Jump to content

Apple saslimis ar Microsofīliju


Portmaucīns
 Share

Recommended Posts

Nebūs tieši par OS tēmu, bet Mac gan.

Uzliku pavecam (2007. gada) MacBookam XP *, un atskārtu ka esmu pārāk iztīrijis savu Drivers direktoriju.

Apple lapā vandijos, neatradu, ir tikai Update no visa kā uz visu ko, bet Bootcamp 2/3 nav. Supports webčatā neatbild, sazvaniju kaut kādu itkā angliski runājošu karkalu, tā man sāk kaut ko muldēt par to ka XP vecs un nedrošs. Es saku "man nevajag lekciju, pasakiet kur bootcamp dabūt". Šī turpina kautko nesakarīgi vervelēt.

Beigās novilku torrentos. Bailīgi maz dalībnieku, ja iznīks torrents tad ir vāks.

Apple noskatijies no M$ un pārveidojis savu "biznesa modeli" uz  "PĒRC JAUNU KATRU GADU!"

Vecais aparāts labs, jauna baterija nieka 30$, ja vajadzēs nomainīs HDD uz SSD un strādās vel 10 gadus. Cilvēks tieši ar tādu domu pircis - mazu, stabilu, neļurcīgu, bez pogu izkrītamās kaites u.t.t.

Ko diez Apple darīs kad tie ikgadējie Macu pircēji atskārtīs ka lietotos vairs nav kam pārdot? Atkal "mainīs polisiju"?

 

* - jo cilvēks negribēja mācīties MacOS un vajag Corel Xara, pavecu printeri, un sazinkasturvel

  • Patīk 1
  • Slikti! 5
Link to comment
Share on other sites

sorrī, :offtopic:, bet

 

14 minutes ago, Portmaucīns said:

mazu, stabilu, neļurcīgu, bez pogu izkrītamās kaites u.t.t.

 

par tādu naudu, ko maksā 10 gadus veci MB, tak var nopirkt ne mazāk neļurcīgu dažus gadus jaunāku thinkpadu/latitūdi/elitebooku

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Portmaucīns said:

Apple noskatijies no M$ un pārveidojis savu "biznesa modeli" uz  "PĒRC JAUNU KATRU GADU!"

Tu kaut ko esi sajaucis

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

raiviic
12 hours ago, Portmaucīns said:

Uzliku pavecam (2007. gada) MacBookam XP *,

 Ar cik tukšu "smadzeņu podu" jābūt, lai pirktu ābolu un kura pēc tam sumtu Win, pie tam vēl XP ???  Kā jau te teica - nopērc normālu ThinkPad, uzliec W7 un būs tev laime.

  • Patīk 2
  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

14 hours ago, Portmaucīns said:

Apple noskatijies no M$ un pārveidojis savu "biznesa modeli" uz  "PĒRC JAUNU KATRU GADU!"

 

Lol, kopumā bezmaz izskatās pēc kārtējā troļu topika lai sarīdītu Win VS Apple fanus...

  • Patīk 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Portmaucīns

Raivi, man tikko bij pieprasijums uzlikt MacOS uz PC! Tad kāda problēma uz Mac uzlikt Windowsu? Jā, ar bootcamp draiveriem strādā arī topuchpads. Un jā, tie daudzie temperatūras sensori turpina savu darbu, neatkarīgi no OS.

Nu es neesu vainīgs ka Corel netaisa Xāru uz MacOS! Ne man tur teikšana!

Es pats lietoju MacOS kad man draugi iemet ar kompi, nu, neko baigi sliktu nevaru teikt, jāpierod. Vispār jau pat patīk. Bet ja vajag kautko nestandarta? Piemēram Eplan?

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

  • 3 years later...
i_edgars

Vai uz paveca Mac klēpjenieka var uzlikt Win 10,

1. pilnībā likvidējos MacOS,

2. Win 10 uzlikt kā otro OS un tālāk it kā netr5aucēti lietot kompi kā Win kompi!

Mac šim modelim ir pārtraucis jebkādus apdeitus, bet kompis nav no tiem kas būtu jāmet ārā!

Snow Leopard 10

Link to comment
Share on other sites

pirms 7 stundām , i_edgars teica:

Mac šim modelim ir pārtraucis jebkādus apdeitus, bet kompis nav no tiem kas būtu jāmet ārā!

Ar padomu nevarēšu palīdzēt, tīri ziņkārība - kāds modelis?

Link to comment
Share on other sites

INTRASERVERNET

Es teiktu ka 90% var uzlikt Windows 10, ari uz vecaka Mac. Es biju uzlicis uz Black MacBook. Bet ar driveriem bus grutak, pec ilgiem meklejumiem un darbibam izdevas pielaist skanju, parejais stradaja no Bootcamp driveriem. Kaa ari pat bez noslodzes biezhi sledzas ventilatori, ka ari no sleep nemodas. Mans viedoklis taja, lai cik tas viss ir iespejams, ja velies ka eksperimentu, tad pamegini, neko nezaudesi, bet ja ka primara OS nopietni darbam, tad noperc labak datoru, kas atbalsta Windows 10 un ir stipri jaunaks, par tevis esosho MacBook.

Sent from my SM-N976B using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Mateushs
On 3/20/2017 at 4:00 PM, GaryII said:

 

Lol, kopumā bezmaz izskatās pēc kārtējā troļu topika lai sarīdītu Win VS Apple fanus...

 

Nevajag fanot ne par ko, tad nevarēs sarīdīt :D:D:D 

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...