Share on other sites

Pirms 28 minūtēm , Stasss teica:

TV vai internets, tad labāk es izvēlos TV.

ļoti dīvaina izvēle, bet ok.. katram savs :)

Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, Stasss teica:

Ja man būtu jāizvēlas viens no abiem - TV vai internets, tad labāk es izvēlos TV

Es izvēlos interneta TV. :)

Link to comment
Share on other sites

Es dēļ tām sūda reklāmām TV kā tādu neatzīstu un gandrīz neskatos. Pēdējo reizi TV skatījos pirms gada, kad bija Dziesmu un Deju svētki.

Link to comment
Share on other sites

Māšuks
pirms 6 stundām , Racer teica:

Es izvēlos interneta TV. :)

Pie nosacījuma, ja ir stabils nets, nevis kā vietums knapi 1MBps velk un tv skatīšanās nekāda :(

Link to comment
Share on other sites

raiviic
pirms 13 stundām , M@R$$ teica:

Es arī brīnos, kāpēc radio un TV ir pārbāzts ar reklāmām

Ne tikai radio un TV (un tā ir visā pasaulē, izņemot maksas kanālus un arī ne visus), bet arī absolūtajā vairumā web lapu (tur gan glābj uBlock un Ghostery).  Protams, tas ir vairāk kā kaitinoši (regulāri skatos F1 un tur vismaz 4 x parādās 3- 5 min reklāmas, labi ka ne starta un finiša brīdī), BET - gan medijiem, gan web lapu īpašniekiem vajag $$$ un reklāmdevēji maksā fantastiskas summas pat par 30 sek. ētera. Bet ja jau maksā (biznesmeņi tomēr bezjēgā $$$ nemētā), tātad ir ieguvums, vientiešu pasaulē netrūkst. Es gan internetā bloķēju ko vien varu, bet TV reklāmas laikā pievēršos kam citam.

Link to comment
Share on other sites

Jā, pat izveidojās pieradums, ja tās reklāmas regulāras un limitētas, ko citu padarīt tajā laikā...

Lai gan, kad ar mazbērniem bija jāskatās, kāds TV3, tad pret tādām reklāmām tu esi bezspēcīgs...

Link to comment
Share on other sites

Man šis ir jau > kā pusgadu. Priecē kvalitāte, labāka kā virszemes tv un viasatam.  Interaktīvo lt nav nācies noprovēt, bet nu arī baltcoms, salīdzinot ar NTV+ HD kanāliem, tīrā miglas bilde.

 

P.S. Pulte patiešām ir bērnu un suņu droša :D

Link to comment
Share on other sites

Nāk līdzi USB puļķis ar antenīti. It kā pirmoreiz vajagot pieslēgt ar vadu, pēc tam strādā bezvadnieks. Neatceros vairs, liku pie vada, vai nē. Atjauninājumus šis tur čeko, vai kaut kā tā.

Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, aoma teica:

Man šis ir jau > kā pusgadu

A ko turi sveci zem pūra?

Būtu pastāstījis kko..

Bilde nekeras, nelago? Kā arhīvs, normāli strādā? Kas tur īsti ar tām reklāmām? Kā izpaužas suņu droša pults??

Link to comment
Share on other sites

Man nav ko slēpt :D ja internets ir vismaz 8-10 megabiti, nekas neķeras, jā reklāmas MTG kanāliem pēdējā laikā var pārtīt tikai uz atpakaļu /: , bet tur jau baltcoms nepričom. Pārējais kontents smuki tinās uz kuru pusi gribas.

Arhīvs nedēļu strādā,  arī meklē normāli, tāpat ir arī ieraksta funkcija, ja nu gribas pieglabāt.

A pults tāda riktīgi cieta, gluda plastmasa ar iesēdinātām pogām, nav aiz kā aizķert :D

sieva uzgāza šampi, nekas nesabojājās, značit arī šķidrumdroša :D Baterija gan CR232, bet nu pusgadu jau šancē, un pašai pultij ir zaļa gaismas diode, kas rāda, ka funkcionē.

Labots - aoma
Link to comment
Share on other sites

Tālāk jau kā jebkurai bezvadu ierīcei, uzstādījumi, atrod tīklu, lietotājvārds, parole, kā jau parasti.

Link to comment
Share on other sites

Skaidrs. Izklausas labi. Vienīgi man arī Discovery aktuāls, un tā reklāmu būšana ar biški krata..

Link to comment
Share on other sites

Tiem kanāliem man ir satelīts. Šito paņēmu, lai gluži nepaliktu bez Latvijas TV galvenajiem kanāliem. Kaste gan maksā 60, bet 3.50 mēnesī ir laba alternatīva konkurentu cenām, pie tam man nav ne ārējās antenas, ne arī liekus caurumus gribas urbt papildus, plus vēl vajag CAM modulis, pati kartiņa...

Link to comment
Share on other sites

Nejauc. Tv maksā 3.50, ja ņem uz nomaksu kašteli, 3 klāt, kopā 6.50, bet tad līgums uz 2 gadiem., un par kastīti samaksā 72. Bizness odnako.

Labots - aoma
Link to comment
Share on other sites

Vienīgi, ka tik atkal neatjauno kaut ko, vai ko, un nenākas atkal pirkt citu dekoderi. Piemēram kā telecomam, kur vecie dekoderi ir lēni, bremzē. Arī kad senāk man bija Baltcom ITV, tur arī ik pa laikam bija dekoderi jāmaina, jo nāca jaunāki un ātrāki.

Link to comment
Share on other sites

Šis īsti nav dekoderis, bet gan vairāk Mini_PC, pieļauju, ka nomainot FW, sistēma tiks atjaunota, kamēr vien dzelži pavilks.

Link to comment
Share on other sites

Nū... Īsti neredzu vajadzību kam tādam notikt, mūsu televīzijai jau 720p kontents klibo, neticu, ka tuvākajā desmitgadē pāriesim uz Full HD, vai 4K ;D

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...