Jump to content

Galaxy A3 baterijas maiņa.


Recommended Posts

Aljee!

 

Ir kāds biedrs, kas varētu manam Galaxy A3 uzņemties nomainīt bateriju?

Pats bišķi raustos sajāt, jo neesmu to darijis šitādiem modeļiem, un nav arī rīku ar ko darīt.

Cik saprotu viņam jāceļ ekrāns nost, lai tiktu klāt iekšām!

Link to comment
Share on other sites

Nje ... Mūsdienu mobīlo spožums un posts... Droši lauz augšā, ;)  tam lūznim tāpat vērtība tuva 0...

  • Slikti! 2
Link to comment
Share on other sites

Man šis telefons apmierina pilnībā, un neredzu jēgu dēļ nolietotas baterijas ķert jaunu telefonu.

Nekur jau telefonu attīstība nav aizskrējusi, tāpēc aprobežošos ar baterijas maiņu.

Link to comment
Share on other sites

Gurķis
2 hours ago, Stasss said:

Nekur jau telefonu attīstība nav aizskrējusi

Ja tu runātu par pagājušā gada flagmani, es tev piekristu, bet tu runā par trīs gadus vecu A3, kuram nav pat 720p displejs, par pārējām iekšām pat nerunājot. Tā ka attīstība ir aizskrējusi gan...

  • Patīk 1
  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

Kāds vēl ekrāns jāņem nost??? :D Aizmugures vāks! Protams ir savi knifi, piemēram, pirms vāka demontāžas tas jāsasilda un jā, šādus tādus štrumus arī vajag. Bet ja rokas pareizā vietā, tad nekas sarežģīts.

Link to comment
Share on other sites

(labots)

Oj, bļin, Reini, atkal savu dziesmu sāksi dziedāt.

Nu jebio - priekš manis, vidusmēra telefona lietotāja, man ir gluži pie kājas visi tavi 720p, un viss pārējais, ko tu uzskati par nenormali vajadzīgu priekš pareizas mūsdienīgas dzīves.

Tas A3 pilda visas manas ikdienas vajadzības, bez gļukiem un citām problēmam, un tie visi flagmaņi man nakuj nav vajadzīgi. No tā ka man telefonam būs uz pāris kodoliem vairāk, un pāris grami operatīvas, es no tā kaifu nerauju..

Un kamēr telefons man neceps olas brokastīs, un nesniegs man orālo seksu pie rīta tējas krūzes, tikmēr neuzskatīšu ka ir notikusi baigā attīstība..

Tāpat kā leduskapis - ir un paliek ledusskapis - un pie kājas vai tas pirms 30 gadiem Minska, vai tagad Zanussi..tas ir un paliek ledusskapis, kas pilda savu funkciju..

Es neprasu 33šajai nokijai baču mainīt, bet normālam telefonam ar ko vēl pāris gadu padzīvošu..

 

Labots - Stasss
  • Patīk 2
  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

(labots)
28 minutes ago, DeEK said:

Kāds vēl ekrāns jāņem nost??? :D Aizmugures vāks! Protams ir savi knifi, piemēram, pirms vāka demontāžas tas jāsasilda un jā, šādus tādus štrumus arī vajag. Bet ja rokas pareizā vietā, tad nekas sarežģīts.

Par šito es arī domāju!

Kad sāku pie šā ķerties klāt, domaju ka tā aizmugure raujas nost. bet laikam tomēr ne!

Un negribējās visu sajāt!

Aizmočiju uz netālo "Datoru Ātrās palīdzības" kantori, un - čalis man saka 70 Eur man tas prieks maksās......Priķiņ??? par baterijas maiņu.. (nerunājot par to ka baterija manēja, pašam iepirkta)

Labots - Stasss
Link to comment
Share on other sites

Tev 1 paaudzes A3? Ja jā, tad tam baterija mainās vispirms ekrānu nomontējot nost.

Link to comment
Share on other sites

DeEK - jā pirmā!

Es viņu paņēmu tiko - kā viņš vispār piedzima..:)

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Stasss said:

"Datoru Ātrās palīdzības" kantori, un - čalis man saka 70 Eur man tas prieks maksās.

:swoon: Nu nav tik liels čakars, lai darbs maksātu 70Eur. 30-40Min nesteidzoties tas viss aizņem, un līdz max 30E ar visu pvn :D

Reku DIY kā tas izdarāms.

Labots - DeEK
Link to comment
Share on other sites

Bruketajs

Domāju, ir pamatots jautājums - cik tam telefonam ir gadu, ka jau jāmaina akumulators?

 

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...