Jump to content

Kāpēc ZZ vilina klientus uz pēcapmaksu?


yancis
 Share

Recommended Posts

32 minutes ago, Koalīcija said:

ar piebildi

 

Citēt

apņemas lietot Tele2 pakalpojumus

Hā, tikai tur nav, pirmkārt, precizējuma, kādus pakalpojumus un kā lietot - tātad, vai būt pēcapmaksā 12 mēnešus un nevarēt pāriet uz priekšapmaksu ātrāk, vai kā; un otrkārt, kāda ir atbildība par apņemšanās nepildīšanu.

Nez kādi punkti par visu šito ir līgumā.

 

23 hours ago, sussi said:

pārgāju uz ZZ pēcmaksu kaut kādas akcijas laikā, kad viņi uz gadu piedāvāja 3GB mēnesī par brīvu.

līgumu var lauzt jebkurā laikā

Izskatās, ka tā akcija būs bijusi nedaudz citādāka nekā aktuālā akcija.

Link to comment
Share on other sites

Es domāju ka tas tarifs ir pie kājas, galvenais lai stabila zona būtu, lai prieks nezūd! Esmu LMT GSM klients no 96 gada, NMT bija ātrāk, bet kā tagad manā mājās LMT iet, tas ir vāks, notiek HES pārbūve šie laikam antēnas ir pārgriezuši uz HES, man aiz kalna knapi 1 iedaļa, ir LMT internets, tas iet uz ārējās antenas, visu laiku bija vakaros pakaļa, tagad 2 mēneši arī vakaros ir ciešami!

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, ArnisR said:

Dzelžus abi liek vienus un tos pašus, bet nedaudz taisnākas rokas tomēr esot LMT.

 

Viena tante teica? :)

Link to comment
Share on other sites

man pašam gan ir LMT, bet tikai tāpēc, ka dabūju labu piedāvājumu, citādi sen jau būtu pārgājis pie cita operatora. Reizēm jau noder tie zvani EEZ...

Link to comment
Share on other sites

Nezinu neesmu lēkājis, bet kad 2 numurus, 5 gadus atpkaļ formēju uz BITE, neviens nepiezvanīja! Man bija izdalītas mašīnas numurs, slēdzu pagājušā gada beigās lai viņu super akciju nedabūtu, nekādas atsauksmes, vienīgais no 20 apmaksas datuma nometa uz 13, nepamanīju un 14 datumā uzzināju kā mani mīl LMT, viss bija slēgts! Vien-vārd sakot vieglas uzvedības sievietes pret 20+ gadu klientu! Būs labi piedāvājumi no citim manā reģionā, vilkšu prom!

Link to comment
Share on other sites

35 minutes ago, Racer said:

 

Viena tante teica? :)

Dzelžu piegādātājs :) Pirms pāris gadiem gan.

+ paša pieredze ar servisa e-pasts to SMS realizācija. LMT bija vienīgajiem normāla.

Labots - ArnisR
Link to comment
Share on other sites

viesturs0711
4 hours ago, Racer said:

Tā īsti nesaprotu ar ko LMT var paņemt.

Mani paņem ar zvaniem uz visiem tīkliem Latvijā, kas Bitei un Telei maksā 14 centi/minūtē, kā arī zonu Kolkas mežos!

Link to comment
Share on other sites

viesturs0711
15 hours ago, base7 said:

Vienīgi pasakiet kāda ir atšķirība starp pamata tarifu un priekšapmaksu? Pirmajā tiek iekļauta interneta lietošana?

Starpība tāda, ka pamata tarifs nāk par 6.50 un tur ir iekļauti 500MB, kur pretim 1.99 priekšapmaksai 5MB interneta. Tiesa, populārajām aplikācijām tāpat internets pa velti!

Labots - viesturs0711
Link to comment
Share on other sites

Donkeyhot

Tas laikam tomēr attiecas uz jauno klientu. Es teiktu, uz jauno līgumu tikai akcijas laikā. Bet vispār, tā var arī to draugu pazaudēt, ja kaut kas ne tā.

Link to comment
Share on other sites

Bļīn, es nevaru iebraukt tajā priekšapmaksas padarīšanā. Atnāca meils no Bites. Paskaidroja, ka par priekšapmaksas tarifu plāniem nenāk rēķini.  OK, to sapratu.

Bet nesapratu šo te  Cik iemaksāsiet uz kartes, tik arī varēsiet lietot pakalpojumus. Tad jau tas ir tas pats kā ZZ, runā, kamēr tev ir kredīts. Pēc tam papildina un runā tālāk. Bet, kas tad ir tas EUR 1.99 mēnesī (fiksētā maksa?) un bezmaksas sarunas viņu tīklā? Es domāju, ka tu mēnesī maksā tikai tos 1.99 un runā viņu tīklā kaut vai diennakti.

 

Link to comment
Share on other sites

Nesaprotu, ko Tu nesaproti.
Iemaksā 1,99 eur/mēnesī un runā Bites tīklā uz nebēdu. Zvani uz pārējiem tīkliem ir par atsevišķu maksu centi/minūtē. Tātad, ja gribi zvanīt arī uz citiem tīkliem, tev mēnesī jāpapildina kredīts virs 1,99 euro.

Labots - Koalīcija
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Racer said:

Nu bet tak citāda kompānija. :D

Racer, nedauzies!
Kamēr Tu pārgāji uz Bombu, Citāda kompānija piedāvāja vēl labāku dīlu ;)

Link to comment
Share on other sites

@Koalīcija, pareizi sapratu, mēnesī maksājot tos 1.99 varu runāt tikai viņu tīklā, savukārt, lai runātu ar LMT/T2 abonentu, man papildus jāpapildina kredīts?

 

Link to comment
Share on other sites

Jā.

Starp citu, kur Tu atradi tādu tarifu? Kādreiz līdzīgs bija - pēc tā arī aprakstīju augstāk. Izskatās, ka tas vairs nav starp piedāvātajiem.
Vai uz Bites salonu nav iespēja aiziet papļāpāt?
 

Labots - Koalīcija
Link to comment
Share on other sites

Pa 3.99 ir priekšapmaksas bite 2, uz visiem populārajiem bez limita. 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Jā, bet vai tad šos vecos (bite 1, bite 2) tarifus vēl var pieslēgt?
Aj. vot laža sanāca :)

Labots - Koalīcija
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Koalīcija said:

Citāda kompānija piedāvāja vēl labāku dīlu

 

kādu? Bomba ir haļava uz populārajiem tīkliem un 3GB pa 3.99.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Racer said:

 

kādu?

haļava uz populārajiem tīkliem + 4GB = 3,97 :mrgreen:

Labots - Koalīcija
Link to comment
Share on other sites

Mēneša sākumā vajadzēja skuķim, jo vecā bomba beidzās, tele2 nekādu jaunu bombu man nepiedāvāja.

Link to comment
Share on other sites

Pag, tad sanāk, ka tas otrs Bitēns par 3.99 mēnesī nozīmē, ka bezmaksas var runāt ne tikai viņu tīklā, bet arī visos pārējos bez papildus maksām? Tad šis variants izskatās labāks.

Būs laikam tuvākajās dienās jāāzčāpo uz viņu salonu.

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Koalīcija said:

haļava uz populārajiem tīkliem + 4GB = 3,97

 

Opā, nezināju. Skaidrs. Pieņemts.

 

P.S. Tu man labāk pasaki ko darīt pēc mēneša, kad bomba beigsies bērnam?

Link to comment
Share on other sites

Tas bija jau mēneša sākumā Tā kā man visi mobilie kantori vienviet, netālu no darba, tad pusdienlaikā veicu aptauju. Skuķiem netu telefonā vajag. Izdevīgāko risinājumu atkal piedāvāja ZZ (skuķiem ZZ pēcamaksa). Pa ~7,2€ piedāvāja "zemletes" risinājumu: 2,5GB, sarunas un SMS bezlimits uz populārākajiem. Nav tik izdevīgi, kā bomba, bet izdevīgākais no visiem pārējiem piedāvājumiem. Diemžēl, atkal uz gadu. Otram skuķim Bomba beigsies rudenī, tad domās.

Link to comment
Share on other sites

Rubenis

Vislabākais variants ir zvans operatoram un pateikt, ka ej prom. Dabūsi atlaidi un BOMBA tālāk.

Labots - Rubenis
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

MasteR's
19 hours ago, VIL said:

Kolēģi, jūsu sarunas atgādina pastaigas pa mīnu lauku. Kad beigsies bomba, vai būs 3 GB...

 

No visa šī sviesta var izvairīties, paņemot LMT Brīvību + Neatkarību (tā ir pēcapmaksa). Nebūs jāskaita ne minūtes, ne īsziņas, ne megabaiti. Nebūs jāizvairās no bombām. Un tas viss mēnesī maksās vien dažus craft alus kausus dārgāk.

Ko neatbildi jautājumiem? Kā slavēt tā gatavs kaut ko iepirst.

Link to comment
Share on other sites

Tuubijs

VIL ir kkāds bezjēdzīgs LMT lobists, kas laikam ejot palciis vel sūdīgāks lobists.

Aber tie pārējie 1.99 pisēji - vot tāda Bite uz šitiem kapeikpisējiem arī vārās, un viņi ir malači. Tak rekur biedrs jau minēja, paņem biti pa 3.99 un vāries uz visiem tīkliem, cik gribi.

Kā purva Inta reiz teica - Jūs tak esiet nedapisti!

Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, Koalīcija said:

Jā, bet vai tad šos vecos (bite 1, bite 2) tarifus vēl var pieslēgt?
Aj. vot laža sanāca

Tu laikam sajauci ar viņu senajiem tarifiem, kad tie parādījās kā pieslēgums ar līgumu. Tagad tie nosaukumi uz priekšapmaksu pārcelti.

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, MasteR's said:

Ko neatbildi jautājumiem?

 

Tu Kjirzakam par šito uzjautā, jamais tādus zibeņus šķils, ka nekāds zibensnovedējs nepalīdzēs! :D Bet nu vispār - Vil, ja lobē, tad ar prātu, jo pašlaik drīzāk antireklāmu kantorim taisi ar savu attieksmi.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

versatile

VIL ir sava uzņēmuma patriots un tā jābūt. Es arī stāvu un krītu par sava uzņēmuma produkciju (jo zinu, ka laba).

Pēdējos 10+ gadus esmu korpklienta statusā, neesmu baigi pētījis civilos tarifus - bet, man jāatzīst, ka šis

Citēt

Jaunajos tarifu plānos Bite 2 GB, Bite 5 GB, Bite 10 GB un Bite Neierobežots iekļautais interneta apjoms ir izmantojams 30 Eiropas valstīs bez papildu maksas.

man ir gana spēcīgs arguments.

 

LMT piedāvātais Internets Ceļojumā man patika, bet līdz brīdim, kad papildus megabaitu pakas vairs nav jāpasūta atsevišķi, bet pieslēdzas automātiski.

Un 5 eur par megabaitu štatos arī likās druuuuusku pereborščiks, tiesa, tas visiem operatoriem tā.

 

Kas patika LMT - viņi Bosniju uzskata par ES, citādā kompānija vēl pirms pāris gadiem prasīja ~9 €/MB, atrodoties tur.

Zvani un sms mani praktiski neuztrauc - nevienam tie tarifi nav tik zvērīgi, lai 2x domātu - zvanīt kādam vai nē. Svarīgākais - stabilitāte, pārklājums un pakalpojumu kvalitāte - tieši klientu servisam.

 

Baizevei, varbūt ir pieredze - ja es sestdienas naktī pālī nobloķēšu PIN kodu telefonam, vai gotiņa un citādie man pa telefonu iedos PUK kodu? LMT dod, ja spēj gana daudz pastāstīt par pieslēgumu.

Labots - versatile
  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Ja nu kāds no šejieniešiem izdomā iet uz zz priekšapmaksu pēcapmaksu varbūt var paķert mani līdz kompānijā, uzrādot manu numuru, kā ieteicēju/draugu. Es jau izmantoju šo pakalpojumu, tik man visas haļavas beigušās. Kad pie šiem pārgāju (būtībā atgriezos pēc gada prombūtnes), tad šie dāvāja 2gb, bet tik uz mēnesi.

Labots - romajo
Link to comment
Share on other sites

laikamTak
4 minutes ago, versatile said:

 

VIL ir sava uzņēmuma patriots un tā jābūt

 

Viņam vēl ir jāmācās būt par sava uzņēmuma patriotu.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Rubenis
3 minutes ago, versatile said:

ja es sestdienas naktī pālī nobloķēšu PIN kodu telefonam, vai gotiņa un citādie man pa telefonu iedos PUK kodu?

24/7 Tele2 iedos PUK kodu, ja varēsi līguma paroli nosaukt vai pastāstīt par pieslēgumu. Par Vāverēm pateikt nevaru...

 

3 minutes ago, romajo said:

Ja nu kāds no šejieniešiem izdomā iet uz zz priekšapmaksu varbūt var paķert mani līdz kompānijā,

Pēcapmaksu. Priekšapmaksā bonusu nav.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Rubenis said:

Pēcapmaksu. Priekšapmaksā bonusu nav.

Ups, paldies par labojumu, izlaboju.

Link to comment
Share on other sites

Hz, man ir ZZ visi. Zvanu, rakstu iiszinjas uz visiem tiikliem bez maksas. Meenesii nometu 4.79 un nav jaauztraucas par to, ka terminjsh beigsies vai kaut kas buus paarteereets.

Lietoju pusotru vai pat divus gadus, un reekjins NEKAD nav bijis lielaaks par noteikto summu. Internets arii labs, 1080p velk.

 

Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, Zuxters said:

Es tikai nesapratu, kā tos 3,99 jāmaksā?

Vispār jau tur viss ir izskaidrots sadaļā "Ka tas strādā". Cik saprotu var maksāt arī avansā un neuztraukties, ka aizmirsīsi samaksāt un izejošos zvanus nogriezīs.

Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, Blitz said:

Meenesii nometu 4.79 un nav jaauztraucas par to, ka terminjsh beigsies vai kaut kas buus paarteereets.

Lietoju pusotru vai pat divus gadus, un reekjins NEKAD nav bijis lielaaks par noteikto summu. Internets arii labs, 1080p velk.

Cik tad interneta ir? Mājas lapā nav norādīts. Jeb tu ar drauga palīdzību pieslēdzies?

Labots - Zuxters
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Zuxters said:

Cik tad interneta ir? Mājas lapā nav norādīts.

Tur jau tā lieta, ka nav. Var pirkt https://www.zeltazivtina.lv/zzinternets/internets-telefonam-tarifi/ . Un te nu sanāk, ja netu telefonā bieži nelieto, bet tomēr bik nenāktu pa ļaunu, tad bites pamattarifi ir izdevīgāki. http://www.bite.lv/tarifu-plani#plan2 + vēl sākot ar bite 2gb internetu var lietot Eiropā bez papildus maksas.

Labots - romajo
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...