Jump to content

Iphone 6s konstanti ēd mobilos datus


eziic
 Share

Recommended Posts

Dāmas Iphone 6s jau kuro mēnesi pēc pusnakts ēd netu. Apjoms random, laiks vienmēr ap 00:00 - 01:30 kad telefons stāv mājās uz plaukta stabilā wifi pārklājuma zonā. Jā, ieslēgts tur ir viss kā jau sievietei - gan mobilie dati, gan wifi. Nekad iepriekš nebiju saskāries ar šādu gļuku, cīnos jau no decembra, jo regulāri tiek pārtērēts nets dēļ šī brīnuma. Pats lietoju Androīdu un iOS man ir svešs, bet esmu izņēmis visus ķekšus ko spēju atrast googlē - sākot ar aplikāciju auto updeitošanu un beidzot ar kaut kādu mistisku fīču 'palīdzēt ar mobilajiem datiem, ja sūdīgs wifi pārklājums' vai kā nu viņš tur pareizi tulkojas. Divvārdsakot - eju ciet. Varbūt kāds laimīgais šī modeļa lietotājs ir saskāries ar šādu problēmu un varētu mani apgaismot kā to varētu risināt?

 

eedam_netu.png

Labots - eziic
Link to comment
Share on other sites

Gurķis

Settings > Mobile data > pašā apakšā "System services", noresetē counteri, rīt iepostē screenshotu. Tad vismaz būs saprotams, kas tev tur sāk pēkšņi to trafiku tērēt - aplikācijas vai sistēmas pribambasi.

 

Starp citu - atcerējos tikko, ka biju dzirdējis no paziņas (Androīda lietotājs gan), ka šim katru nakti viņa izmantotais kreisais provaideris akurāt vienos naktī ar watchdogu restartējot savus draņķa rūterus, kā rezultātā telefons katru nakti pazaudējot WiFi, un pārslēdzoties uz mobilajiem datiem. Tas tāds ļoti long shot minējums - bet nevar izslēgt arī tādu iespēju.

 

Labots - Gurķis
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Paldies, sāksim ar countera resetu. Jāčeko no rīta, jo gļuks mēdz pāris naktis izlaist.

Link to comment
Share on other sites

Gurķis

Nu nočeko, kas un kā - noresetējot counterus vismaz uzreiz redzēsi, KAS tērē to trafiku. Pēc tam tad jau attiecīgi varēs tālāk meklēt cēloni, KAPĒC tērē mobilos datus nevis wifi (vienu absurdu bet piedzīvotu variantu jau rakstīju augstāk).

Link to comment
Share on other sites

Pa dienu ierakstītas sarunas un video tiek nosūtītas uz c&c serveriem.

  • Patīk 4
  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

Gurķis
4 hours ago, e = d said:

Pa dienu ierakstītas sarunas un video tiek nosūtītas uz c&c serveriem.

Folijas cepurīti pa lēto nevajag? :)

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, e = d said:

sarunas un video tiek nosūtītas uz c&c serveriem

pēc tā datu apjoma diži daudz video nesanāk, bet sarunas kāreizi :ph34r:

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Gurķis said:

Folijas cepurīti pa lēto nevajag?

 

Es nesēžu gluži blakus tiem serveriem, tā kā apstarojums ir normas robežās.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...