Jump to content

Kāpēc ZZ vilina klientus uz pēcapmaksu?


yancis
 Share

Recommended Posts

Pirms nedeeljas aizgaaju prom no LMT "mega piedaavaajuma" Briiviiba + Neatkariiba par 23eur meenesii... Tele2 uzreiz iedeva papildus GB, lai man arbrezervi meenesii pietiktu un veel atlaidi no standarta cenas. 16euro meenesii sanaaks ietaupiit un 4G internets straadaa 4x atraak kaa LMT (80 vs 20MB/sec). Kaa patiikams bonuss, ka zona ir tur, kur LMT nekad taas nebija!

Link to comment
Share on other sites

56 minutes ago, Zuxters said:

Cik tad interneta ir? Mājas lapā nav norādīts. Jeb tu ar drauga palīdzību pieslēdzies?

Internets man atseviskji, ar mifi ruuteri.

Veel pluss tele2, ja nu galiigi nesanaak reekjinu nomaksaat noteiktajaa datumaa, var atlikt maksaajumu uz veelaaku laiku, bet tikai taadaa gadiijumaa, ja peedeejie 4 meeneshi reekjins ir apmaksaats laiciigi.

 

Labots - Blitz
Link to comment
Share on other sites

MartiniB

te veel nav piemineeta taada eerta fiicha, kaa ~beernu/vecaaku~ Zivis var automaatiski pabarot no T2 reekjina

 

ja veel vareetu ar Gb zhongleet viena reekjina ietvaros, vai vismaz neizteereetie paarceltos uz naakamo meenesi

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Koalīcija said:

haļava uz populārajiem tīkliem + 4GB = 3,97 :mrgreen:

Kam bite šitādu dod, nācējiem no citiem tīkliem? Un uz cik ilgu laiku?

 

5 hours ago, versatile said:

ja es sestdienas naktī pālī nobloķēšu PIN kodu telefonam, vai gotiņa un citādie man pa telefonu iedos PUK kodu?

Bitei naktīs starp astoņiem vakarā un astoņiem rītā "runāt ar kādu no mūsu draudzīgajiem operatoriem" nav iespējams, jo "esam labi pastrādājuši un atpūšamies". Nez ko dara bites klienti, ja viņiem naktī tiek nozagts telefons un gribas nobloķēt simkarti?

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Gaida liidz riitam, tikmeer chigaanbeerns jau telefonu nogruudis.

 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, 138 said:

Kam bite šitādu dod, nācējiem no citiem tīkliem? Un uz cik ilgu laiku?

Deva pagājušogad. Tas bija Bites pretšāviens, lai noturētu tos, kas gribēja mukt uz ZZ Bombu!

Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, Racer said:

ko darīt pēc mēneša, kad bomba beigsies

Tad ir 4,31 € + 2GB, pārējais paliek nemainīgi.

 

 

10 hours ago, versatile said:

vai gotiņa [...] man pa telefonu iedos PUK kodu?

Gotiņai PUK kodu var apskatīties iekš mans.tele2.lv

Link to comment
Share on other sites

viesturs0711
5 hours ago, Blitz said:

tikmeer chigaanbeerns jau telefonu nogruudis.

jeb arī dūšīgi 900 numurus sazvanījis, un ej nu pierādi, ka telefons bija nozagts tajā brīdī...

Link to comment
Share on other sites

Viss šitais, ka pārnācējiem no citiem tīkliem visur dod visu ko tādu, ko jauniem klientiem nedod, man rada vienu stulbu jautājumu - cik daudz operatoram, uz kuru es nāku, pārnākšanas brīdī ir iespējams zināt par mana numura vēsturi? Vai viņi var zināt (vai gana precīzi nojaust), cik ilgi mans numurs ir lietošanā?

Ja es nopērku operatora x priekšapmaksas sākumkomplektu, aktivizēju un taisnā ceļā eju uz operatora y bodi un saku "sveiki, es gribu pārnākt no operatora x, dodiet man visus labumus ko jūs dodat pārnācējiem!", vai man var pateikt "nē nedosim viltniek, jo jūs šo numuru lietojat kopš šodienas" ?

Link to comment
Share on other sites

Tuubijs

šaubos, jo te ir runa par konkurenci, tobiš, tu ar savu, pohuj cik veco vai jauno numuru, aizej pie jaunā opa, viņi tev iedod dīlu un tu viņiem maksā, tātad - win=win, nauda paliek nauda, ko pelna jaunais ops.

Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, 138 said:

Vai viņi var zināt (vai gana precīzi nojaust), cik ilgi mans numurs ir lietošanā?

Numerāciju piešķir un izsniedz noteiktā secībā. Tāpat kā redzot auto numura zīmi,  AA sēriju un LV karodziņu. Nu ļoti sen ir lietošanā. :)

Link to comment
Share on other sites

Tā secība vai tad nav tāda, ka tur kaklu var nolauzt cilvēks parastais mēģinādams kaut ko saprast? 8 ciparu laikmetā tā nebūt neiet lineāri uz priekšu kā auto VNZ. Kaut kādi numuru apgabali katram operatoram, sazinkādā secībā, un sazinkad kurš apgabals ir palaists un kad izsmelts. Cilvēki, kas strādā operatora y klientu centrā, varbūt arī to secību pārzin un paskatoties uz kaut kāda numura cipariem uzreiz saprot "hā, šito sēriju operators x/z tikai pagājšmēnes sāka dot", bet es ne par to. Galu galā, ik pa laikam taču iziet otrreizējā lietošanā arī kaut kādi vecāki numuri, pieļauju ka nav neiespējami kā jaunam klientam (vai pat ar priekšapmaksas karti) dabūt pat numuru 29****** vai pat 291*****.

Mans jautājums bija domāts vairāk kā -  vai ir kaut kādi pārnācēja numura "metadati", ko jaunais operators redz?

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, 138 said:

cik daudz operatoram, uz kuru es nāku, pārnākšanas brīdī ir iespējams zināt par mana numura vēsturi?

 

Saņēmējoperators neko nezina par numura vēsturi citos tīklos.

  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, 138 said:

vai ir kaut kādi pārnācēja numura "metadati", ko jaunais operators redz?

nav.

 

Gadu mijā stāsies spēkā jauna personas datu apstrādes regula, kas vēl vairāk pievilks skrūves tai informācijai, ko par klientiem - privātpersonām glabā un apstrādā pakalpojumu sniedzēji.

Bet arī tagad jebkurš var vērsties ar iesniegumu pie jebkura uzņēmuma ar lūgumu sniegt izziņu par visu informāciju "par sevi" , kāda ir šī uzņēmuma rīcībā. Ja tiek pamanīts kaut kas neatbilstošs un "par daudz", var prasīt šīs informācijas aizmiršanu.

 

Šeit ir saite uz regulu: http://ec.europa.eu/justice/data-protection/reform/files/regulation_oj_en.pdf

Labots - VIL
pievienoju saiti uz regulu
  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

GDPR sāk darboties no 2018. gada 25.maija, nevis gadu mijas.

 

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, biivers said:

Tad ir 4,31 € + 2GB, pārējais paliek nemainīgi.

 

Paldies. Kur var info par šo atrast?

Link to comment
Share on other sites

On 2017.03.21. at 10:49 AM, Racer said:

Telei pēcapmaksā ir visādas bombas utt. Tāpēc ar pārgāju bērna pieslēgumam uz pēcapmaksu. Attiecīgi ir iespēja piesiet klientu ilgtermiņā. :D Man pēc mēneša beigsies bērnam bomba pa 3.99 ar neierobežotiem zvaniem un 3GB, tad ar spiedīšu, lai dod ko adekvātu vietā. 

Nedod! Maksa top lielāka un tikai 2GB. Ja sīcis pieradis pie 3GB, tad būs kašķītis mājās!:) 2+1GB maksā jau 8€/mēn, kas nav adekvāti sīča pieslēgumam! Tikko izgāju šim cauri!

Link to comment
Share on other sites

21 hours ago, base7 said:

Palikšu pie 3.99EUR.

Kad beigsies līguma termiņš, tad cena būs cita un GB arī zemē!:(

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, yukki said:

Nedod! Maksa top lielāka un tikai 2GB. Ja sīcis pieradis pie 3GB, tad būs kašķītis mājās!

Kolēģi, varbūt ieklausieties LMT piedāvājumā. Skolēniem Brīvība + Neatkarība ir par 10 eināriem. Pilnīgs flatreits. Skolēns var pats lemt, cik gigabaitus tērēt.

 

https://www.lmt.lv/lv/verts-macities

  • Patīk 1
  • Slikti! 2
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, yukki said:

Nedod! Maksa top lielāka un tikai 2GB. Ja sīcis pieradis pie 3GB, tad būs kašķītis mājās!:) 2+1GB maksā jau 8€/mēn, kas nav adekvāti sīča pieslēgumam! Tikko izgāju šim cauri!

 

Kā Tu izgāji cauri - runāji ar Teli? Man bērnam max 1,3 ir saskrējis mēnesī (mājās wifi). 2GB būs gana daudz, ja pa 4.31 mēnesī. @VIL ieteiktais LMT piedāvājums pa tiem nepilnajiem 10 eiro varētu būt interesants tiem, kam daudz neta vajag, bet nu man maksāt 2X vairāk nav nekāda jēga.

Link to comment
Share on other sites

MasteR's
5 minutes ago, VIL said:

Kolēģi, varbūt ieklausieties LMT piedāvājumā. Skolēniem Brīvība + Neatkarība ir par 10 eināriem. Pilnīgs flatreits. Skolēns var pats lemt, cik gigabaitus tērēt.

 

https://www.lmt.lv/lv/verts-macities

Ciparu cik tu maksā! Problēmas atbildēt?

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, MasteR's said:

Ciparu cik tu maksā! Problēmas atbildēt?

nesaprotu jautājumu.

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Racer said:

LMT piedāvājums pa tiem nepilnajiem 10 eiro varētu būt interesants tiem, kam daudz neta vajag, bet nu man maksāt 2X vairāk nav nekāda jēga.

Šis piedāvājums ir spēkā līdz bērna pilngadības sasniegšanai.

Ja bērns ir mazs, tad droši vien senči var palietot. Ja bērns ir liels, tad sanāks līdz 12. klasei.

Ja trāpās kāds vēl izdevīgāks akcijas piedāvājums, tad, protams, var izvēlēties to, bet skolēna piedāvājums ir ļoti ok.

Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, yukki said:

Kad beigsies līguma termiņš, tad cena būs cita un GB arī zemē!:(

 

Uz cik ilgu laiku tas līgums tiek sēgts? Uz gadu?

Cik sapratu, Man katru mēnesi būs jāpapildina karte 3.99EUR vērtībā. Un tā summa tiek uzreiz noņemta un tās 30 dienas var zvanīt uz visiem tīkliem bez ierobežojumiem.

Link to comment
Share on other sites

MasteR's
1 stundu atpakaļ, VIL said:

nesaprotu jautājumu.

Kāds pieslēgums ir tev? Un cik tu katru mēnesi par to maksā?

Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, VIL said:

Šis piedāvājums ir spēkā līdz bērna pilngadības sasniegšanai.

 

Ja pasaku, ka "dodiet man šo un nāku pie jums", viņi iedos? Jo 10eur peļņa tomēr ir labāk kā 0eur peļņa.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, MasteR's said:

Kāds pieslēgums ir tev? Un cik tu katru mēnesi par to maksā?

 

Lai ar kā man bieži nepatīk @VIL peigājiens, tomēr - ko Tu piesipies? Skaidrs, ka darbiniekiem ir īpaši noteikumi. Ticamākais, ka bezmaksas, kas ir tikai normāli. Domā, ka pieslēguma cenu ietekmē aģitācija boot forumā? :D 

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, MasteR's said:

Kāds pieslēgums ir tev? Un cik tu katru mēnesi par to maksā?

Tagad skaidrs, ko Tu vēlies uzzināt.

Piedāvāju darījumu: iepostē šeit, cik Tu mēnesī pelni, es savukārt iepostēšu, cik lielu rēķinu LMT man piestāda. Sarunāts?

  • Patīk 2
  • Slikti! 2
Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, celtnieks said:

Ja pasaku, ka "dodiet man šo un nāku pie jums", viņi iedos?

Ja vari uzrādīt dzimšanas apliecību, kurai nav piesaistīta atlaide, tad iedos.

  • Slikti! 2
Link to comment
Share on other sites

Nepilngadīga bērna? Un pats pieslēgums būs uz manu vai nepilngadīgā bērna vārdu?

Link to comment
Share on other sites

MasteR's
15 minutes ago, VIL said:

Tagad skaidrs, ko Tu vēlies uzzināt.

Piedāvāju darījumu: iepostē šeit, cik Tu mēnesī pelni, es savukārt iepostēšu, cik lielu rēķinu LMT man piestāda. Sarunāts?

Darījumus vari savā azotē dziļi iebāzt 

Link to comment
Share on other sites

Ja es būtu BMW dīleris, tad es arī piedāvātu par saldu cenu BMW i750. Ar kādu auto pats braucu un cik tas maksā nav svarīgi. :)

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, celtnieks said:

Nepilngadīga bērna? Un pats pieslēgums būs uz manu vai nepilngadīgā bērna vārdu?

Līgumu slēdz pilngadīga persona.

  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

Īsti nesaprotu - tad es varu paņemt dajebkāda nepilngadīga bērna dzimšanas apliecību un saņemt labumus vai nē?

Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, 138 said:

Galu galā, ik pa laikam taču iziet otrreizējā lietošanā arī kaut kādi vecāki numuri,

Tas bija aktuāli kad nebija vēl ieviesta 8 zīmju numerācija un numuru vienkārši pietrūka. Jau lietoti numuri paliek citu cilvēku katalogos un datu bāzēs, un ik pa laikam kāds zvana, operatoram nav vajadzīgas jaunā klienta sūdzības ka viņam zvanās visādi Creditreform, nu tas vēl labākajā gadījumā.

Link to comment
Share on other sites

@celtnieks sava bērna, nevis jebkura cita.. man kaut kad pagājušā gadā šo piedāvāja, bet manējie vēl par mazu.. tur jau, ja nemaldos no skolas vecuma t.i. laikam 6 vai 7 gadi ir minimālais.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, celtnieks said:

Īsti nesaprotu - tad es varu paņemt dajebkāda nepilngadīga bērna dzimšanas apliecību un saņemt labumus vai nē?

vari ņemt jebkura nepilngadīga bērna papīrus, ja vien esi šī bērna mamma, tētis vai aizbildnis.

Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, CAP said:

man kaut kad pagājušā gadā šo piedāvāja, bet manējie vēl par mazu.. tur jau, ja nemaldos no skolas vecuma t.i. laikam 6 vai 7 gadi ir minimālais.

Noteikumos minēts:

*Piedāvājums pieejams gan esošiem, gan jauniem klientiem un spēkā skolēniem no 6 līdz 17 g.v. (ieskaitot).

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, VIL said:

vari ņemt jebkura nepilngadīga bērna papīrus, ja vien esi šī bērna mamma, tētis vai aizbildnis.

Stulbums, kāda viņiem starpība, tavs vai ne tavs bērns, galvenais, ka klients.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...