Jump to content

.


Cilvēks989
 Share

Recommended Posts

sheikys

nu pēc apraksta spriežot gtx 1080ti  būs tieši laikā, pavilks visu ko esi iedomājies, savos slapjajos sapņos.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms foruma apgreida downgreida, šķiet, bija mazāk visādu troļļu topiku. Laikam jau izmaiņas modu aprindās.

Link to comment
Share on other sites

Varbūt varam ievēlēt kādu pārīti ar jauniem, noderētu! (par sevi balsot nedrīkst!) :) 

Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, Cilvēks989 said:

Jūs palīdzēsiet man?

Un kā tev šķiet?

 

Tu neesi pateicis, ne kādas ir pārējās detaļas datoram, kurā tu to gribi ielikt, ne ko tu ar to datoru gribi darīt, un piedevām iepostējis nepareizā sadaļā.

 

Palasi šo sadaļu, sapratīsi kā vajag (un kā nevajag) uzdot šādus jautājumus, lai tev kāds varētu un gribētu palīdzēt:

https://boot.ritakafija.lv/forums/index.php?/forum/109-datora-komplektācijas-apspriešana/

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Mielestapa

Tādus nekonkrētu topiku autorus šeit mēdz spīdzināt ar slodzē līdz sarkankvēlei nokaitētu Radeon Fury vai R9 390/390X:butcher:

  • Slikti! 2
Link to comment
Share on other sites

Cilvēks989

Man video karte ir skaidra kādu es varētu ņemt bet man vajag zināt vai man viņa der un pēc ko jaskatās ?

  • Slikti! 2
Link to comment
Share on other sites

AlCohol

māc aizdomas, ka pēc dažām dienām būs topiks saistībā ar melnu bildi.

Link to comment
Share on other sites

Draugs, ja tu nevari nosaukt pat tavas videokartes modeli, tad nu nespēsim mēs tev palīdzēt, nekādi. Un ne tikai mēs, bet nekas no interneta. Aizej uz kādu veikalu un pajautā pārdevējam, varbūt no viņa tev izdosies uzzināt kaut ko, ko tev izdosies saprast.

Link to comment
Share on other sites

138, ko tu putrojies. Tēmas autors skaidri gaiši uzrakstīja - viņam videokarte «skaidra», bet tu savā komentārā ieliki «īstā skaidra». Tehniskā forumā kaut kā vajadzētu zināt atšķirību starp «skaidra» un «īstā skaidra».

  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

shadow118

vvv, a viņai ir vairākas paaudzes, kura tad ir tā īstā? :D 

38636.jpglarge_PRK10014.jpg

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Viss taisnība tev, bet vispirms jau vajadzētu sākt ar to, ka noskaidrosim, uz kā autors pašreiz sēž. Beigās vēl izrādīsies, ka uz laptopa.

Labots - Emilz
Link to comment
Share on other sites

Es šajā topikā vairs ne par kādu iznākumu nebrīnītos. Intereses pēc jau var paspēlēt līdzi..

Link to comment
Share on other sites

Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...