Jump to content

plugin.video.playstream - Kodi adons replay.lsm.lv, skaties.lv, lattelecom.tv u.c. satura skatīšanai


ivars777
 Share

Recommended Posts

ok, vakarā pamēģināsim.. dažas dienas atpakaļ līdz izšķirtspējas izvēlnei tika.. tālāk klusums..

Link to comment
Share on other sites

ivars777

Man uz Windows un Android Kodi 17.6 filmas.lv rāda. Strīmi ir šifrēti un tam playerim ir jāmāk paprasīt atšifrēšanas atslēga  izmantojot sākotnējos headeros norādītos kukijus un jāveic strīma fragmentu atšifrēšana (Kodi un ffmpeg to dara, bet noprotu gstreamer u.c. playeri to nemāk).

Link to comment
Share on other sites

man ir Android TV.. un Kodi 17.6.. playstream proxy nevar būt pie vainas? :D

Link to comment
Share on other sites

ivars777

Nevajag slēgt iekšā to playstreamproxy. Šobrīd viņš ir izjaukts un tiek pārtaisīts

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
Aigars100

Shortcut seriāliem, kas nosaukumā satur speciālos simbolus parādās kļūda  "'ascii' codec can't decode byte x in position y: ordinal not in range(128)". Seriāliem bez specsimboliem kļūdas nav. Filmām garumzīmes nosaukumā netraucē. LibreElec 8.2.5, Kodi 17.6

Labots - Aigars100
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Neiet tvplay jaunais saturs, tb bērns skatās "Viņas melo labāk" un pēdējās 3 sērijās neparādās, tvplayā ir. Izskatās, ka jamie kaut ko ir pamainījuši.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 18 minūtēm , Racer teica:

Tauta, jums tvplay iet normāli?

Nē!Kaut kas ir pamainījies.Jaunie raidījumi neparādās.

Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, Racer teica:

tvplay

kkad iečekoju.. raidījumi kopš 01.08. neparādās.

Link to comment
Share on other sites

neaizmirstam ka Bite ir nopirkusi baltijas MTG daļu, lidz ar ko nav izlēgts ka šāds API var netikt uzturēts

Link to comment
Share on other sites

Ejot caur shortcut un izvēloties multfilmas - daudzas no tām neiet, piemēram, zaķīšu pirtiņu never vaļā un daudzas citas. Va tas ir normāli? Ko nozīmē aiz filmas nosaukuma [J]?  Saprotu premier never vaļā, jo tās ir maksas...

Link to comment
Share on other sites

ivars777

J ir jaunums, P - premium (webā arī rēgojas).

Kopš kāda laika jaunās shortcut premium filmas vairs nerāda (rāda tikai tās premium filmas, kurām ir preview, nevis links uz Youtube treileri). Tā kā šīs filmas pirms skatīšanās vajag nopirk

Ir kaut kādas kļūdas shortcut filmām (kaut kas šķībi kodējas ar latviešu burtiem). Kaut kad salabošu

 

 

Link to comment
Share on other sites

Klau, jums uz doto brīdi Playstream plugins atveras kā parasti,ātri? Pirms brīža palaižot, padsmit sekundes jāgaida, kamēr griežas tas rimbulis un uztvērējs tajā laikā nelietojams. Pēc tam atveras. Pirms pāris dienām viss atvērās kā parasti, ātri.

Tiesa, es vakar uzliku Openpli 6.2 (pirms tam bija 6.1) varbūt tur tas gļuks.

 

Labots. Viltus trauksme. Pārbaudīju pēc 30 minūtēm. Tagad viss atveras bez aiztures.

Labots - base7
Link to comment
Share on other sites

Vakar izvilku no atvilktnes Orange Pi PC (1) un uzmetu Openelec. Tur tas Kodi ir.  Youtube gāja labi uz FHD moņa. Ar izšķirtspējām lāgā nepaspēlējos, jo bija jau vēls. Ir doma pie virtuves vecā kantainā LCD moņa-TV ar d-sub caur adapteri piemaukt. Kaut ko šitādu var uzstutēt arī uz Openelec? Netā uz ātro atradu, kā viens krieviņš uz šitā setupa m3u playlisti palaida.

Labots - ggg97
Link to comment
Share on other sites

ivars777

Jauna versija (0.1.91). Pievienots jaunais TVPlay (cik nu varēju samocīt to jauno API, varbūt kaut kas izkrīt vai lieks parādās).

DIemžēl uz Kodi 18 nerāda bildes (kaut ko saka par sliktu mime type, laikam leiši nav mācējuši lāga web serveri sataisīt).

Diez uz citām Kodi versijām strādā?

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Paldies!TVplay strādā!

pirms 8 stundām , ivars777 teica:

Diez uz citām Kodi versijām strādā?

Uz kodi 17.6 arī bilžu nav un vēl novēroju,ka uz enigmas 2 plugina caur servissapp nav skaņas!Servissapp nomainot skaņa parādas....

 

Link to comment
Share on other sites

pirms 8 stundām , ivars777 teica:

Kodi 18

pats kodi vēl tak skaitās alpha.. nav brīnums, ka kaut kas nestrādā :D

 

p.s. paldies par jaunu versiju, vakarā iečekosim :)

Labots - CAP
Link to comment
Share on other sites

Es vakar iečekoju, ka ir jaunās sērijas parādījušās un normāli rāda. Tas plugins pats apdeitojas, vai kaut kas ir jādara? 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 14 minūtēm , Racer teica:

Tas plugins pats apdeitojas, vai kaut kas ir jādara? 

Pats apdeitojas!

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
2018.08.22. , 10:24, Racer teica:

Tas plugins pats apdeitojas

kā kuru reizi... es gan drošības pēc ik pa laikam ieeju caur sources un ieinstalēju no zip jaunu versiju (ja tāda ir)

Link to comment
Share on other sites

Pirms 33 minūtēm , CAP teica:

kā kuru reizi... es gan drošības pēc ik pa laikam ieeju caur sources un ieinstalēju no zip jaunu versiju (ja tāda ir)

Šodien pat ieejot Kodi plugins pats apdeitojās!

Link to comment
Share on other sites

vispār.. ne tv, ne filmas.. pirms HBO vēl rādīja.

 

precizējums - kļūdu met all media kanāliem (tv3, lnt utt), pa lielam pārējie ir ok..

kas uz filmām.. tad kkādas vecākas rāda.. jaunākajām met kļūdu..

Labots - CAP
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Tvplays atkal apdeitojis kaut ko un caur Kodi Playstream neiet - tukšu rāda. 

Link to comment
Share on other sites

Neiet, ja paņemu TVplay, raidījumi pa kategorijām un jebkurā ieeju, tad tukšs un Error izlec. :(

Link to comment
Share on other sites

Pirms 23 minūtēm , Racer teica:

Ja skatās jaunākais pa kategorijām, tad izlec.

Taisnība!Tāds gļuks ir!

Labots - goicis
Link to comment
Share on other sites

nu nezinu.. man nekas neizlec.. darbojas un rāda kā vajag. slinkums bildēt ekrānu..  gan raidījumi pa kategorijām, gan jaunākais pa kategorijām, gan jaunākās epizodes, gan klipi..

 

labojums.. raidījumi pa kategorijām dziļāk ieejot gan pēķšņi ir sācis izmest kļūdu error "content", bet pārējais rāda.

 

p.s. man versija 0.1.93

 

vienīgais, kas īsti nedarbojas.. jaunākās shortcut filmas.. vecās rāda..

Labots - CAP
Link to comment
Share on other sites

Pirms 34 minūtēm , CAP teica:

abojums.. raidījumi pa kategorijām dziļāk ieejot gan pēķšņi ir sācis izmest kļūdu error "content", bet pārējais rāda.

 

p.s. man versija 0.1.93

Nu man tieši tāpat. 

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...