Jump to content

Palīdziet ar datora izvēli.


volunteer
 Share

Recommended Posts

Sveiki,

 

klau, griežos pēc palīdzības,jo runājot par/ap datoriem esmu uz ''jūs'', un esmu kaut ko izskatijis,cik nu latviešu internetaveikalu loks piedāva, bet nu esmu atradis 3 variantus, kas mani uzrunāja. Varbūt varat izpalīdzēt izvēlēties, ka arī uzklausīšu katru, ja piedāvāsiet ko citu šo 3 variantu vietā. (Vēlos spēlēt tādas spēles kā : CS:GO, GTAV u.c tā veida spēles.) (Summa 500 ~700)

 

https://www.lattelecomveikals.lv/gaming-dators-vision-monitors-aoc-24.html

 

http://www.datorpasaule.lv/spelu-dators.html (šajā mājaslapā pirmais dators.)

 

http://www.1a.lv/datortehnika_preces_birojam/personalie_datori_monitori_ups/personalie_datori/1a_elite_i5_advanced_gaming

 

Ceru uz atsaucību. 

 

Labots - volunteer
Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, volunteer said:

iekļaujoties tajā summā

Kurā tieši summā? Līdz 500 vai tomēr līdz 700? Maksāsi uzreiz vai ņemsi līzingā/krāsi? Monitors jārēķina iekšā? CS:GO ar kādiem mināliem FPS esi gatavs samierināties?

  • Slikti! 2
Link to comment
Share on other sites

lattelecom kā tāds pēc noklusējuma ir dārgs, uz to vari neskatīties.

spēlēm nu ļoti vēlams ņemt kādu i5 un zemāk neskatīties.

Gatavu komplektu var skatīties, jo pašam komplektēt sanāks izdevīgāk tikai tad, ja meklē pa nez kurieni preces uz akcijām, kaut ko lietotu pa sludinājumiem vai ir pieeja vairumcenām.

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Ronalds

Jocīgs vai?

Ja nav kur naudu likt - kāpēc gan nē? Kaut ko tādu pa  792,00 Eur pirkt...

 

Reku pēc parametriem tāds pats, tikai gandrīz 300 EUR lētāks! (Un tas tā - uz ātru roku, ja pameklētu rūpīgāk gan jau ka vēl lētāk varētu atrast) 

 

http://www.1a.lv/datortehnika_preces_birojam/personalie_datori_monitori_ups/personalie_datori/1a_elite_i5_skylake_home_ssd

 

Un spēlēm vajag papildus videokarti! 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ja ierēķinām windows 10 pro licenci + nosacītos līzinga izdevumus, nemaz tik traka atšķirība nav.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Ronalds

Kam mājās win pro??? (Un vispār licenzēts win...) 

Un datoru pirkt uz parādu ir diezgan stulbi! 

Link to comment
Share on other sites

par win10pro vēl var pastrīdēties, bet par to kāpēc vajadzīgs licencēts.. vajag! i vsjo. Tik daudz problēmu atkrīt un čakarēšanās.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

3/14/2017 , 10:01, ju teica:

pašam komplektēt sanāks izdevīgāk tikai tad, ja meklē pa nez kurieni preces uz akcijām, kaut ko lietotu pa sludinājumiem vai ir pieeja vairumcenām

Absolūtās muļķības.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 11 minūtēm , ronalds_ teica:

Jocīgs vai?

Ja nav kur naudu likt - kāpēc gan nē? Kaut ko tādu pa  792,00 Eur pirkt...

 

Reku pēc parametriem tāds pats, tikai gandrīz 300 EUR lētāks! (Un tas tā - uz ātru roku, ja pameklētu rūpīgāk gan jau ka vēl lētāk varētu atrast) 

 

http://www.1a.lv/datortehnika_preces_birojam/personalie_datori_monitori_ups/personalie_datori/1a_elite_i5_skylake_home_ssd

 

Un spēlēm vajag papildus videokarti! 

 

 

 

Jaocīgs ne jocīgs, katram savs...

Lētāks, taču bez OS.

Spēles padzenāju pa retam un tās ir gana vecas, daudz maz iet uz pentium dual-core CPU E5300, 2,60GHz, 4Gb ram, Intel G41 Express Chipset

Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , gugi teica:

Lētāks, taču bez OS.

Ja tev šķiet, ka jau lietošanai gatava OS ir vērta 300EUR piemaksu, tad tev te nav ko darīt. :hang3:

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Ronalds
Pirms 1 minūtes , CAP teica:

Tik daudz problēmu atkrīt un čakarēšanās.

:D:D:D:D

 

Ja nemāki korekti aktivizēt vindowsu pa velti, lai nāktu updeiti un viss strādātu bez problēmām.... Nu ko - tad jāver vaļā maciņš un jāpapildina Bila kapitāls! (Mēs jau zinām ka viņam naudas ļoti trūkst....) :D:D:D  

Link to comment
Share on other sites

Pirms 14 minūtēm , ronalds_ teica:

Kam mājās win pro??? (Un vispār licenzēts win...) 

Un datoru pirkt uz parādu ir diezgan stulbi! 

Pro varbūt arī nevajag, bet licencētu gan vajag.

Ja ir bezprocentu parāds, kāpēc gan ne? Arī Tavs norādītais, ja izdomāšu to ņemt, maksāšu 3jās daļās, kāpēc atdot uzreiz visu?

Link to comment
Share on other sites

Zin.. ja datoru nopirkt nav problēmu, tad piemest klāt apmēram 5-15% (atkarībā no datora vērtības) nevajadzētu būt problēmām. Pārējais pamatā dabūjams freeware priekš mājas lietotāja.

 

Man nav ar "mācēšanu aktivizēt" problēmas. Senos laikos tā arī darīju, līdz sapratu ko sniedz legālas programmatūras priekšrocības. [vari smiet cik uziet...]

 

@gugi tur lattelecom ir arī labāki varianti, tikai bez OS, bet domājams, ka to var pieķert klāt bez problēmām  Diemžēl lattelecom nav īsti bezprocentu parāds..tur procenti un tml jau ielikts cenā un vk smuki sadalīts, lai varētu reklāmās teikt, ka bezprocentiem :D

Labots - CAP
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Ronalds
Pirms 3 minūtēm , gugi teica:

bet licencētu gan vajag.

Kāpēc? Baidies ka būsi pirmais LV, pie kā uz mājām BSA + ekonomiskā policija atnāks???? ;) 

Pirms 3 minūtēm , gugi teica:

Ja ir bezprocentu parāds, kāpēc gan ne?

Tāds naivums! Bezprocentu aizdevuma nav kā šķiras! Tam PC tu kādus 130 EUR pārmaksā procentos - win10 pro maksā apmēram 170 EUR! 

Pirms 3 minūtēm , CAP teica:

līdz sapratu ko sniedz legālas programmatūras priekšrocības.

 Varētu sīkāk padalīties - kādas tad tās ir! Man ir ļoti interesanti! 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 11 minūtēm , CAP teica:

Zin.. ja datoru nopirkt nav problēmu, tad piemest klāt apmēram 5-15% (atkarībā no datora vērtības) nevajadzētu būt problēmām. Pārējais pamatā dabūjams freeware priekš mājas lietotāja.

 

Man nav ar "mācēšanu aktivizēt" problēmas. Senos laikos tā arī darīju, līdz sapratu ko sniedz legālas programmatūras priekšrocības. [vari smiet cik uziet...]

 

@gugi tur lattelecom ir arī labāki varianti, tikai bez OS, bet domājams, ka to var pieķert klāt bez problēmām  Diemžēl lattelecom nav īsti bezprocentu parāds..tur procenti un tml jau ielikts cenā un vk smuki sadalīts, lai varētu reklāmās teikt, ka bezprocentiem :D

Skaidrs, ka viss iekļauts :D , taču tāpat ņemt pie viņiem un maksāt uzreiz vai tieši tāpēc pa daļām nekāda starpība. Nedaudz pavirši pameklēju, tādam vai līdzīgam lenovo cena +-visur tāda.

Un kā visparastākajam lietotājam, man  vajag, lai ērti paņemu atvedu un lietoju.

Link to comment
Share on other sites

Toļiks
Pirms 17 minūtēm , ronalds_ teica:

Kāpēc? Baidies ka būsi pirmais LV, pie kā uz mājām BSA + ekonomiskā policija atnāks???? ;)

Drīzāk meteorīts uz galvas nokritīs nekā tas notiks.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 21 minūtēm , ronalds_ teica:

Varētu sīkāk padalīties - kādas tad tās ir! Man ir ļoti interesanti! 

Es neatbalstu zagšanu, bet arī man tas interesē. Tikai nevajag sākt stāstīt par vīrusiem utml. šņagu, jo idiots pat baznīcā dabūs pa muti.

Labots - Guncha
Link to comment
Share on other sites

Ronalds

Kopēšana nav zagšana! Uz kopēšanu un iepriekšējo pieredzi balstās visa cilvēces attīstība!  Tas tā, bet labi - diskusija par autortiesībām šeit ir offtopiks...

 

Autoram:

https://www.aio.lv/lv/mazlietoti-datori-portativie-datori-monitori/datori/lenovo-thinkcentre-m83-sff-pro-33ghz-i5-4590-sff-black-mini-pc:307619

i5 cpu, oficiāla win pro licenze ssd 265, 8 gb ram = 459 eur - ņem un lieto! 

Tiešām ir jēga pārmaksāt??? Bez tam ja autors skatās uz kredīta iespējām - visticamākais tomēr nav tā ka nauda spiež kabatu! 

Link to comment
Share on other sites

Bruketajs
3/14/2017 , 10:01, ju teica:

lattelecom kā tāds pēc noklusējuma ir dārgs, uz to vari neskatīties.

 

Tajā kosmonautu kantorī ņem tikai tie, kam atslēgts internets un iespēja salīdzināt cenas.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Ronalds
Pirms 12 minūtēm , snukurins teica:

Vispār jau pirkt brendīgu PC nav īpaši prātīgi jo viņiem iekšas ir nestandarta.

 

Es pēdējā gada laikā esmu pircis klientiem lietotus brandīgos PC. Viņi kopā ar oficiālu win pro, un līdz ar to cena ir ļoti salda! Jā, mātes un barokļi nestandarta, tomēr iekš ebay var dabūt rezerves daļas pa normālām cenām. 

Link to comment
Share on other sites

@gugi, izskatās, ka tu te esi  ienācis nevis uzzināt ko citi domā, bet gan reklamē un mēģini citiem pārdod to LTC datoru. Ja tik ļoti patīk, pērc tik nost!!

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Bruketajs
1 stundu atpakaļ, gugi teica:

Nedaudz pavirši pameklēju, tādam vai līdzīgam lenovo cena +-visur tāda.

Aha, protams...

https://www.dateks.lv/cenas/personalie-datori/135241_lenovo_s510_sff_core_i5_6400_8gb_192gb_ssd_windows_10_pro

Laikam tiešām Google bans. Palicis tikai Boot forums... 

Nav neviens dators, kam Lattelecom veikalā būtu godīga cena. Bet neko darīt, ja ir cilvēki, kam vajag uz nomaksu, bet jaudīgu. 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Ja kas, es arī esmu par to, ka ja pērk kompi, tad tikai LEGĀLS win(Ja Win vajag, protams), tas pasākumu sadārdzina visai maz! Galu galā - tas, ka pašlaik ir visādi varianti kā "aktivizēt" utt, nenozīmē, ka arī pēc kādiem trim gadiem tā būs... dators taču parasti ir ilgtermiņa ieguldījums, vai ne? Kāpēc sev speciāli gādāt galvassāpes?  Vienu reizi nopērc un to lieto visu iekārtas mūžu!

Jā, un es, kā programmētājs, arī novērtēju darbu, ko citi programmētāji ir ieguldījuši OS izstrādē. Negribētos, ka manis izstrādāto progu vienkārši lieto, a man nav ko ēst, jo redz ir tak varianti kā manu progzu aktivizēt.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Ronalds
Pirms 10 minūtēm , rubb teica:

dators taču parasti ir ilgtermiņa ieguldījums, vai ne?

He he he!!!! :D:D:D Dators,ieguldījums un vēl ilgtermiņa - Rubb, nu nesmīdini tautu! 

 

Pirms 10 minūtēm , rubb teica:

Jā, un es, kā programmētājs, arī novērtēju darbu, ko citi programmētāji ir ieguldījuši OS izstrādē. Negribētos, ka manis izstrādāto progu vienkārši lieto, a man nav ko ēst, jo redz ir tak varianti kā manu progzu aktivizēt.

Vai tad Win programmētāji un sistēmanalītiķi - cilvēki kas šo sistēmu tiešām ir izstrādājuši ir miljonāri? Nē! Viņi strādā par cieto algu un tas ka es nopirkšu vai nenopirkšu win maina tikai Bila naudas maka biezumu! 

Redz, pateicoties mūsdienu autortiesību likumdošanai var nejēgā uzvārīties pāris indivīdi, bet tie kas tiešām win ir radījuši ir tieši tādi paši programmētāji kā es vai ruub! 

Link to comment
Share on other sites

@ronalds_ nu te jau aiziet filozofija... analoģija, Apple. Kurš tur ir miljardieris? Tie kas piramīdas augšā? Vai tie kas apakšā? Mūsu pašu Mikrotiks, kuri tur ir bagātāki - tie kas augšā, vai kas apakšā reāli ko dara? Tā tas vienkārši ir, un tas ir tikai normāli... nesaprotu par ko ir cepiens un kāds tam sakars ar (c) likumdošanu...

Link to comment
Share on other sites

Ronalds

Nu ja jau aizgāja offtopiks par autortiesībām.... 

 

Konkrēti es uzskatu, ka esošā autortiesību likumdošana ir radīta ļoti mazas cilvēku grupas interesēs! 

Un tie bieži vien nebūt nav darbu reālie autori! Visādi starpnieki un bosi kas sēž piramīdas augšā! 

Paskatoties sīkāk, jebkurš mūsdienu autors savā darbā labi ja pieliek klāt pāris procentus no sevis - tā vai tā pamatā sēž iepriekšējo paaudžu zināšanas, ko viņš ir ieguvis pa velti! Ja mēs apturēsim iepriekšējo zināšanu izmantošanu - vai būs kāda attīstība???

 

Nē nu skaidrs ka autoram par izgudrojumu/programmu/dziesmu/filmu ir jāsaņem samaksa - ēst jau visiem gribās! 

Mans piedāvājums būtu ka autortiesībām/patentiem būtu jābūt spēkā 10 gadus, tālāk jau tas ir kopējais cilvēces ieguvums! 10 gadi tā kā būtu pietiekams termiņš lai nopelnītu! 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 4 stundām , ronalds_ teica:

Reku pēc parametriem tāds pats, tikai gandrīz 300 EUR lētāks!

Nesalīdzini brenda mitx pret kaut kādu "made by vasja" lētāko atx graustu... imho

Link to comment
Share on other sites

Lietotiem - renew, refurbished un ar vēl windows licenci nav nekāda vaina parastam mājas lietotājam, nemaksā kosmosu un vēl ar garantiju. Sievasmātei arī tādu paķēru i vēl šodien lieto.

 

Pirātisms nav gluži kopēšana un kopēšana nav gluži zādzība, bet.. vienmēr ir bet. Katrs dara kā grib un līdz sapratnei laikam tomēr ir jāizaug. Man vienkāršāk ir nopirkt to win licenci kā čakarēties ar aktivizācijām, norubītiem updeitiem un vēl daudzām un dažādām sīkām lietām

 

Dzelzi nokopēt nevar, tad nu par gpu ir gatavi izgāzt ntos simtus, par mobilajiem telefoniem ntos simtus.. par štrunta win licenci žmogojas. Es pat steamā uz izpārdošanām esmu ieķēris spēles, kuras agrāk pirātiski tika spēlētas,, kā saka.. izpērku laikam daļu vainas :D Jo tā ir vienkāršāk un ērtāk.

 

Kas attiecas uz autora pamatjautājumu, monitors tev ir? varbūt tev izdevīgāk kādu portatīvo paķert?!!

 

Par lattelecom dārdzību jau izteicos, ir tā cena dārgāka, jo tur iekšā ir faktiskā nomaksa uz 3 gadiem, summā iekļauti visi procenti utt.. tikai slēpti šādi palielinot preces cenu. To izteikti varēja pamanīt, kad pamainīja LTC dalītā maksājuma max laiku no 2 gadiem uz 3 gadiem.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, ronalds_ teica:

Dators,ieguldījums un vēl ilgtermiņa - Rubb, nu nesmīdini tautu!


Nu, ja nepērk lētākos štruntus, tad ir diezgan ilgtermiņa. Es parasti apdeitojos, kad ~tajā pašā cenu kategorijā veiktspēja palielinās ~2x.
Mans SB i7 vēl nav nobriedis maiņai. Caurmērā man kompis ir uz gadiem 5 (spēles nespēlēju), tālāk pa etapu aiziet bērniem/vecākiem un vēl rukā gandrīz tikpat (SSD&RAM palielināšana arī palīdz).

Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, ronalds_ teica:

ka autortiesībām/patentiem būtu jābūt spēkā 10 gadus

Tātad pēc Tavām domām, mazajiem mīkstajiem pēc desmit gadiem būtu jāizdala visiem OS kods, ja?

Personīgi es gan to negribētu - vienkārši uzturu vairākus klientu datortīklus. Ja publikai tiks atklāts pat tik vecs kods, 100% tur tiks atklāti tādi caurumi, ka pēc tam man galva sāpēs...

Kaut kādam balansam tomēr ir jābūt. Ja vēlies kodu, kurš ir pieejams, lieto pingvīnus, BSD utt - kur problēma? Win ir Proprietary OS. Tā tas ir, maksā pilnīgi adekvātu cenu (pērkot jaunu dzelzi) un ceru, ka tā arī paliks.

Link to comment
Share on other sites

Es šobrīd lietoju no brāļa savākto 2008. gadā pirkto kompi, tiesa.. pirms 2 gadiem es viņu var teikt atjaunoju, upgreidoju, no oriģināla palika tikai mātesplate, RAM un baroklis. RAM pielikts klāt, GPU nomainīta, HDD nomainīts (tūlīt beidzot varbūt sadušošos ielikt SSD (jau iegādāts), korpuss jauns, ventilatori, un pat dvdrw.. :D Tagad gan tālāk par upgreidu nav jēgas domāt, jo tad jāpērk jau galīgi jauns dators, bet nepieciešamības nav.

 

No tāda viedokļa desktop vienmēr būs universālāks un ilgāk kalpos kād portatīvais.

Link to comment
Share on other sites

AndrisBB
pirms 1 stundas , ronalds_ teica:

Paskatoties sīkāk, jebkurš mūsdienu autors savā darbā labi ja pieliek klāt pāris procentus no sevis - tā vai tā pamatā sēž iepriekšējo paaudžu zināšanas, ko viņš ir ieguvis pa velti! Ja mēs apturēsim iepriekšējo zināšanu izmantošanu - vai būs kāda attīstība???

Tā varētu teikt kāds kurš reāli nekādu programmatūru neizstrādā, neiegulda līdzekļus, nealgo cilvēkus utt. Programmatūras izstrāde ir ļoti dārga, itīpaši OS līmenī.

Pietam Windowā nedādu diženo noslēpumu nemaz nav, pa lielam viss darbojas tapat kā jebkurā citā OS, tik kautkādas savas īpatnības/risinājumi. Tak kas liedz apskatīt Linuxa, OSX vai jebkuras citas OS kerneli, kautko pielikt no sevis un pārdot, izrādās nav nemaz tik vienkārši.

pirms 2 stundām , ronalds_ teica:

Mans piedāvājums būtu ka autortiesībām/patentiem būtu jābūt spēkā 10 gadus, tālāk jau tas ir kopējais cilvēces ieguvums! 10 gadi tā kā būtu pietiekams termiņš lai nopelnītu! 

Un ko tad tu darīsi ar to kodu pēc 10 gadiem? Kas pēctam par velti viņu labos, uzlabos, lāpīs atrastos caurumus? Tiklīdz atvērs to kodu, tā arī nomirs, vai arī katrs brīvdomātājs sāks uzlabot un vilkt citā virzienā.

 

Man protams vienalga vai tur kāds nopelna vai nē, pats lietoju Linux, bet piekrītu CAP ka tas vienkārši nav tā vērts, lai čakarētos ar kautkādām pirātiskām aktivizācijām. Ja dators ir izklaides mērķiem, tad jau vienalga, var pārinstalēt un miers. Ja dators ir darbam, tad tas nav tā riska vērts ka vienu dienu var ņemt un neiet. Pieļauju domu ka Mikrosofts var vienā dienā nobloķēt visus nelegālos ja viņi to vēlētos.  

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

pirms 4 stundām , ronalds_ teica:

Kopēšana nav zagšana! Uz kopēšanu un iepriekšējo pieredzi balstās visa cilvēces attīstība!  Tas tā, bet labi - diskusija par autortiesībām šeit ir offtopiks...

 

Autoram:

https://www.aio.lv/lv/mazlietoti-datori-portativie-datori-monitori/datori/lenovo-thinkcentre-m83-sff-pro-33ghz-i5-4590-sff-black-mini-pc:307619

i5 cpu, oficiāla win pro licenze ssd 265, 8 gb ram = 459 eur - ņem un lieto! 

Tiešām ir jēga pārmaksāt??? Bez tam ja autors skatās uz kredīta iespējām - visticamākais tomēr nav tā ka nauda spiež kabatu! 

Protams, nav jēga pārmaksāt. Kā jau minēju, ja ir bez% ta var uz kredīta, kāpēc atdot visu uzreiz, ja var pa daļām, neredzu problēmu, ja pilna cena sakrīt sareizinot sadalīto.

pirms 4 stundām , snukurins teica:

Vispār jau pirkt brendīgu PC nav īpaši prātīgi jo viņiem iekšas ir nestandarta.

Savukārt gatavam vietējam kompim parametri varbūt būs OK bet vēderā 99% būs mate un HDD uz kuru skatīties būtu grēks pēc noklusējuma+maksās dārgāks kā pašdarināts.

Ok, tad tas atkrīt.

pirms 4 stundām , Jainit teica:

@gugi, izskatās, ka tu te esi  ienācis nevis uzzināt ko citi domā, bet gan reklamē un mēģini citiem pārdod to LTC datoru. Ja tik ļoti patīk, pērc tik nost!!

Es kā parasts leitotājs ienācu pajautāt viedokli no cilvēkiem, kas orientējās tēmā, taču izskatās, ka esmu aizksāris profesionāļu jūtas ar glupiem jautājumiem... :D

 

pirms 3 stundām , Bruketajs teica:

Aha, protams...

https://www.dateks.lv/cenas/personalie-datori/135241_lenovo_s510_sff_core_i5_6400_8gb_192gb_ssd_windows_10_pro

Laikam tiešām Google bans. Palicis tikai Boot forums... 

Nav neviens dators, kam Lattelecom veikalā būtu godīga cena. Bet neko darīt, ja ir cilvēki, kam vajag uz nomaksu, bet jaudīgu. 

Ok, cena zemāka, bet nav pieejams, ssd mazāks.

Link to comment
Share on other sites

Labi, ja nav par apgrūtinājumu varu lūgt komponentes, lai saliktu normālu datoru +-400-500 EUR robežās, neieskaitot monitoru un os?

Link to comment
Share on other sites

Ronalds

Ko nozīmē "normāls dators"?

 

500 eur nav ļoti daudz un te jāizvēlas prioritātes!

 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 20 minūtēm , gugi teica:

Labi, ja nav par apgrūtinājumu varu lūgt komponentes, lai saliktu normālu datoru +-400-500 EUR robežās, neieskaitot monitoru un os?

Internetā ir pieejama ļoti, ļoti plaša informācija šajā jautājumā. Pats neesi darījis neko vairāk kā dažu jau nokomplektētu datoru apskatīšanu vienā veikalā.. sāc ar to. Ja ienāksi te ar jau puslīdz gatavu komplektāciju un vaicāsi pēc uzlabojumiem, tad palīdzību noteikti saņemsi.

Labots - Emilz
Link to comment
Share on other sites

pirms 7 stundām , gugi teica:

Pamatā rakstu darbiem, nelieliem grafiskiem projektiem un pa retam kāda ne pārāk jauna spēle.

Konkretizē pēdējos divus punktus (kādas programmas un spēles), jo Paint un Minesweeper ies uz jebkāda datora.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...