Jump to content

Ryzen 5


ManiaKsLV
 Share

Recommended Posts

Nezinu kur un no kā tu taisies lekt, bet es pagaidīšu kad reāli šamie būs LV. Tad apskatīšos klasisko cenas/veiktspējas rādītāju, un sapratīšu, vai man viņu vajag...

  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

ManiaKsLV
19 minutes ago, drunk_lizard said:

viens no vinjiem tacju sjo topiku uzcepa :>

laikam cirvim nepietika ar buldozeru, mhhhh

Tu gan esi tāds ne teļa fans :D Ja tev būtu ko kratīt biksēs būtu labi, jo 1 cm grūti pakratīt. :haha:

  • Patīk 2
  • Slikti! 2
Link to comment
Share on other sites

ManiaKsLV
(labots)
1 hour ago, drunk_lizard said:

ar nepacietiibu gaidu kad amd fani atkal kratiis bikses.

Esmu par to ka tehnoloģija nonāk pie manis pieņemamā cenā un jaudā. AMD ir ideāls variants man kurš nav kā tu kurš pucē rūķīti skatoties uz Intel logo. P.S. Man pašlaik ir i5 7600k ar z270f ir ok. Bet AMD liekas funkcionālāks, jo esmu 3D rasētājs un mēbeļu konstruētājs. Intels vienkārši mani nesimpatizē. Neesmu miljonārs... Tādēļ uz zemes ir izvēles iespējas. Nevis kā auns vienā virzienā tik skatīties.

Labots - ManiaKsLV
  • Patīk 1
  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

ManiaKsLV
Just now, itanium said:

Pag, tu no i7-7600K vēlies pāriet uz Ryzen 5? 
Ja jā, tad kaut kas ar tevi tomēr nav kārtībā.

Nē vienkārši ieteicu kā rakstu. r7 1700 ir ceļā ar Gigabyte x370 gaming 5. neredzu jēgu tiem 10fps ko sniedz intel pret renderēšanas ātrumu vray.

Link to comment
Share on other sites

ManiaKsLV
4 minutes ago, itanium said:

Nav!

i5 7600k sorry.

Link to comment
Share on other sites

Fantamass
2 hours ago, ManiaKsLV said:

Man pašlaik ir i5 7600k ar z270f ir ok.

Un kādēļ tev parakstā ir tas bomzis ? Vismaz pierādi, ka tev tas tiešām ir! Nofočējot vienlaikus boot.lv un to sistēmu no iekšas vienā bildē. AMD fanboju blēdīšanās tas ir kā nerakstīts likums.

Labots - Fantamass
  • Patīk 5
  • Slikti! 4
Link to comment
Share on other sites

Fantamass
2 hours ago, drunk_lizard said:

viens no vinjiem tacju sjo topiku uzcepa :>

laikam cirvim nepietika ar buldozeru, mhhhh

Ir cilvēki kas no kļūdām negrib mācīties! :mrgreen:

  • Patīk 3
  • Slikti! 2
Link to comment
Share on other sites

ManiaKsLV
(labots)
14 minutes ago, Fantamass said:

Ir cilvēki kas no kļūdām negrib mācīties! :mrgreen:

Kas nu kuram ir kļūda. FX jau izpārdevu. Un ja kas nebija ne vainas. Un plus internetā ir cilvēki kuri ir daudz zinošāki par tevi un runā pavisam savādāk. Atceries visi nevar nopirkt teļu čipu! Price/performance nekas cits mani neinteresē ne kas to piegādā vai AMD vai Intel. 

 

 

Labots - ManiaKsLV
  • Patīk 2
  • Slikti! 3
Link to comment
Share on other sites

WildGun

Drunķi, iesaku ar savu pārliecību šeit īpaši neizvērsties, jo tad man ar nāksies eemmm... oponēt. Tev to vajag?

 

P.s. Spriežot pēc mana paraksta, es arī esmu AMDešņiks.

 

P.p.s. Atvainojos, paraksti zuduši. Paldies jonabai kafijai.....

 

P.p.p.s Priecīgu vārdadienu.

Labots - WildGun
'Parakstu nav !!!!!!!!
Link to comment
Share on other sites

Antons ar lielo burtu

Pavisam vienkāršs jautājums, kādēļ vel aiz projām neviens no foruma nav nopircis AMD Ryzen procesoru ? :mrgreen: Pat EOZ.LV nevienam tā nav. 

Link to comment
Share on other sites

itanium
14 minutes ago, Antons ar lielo burtu said:

kādēļ vel aiz projām neviens no foruma nav nopircis AMD Ryzen procesoru ?

 

Man diez ko vienkāršs nelikās - baigi samudrīts.

Link to comment
Share on other sites

Antons ar lielo burtu
14 minutes ago, itanium said:

Man diez ko vienkāršs nelikās - baigi samudrīts.

Nu tad parādi kaut vienu ar pirkstu!

Link to comment
Share on other sites

amd sux, intel rulz

  • Patīk 1
  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

WildGun
52 minutes ago, drunk_lizard said:

nevar aizliegt to dariit :>

Vai ne?

 

38 minutes ago, Antons ar lielo burtu said:

kādēļ vel aiz projām neviens no foruma nav nopircis AMD Ryzen procesoru ?

 

4 hours ago, ManiaKsLV said:

r7 1700 ir ceļā

Ja interesē stiprāk, mēneša beigās būs mājās. Tad jau arī viss būs redzams.

Link to comment
Share on other sites

itanium
33 minutes ago, Antons ar lielo burtu said:

Nu tad parādi kaut vienu ar pirkstu!

Bet lūdzu, viens ar pirkstu!

Es esmu tik smieklīgs!

 

Pašlaik Ryzen (7) priekš spēlēm ir visai drausmīgs p/p, bet to galīgi nevarētu attiecināt multithreaded programmām.

Ar saviem dzelžiem lielās laikam jau tikai tīņi (vai ne līdz galam da-auguši), kam spēles prātā - pārējie lieto un klusē.

Es gan arī īsti nesaprotu, cik tos CPU var forumā apspriest - apraksti ir, benchmarki ir pieejami un cenas ir zināmas. Lai katrs ņem labāko priekš savām vajadzībām/maciņa un miers mājās.

Labots - itanium
  • Patīk 3
  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

itanium

Ir! Tāpat kā Intel lietotājiem arī AMD lietotājiem ir jādala šī pasaulē ar minoritātēm!

 

  • Patīk 1
  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

Rubenis
7 hours ago, ManiaKsLV said:

Bet AMD liekas funkcionālāks, jo esmu 3D rasētājs un mēbeļu konstruētājs. Intels vienkārši mani nesimpatizē.

Cik cilvēki mājās modelē 3D vai dara kaut ko, kam vajag maksimāli daudz plūsmas?

Ļoti maz.

 

Otrs - tu pats saki, ka tev nepatīk Intel. Nu nepatīk. Un? Katrs ņem sev atbilstošu risinājumu, neviens nespiež tev pirkt Intel, pērc AMD, kamēr paliek slikti.

 

Ryzen 5, kad būs parādījis, ka spēj konkurēt ar Pentiumiem, i3,i5 un i7 pročiem, tad būs riktīgs hīts. Bet ar Ryzen 7 sanāca milzīgs hype, bet ieguvēji ir tikai augstā gala lietotāji, nevis ikdienas vidējais lietotājs. Cena pret veiktspēju laba, bet ne tuvu visiem lietotājiem vajadzīgs 8c/16t procis.

 

Šobrīd AMD ir parādījis, ka māk taisīt labus pročus, kas ir "beidzot, pēc 10 gadus pārtrukuma", bet "AMD is the best" vēl par agru kliegt...

  • Patīk 4
Link to comment
Share on other sites

Lizard, pats tu esi sūds un noteikti to apzinies. Mēs visi ļoti labi zinām, ka tev nepatīk amd. Vari pat necensties to izteikt katrā tēmā kur iet runa par hardware. Turpini dzīvot vēsturē un tur arī labāk paliec. 

Link to comment
Share on other sites

ruukjis

Liec mieru ķirzakai! Vēl ir tikai marts - grūts laiks rāpuļiem - pārāk auksts, lai kaut kas būtu ierūdzis un no alas ārā līst ar nav forši. Attiecīgi ķirzaks skaidrā, vēl lāga nepamodies un vēl joprojām alā.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

58 minutes ago, Rubenis said:

Cik cilvēki mājās modelē 3D vai dara kaut ko, kam vajag maksimāli daudz plūsmas?

Ļoti maz.

 

Otrs - tu pats saki, ka tev nepatīk Intel. Nu nepatīk. Un? Katrs ņem sev atbilstošu risinājumu, neviens nespiež tev pirkt Intel, pērc AMD, kamēr paliek slikti.

 

Ryzen 5, kad būs parādījis, ka spēj konkurēt ar Pentiumiem, i3,i5 un i7 pročiem, tad būs riktīgs hīts. Bet ar Ryzen 7 sanāca milzīgs hype, bet ieguvēji ir tikai augstā gala lietotāji, nevis ikdienas vidējais lietotājs. Cena pret veiktspēju laba, bet ne tuvu visiem lietotājiem vajadzīgs 8c/16t procis.

 

Šobrīd AMD ir parādījis, ka māk taisīt labus pročus, kas ir "beidzot, pēc 10 gadus pārtrukuma", bet "AMD is the best" vēl par agru kliegt...

 

Šajā ziņā ryzen 5 proči izskatās nedaudz konkurētspējīgāki savā cenu kategorijā arī priekš vidējā lietotāja/geijmera, jo viņi stājas pretī i5 7500 un 7600, no kuriem ryzen single core performace ziņā diezko daudz neatpaliek.

Link to comment
Share on other sites

Fantamass
56 minutes ago, void said:

Šajā ziņā ryzen 5 proči izskatās nedaudz konkurētspējīgāki savā cenu kategorijā arī priekš vidējā lietotāja/geijmera, jo viņi stājas pretī i5 7500 un 7600, no kuriem ryzen single core performace ziņā diezko daudz neatpaliek.

Nu nekas iznāks Coffee Lake, un viss konfortabli nostāsies savās vecajās sliedēs. Ultimate spēļu/multitāskinga procesors. (Nu būs laiks pielikt spiču pie pakulām).

Labots - Fantamass
Link to comment
Share on other sites

ManiaKsLV
46 minutes ago, Fantamass said:

Nu nekas iznāks Coffee Lake, un viss konfortabli nostāsies savās vecajās sliedēs. Ultimate spēļu/multitāskinga procesors. (Nu būs laiks pielikt spiču pie pakulām).

Neviens nesaka ka tavs mīļotais intel ir sūds. vienkārši AMD dod kaut ko pretī un ieguvēji ir visi gan intel puse gan AMD. Tev taču pašam būtu simpātiskāk pirkt Intel čipu lētākā cenā, jo AMD to panācis būtu. tai pašā brīdī tāds idiots un gejs kā es ''pēc tavām domām '' varēšu priecāties par savu r7 1700 un raudāt pie sava 60hz monitora. Kurā nejutīšu savas RX 480 bottlenech jo karte būs pirmā kura nevilks. P.S. ja tu kaut ko saprastu no Intel tad redzētu ka krutie multitāsking ibtel čipi paši zaudē kaby lake čipiem kas ķipa best for gamers.

Link to comment
Share on other sites

ManiaKsLV
6 hours ago, Verneris said:

Paga! Amd lietotāji nebija saistīti kaut kā ar zilajiem?

Nē saujauci... runa par intel bija...

gay-inside.gif.32927417e06eea12a8ead4aad3e5f9c0.gif

  • Patīk 1
  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

Toļiks
6 hours ago, Verneris said:

 

Paga! Amd lietotāji nebija saistīti kaut kā ar zilajiem?

 

Šī nu gan ir pērle AMD lauciņā! :D

  • Patīk 1
  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

Fantamass
41 minutes ago, ManiaKsLV said:

P.S. ja tu kaut ko saprastu no Intel tad redzētu ka krutie multitāsking ibtel čipi paši zaudē kaby lake čipiem kas ķipa best for gamers.

Nu protams tie jau patiesībā ir serveru procesori (arhitektūra tā pati) tikai ar citu nosaukumu. Skylake, Kaby Lake un Coffe Lake tie jau ir pavisam citi zvēri. Bet pat ar visām savām niecīgajām frekvencēm Brodwell spēj klokoties augstāk nekā Ryzen. Konkurence tas ir labākais kas ir noticis pēdējo 6 gadu laikā, tādēļ jau es saku, ka ir jāliek tā spička pie pakulām citādi atkal 5 gadi no vietas nebūs nekā.:fuck:

Labots - Fantamass
Link to comment
Share on other sites

ManiaKsLV
1 minute ago, Fantamass said:

Nu protams tie jau patiesībā ir serveru procesori (arhitektūra tā pati) tikai ar citu nosaukumu. Skylake, Kaby Lake un Coffe Lake tie jau ir pavisam citi zvēri. Bet pat ar visām savām niecīgajām frekvencēm Brodwell spēj klokoties augstāk nekā Ryzen.

Bet neviens jau nesaka pretējo. vienkārši ryzen ir kaut kas labs no AMD puses. Nejau visam jābūt labākajam. Intel vienkārši ļoti ļoti ilgi ir top CPU. Tātad daudz naudas attīstībai. Ja nemaldos 9% market share tik AMD kā var sanākt kaut kas labāks ja ir tikai 9% marketshare un labāki procesori par intel tika ražoti pirms 10 gadiem :D vienkārši apsveicami ka amd kaut ko jedzigu uztaisijis. ja ir konkurence tirgu tad ieguvēji būs patērētājs(mēs).

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, ruukjis said:

Liec mieru ķirzakai! Vēl ir tikai marts - grūts laiks rāpuļiem - pārāk auksts, lai kaut kas būtu ierūdzis un no alas ārā līst ar nav forši. Attiecīgi ķirzaks skaidrā, vēl lāga nepamodies un vēl joprojām alā.

 

Atļauj izmantot kā parakstu?

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Vēl jau ir jāpagaida, kamēr izārstēs bērnu slimības Ryzenam – atmiņas un energoefektivitātes taimingus utt. Tad arī varēs spriest, kam der un kam neder.

Patlaban Ryzen ne visur velk pat tur, kur it kā 8-kodolniekam vajadzētu izkost 4-kodolnieku. Piemēram, Premiere. Joprojām price/performance ir par labu i7-7700K, ja vien nav vajadzība montēt RED virs 4K. https://www.pugetsystems.com/labs/articles/Premiere-Pro-CC-2017-AMD-Ryzen-7-1700X-1800X-Performance-909/
 

Link to comment
Share on other sites

35 minutes ago, ArnisR said:

Piemēram, Premiere.

 

Es šo softu nepiesauktu kā mērauklu 8 vs 4 kodolu cīņai, sen zināms, ka tas ir ļoti slikti optimizēts daudzkodoliem.

  • Patīk 1
  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

44 minutes ago, kappa said:

Es šo softu nepiesauktu...


AMD paši savā Ryzen prezentācijā piesauca videomontāžu/renderu. Bet Premiere patlaban ir populārākais apvienotajā konsūmeru+profu segmentā.  
AVID lietotāji noteikti nav AMD auditorija.
 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Bruketajs

1. Pateicoties kafijai pa dienu nebija iespējams atbildēt.

2. Premiere tiešām nav etalons efektīvai dzelžu izmantošanai. Drīzāk pavisam pretēji. Paziņa iegādājās super datoru ar i7 xxxxK, 32GB RAM, M2SSD, Quadro 2000 par palielu ciparu un  atklāja ka nekas izcils premierē nav noticis. Pārgāja uz Vegas, pa ceļam apgūstot arī perversiju - video rediģēšanu Blenderī - rezultāts labs, bet viss ne savās vietās.

3. Katram cpu ir savas pieslīpētās lietas - Intelim to ir vairāk, bet nav jau tāpēc jāuzskata, ka citu ražotāju nav.

4. Vēl jau ir arī tas krievu procis, kas vispār neko izcilu nespēj un maksā kosmosu - tā kā ir ar ko salīdzināt...

Link to comment
Share on other sites

49 minutes ago, Bruketajs said:

Quadro 2000 par palielu ciparu


Nu no videokartes krutuma Premiere ir maz kas atkarīgs reālajos projektos.

Link to comment
Share on other sites

Bruketajs
On 2017.03.17. at 8:36 PM, ArnisR said:

Nu no videokartes krutuma Premiere ir maz kas atkarīgs reālajos projektos.

Taisnība - tas arī daudz ko liecina par Premiere kā softa attīstības līmeni, kas iestrēdzīs 2000 gadu sākumā.

Pat Shortcut opensource softam ir daļas efektu renderēšana reāllaikā, izmantojot GPU. 

 

Link to comment
Share on other sites

Antons ar lielo burtu
4 minutes ago, Bruketajs said:

Taisnība - tas arī daudz ko liecina par Premiere kā softa attīstības līmeni, kas iestrēdzīs 2000 gadu sākumā.

Premiere tas ir viens no populārākajiem softiem, bet noteikti ne vienīgais kurš normāli nespēj izmantot GPU resursus.

Link to comment
Share on other sites

Bruketajs

Taisnība, bet ir taču vēlme strādāt optimālāk un ātrāk. 

Ir naiva cerība ka shortcut attīstīsies un ar laiku būs kā minimums ekvivalents Premiere. Pašlaik tikai sīkumi pietrūkst.

Link to comment
Share on other sites

Antons ar lielo burtu
11 minutes ago, Bruketajs said:

bet ir taču vēlme strādāt optimālāk un ātrāk. 

Acīm redzot kādam tas nav izdevīgi, lai optimizētu tās videokartes ar draiveriem priekš Premiere, Vegas utt...

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...