Jump to content

Lattelecom VS. Baltcom interaktīvā TV, personīgā pieredze


badzo
 Share

Recommended Posts

Varbūt pēdējos 3 mēnešos kas ir mainījies, bet uz 46 collu plazmas tas lmt izskatījās krietni sliktāk par vtv. 

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

pirms 1 stundas , uldii12345 teica:

Skatoties SD kanālu uz liela ekrāna no jebkāda avota būs kvadrāti, gribi labu bildi, skaties HD, 4k saturu. Man uz 50 collu samsunga lielas starpības nav starp VTV, shortcut un LMT.

Nu nē :) tur jau vaina ir mazajai bitrate, piemēram Lattelecom HD kanāliem viss aiziet pikseļos, tiklīdz attēlā notiek kāda ņirboņa ar daudziem sīkiem objektiem -  salūts, sīks sniegs vai konfetti lietus, sports utt.

Link to comment
Share on other sites

goicis
pirms 2 stundām , uldii12345 teica:

Skatoties SD kanālu uz liela ekrāna

Tur nebija nekāds liels ekrāns!43 ne lielāks...Un ir arī kur sd kanāliem laba kvalitāte!Tā kā....!

Link to comment
Share on other sites

Vēl jau cilvēki pamanās televizorā visus bildes "uzlabotājus" sagriezt uz max - tad kvalitāte no dažādiem signāla avotiem tiešām daudz neatšķiras :biggrin:

Link to comment
Share on other sites

uldii12345

Man nav nekādi uzlabotāji sagriezti. LMT pie maza ātruma ir slikta bilde. Katrā ziņā LTV būtiski neatšķiras LMT, VTV vai shortcut. No lielāka attāluma ir OK, tuvumā visur kvadrāti. Shortcut ir daži kanāli fullhd ar labu bildes kvalitāti, piemēram DTX, viasat history.

Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...

Labvakar!

Man te piezvanīja Baltcom pārdošanas speciālists un piedāvāja Baltcom netu un iptv par krietni zemāku cenu, kādu patlaban maksāju LTC. Kā uz šo brīdi sastāv ar Baltcom netu un iptv?

Vai iptv nekaras un nebremzē, un vai arhīvs ir ar LTC arhīvu līdzvērtīgā kondīcijā? Manējie TV skatītāj ļoti lieto arhīvu un tas ir svarīgs parametrs.

 

Paldies un patīkamu vakaru!

Link to comment
Share on other sites

manā ieskatā baltcoms ir priekšā ltc gan cenas, gan kvalitātes ziņā.. esmu klients jau 3+ gadi un nesūdzos. TV gan šobrīd nelietoju.. izmantoju tikai viņu netu.

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

2018.03.3. , 19:33, uldii12345 teica:

Man nav nekādi uzlabotāji sagriezti. LMT pie maza ātruma ir slikta bilde. Katrā ziņā LTV būtiski neatšķiras LMT, VTV vai shortcut. No lielāka attāluma ir OK, tuvumā visur kvadrāti. Shortcut ir daži kanāli fullhd ar labu bildes kvalitāti, piemēram DTX, viasat history.

Vot vot beidzot salasiju pareizo iemeslu,mūsu pusē LMT plijājās virsū ar savu TV,dod speciālo  rūteri a ko tas dod ka  tas rūters neuztver pietiekam labu  zoonu un viņu TV gļuko,riso....Tur kur labas zoonas tur ar piejama labāka TV!Un vispār,kālab būtu jamaksā par TV ka visu  var redzēt par velti un labā kvalitātē,ja tik pašam  vis ar  redzi kartībā!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
jurkins19702

Sveiciens.Ieinteresēja Baltcom open tv kastīte un tās piedāvātais saturs.Kādu interneta daudzumu vajag lai darbinātu šo aparātu?

Link to comment
Share on other sites

jurkins19702

Precizējot-kādu interneta tarifu pirkt,lai izdevīgāk darbināt šo ierīci? mobilais,vai optiskais kabelis?

Labots - jurkins19702
Link to comment
Share on other sites

Ja jau ir pieejama optika, tad kāds vēl mobilais internets..

Un ja jau ir optika, tad jau ir arī pieejama sakarīga televīzija.

 

Tās Open piedāvājums sakarīgs varbūt ir tikai tad, ja dzīvo vietā, kur vispār cits nekas nav pieejams kā tikai mobilais nets. 


Pirms 2 minūtēm , ggg97 teica:

Cik sapratu, apakšā maziem burtiņiem uzrakstīts, par kastīti arī jāmaksā vai jāpērk.

Tieši tā. 3.50 + 3.50

Link to comment
Share on other sites

Pieslēdzu Baltcom interaktīvo, dabuju (laikam) rūteri dāvanā, ~700Mbit up/down.

Dekoderis strādā ātri, arhīvs lido, bildes kvalitāte ir laba.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

jurkins19702
Pirms 58 minūtēm , ggg97 teica:

Cik sapratu, apakšā maziem burtiņiem uzrakstīts, par kastīti arī jāmaksā vai jāpērk.

 

Pirms 44 minūtēm , M@R$$ teica:

Pieslēdzu Baltcom interaktīvo, dabuju (laikam) rūteri dāvanā, ~700Mbit up/down.

Dekoderis strādā ātri, arhīvs lido, bildes kvalitāte ir laba.

Tas nozīmē ka nekāda atsevišķu megabitu un gigabitu pirkšana neder?

Link to comment
Share on other sites

Pirms 12 minūtēm , jurkins19702 teica:

 

Tas nozīmē ka nekāda atsevišķu megabitu un gigabitu pirkšana neder?

Emmm...Man domāt, nekādu ierobežojumu nav, caurule iet pa max.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 37 minūtēm , jurkins19702 teica:

Tas nozīmē ka nekāda atsevišķu megabitu un gigabitu pirkšana neder?

šo varētu latviski :D

 

Jā, Baltcom lielākais pluss ir faktiski truba bez limita.. cik nu adresē laiž.. man pēc līguma skaitās 300Mbits.. reāli ir 2x vairāk Vismaz speedtest tā rāda :D Jebkurā gadījumā pietiek un pāri paliek..

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
daniels_199

Nezinu, vai der šajā topikā, bet jautājums par attēla kvalitāti digitālajās tv (LTC, Baltcom). Vai tā varētu būt, ka digitālās tv attēla kvalitāte ir jūtami zemāka par sat tv? Skatoties sat tv HD kanālus attēls ir daudz labāks nekā digitālās tv HD kanālus...

Link to comment
Share on other sites

Tad pastāsti, kāds bitreits ir LNT, TV3, TV6 HD kanāliem uz SAT. Baltcoma DTV šiem kanāliem ir 5 Mbps (LNT gan 18.novembra uguņošanas laikā bija bišku lielāks). TVPlay Sport HD ~6,8 Mbps.

Bet, piemēram, vācu Arte tāpat kā iepriekš iet ar tiem pašiem 12-14 Mbps kā uz SAT, tikai nav AC3 skaņas celiņa. Kāds bitreits ir Baltcoma ITV, te laikam neviens neko konkrētu nav minējis.

Kādreiz HD kanāliem LTC ITV bija 6 Mbps, bet VTV 8 Mbps. Kā ir šobrīd, nezinu.

Link to comment
Share on other sites

pirms 9 stundām , daniels_199 teica:

Vai tā varētu būt, ka digitālās tv attēla kvalitāte ir jūtami zemāka par sat tv

Loģiski,ka tā ir, jo visu nosaka bitraits. Protams, arī no SAT daudzas programas nāk ar mazu bitraitu, bet kad tas grozās ap 15Mbps, tad jau bilde paliek skatāma.

Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , boto teica:

bitreits ir Baltcoma ITV,

ir minēts.. pēc tevis nosauktajiem DTV.. ~ tā pat..

 

 

Link to comment
Share on other sites

Biju jau ielicis paraugus Eirosportam no SAT ar 15 mbit/s un ITV ar 6 mbit/s. Man likās būtiska starpība, bet te dažiem ITV pat labāk patika. :D 

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Baltcoma DTV Eurosportiem video ir tikai ~8 Mbps.?

Tiešām uz SAT ir 15 Mbps? Man tam Eurosport 2 SAT paraugam ar  Mediainfo rāda mazāku bitreitu: Overall bit rate 9589 kb/s.

Link to comment
Share on other sites

bitreits ir viena štelle.. kodējums kas pavisam cits. Vai tad SAT un IPTV kodējas ar vienu un to pašu kodeku?

Link to comment
Share on other sites

Pirms 11 minūtēm , CAP teica:

Vai tad SAT un IPTV kodējas ar vienu un to pašu kodeku?

 

Jā, tik uzstādījumiem jābūt pareiziem. Citā tēmā jau biju 9ielicis - vari apskatīties kā izskatās video q ar to pašu kodeku, pie vienāda bitreita, bet dažādiem uzstādījumiem https://failiem.lv/u/v6szrwtw

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
darkdex

Kāds var pateikt kā Baltcomam ar Interneta ātrumiem. Domāju pāriet no jau sadārgušā LTC Interaktīvās+Internets kas tikai 100mbps uz lētāko Baltcomu. Itkā rakstīts Internets līdz 700mbps, bet kā reāli, Rīgā?

Link to comment
Share on other sites

Bet šitas nav lētākais variants gan. Ienāk drāts.

 

BS.png.73c8dec22d3439ff84eac4b8512e1a03.png

Labots - ggg97
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Es tā īsti nevaru saprast kam vajag vairāk par 100mbit/s? Kaut kādi milzu faili ikdienā jādzenā, BR un 4k onlainā jāskaitās, vai vēl kas?

Link to comment
Share on other sites

Pirms 19 minūtēm , ggg97 teica:

Bet šitas nav lētākais variants gan. Ienāk drāts.

nu šis izskatās labi, bet pamēri arī ārpus iekšējā Baltcom tīkla.

 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 8 minūtēm , Racer teica:

Kaut kādi milzu faili ikdienā jādzenā, BR un 4k onlainā jāskaitās, vai vēl kas

 

Jaa, pats jau atbildeeji...

Nemaz nevajag ikdienaa, pietiek ja kaadu vakaru 40GB filmu novelk 10min nevis stundas laikaa. Es nesuudzeetos, ja buutu veel aatraak.

Link to comment
Share on other sites

CosmosDC
Pirms 20 minūtēm , Racer teica:

BR un 4k onlainā jāskaitās

Tam atliektiem galiem pietiek ar 100 Mbps.

Kas mani visvairāk uzjautrina, ir tie screenshoti no speedtest. Un cik no tiem 887 Mbps Baltcom garantē kaut vai to pašus 99% no laika?

Pirms 3 minūtēm , jozhix teica:

Nemaz nevajag ikdienaa, pietiek ja kaadu vakaru 40GB filmu novelk 10min nevis stundas laikaa.

Jā, nevar tik ātri novilkt pirātiskās filmas torrentos, tas ir ļoti labs arguments.

Pirms 27 minūtēm , Racer teica:

Es tā īsti nevaru saprast kam vajag vairāk par 100mbit/s?

Privātpersonai parastajai atbilde ir vienkārša - krāniņa pagarināšanai un ne kam vairāk.

  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 6 minūtēm , CosmosDC teica:

Tam atliektiem galiem pietiek ar 100 Mbps.

Kas mani visvairāk uzjautrina, ir tie screenshoti no speedtest. Un cik no tiem 887 Mbps Baltcom garantē kaut vai to pašus 99% no laika?

Lasīt proti?

 

 

Pirms 34 minūtēm , ggg97 teica:

Līgumā jau ir tikai 100

 

p.s.

tas nav mans privātais, tāpēc komentu vairāk nebūs.

Labots - ggg97
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

CosmosDC
Pirms 8 minūtēm , ggg97 teica:

Lasīt proti?

Tas ir mārketinga nosaukums vai garantētais, nu tie 100 Mbps? Ja garantētais, cik pie Baltcom tāds maksā?

Šo teikumu Baltcoms laikam ilgi domāja, jo tas nepasaka neko -  Minimālais garantētais interneta lejupielādes ātrums ir 40% no adresē pieejamā maksimālā interneta ātruma.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 4 minūtēm , CosmosDC teica:

Šo teikumu Baltcoms laikam ilgi domāja, jo tas nepasaka neko

cik vismaz man nesen sanāca saruna ar savu provvaideri, tad pēc kaut kāda likuma? ir tā, ka viņiem ir jānodrošina garentētais lai būtu 20% no līgumā noteiktā.

tāpēc, ja gribi, lai garentētais ir 100, tātad līgumā jābūt 500..

Link to comment
Share on other sites

Realitātē Baltcom ātrums dažādos rajonos stipri atšķiras. Ja paņemt to pašu speedtest un izvēlamies nevis Baltcom->Baltcom, bet piem. kādu Vācijas servaku, tad būs redzams reālais ārzemju trafika ātrums.

Čoms pavisam nesen atteicās no Baltcoma,jo līgumā esošie ''līdz 250'' realitātē bija ap 130M, retos gadījumos 150.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...