Jump to content

plugin.video.playstream - Kodi adons replay.lsm.lv, skaties.lv, lattelecom.tv u.c. satura skatīšanai


ivars777
 Share

Recommended Posts

(labots)

pielikuma iestatījumi - shortcut.lv un norādīti logina datus

Labots - CAP
Link to comment
Share on other sites

maigais
‎04‎.‎03‎.‎2019 , 17:46, Arturs371 teica:

Tikko tikai uzzināju par šo kodi spraudni. Ieinstalēju, bet nevaru saprast kā es varu ielogoties savā shortcut kontā.

 

2019-03-06_072010.jpg

2019-03-06_072114.jpg

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
maigais

vai nu ir salabots , be man stradā..

2019-03-25_071933.jpg

Labots - maigais
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 3 months later...

LMT straume neiet - satura nosaukumus rāda, bet nepalaižas raidījumi.

Link to comment
Share on other sites

Kaut kā shortcut vairs negrib rādīt:

Citēt

2019-10-05 21:12:34.273 T:140189495977728 WARNING: [kodiswift] No converter provided, unicode should be used, but returning str value
2019-10-05 21:12:34.276 T:140189495977728 WARNING: Previous line repeats 15 times.
2019-10-05 21:12:34.276 T:140189495977728  NOTICE: [kodiswift] Request for "/ltc::tiesraide" matches rule for function "main"
2019-10-05 21:12:34.587 T:140189495977728   ERROR: Traceback (most recent call last):
2019-10-05 21:12:34.587 T:140189495977728   ERROR:   File "/home/lieta/.kodi/addons/plugin.video.playstream/addon.py", line 134, in main
2019-10-05 21:12:34.587 T:140189495977728   ERROR:     items = get_list(data)
2019-10-05 21:12:34.587 T:140189495977728   ERROR:   File "/home/lieta/.kodi/addons/plugin.video.playstream/addon.py", line 148, in get_list
2019-10-05 21:12:34.587 T:140189495977728   ERROR:     content = sources.get_content(data)
2019-10-05 21:12:34.587 T:140189495977728   ERROR:   File "/home/lieta/.kodi/addons/plugin.video.playstream/resources/lib/content/ContentSources.py", line 70, in get_content
2019-10-05 21:12:34.587 T:140189495977728   ERROR:     content0 = self.plugins[source].get_content(data)
2019-10-05 21:12:34.587 T:140189495977728   ERROR:   File "/home/lieta/.kodi/addons/plugin.video.playstream/resources/lib/content/sources/ltc.py", line 145, in get_content
2019-10-05 21:12:34.588 T:140189495977728   ERROR:     for item in self.get_channels():
2019-10-05 21:12:34.588 T:140189495977728   ERROR:   File "/home/lieta/.kodi/addons/plugin.video.playstream/resources/lib/content/sources/ltc.py", line 685, in get_channels
2019-10-05 21:12:34.588 T:140189495977728   ERROR:     for i,item in enumerate(r["items"]):
2019-10-05 21:12:34.588 T:140189495977728   ERROR: TypeError: 'NoneType' object has no attribute '__getitem__'

 

Link to comment
Share on other sites

ivars777
(labots)

Jauna versija:

**0.2.15** (06.10.2019):
- [fix] salabots lmt.lv (Facebook video)
- [fix] content autonomā git projektā

Shortcutam jāiet (vismaz man iet). Varbūt vajag updeitot plugina versiju. Varbūt vajag atslēgt statusa saglabāšnu starp izsaukumiem (dažkārt kaut kas nenostrādā).

Vispār šī šortkata versija ir  uz veciem API un pamazām norakstāma. Kaut kad būs jaunākā ar Android TV API (kas attiecīgi strādās arī ne no ltc tīkla).

Enigmai, nav laika taisīt ipk failu (nomigrēju datoru un nav sainstalēti ipk būvēšanas tūļi). Kam vajag, var iekopēt jauno content saturu manuāli.

 

Labots - ivars777
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Šobrīd ir versija 0.2.14, jaunāku neatrod. Statusa saglabāšana starp izsaukumiem atslēgta.

Link to comment
Share on other sites

ivars777

Izskatās, ka kaut kādu iemeslu dēļ nenostrādā izsaukums

https://manstv.lattelecom.tv/api/v1.4/get/tv/channels

Vajag pamēģināt no browsera. LTC tīkls?

Link to comment
Share on other sites

No browsera strādā:

Citēt

status    "ok"
items    
0    
id    "101"
lang    "lv-LV"
state    "1"
ordering    "1"
name    "LTV1"

...

LTC tīkls.

Labots - Lieta
Link to comment
Share on other sites

ivars777

Tur ir tā pati problēma, kas ar ltcproxy. Visdrīzāk SSL nestrādā un urllib2 defaultā lido ārā.

Vai nu jāsalabo CA sertifikāti vai arī jālabo python sourcēs visi urllib2 izsaukumi pēc parauga.

import urllib2, ssl

request = urllib2.Request('https://somedomain.co/')
response = urllib2.urlopen(request, context=ssl._create_unverified_context())

Anyway izskatās, ka tā ir konkrētās mašīmas problēma

Link to comment
Share on other sites

Strādā. Fix bija šāds:

Citēt

The remote site in the example uses a small DH key [0]. If you can't get owner to upgrade the site and want still to access the site I suggest to remove

CipherString = DEFAULT@SECLEVEL=2

from /etc/ssl/openssl.cnf.

https://bugs.debian.org/cgi-bin/bugreport.cgi?bug=907788

manstv.lattelecom.tv izmanto vāju (1024 bitu) DH atslēgu. https://weakdh.org

Labots - Lieta
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
2019.10.8. , 09:00, Lieta teica:

Strādā. Fix bija šāds:

https://bugs.debian.org/cgi-bin/bugreport.cgi?bug=907788

manstv.lattelecom.tv izmanto vāju (1024 bitu) DH atslēgu. https://weakdh.org

Man šo issue neizdevās salabot - android root browseris neatrada tādu failu. Ir plānots šo salabot nākamajā relīzē? Šobrīd workaround man ir downgrade uz 0.2.12 versiju.

Link to comment
Share on other sites

Sveiki. Jau 1,5 gadus lietoju playstream android tvbox un stacionārajā datorā, viss ir forši.

Bet windows planšetē ASUS t100 ta win10 saskāros ar erroru: "ascii" codec can't decode byte 0xc4 in position kodi position 10: ordinal not in range(128). Googlē atradu rakstus par citām position. Diemžēl par  šo manas zināšanas ir skopas un netieku galā.

 

P.S Arī Helio jaunā windows lietotne nestrādā, jo nepiekļūst vajadzīgajam portam. Pagaidām arī no viņiem neesmu saņēmis palīdzību.

Iespējams, ka šīs divas lietas ir saistītas.

 

Ļoti ceru, ka kādam būs idejas, kā tikt ar to galā. 

Link to comment
Share on other sites

vai tad tas kas jauns? :D

 

tas nav tas pats, kas principā jau tagad ir.. helio klientiem ir helio app.. shortcut savs ceļš.. kā no vēstules teksta noprotams, ka individuālam abonentam tas vairs nebūs pieejams, ne visiem.

 

Labots - CAP
Link to comment
Share on other sites

Es to Shortcut lietotni izmantoju uz savas sat kastes caur Playstream pluginu.

Tagad nāksies vilkties uz otru istabu, lai caur Tet dekoderi tieši 25.datumā iekš 360tv noskatītos trešo Šausmenītes filmu. Nu nav kaifa skatīties filmas uz 5 collu telefona ekrāna.


Izņēmums būtu tad, ja sēdētu korķī uz Brīvības ielas ?

Link to comment
Share on other sites

IMO tā ziņa domāta tiem TET Helio ITV abonentiem, kuriem Šortkats bija vēl joprojām bez maksas esošā pieslēguma ietvaros . bija tādi, kuri šortkatu pārsvarā lietoja datorā un tiem tad tas bezmaksas periods tika pagarināts, līdz būs gatava Helio TV datora versija. 

Kaut kā neticas,  ka 25-jā visās šortkata aplikācijās (parastajā un for Android TV) visiem lietotājiem pazudīs "TV" sadaļa...

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Tieši tā.. Tas viss saistīts ar jau vasarā atdalīt noņemto bonusa pakalpojumu itv lietotājiem. 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Kā lai ar Playstream pluginu {raspberijā} var skatīties BEZMAKSAS Lv-kanālus?   Man prasa autorizāciju un neiet nekas no Lv. :[

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Palīdziet cirvim (man) - ir LTC nets un Helio TV. Gribēju pārslēgties uz to jauno Shortcut, lai bez tās debīlās kastes var skatīties, bet līgumsods attur :)
Cik sapratu no LTC - es bez maksas varu skatīties Helio planšetē/telefonā/datorā, tik problēma, ka datorā ir Linux, bet apps esot tikai Win.

 

Caur Kodi es to mēslu varu "piekurbulēt" ?

Link to comment
Share on other sites

helio? nē.. 

 

līgumsods mainot no helio tv uz shortcut? hmm..ltc pašiem esi rakstījis un prasījis?

Labots - CAP
Link to comment
Share on other sites

Par līgumsodiem matemātika vienkārša - zvans Tet:"Vai nu dodiet man pakalpojumu bez līgumsaistībām, jo maybe man tas nepatiks/nederēs..vai arī ejiet ellē.."

Link to comment
Share on other sites

@CAP - es pats to neizdomāju, to man LTC paši man to klārēja zvana laikā.

Man ir divu gadu līgums ar tjipa "super cenu" - pats to esmu izvēlējies :)

Iemainīt Helio pret Shortcut nekādi viņi negrib. Kārtējais stāsts, ka man nets + TV šobrīd ir lētāks nekā viņi vispār netu piedāvājot, u.t.t. Es pats negribēju ieslīgt diskusijā ar LTC, jo reāli p*s to televīziju, es to skatos 2x gadā. 

 

Ja ar Kodi nevar šo palaist, tad tās pāris reizes, kad būs vajadzība, izlīdzēšos ar trubu un screencast :)

Link to comment
Share on other sites

Pirms 2 minūtēm , martinno teica:

pats to neizdomāju, to man LTC paši man to klārēja zvana laikā.

Man ir divu gadu līgums ar tjipa "super cenu" - pats to esmu izvēlējies

ja palasās to viņu līgumu, tad ļoti interesanti paliek. divu gadu līgums nozīmē "atlaidi no standartcenas" uz šo laiku. un līgumsods par pirmstermiņa izbeigšanu var būt un var nebūt.

bet protams, pof.

tagad parasti ir daudz no kā izvēlēties, tajā skaitā mazāk ambiciozi pakalpojuma sniedzēji.

Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , ervie teica:

divu gadu līgums nozīmē "atlaidi no standartcenas" uz šo laiku

 

Man arī tā likās (jo iepriekšējais bija tāds - bez termiņa un sankcijām, bet cena spēkā divus gadus) un to pārjautāju LTC darbonim. Šis ir savādāks un es esmu parakstījis tādu. Nu i p*s :)

Link to comment
Share on other sites

Līgumos ar līgumsodu tā arī ir ierakstīts un norādīta līgumsoda summa.

 

Nu neko.. vai nu atsakies un maksā, vai vk maksā, vai lieto as is.. tāpēc es vk pieslēdzu netu, bez kādām tv un brīvi varu izvēlēties pieslēgt, atslēgt shortcut :D

Labots - CAP
Link to comment
Share on other sites

Pirms 43 minūtēm , CAP teica:

Līgumos ar līgumsodu tā arī ir ierakstīts un norādīta līgumsoda summa.

 

Tu domā, ka es to līgumu lasīju? :)

 

Lietošu kāds ir - tāpat šobrīd par netu+TV maksāju mazāk, nekā par pliku netu.


Tā TV iegriba tāds mirkļa vājums un tāpat ikdienā netiks izmantota.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Juris Krēgers

Nupat līdz aprīļa beigām, shortcut + filmas = 4.99 teica, ka beztermiņa- paņēmu palietot.

Sent from my POT-LX1 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

pirms 3 stundām , martinno teica:

beztermiņa 

nav runa par cenu, ir runa par līguma termiņu.. tobiš martā vari atcelt, lai ar aprīli, kad stātos spēkā jau jaunā summa vsjo.. :D

 

Tur tak rakstīts viss.

 

image.png.5d47389a65b9456b53978a32cc2976d5.png

Labots - CAP
Link to comment
Share on other sites

tēma tak ir plugin.video.playstream,  nesaprotu ko var spriest par abonēšanu , jo adons tapat nešeptēs,

vai abonē vai nē ..

cik noprotu api ir izmainijies, nav kas izlabo :shout:

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

atradu vienu kodi strādājošu variantu

nupat pārbaudīju

iet, tikai, sasodīti visu uz HD met..

neesmu iemācījies vēl savaldīt.. :)

principā - liekas ka var gan x86 libre, gan coreelec amlogic, gan arm ...

bik gan jāpielasa pluginu kombinācijas .. 

nu, ar officiālo ticketu, tas gan..

 

būtībā, pat divi varianti ... :)

ja man, nesauksim kas, nesados pa ausīm :)

Labots - runcs
Link to comment
Share on other sites

nu, es viņu pamēģināju

iet

gan ar pvr.iptv

sakārojās saskrūvēt viņu ar pvr.puzzle.tv- tikai man arm laikam pie rokas nav.. ja nu vienīgi.. hmm 1rasps..  gribas paskatīties, vai iekožas arhīvos arī..

kāds te vod listes solīja :))

Labots - runcs
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...