Jump to content

Lattelecom VS. Baltcom interaktīvā TV, personīgā pieredze


badzo
 Share

Recommended Posts

Šis raksts tapis, lai padalītos ar savu pieredzi Lattelecom un Baltcom interaktīvās televīzijas lietošanā. Iespējams, ka noder kādam citam, jo pats pirms kāda laika meklēju šajā forumā kaut ko tamlīdzīgu, bet neatradu.

 

Īsā versija

Pārgāju no Lattelecom uz Baltcom, bet secināju, ka tas nav to vērts, galvenokārt tāpēc, ka Baltcoms nodrošina arhīva funkcionalitāti tikai daļai no arhīva nodrošināto kanālu programmā esošajā pārraidēm.

 

Garā versija

Kopš 2013. gada esmu Lattelecom klients, izmantojot pakalpojumu internets + interaktīvā televīzija. 2017. gada janvārī saņēmu no Lattelecom e-pastu, ka no aprīļa par viņu sniegtajiem pakalpojumiem man būs jāmaksā par 3 €/mēn. vairāk. Protams nepatīkami, bet pārskatot manuprāt galvenā un vienīgā konkurējošā tamlīdzīgu pakalpojumu sniedzēja Baltcom publiski pieejamo piedāvājumu secināju, ka neko izdevīgāku tāpat citur neatrast.

 

Pagāja pāris nedēļas un man zvana no Baltcom. Piedāvā internetu + interaktīvo televīziju par cenu, kas zemāka par to ko maksāju Lattelecomam pat bez solītā cenas pieauguma 3 €/mēn. apmērā. Pēc īsas sarunas vienojos ar zvanītāju, ka atsūtīts piedāvājumu un tā nosacījumus uz e-pastu. Piedāvājumu atsūtīja, ar nosacījumiem iepazinos un piekritu pāriešanai pie Baltcom. Pagājušajā nedēļā pieslēdza pakalpojumu.

 

Pēc neilgas Baltcom interaktīvās televīzijas lietošanas sapratu, ka viņu solījumi ne visai atbilst patiesībai. Proti, kopā ar piedāvājumu man uz e-pastu atsūtīja kanālu sarakstu, kur pie katra kanāla ir piezīme par pieejamo funkcionalitāti - arhīvs, uz raidījuma sākumu un ieraksts, bet faktiski esmu pārliecinājies par to, ka šī funkcionalitāte tiek nodrošināta tikai daļēji. Pārsvarā tā strādā tikai raidījuma tipa translācijām. Tā teikt, panorāmu varēsi noskatīties no arhīva, bet uz kādu seriālu vai filmu vari necerēt. Atceros, ka kādu laiku atpakaļ arī Lattelecoms nenodrošināja šīs iespējas visai dažu kanālu programmai, bet pēdējā laikā nebiju sastapies, ka kaut ko nevarētu noskatīties no arhīva.

 

Papildus nepilnīgajai arhīva/ieraksta problēmai konstatēju, ka diezgan daudzu kanālu programma "TV gidā" jeb vienkārši sakot programmā, ir krievu valodā, t. i. tādiem kanāliem kā Discovery Science, Discovery ID, History, u. c. raidījumu nosaukumi ir krievu valodā nevis oriģinālvalodā. Nav tā ka krievu valodu nesaprotu, bet tie nosaukumi krievu valodā neatbilst nosaukumiem oriģinālvalodā (slikts tulkojums).

 

Baltcoms no iekārtām nodrošina sviču un dekoderi televīzijai, bet ja gribi tikt pie bezvadu interneta, tad ir jāgādā pašam savs rūteris. Šī man nebija problēm, jo mājās bija pieejams rūteris, bet varētu būt problēma kādam kuram tāda nav.

 

Vēl viens trūkums, kas man šķiet diezgan būtisks ir viņu interfeisa mazais fonta izmērs un ļoti neveiksmīgā krāsu izvēle, kas padara tekstu grūti uztveramu. Esmu nedaudz tuvredzīgs, bet Lattelecoma interfeisā arī bez brillēm varēju visu izlasīt un kopumā nesūdzējos, bet Baltcom interfeisā noteikti vajag brilles.

 

Tomēr arī Baltcoma interaktīvajā televīzijā pamanīju dažas lietas, kas man šķita esam labākas kā konkurentam, piemēram:

- pārslēgšanās starp kanāliem ir raitāka;

- pirms raidījumu skatīšanās no arhīva nav jāskatās tās ievadreklāmas no kurām pie Lattelecom nevar izvairīties;

- skatoties raidījumu no arhīva pārtīšana strādā plūdenāk. Lattelecom interaktīvajā, pārtinot mēdz gadīties, ka kadrs ieķeras, bet pārtīšana faktiski turpinās, kas nozīmē, ka brīdī kad parādās jauns kadrs saproti, ka esi jau pārtinis vēlamo momentu un ir jātin atpakaļ;

- pamatpakā ir daži tādi kanāli kas nav Lattelecom pamatpakā, piemēram, Setanta Sports. Kādreiz bija arī Lattelecom, bet tad pazuda.

 

Cerot uz vismaz līdzvērtīgu pakalpojumu esmu ieguvis manā skatījumā ievērojami sliktātu pakalpojumu, tāpēc izmantošu 14 dienu atteikuma tiesības un atgriezīšos pie Lattelecom, lai gan tas būs dārgāk.

 

 

  • Patīk 4
  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

Tiešām daudziem vajag to arhīvu? Vēl jau salīdzinājumam varēji viaplay vai kā tur sauca pievilkt.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

oj.. ko nu muld.. Baltcoms pēc ļoti daudziem parametriem ieliek Lattelecom, tiesa.. neiztikt arī bez atsevišķiem mīnusiem, bet pamatā maznozīmīgi.

 

Baltcom:

pirmkārt.. lētāks

otrkārt.. kvalitatīvāks un kvantitatīvāks (vairāk kanālu pamata piedāvājumā, arī HD kanāli, attēla kvalitāte augstāka kā LTC, kuru ierobežo DSL līnijas, savukārt Baltcoms ir tīra IPTV)

treškārt.. nekādas baisās problēmas ar arhīvu neesmu novērojis, ir iespēja no arhīva skatīties pat vairāk raidījumus/kanālu kā LTC arī filmas var skatīties no arhīva bez problēmām, fonti, krāsas.. tas jau kā saka.. pēc gaumes, par kuru īsti nestrīdas. Katram sava. Man nekādu pretenziju nav.

 

Kas attiecās uz wi-fi.. pieslēdzot viņu pakalpojumu vajadzēja vk pateikt, ka ir nepieciešams wi-fi.. viņi piedāvā nopirkt vai nomāt/izmaksāt uz nomaksu wi-fi rūteri.

 

Par tiem EPG uzrakstiem krievu valodā.. kādus kanāli piedāvā, tādi ir.. kanāli Krievijas tirgum pamatā, tad nu EPG krievu valodā, ļoti daudziem kanāliem EPG ir latviešu valodā. Iesaku pačekot uzstādījumus, tur var arī valodu izvēles/subtitru uzstādīt.. pēc vēlmēm.. un vēl šo to..

 

ak jā.. kā jau minēji.. nav ierakstiem reklāmu kā LTC.. da lab.. te var rakstīt un rakstīt, katram pakalpojumu sniedzējam ir savi + un savi -.. LTC zaudē ar cenu un nekvalitāti, kuru ierobežo viņi paši. Baltcom ITV tomēr pamatā ir modernāka, tāpēc arī žiperīgāka un nelimitē lēnie dsl pieslēgumi.

 

p.s. pie Baltcom TV UI un iespējām vajag arī mazliet pierast un aprast (pats biju/esmu LTC klients, zinu, ko runāju)

 

@snukurins tur jau viens papildnosacījums.. nepieciešams viņu mājas interneta pieslēgums + 10 euro par pašu TV.. ja nekā cita nav, tad vēl var ņemt.. alternatīva Viasat :D

Labots - CAP
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pokemon2

milziga atskiriba starp ltc un bcom ir tada ka ari ltc nodrosina uz optikas atsevisku 60 mbit kanalu caur kuru tev online rezima tiek sutita info uz itv dekoderu  

, tikmer bcom ja tava maja truba maksimali ir 100 mbit var rasties problemas, neaizmirsti ka ltc gpon katram pieslegumam teoretiskais maksimalais caurlaides atrums ir 10 gbit , bcom ta ka nav sadu tehnologiju tad bus ka bus , pa lielam bcom ir krievvalodigo kantoris , krievvalodiga administracija , nav jacer ka viniem liksies svarigi tas ka velies kanalus ar originalu info nevis krieviski , 

kapec ir verts izveleties bcom ir tad ja tev tuva krievu valoda , ja ir svarigs 5 eur ietaupijums , ja tevi nerup ka tehnologija ko vini izmanto tava maja visticamak ir veca , ja tev netrauce ka vini brutali kope un ir plagiats ltc arhivam , ja tevi apmierina doma ka par tavu naudu algo darbiniekus kas neuzskata par vajadzigu ar citiem darbiniekiem darba vide izmantot valsts valodu ,

Labots - Pokemon2
  • Patīk 1
  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

Pokemon2
34 minutes ago, CAP said:

 

oj.. ko nu muld.. Baltcoms pēc ļoti daudziem parametriem ieliek Lattelecom, tiesa.. neiztikt arī bez atsevišķiem mīnusiem, bet pamatā maznozīmīgi.

 

Baltcom:

pirmkārt.. lētāks

otrkārt.. kvalitatīvāks un kvantitatīvāks (vairāk kanālu pamata piedāvājumā, arī HD kanāli, attēla kvalitāte augstāka kā LTC, kuru ierobežo DSL līnijas, savukārt Baltcoms ir tīra IPTV)

treškārt.. nekādas baisās problēmas ar arhīvu neesmu novērojis, ir iespēja no arhīva skatīties pat vairāk raidījumus/kanālu kā LTC arī filmas var skatīties no arhīva bez problēmām, fonti, krāsas.. tas jau kā saka.. pēc gaumes, par kuru īsti nestrīdas. Katram sava. Man nekādu pretenziju nav.

 

ojj ko nu pats muldi :D 
esi aizmirsis ka bcom ir pa pilnam nopirkto kompaniju un bijuso izzi klientu kur nedomaju ka majas ir parvilkti vadi un uz tas pasas vecas sudigas tehnologijas nodrosina visu tavu dtv , jeb dtv vienam tv un visiem parejiem caur parasto kabeli :D

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Pokemon2 said:

tikmer bcom ja tava maja truba maksimali ir 100 mbit var rasties problemas

 

Ja? Un kāpēc? Cik ta ir kaut HD kanāla plūsma? :D 

Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, Racer said:

Tiešām daudziem vajag to arhīvu? Vēl jau salīdzinājumam varēji viaplay vai kā tur sauca pievilkt.

Man arhīvs ir viena no galvenajām lietām kāpēc vispār izmantoju interaktīvo. To "viaplay vai kā tur sauca" neesmu izmantojis, tāpēc nevaru neko teikt par šo.

 

34 minutes ago, CAP said:

oj.. ko nu muld

Katram savas vajadzības un prasības. Es šo rakstīju no sava skatu punkta.

 

36 minutes ago, CAP said:

Iesaku pačekot uzstādījumus, tur var arī valodu izvēles/subtitru uzstādīt.. pēc vēlmēm

Uzstādījumos EPG valodu nevar izmainīt!

 

37 minutes ago, CAP said:

nekādas baisās problēmas ar arhīvu neesmu novērojis, ir iespēja no arhīva skatīties pat vairāk raidījumus/kanālu kā LTC arī filmas var skatīties no arhīva bez problēmām

 

Tīri piemēra pēc, piektdienas vakaros pa LTV1 jau kādu laiku rāda angļu seriālu Inspektors Benkss. Biju sācis skatīties. Pagājušo piektdien nesanāca noskatīties tiešajā, tāpēc sestdien gribēju noskatīties no arhīva, bet sasodītais Baltcom nenodrošina šādu iespēju. Tā kā Lattelecoms fiziski vēl nav atslēdzis man savus pakalpojums, pieslēdzu viņu aparatūru un noskatījos.

Link to comment
Share on other sites

Pokemon2

atbilde uz race idejam  :

maja ar 72 dzivokliem ir 100 mbit linija bcom klienti ir reali kadi 10 ,

katram ir 100 mbit truba..

vakars visi kaca filmas..

 

es nezinu cik bcom tikla vajag hd kanalam ,

bet ltc tikla tas bija ap 6 mbit ,

Labots - Pokemon2
Link to comment
Share on other sites

nu nez.. nekad nav bijušas problēmas sazināties latviski ar B-com darbiniekiem ne dzīvajā, ne arī telefoniski. Ja kas b-com īpašnieki ir Bite īpašnieki un nu jau arī MTG īpašnieki..

 

kas attiecās uz atsevišķu ierakstu/arhīvu iespējām, tad pamatā to ierobežo noslēgtie līgumi, autortiesības, bet visumā biju pamanījis, ka LTV1 kanālam filmas bieži vien nav pieejamas arhīvā, turpretī tv3 nekādu problēmu.. apgriezti proporcionāli LTC.. :)

 

Maza b-com īpatnība.. ja pieslēgums ir 100/250 vai cik nu tur, tad b-com adresē faktiski nelimitē pieslēgumu max, cik nu vari izspiest, tik vari.. Protams, ka b-com ir liels uzņēmums, pārpircis ntos uzņēmumus, bet nu.. man Jelgavā problēmu šobrīd nav, ja kāda rodas, tad ļoti ātri tiek atrisināta.

Link to comment
Share on other sites

maja ar 72 dzivokliem ir 100 mbit linija bcom klienti ir reali kadi 10 ,

katram ir 100 mbit truba..

vakars visi kaca filmas..

 

Pag, nejauc kopā 100 mbit ir klientam, vai mājai? :D

Labots - Racer
Link to comment
Share on other sites

Pokemon2

race tu laikam nezini ka bcom parpirka kaudzi citu operatoru plus parnema izzi un visus vinu vecos apaks operatorus ,

reali daudz kur 100 mbit ir tikai uz visu maju..

tu reali doma ka bcom visur ir izvilcis savus jaunos kabelus ?

daudz kur joprojam kvalitate ir drausmiga ,

Link to comment
Share on other sites

MartiniB

kaadu performanci var veeleeties paljaujoties uz provaidera dotiem dzelzhiem un arhiiviem?!

 

ja nepiecieshamas papildus eertiibas atliek piepirkt savu uztveereeju,

ielikt tajaa SSD vai HDD, un pasham noteikt kas tam ir jaaieraksta.

tas pie Viasat,Lattelecom virszemes un dazhiem citiem, tikai ne pie Lattelecom interaktiivaas

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Ui, arhīvs ir zelta manta. Kaut vai, skatoties pāris raidījumus no ejošākiem kanāliem (LTV1;TV3;ORT). Un, cik nu laiks sanāk. Labi, man ieraksta raidījumus kaut kāds vecs analogā signāla HDD ierakstītājs, bet ja būtu reklāmas jāskatās, es laikam uztaisītu pašnāvību ...

Link to comment
Share on other sites

Es vispār onlainā skatos tikai mūzikas kanālus. Visus pārējos pārsvarā tikai ierakstā. Jau kopš VHS laikiem.

Link to comment
Share on other sites

46 minutes ago, Pokemon2 said:

esi aizmirsis ka bcom ir pa pilnam nopirkto kompaniju un bijuso izzi klientu kur nedomaju ka majas ir parvilkti vadi un uz tas pasas vecas sudigas tehnologijas nodrosina visu tavu dtv , jeb dtv vienam tv un visiem parejiem caur parasto kabeli

Manā mājā DTV ierīkoja 2004.gadā, dzīvoklī kabeļi vēl no analogā signāla laikiem, bet digitālo rāda uz trijiem televizoriem un 4K testa kanāls ar ~24Mbps bija redzams. Man svarīgākā ir LV kanālu kvalitāte - tā ir ievērojami labāka kā LTC, ārzemju kanāliem, īpaši nepētot, bilde liekas tāda pati kā no SAT.

Nu un interneta kabelis palicis vēl no Balticoma, tomēr piesolītie 100 Mbit ir kaut arī mājā ir vairāk nekā 200 dzīvokļu, laikam man vienīgajam pieslēgts Baltcoms.:biggrin:

10 minutes ago, M@R$$ said:

ja būtu reklāmas jāskatās, es laikam uztaisītu pašnāvību ...

 Atliek piekrist MartiniB - labs uztvērējs ar SSD, un reklāmas tiek pārtītas vienā mirklī.

Link to comment
Share on other sites

Bcom pamata paka personīgi man liekas interesantāka. Bija doma pāriet no ltc uc bcom, par cik haļavnijs līgums tūlīt beigsies, bet aprunājos ar šiem un pagarināju līgumu uz 24 mēnešiem tikai par 1,5€ dārgāk par esošo. Pakalpojums internets + itv. Baigā maize liekas interneta tv, kas bcom liekas, ka nav. Bieži gan neesmu šo fīču izmantojis, bet reiz telefonā bobsleju vēroju.

Link to comment
Share on other sites

Citēt


Baltcoms nodrošina arhīva funkcionalitāti tikai daļai no arhīva nodrošināto kanālu programmā esošajā pārraidēm


LTC tas pats. Visiem raidījumiem arhīvs nav. Pastāv iespēja pašam ierakstīt. Cik saprotu to pats satura autors diktē, ko tev nebūs arhivēt defaultā.

 

Citēt


Tiešām daudziem vajag to arhīvu?

Tādu jautājumu var uzdot tas, kurš ikdienā neskatās tv vai arī nekad nav izmantojis arhīvu.

 

 

Labots - hero
  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

@romajo it kā ir.. par 1 eiro mēnesī var pieslēgt, bet kā ir dzīvē neesmu mēģinājis..

 

LTC tv iekš shortcut ir laba fīča.. tā kā Rīgas dzīvoklī man ir vēl LTC, tad Jelgavā iekš android tv shortcut app varu skatīties arī LTC kanālus, vienīgais MTG nerāda, jo tos tikai mājas (LTC) tīklā rāda.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

LTC Shortcutā kanāli ir gan vairāk, gan kvalitatīvāki par ITV pieejamajiem.. šobrīd apsveru slēgt nost Baltcom un paņem Jelgavā arī LTC, turklāt šobrīd LTC ir laba akcija - https://www.lattelecom.lv/piedavajumi/internets-starts/index.html?utm_source=Blueconic&utm_medium=bc-banner&utm_campaign=internets-starts&utm_content=LV

 

internets vai nu ar ITV vai ar Shortcut.. par ļoti labu cenu, tiesa ar 2 gadu līgumu.

Link to comment
Share on other sites

Vai tas Shortcut televizorā var pilnībā aizstāt ITV? Tas ir, vai ir pieejams arhīvs, ieraksts un uz rāidījuma sākumu kā tas ir ITV?

Link to comment
Share on other sites

Var aizstāt.. arhīvs ir, bet uz raidījuma sākumu gan nav.. Jā, vēl pietrūkst valodu/subtitru izvēles iespēja, bet tas būs, cik ātri gan, nezinu.

 

kanālu ziņā - shortcut man labāk patīk kā ITV gan kvalitātīvi, gan kvantitatīvi.

 

ak jā.. liels bonuss.. mazāk vadu mājās :) un iekārtu un viena pults arī mazāk :D

Labots - CAP
Link to comment
Share on other sites

(labots)

Kā lielākais mīnuss laikam ir MTG  kanālu neesamība.

Kādā valodā iekš shortcut ir tie kanāli, kuriem iekš ITV var izvēlēties valodu? Īpaši interesē tie kuriem ir iespēja pārslēgties starp krievu/angļu.

 

 

Labots - badzo
Papildinājums
Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , badzo teica:

Kā lielākais mīnuss laikam ir MTG  kanālu neesamība.

Reģistrētiem lietotājiem ir pieejami arī MTG kanāli. Tik šis gan nepriecē:

2017.03.27. , 21:48, CAP teica:

vienīgais MTG nerāda, jo tos tikai mājas (LTC) tīklā rāda.

 

Valodas pārslēgt vismaz skatoties kompī nav iespējams.

Link to comment
Share on other sites

Nevis reģistrētiem lietotājiem, bet gan tiem, kuriem ir lattelecom internets. Tiem rāda arī MTG kanālus.

 

Kas attiecas uz valodām.. tad ir dažādi, ir kanāli, kur ir krievu valoda, ir kuros angļu valoda, ir atsevišķi kanāli arī ar LV subtitriem. Es pats tv kanālus vispār ļoti maz skatos, neiespringstu. Ak jā, liels pluss ir TV1000 kanāli iekš shortcut, kur ITV tie ir par atsevišķu samaksu :)

Link to comment
Share on other sites

Pirms 21 minūtēm , CAP teica:

Nevis reģistrētiem lietotājiem, bet gan tiem, kuriem ir lattelecom internets.

Nu jā, bik neprecīzi izteicos, biju domājis, ka bez ltc interneta lietošanas jābūt arī reģistrētam mans lattelecom, un ir jāielogojas lai, 1) lietotu interneta tv/shorcut vispār, 2) redzētu pilnu kontentu. Runa protams iet tikai un vienīgi par shortcut lietošanu datorā, planšetē un telefonā (pēdējiem ir aplikācija un pietiek vienreiz pieteikties).

Link to comment
Share on other sites

shortcut parole/logins  = mans.lattelecom.lv logins/parole.. ja esi LTC klients, tad automātiski tāds tiek izveidots. Ja esi ITV lietotājs, tad shortcut tv ir haļavna, vari pieķert filmas atsevišķi pa 4,50 pat laikam bija kaut kāda akcija vai tml. Tagad ir arī komplektiem (jauniem klientiem) akcija ar shortcut.

 

pats shortcut izmantoju android tv.. apsveru no baltcom (jelgavā) mainīt uz ltc, lai redzētu visus kanālus + izdevīgāk + bez vadiem.

Link to comment
Share on other sites

pirms 3 stundām , CAP teica:

bet gan tiem, kuriem ir lattelecom internets. Tiem rāda arī MTG kanālus.

Nesapņo, cūkai banānus neviens nedos. MTG grupas kanali shorcuta ir tikai Interaktivas TV lietotajiem, un tikai LTC tiklā. 

 

Runājot pa ITV, man ir manis paštaisīta uz Virzszemes TV bāzes ( teorētiski var ar jebkuru provaideri, bet no tā šarašņiku kantora OSTCOM TV neņemšu man nevaig 100 un 1 urlu kanalu.) Bet man tagad ir iespēja skatīties ITV kur vien vēllos kaut vai ziemeļkorejā ( ja vien ir pieejam netam) un uz cik un kādām vien iekartām vēlos. + vēl visvisādas papildu exstras ka laika ziņas, jūtubs, auto no torentiem novelk serialiem/filmam jaunākas sērijas. vel tikai jadabū, lai ierakstos automatiski skipo reklāmas un vispar viss bumbas.   

 

Izmaksas: Setups + abonešanas maksa VTV( katru menesi) + 6 menešu negulētas naktis/brīvdienas 

 18118682_1479248078781489_7118439341693993666_n.jpg.14bf43e8760d587a9d48cf00e09983da.jpg

 

Nē!! SETUPU nevienam nedošu vismz ne pa velti!

Link to comment
Share on other sites

Pirms 25 minūtēm , SweeC teica:

Nesapņo, cūkai banānus neviens nedos. MTG grupas kanali shorcuta ir tikai Interaktivas TV lietotajiem, un tikai LTC tiklā. 

 

2017.03.27. , 21:48, CAP teica:

vienīgais MTG nerāda, jo tos tikai mājas (LTC) tīklā rāda.

 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 5 minūtēm , romajo teica:

 

 

Bez LTC ineraktivas, nerādīs ja ar LTC mājas nets būs

Link to comment
Share on other sites

ko tu muldi? rāda, ja esi ltc tīkla abonents un shortcut tv abonents.., protams, ja ir itv, tad shortcut tv ir for free.. nevajag muldēt muļķības, ka tikai itv :D Lattelecoms tagad pat speciālu piedāvājumu ir ielicis, ka tikai internets (dsl vai optika) un shortcuts vai itv..

Link to comment
Share on other sites

pirms 3 stundām , CAP teica:

ko tu muldi? rāda, ja esi ltc tīkla abonents un shortcut tv abonents.., protams, ja ir itv, tad shortcut tv ir for free.. nevajag muldēt muļķības, ka tikai itv :D Lattelecoms tagad pat speciālu piedāvājumu ir ielicis, ka tikai internets (dsl vai optika) un shortcuts vai itv..

Pirms tukši virini savu pļutam caurumu izlasi piedāvajumu, https://www.lattelecom.lv/piedavajumi/internets-gatavibu/?utm_source=Blueconic&utm_medium=bc-banner&utm_campaign=internets-starts&utm_content=LV

 

tttttt.thumb.PNG.2747b36df70497a183412192725fd6ef.PNG

Link to comment
Share on other sites

Uz vasaru bij doma paņemt kombināciju - 4G (po - Bite, LMT vai Tele) +Shortcut. Virszemes TV antena vasaras mītnē ir un attiecīgi bezmaksas TV rāda. Negribējās maksāt par kartiņu, jo Shortcut it kā izdevīgāks. Palasīju jūsu diskusiju un pirms 10 min piezvanīju un LTC tehniskās palīdzības dienestu - citu kontaktu nav - jāsūta e-pasts. Jaunietis man pastāstīja, ka ar 4G rādīs visu, izņemot bezmaksas kanālus. Pārprasīju vai MTG kanālus ar, pakonsultējās 2 min un pateica, ka tomēr nē. Kompetence tur ir lieliska. 5 min pakomunicējot gribējās kaut ko sulīgu pateikt, bet noturējos. Ķēmrauši gatavie. Vasarā izmantošu citus ITV risinājumus. :(

Link to comment
Share on other sites

@SweeC tu izliecies vai esi muļķis? Protams, ka MTG kanālus nerādīs tiem, kas abonējuši ShorcutTV un lieto cita ISP internetu, es taču jau nto reizi saku, ja tev ir LTC internets, tad shortcut tv rādīs arī MTG kanālus. Vsjo.. bazaru beidzam.

Link to comment
Share on other sites

Just now, CAP teica:

@SweeC tu izliecies vai esi muļķis? Protams, ka MTG kanālus nerādīs tiem, kas abonējuši ShorcutTV un lieto cita ISP internetu, es taču jau nto reizi saku, ja tev ir LTC internets, tad shortcut tv rādīs arī MTG kanālus. Vsjo.. bazaru beidzam.

Dargais draugs, vai tiešam tev ar KAROTI IR JAIEBARO, MTG GRUPAS KANALUS RĀDĪS TIKAI INTERAKīTĪVAS TV ABONENTIEM. NEVIS LTC MAJAS INETA LIETOTĀJIEM, 

Link to comment
Share on other sites

Jautājumi visgudrajiem un lietotājiem:

 

1) Ja Lattelecom pakalpojums tiek izmantot divos īpašumos, t.i. īpašums A, kur pieslēgta interaktīvā TV+inets un īpašums B, kur ir lattlekom telefons, bet internets ir no Tele2. Vai, ja es pasūtīšu Shortcut tv caur lattelecom lietotāja konta no kā tiek apmaksāti abi īpašumi, varēšu arī redzēt MTG kanālus īpašumā B, kur ir tele2 internets?

 

2) Filmām, ko tur var abonēt ir 5.1 skaņa jeb tikai Stereo?

 

Paldies

Link to comment
Share on other sites

1) Nē

2) nemāku pateikt, šķiet HD varētu būt arī 5.1.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 3 minūtēm , Zin... teica:

Jautājumi visgudrajiem un lietotājiem:

 

1) Ja Lattelecom pakalpojums tiek izmantot divos īpašumos, t.i. īpašums A, kur pieslēgta interaktīvā TV+inets un īpašums B, kur ir lattlekom telefons, bet internets ir no Tele2. Vai, ja es pasūtīšu Shortcut tv caur lattelecom lietotāja konta no kā tiek apmaksāti abi īpašumi, varēšu arī redzēt MTG kanālus īpašumā B, kur ir tele2 internets?

 

2) Filmām, ko tur var abonēt ir 5.1 skaņa jeb tikai Stereo?

 

Paldies

Uz abiem jautajumiem atbilde ir NE 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...