Jump to content

Amiko A4 Ultra HD


goicis
 Share

Recommended Posts

Kādu laiku atpakaļ parādījies jaunums no Amiko!

533a077585e1ebc6ae3220fa915b4b21_p.jpg

ama44_enl.jpg

Video apskats!

Te specifikācija!!!http://amikostb.com/?q=product&id=322

Forums priekš emu utt!https://www.sat-support.tv/forum/viewforum.php?f=198

Nopērkams!!!https://pultex.lv/lv/product/amiko-a4-ultra-hd-android/

 

Labots - goicis
Link to comment
Share on other sites

Bruketajs

Aha... A3 jau bija tāds "jaunums" ka uz korķi rāva... 

Vienīgais ko Amiko prot ražot ir Mini/Micro HD aparāti skopuļiem, kam vajag medu. Alienam tika dota cerība par normālu E2. Jau ir? Normāla? Nu tad par ko runāt?... 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

alien 2 triple kalpo labi jau 4. gadu, sparks strādā bez problēmām.

ar enigma ir pašvaki, bet sparks ir pilnīgi pietiekams un nodrošina visu bez crashiem.

amiko4 varētu būt aktuāls tiem kam ļooti ierobežots budžets a pēc UHD lūpa izstiepusies.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Es arī nevaru sūdzēties par Alien8900.Nu jau būs nogājis 5 gadi[nopietni jāts]!!!Vienīgais kas tika nomainīts tas ir kondiķis viens,jo bija problēmas ar signālu.

Spārkam savu gļuku pietiek,bet tv skatīšanai nav ne vainas.Pirms pus gada tika noķerts ident error--uninitiate!Piemeklēju enigmu2 openpli taapat versiju un nodevu dekoderu tālākai skatīšanai!Pagaidām neviena slikta vārda un nejūtos traucēts...

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Bruketajs

Tad jau sanāk ka Alien aplaimo savu saimnieku 2x - pirmo reizi nopirkšanas dienā, jo lēta cena, bet otro pārdošanas dienā.

Link to comment
Share on other sites

Bruketajs

Bet no otras puses, viss ir atkarīgs no iespējas iziet uz kompromisiem.

Pēc pierašanas pie Tvheadend+Kodi es vispār vairs pat E2 kastēm virsū skatīties negribu, bet kādam atkal mans risinājums dergsies.

Uz A3 jau kaut kas tajā stilā bija mēģināts ieviest, bet nevarēja uzreiz pieslīpēt - bija jāizmet tirgū zaļš risinājums ar solījumiem pieslīpēt. 

Kanālu redaktors Amiko izpratnē ir neīstenojams pasākums - spaidiet pulti! Katrs mikro un mini modelis iznāk uz cita čipseta un kanālu saraksts nav saderīgs. Kam vajag šādu hokeju?

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

145,-EUR Manuprāt priekš androīda nepieklājīgi dārgs. Sotaks viņam būtu griestu cipars. Kastes ar šo pašu procesoru
< Amlogic S905 Quad-Core>, iekšā arī dvb-T2 un dvb-S2  ,kīniets jau labu brīdi kā pieražojis tirgošanai par 80eur gabalā. /papildināts, bišku sameloju :) aliexpress cena viņam nu jau ir 70usd/
Saucas tas brīnums:  KII Pro DVB- T2/S2 Android 

Labots - Edis7
Link to comment
Share on other sites

Bruketajs

Tam android draņķim tikai tad būs vērte, kad uz tā perfekti darbosies Libreelec. Bet tam nav lemts tā vienkārši notikt.

Link to comment
Share on other sites

On 2017.03.13. at 6:53 PM, Edis7 said:

145,-EUR Manuprāt priekš androīda nepieklājīgi dārgs

Ir gan!Kaut vai paņemot cenas citur.Pemēram Ukrainā cena ir!Parastai versijai 90$,combo versijai 105$!!!

Pie mums parastā versija 145euriki!:haha:

Link to comment
Share on other sites

Bruketajs
1 hour ago, goicis said:

 

Ebay!!!

 

Tā jau Īrija - tur cilvēkiem nav pilns rublis....

Ukraiņi, cik zinu, ņem no poļu vairumniekiem (tāpat kā mūsējie), bet uzcenojums mazliet mazāks.

Link to comment
Share on other sites

Ronalds

Palasīju šo pavedienu un sagribējās Android SAT uztvērēju.

Pasūtīju no aliexpress to  KII Pro DVB- T2/S2 Android. Tagad jāgaida!

Palasīju krievu forumus  - tās labākās atsauksmes! 

Runājot par E2... Weekendā mēģināju uz savējā VU zero youtubi paskatīties... Nu common... Beigās nospļāvos un laptopu pie TV pieslēdzu! 

Redzēs cik tas pasākums būs stabils/gļukains, bet domāju ka androīdā ir spēks! Var pieslēgt normālu klavieri/peli, vadīt no mobilā telefona, likt aplikācijas, utt, utjp. ;) 

Link to comment
Share on other sites

51 minutes ago, ronalds_ said:

VU zero youtubi paskatīties

Un kas pa vainu?

 

Link to comment
Share on other sites

Ronalds

Vu zero un youtube.... Sāksim ar to ka no pults vēlamās dziesmas nosaukumu uzrakstīt meklētājā jau ir izaicinājums! Ir iespēja klavieri pieslēgt?

Otrkārt meklētājs kaut kā nesaprotami, savādāk kā web versijā strādā.

Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, ronalds_ said:

Palasīju šo pavedienu un sagribējās Android SAT uztvērēju.


Pirms pērkot gan būtu jārēķinās ar vienu lietu.
Tiem verķiem  Sat uztvērēja daļa ir ''pieskrūvēta'' pie Androīda un dvb uztvērēja softs ir nekāds, vai 1/10 no E2 iespējām.
Androids ir tēmēts uz multimediju appiem, ar savām ''fiškām'' bet ne veidots ar nolūku, kā O/S priekš sat uztvērējiem.
Dotajam modelim(KII pro) ir mēģinājumi uzlikt E2 un Netā var sameklēt E2 betu imidžus. Cik viņi ir korekti viņam, neņemos spriest, neesmu notestējis. Lai to izdarītu, jābūt motivācijai šā dzelzīša pirkumam. Bet, 4K sattv kanālu skatīšanās jaut. atrisināju gadu atpakaļ, savukārt hd (uhd arī) kanāliem par E2 pagaidām nekas ērtāks Nava.
Katrā ziņā runa bija vienīgi par aparātiņa SATTV sadaļu.   

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Ronalds

Nu redzēs. Ir vēl dažas alternatīvās firmvāres- LibreElec arī.

Link to comment
Share on other sites

On 15.3.2017. at 9:15 PM, ronalds_ said:

Ir vēl dažas alternatīvās firmvāres- LibreElec arī.

Tomēr vienīgi ar alternatīvo firmwāri arī nebūs vēlamais rezultāts.

Kādēļ?
. Androīdos integrētie dvb uztvērēju demodulatori nenodrošina ACM, VCM, Multi Input Stream, kā arī DVB-S2X standartu.

Patlaban Tirgus piedāvājumā esošajiem Androīdboxiem uz Amlogic s905,912 sērijas procesoriem nav realizēts USB DVB-C/T/S2 karšu(ārējo moduļu) atbalsts. Mēģinājumi ir, bet tas ir DVB USB Stick Tuneriem ar C/T un tas nav tas.

Tādēļ šajā sakarā man ir doma,... Vidusmēra Amlogic905 box Sapārot :) piem. ar TBSDTV USB sērijas PC kartēm.

  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Bruketajs

Kodi un Youtube strādā ideāli, ja ir viedtālrunis un Kore apps. Nospiežam uz yoube "share" pogu un izvēlamies "Play on Kodi" 

Ja kāds no ražotājiem izlaistu tv ar iebūvētu normālu četrkodolu cpu, stabilu gpu ar pieejamiem moduļiem linuxam un viegli uzstādāmu Libreelec, es to svinētu nedēļu. 

Link to comment
Share on other sites

Ronalds

Saņēmu no Ķīnas savējo spēļu mantiņu KII pro.

Sajūtas ir dalītas! 

 

Par labo!

4coru cpu nodrošina plūdenu androīda darbību. Viss strādā, nu kā jau uz androīda. Webu var browsot, filmas spēlē, spēles iet. Ķīniešu līdzi dotā bezvadu klavierīte strādā. 

Bet iekārta sākotnēji bija domāta kā SAT uztvērējs. 

Tā nu uzliku Прошивка от Malaysk 

no  https://4pda.ru/forum/index.php?showtopic=763495

Nu neko - noskaņošana diezgan vienkārša. Iebūvētais favorites jeb kanālu grupēšanas redaktors bija pat ļoti lietojams. NTV+ kanālus atrada, shāres datus ievadīju - rāda, kanāli slēdzas ātri (ne lēnāk kā VU zero, tik noskaņošana pa pakāpi vieglāka) Arī pats uztvērējs palaižas ātri. 

 

Tagad par slikto.

Nez, varbūt tas ir tīri subjektīvi, bet SD kanāli uz aci izskatās sliktāk kā uz manējā openbox un vu zeru.... Ar HD kanāliem gan viss ir vislabākajā kārtībā.

Sat skatīšanās softs ir tāds, nekāds... Priekš manis nav divu lietu - kanālu sarakstā nerāda EPG informāciju - kamēr neuziesi uz kanāla nav info par to, ko tur rāda! Nu kas par sviestu - pat manam pirmajam sat uztvērējam šo rādīja.

Un vispār nav iespējas EPG tabulas viedā apskatīt. 

Pamēģināju alternatīvo backupu ar enigma2 - nevarēju satelītu nokonfigurēt - karās.....

Vēl vajadzētu  LibreElec pamēģināt.... Bet tur neatradu gatavu backupu - visu no nulles likt pagaidām nav iekāriena! 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Kā tam KII pro ar AC3 skaņu? Kautkur lasiju, ka ac3 šādiem aparātiem bieži nav.

Link to comment
Share on other sites

Ronalds

Man nav ac3 resīvera. Uztvērējam ir optiskā izeja un settingos var uzlikt ka skaņu 1:1 sūta uz turieni. 

Bet kanāli ar ac3 skaņu skan normāli caur HDMI! 

 

Vispār par funkcionalitāti nav iebildumu - viss strādā. nekarās. Tik esmu pieradis pie vairāk fīčām sat uztvērējam - normāls epg, nesen skatītie kanāli. 

 

Bet nu cena priekš 4k uztvērēja/media playera ir ļoti salda! 

Link to comment
Share on other sites

pirms 52 minūtēm , camel teica:

Kā tam KII pro ar AC3 skaņu?

AC3 caur resīveri (kuram viņa ir) strādās.
Papildināts: aparātiņam optical s/pdif arī ir. Tā ka AC3 vari slēgt AVresīverim caur optiku un HDMI nav obligāc...

 

pirms 31 minūtēm , ronalds_ teica:

Bet nu cena priekš 4k uztvērēja/media playera ir ļoti salda! 

Nedaudz viņa pogas paspaidīju un tapēc tēmā arī ieliku. :)
Attiecībā par E2, tur arī ir veidotāju vaina. 90% no netā izliktajiem bekapiem ir ''līki'' un arī jāliek kopā diemžēl ir pašam.

Labots - Edis7
Link to comment
Share on other sites

VebKamera
On 30.3.2017. at 2:46 PM, ronalds_ teica:

Saņēmu no Ķīnas savējo spēļu mantiņu KII pro.

 

 

Par satelītu +/- skaidrs, tik man tāds naivs jautājiens - a ko pie mums ķer tas DVB-t tuneris? Un FM es saprotu, ka viņam nav, pareizi?

Link to comment
Share on other sites

(labots)
pirms 2 stundām , VebKamera teica:

 

Par satelītu +/- skaidrs, tik man tāds naivs jautājiens - a ko pie mums ķer tas DVB-t tuneris? Un FM es saprotu, ka viņam nav, pareizi?

Lattelecomu pa piemēru!Plus vēl T2,kas raida tādā standartā...

Labots - goicis
Link to comment
Share on other sites

Jā, arī šo provēju! Iešuvu SD kartē no PC ar libreELEC tūli, nomainīju dtb.img priekš KII... It kā viss pēc instrukcijas, bet neiet.... 

 

Link to comment
Share on other sites

Bruketajs

Nu, Libreelec priekš šitiem pļurķiem vēl ir attīstības fāzē. Kad būs pabeigts, būs riktīgi laba lieta. 

Link to comment
Share on other sites

Vakar paseksoju tā pus dienu un izdevās Libreelec palaist un kanālus noskaņot! :)

Pagaidām nav EPG.....

Un vai var panākt lai pie pārslēgšanās, kanālu sarakstā rāda tekošo raidījumu no EPG...

Šodien nopirku ventilatoru, lai kaste necepās. Vienu vārdu sakot konstruktors, cerams ka kaut kas lietojams beigās iznāks! Vilšanās ka līdzi nākošā androīda tv aplikācija ir tāds mēsls.... :( Pārējais jau ir līmenī! 

Lai nu kā mans iepriekšējais openbox s4 pro+ hd veiksmīgi atdeva galus. (Nu ok, es viņu ar lodēšanas stacijas fēnu pasildīju un atsāka strādāt, bet tas nav nopietni)  

Link to comment
Share on other sites

Bruketajs

EPG ir jāiestata tvheadend.

ConfigPage

Pie servisiem jāizvēlas nepieciešamie - Viasat EPG un EIT pārējiem un var jau arī visus saķeksēt, ja ir jauda... 

Link to comment
Share on other sites

Bruketajs

Pašlaik nepateikšu, jo man šķīvji uz fasādes remontu ir nost un jau tik ilgi, ka pat paliekas no EPG nav... 

 

Link to comment
Share on other sites

Atradu pats - "ISO-8859-4"

 

Sakārtoju kanālus, uzliku ventilatoru, saurbu korpusā caurumus ventilācijai. Atradu kā youtube no pc palaist. Cerams ka arī torrenti aizlies - ne kačāt bet uzreiz skatīties. 

Konstruktors sāk ieņemt lietojamas aprises! 

Un jā, UHD kanāli pat uz manējā FHD tv izskatās tiešām labi! Žēl ka tik maz! 

Link to comment
Share on other sites

Jā - nedaudz pačakarējos bet rezultāts ir labs! 

Bet domāju ka userim parastajam tas nebūtu pa spēkam! 

Principā jau oriģinālā firmware būtu oki, ja EPG būtu kaut cik līmenī! Moš ķīnieši salabos aplikāciju.

Link to comment
Share on other sites

Ronalds, kā viņam ir uz Libreelec ar IPTV kanālu ierakstīšanu? Cik zinu tā ir aktuāla problēma.

Link to comment
Share on other sites

Hmm... Es neskatos IPTV, gan jau ka tāpēc ka nemāku... Man kodi ir tik pāris dienas...

 

Edis7 - iemet linku kā pareizi iptv noskaņot! 

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...