Jump to content

[Pārdod] 10gab. LED lampiņas GU10, 10W, 220V warm white, no dimm


abi

Recommended Posts

Pārdodu 10 gab. LED lampiņas GU10, 10W, 220V warm white, no dimm, D=48mm, h=70mm. Reālo jaudu nav iespējas nomērīt, taču spīd drusku jaudīgāk nekā 7w un drusku švakāk kā 10W tiešām laba ražotāja dārgas lampiņas.

Pirktas iekš AliExpress, visas pamēģinātas ka darbojas, taču kļuva liekas, jo vajadzēja tomēr jaudīgākas.

Viss komplekts 20 EUR

Atrodas, Rīga, Purvciems, dažreiz varu piegādāt bez papildus maksas virzienos uz Siguldu, Jelgavu

 

thumbnail.jpg

 

Pocketmans par šo produktu izskatas šādi, bet tur kā minimums W, D un h neatbilst īstenībai

thumbnail.jpg

 

Link to comment
Gurķis

Cena laba, tikai man jautājums, vai visām viņām identisks krāsas spektrs? Jo, piemēram, kad es sev mājām pirms pāris gadiem pasūtīju LEDus (kopā ~60 lampiņas), tad pieslēdzot tās pa pārdesmit kopā, izrādījās, ka tomēr ir neliela bet redzama atšķirība krāsu temperatūrā daļai. Beigās pasēdēju, uz aci visas pa gurpām pārbaudīju, un sašķiroju tā, lai katrā istabā visas lampas būtu ar to pašu nokrāsu, un tad bija ok.

Link to comment

Savā starpā nemanīju ka atšķirtos, drusciņ atšķīrās no minētajām laba ražotāja tiešām 10W lampiņām (pēc citiem avotiem 9W), bet ja būtu jāpasaka tieši ar ko, tad būtu grūti. Pēc 2 dienu eksperimentālas ekspluatācijas koridorā kur 3 šīs un 1 no tām jaudīgākajām, tā redzamā starpība stipri nonivelējās uz secinājumu ka vienkārši vajag jaudīgākas.

Link to comment
sniegezis

Labs rits. Es varetu panemt so. Piesakos.

Labots - sniegezis
Link to comment
www.MistersPimpausis.lv

Jus jokojat? :D Cena taa vel skaitas laba? esmu visai majai vinas nomainijs par apm 1.1eir gabala par normaliem gu10 lediem,

tie tak piedevam vel kjiniesu brinumi.... nav jau brinums ka autors megina pardot= jo ir pedeejaa hujova! :D

 

+ tur gan jau nav ne smakas no tiem 690-910lumenjiem,

P.S Kas taa pa mervienigu 690-910? pat nevar noradit precizi cik ta ir :D atkal, ja reali izmeritu labakaja gadijuma pat puse no tiem nebutu.

lai pirktu tos ledus no kjiniesu saitem jabut pilnigam dalbajotam, jaa es ari esmu pircis kadreiz senos laikos...

Dazas lietas no kjinieshiem nav tolks pirkt, viena no tam lietam ir spuldzites noteikti..

 

 

Labots - www.MistersPimpausis.lv
  • Slikti! 1
Link to comment

Tad jau būšu bijis dikti neapdomīgs, drošu sirdi pērkot šīs Ķīnā par 3x augstāku cenu! (sarkasms)

Link to comment

Ja nu kas, tad nevienam zināmajam ražotājam (Philips, Osram ...) vispār piedāvājumā nav GU10 formāta LEDi ar 10w jaudu. Kā sugas. 7W laikam bija maksimālais.

Tā kā tie 10W ir pilnīgākā kitajozu padjobka.

  • Patīk 1
Link to comment

Philips ir 8W. Maksā pāri pa 20EUR gab.

 

22 hours ago, www.MistersPimpausis.lv said:

+ tur gan jau nav ne smakas no tiem 690-910lumenjiem

Ja ražotājs norāda tādu diapazonu, tad skaidrs, ka nekāda kvalitāte tur nav.

Pašlaik ali šādas spuldzes iet jau pa 3EUR/gab.

21 hours ago, ArnisR said:

Linku studijā! :crazy_pilot:

Uz akcijām kādas 3W var dabūt līdz 1,5EUR Latvijā.

  • Patīk 1
Link to comment
59 minutes ago, ju said:

Uz akcijām kādas 3W var dabūt līdz 1,5EUR Latvijā.

 

Negribas ļoti samelot, bet liekas, ka piecvatīgās esmu pa divīti manījis maksimās un cenuklubos.

Link to comment

Tās mazjaudīgās LED spuldzītas ir diezgan bezjēdzīgas, jo esošajos lākturos tās normāli aizvietot halogēnus 1:1 nevar mazās jaudas dēļ, bet būvējot griestus pa jaunam būs 10x vairāk par lampiņu cenu jāiztērē ierīkojot liekus lākturus, nemaz nerunājot par to, kā tas viss izskatīsies - pumpaini griesti :alcoholic:

Link to comment
2 hours ago, abi said:

mazjaudīgās LED spuldzītas normāli aizvietot halogēnus 1:1 nevar mazās jaudas dēļ

atkal, negribu samelot, bet vai tad piecvatīgās (ar nemelotiem vatiem) nebija ar kaut kur tikpat lūmeniem kā 50W halo?

Link to comment
(labots)

Itāļu 7w varētu būt diezgan čābīgi 35W, lai būtu gaišāk vajag reālus 9-10W. 50W aizvietot varētu tās ar 12-15W, teiksim šādas:

https://shoppingcart.aliexpress.com/shopcart/shopcartDetail.htm?spm=2114.10010208.0.0.vOPCz0

 

Tās lielākās. Viņas nudien ir milzīgas un var gadīties tā ka ne visur varēs ielikt. Pats tās vidējā kalibra līdz ar nagiem dabuju vietās un bij jāpārstumda šis tas griestos zem reģipša.

 

Labots - abi
Link to comment

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
×
×
  • Izveidot jaunu...