Jump to content

PCI Video ierakstīšanas akrte, jeb карта захвата


martvigs
 Share

Recommended Posts

Sveiki. Intereses pēc gribās apskatīties karti priekš video ierakstīšanas, bet pie mums nevaru neko atrast. Kā viņas pa latviski vispār pareizi saucās un varbūt vispār tādas ir jāpasūte ebaya?

Link to comment
Share on other sites

Ko un no kā gribi rakstīt? Tagad jau modē video dzīt datorā ar USB puļķiem. Es gan to neieteiktu, jo visi viņi ir sūdi ar zemu bildes kvalitāti. Viskvalitatīvāk var video iedzīt caur kādu DV kameru vai magnetafonu. Padod analogo signālu uz kameru, tā to konvertē un FireWire un tālāk  jau dzen datorā. FireWire kartes  vēl var nopirkt, bet labu un jaunu PCI karti gan laikam vairs nevar nopirkt. Tas laikmets ir beidzies. Ja vajag vienkārši vecus ierakstus vienreiz iedzīt, tad varu palīdzēt.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

martvigs
10 hours ago, Didzis said:

Ko un no kā gribi rakstīt? Tagad jau modē video dzīt datorā ar USB puļķiem. Es gan to neieteiktu, jo visi viņi ir sūdi ar zemu bildes kvalitāti. Viskvalitatīvāk var video iedzīt caur kādu DV kameru vai magnetafonu. Padod analogo signālu uz kameru, tā to konvertē un FireWire un tālāk  jau dzen datorā. FireWire kartes  vēl var nopirkt, bet labu un jaunu PCI karti gan laikam vairs nevar nopirkt. Tas laikmets ir beidzies. Ja vajag vienkārši vecus ierakstus vienreiz iedzīt, tad varu palīdzēt.

Bija domāts, ka spēlē spēli un atsevišķa ierīce kompī ieraksta video, lai nav jānoslogo Videokarte un CPU. Pa krieviski tās ierīces, jeb kartes saucās " карта захвата"
Te var video paskatīties - 

"

Link to comment
Share on other sites

Tad Tev jāskatās uz jema ieteiktajām kartēm. Es savukārt domāju par kompzitā video dabūšanu datorā. Man nav dots saprast, nah** vajag ierakstīt spēli. Es vēl saprotu pats spēlē un ķer kaifu, bet kurš to pēc tam skatās?

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

itkroplis

Tātad par capture kartēm vari aizmirst. Visi ko bāž iekšā PC strādāt ar modernu OS nav spējīgi. Softi pilnīgi sūdi. 

Labāks variants ir ārējs rakstītājs. Man ir lietošanā šāds.

http://www.ebay.com/itm/HD-Game-Video-Capture-1080P-HDMI-YPBPR-Recorder-for-Xbox-360-One-Live-PS3-PS4-/262483079965?hash=item3d1d35f31d:g:fJgAAOSw4SlV8UAm

Kvalitāte ļoti pieņemama. Izmatoju pašlaik lai ko ierakstītu LTK DTV.

  • Slikti! 2
Link to comment
Share on other sites

martvigs
11 hours ago, Microstar said:

Kādēļ neizmanto ShadowPlay ? Vienkārši un ātri.

 

Man stāv radeons un procis īpaši uz  rakstīšanu nav spējīgs. 7 gadus vecs PC, bet bez rakstīšanas spēles velk.

Link to comment
Share on other sites

shadow118
5 hours ago, martvigs said:

 

Man stāv radeons un procis īpaši uz  rakstīšanu nav spējīgs. 7 gadus vecs PC, bet bez rakstīšanas spēles velk.

nu Radeonam ir ReLive, ja ir vismaz HD7700

Link to comment
Share on other sites

martvigs
15 hours ago, shadow118 said:

nu Radeonam ir ReLive, ja ir vismaz HD7700

 

Bet kā video bija teikts, tad nav sataisīts līdz galam

Link to comment
Share on other sites

Bruketajs
22 hours ago, itkroplis said:

Kvalitāte ļoti pieņemama. Izmatoju pašlaik lai ko ierakstītu LTK DTV.

LTK DTV (ja ar to domāta virszemes tv) var ierakstīt pa tiešo ciparā un maksimālā (cik iespējams) kvalitātē.

 

22 hours ago, itkroplis said:

Visi ko bāž iekšā PC strādāt ar modernu OS nav spējīgi. Softi pilnīgi sūdi. 

Uz Win7 normālajām Philips vai Conexant pci kartēm draiveri vēl ir. Par linux vispār viss vienkārši. 

Soft katrai gaumei pieejami - vajag tikai veltīt desmit minūtes meklēšanai.

Man varētu būt pāris pci kartes šūplādē, kas gan ir aizkrauta, jo notiek remonts, bet apskatīties varu. 

BTxxx bāzētās kartes deva "brīnišķīgu" attēlu, bet tas jau bija sen, ļoti sen.

 

Link to comment
Share on other sites

Bruketajs

Kas attiecas uz geimu rakstīšanu - ja ir Intel Quicksync, Nvidia Cuda vai kas tur vēl, var izmantot Bandicam. Labs softelis, kas nav pievīlis, taisot vāji protošiem klientiem tutoriāļus. AMD brīnums uz A10 cpu strādā labi un nenoslogo, bet neizmantoju, jo nav man ērts un esmu jau licenci Bandicamam nopircis.

Link to comment
Share on other sites

shadow118

 

14 hours ago, martvigs said:

 

Bet kā video bija teikts, tad nav sataisīts līdz galam

 

Nez, cik mēģināju, itkā nebij probēmu, ir vēl tas softs bik zaļš, bet gan ierakstīt, gan strīmot var ar viņu, arī slodze uz dzelžiem nebij īpaši liela, spēlēt pārāk netraucēja. Man liekas ar bik jaunākām kartēm tā ietekme ir vēl mazāka, bet arī ar manu veco 7870 nebij tik traki. Video labākajā kvalitātē aizņem ap 350 MB/min.

Kvalitāte, skatoties pa taisno kompī, ir labāka, youtube ar savām kompresijām visu bik izčakarē.

 

 

Labots - shadow118
Link to comment
Share on other sites

itkroplis
4 hours ago, Bruketajs said:

LTK DTV (ja ar to domāta virszemes tv) var ierakstīt pa tiešo ciparā un maksimālā (cik iespējams) kvalitātē.

 

Rakstās LTK DTV no šamo dekodera kastes HDMI. Kamēr man bija lietošanā virszemesTV tur bija vienkāršāk. Prosta no DVB-T sablabāju stream kā ir, ar to pašu kvalitāti ko translē. Un pēcāk izgraizīju ārā nevajadzīgo.

 

 

  • Slikti! 3
Link to comment
Share on other sites

martvigs
22 hours ago, shadow118 said:

 

 

Nez, cik mēģināju, itkā nebij probēmu, ir vēl tas softs bik zaļš, bet gan ierakstīt, gan strīmot var ar viņu, arī slodze uz dzelžiem nebij īpaši liela, spēlēt pārāk netraucēja. Man liekas ar bik jaunākām kartēm tā ietekme ir vēl mazāka, bet arī ar manu veco 7870 nebij tik traki. Video labākajā kvalitātē aizņem ap 350 MB/min.

Kvalitāte, skatoties pa taisno kompī, ir labāka, youtube ar savām kompresijām visu bik izčakarē.

 

 

 

Man ar to ShadowPlay PC lēnāks paliek, kad viņš strādā fonā

Link to comment
Share on other sites

martvigs
On 3/12/2017 at 6:45 AM, itkroplis said:

 

Cik es sapratu, tad no DVB-T vads no PC iet uz dekoderi un no dekodera HDMI iet uz monitoru, bet manai akrtei DVB-T izejas nav un vai tas vads pavilks 1600x900 signālu?

 

Skatījos, tad man vismazāk ēd fraps, bet faili lieli. Varētu priekš viņa pielikt SAMSUNG IDE 80GB HDD klāt pie pc, bet vai HDD vilks rakstīt tos AVI ar bešeno izmēru?

Link to comment
Share on other sites

raiviic
5 hours ago, martvigs said:

tad no DVB-T vads no PC iet uz dekoderi un no dekodera HDMI iet uz monitoru

Nu kārtējo reizi kāds  "brauc uz Liepāju caur Daugavpili".   Jau sen ierakstu sev interesējošos video elementāri. Ir šāda karte , skatos un rakstu ar šo softiņu,  protams, pie USB karšu lasītājs kodētajiem kanāliem un viss notiek. TV.thumb.jpg.fad4286131879e5c08fdfaca8533ec8e.jpg

Labots - raiviic
Link to comment
Share on other sites

martvigs
On 3/12/2017 at 5:57 PM, martvigs said:

7870

Ķipa, kā otrs monitors no pc uz dekdoeri?

Link to comment
Share on other sites

martvigs
(labots)
On 3/12/2017 at 5:38 AM, shadow118 said:

Nez, cik mēģināju, itkā nebij probēmu, ir vēl tas softs bik zaļš, bet gan ierakstīt, gan strīmot var ar viņu, arī slodze uz dzelžiem nebij īpaši liela, spēlēt pārāk netraucēja. Man liekas ar bik jaunākām kartēm tā ietekme ir vēl mazāka, bet arī ar manu veco 7870 nebij tik traki. Video labākajā kvalitātē aizņem ap 350 MB/min.

Kvalitāte, skatoties pa taisno kompī, ir labāka, youtube ar savām kompresijām visu bik izčakarē.

Man monis ir uz 1600x900. Interesanti, ja ierakstīšu uz 1080, tad uz lielajiem 1080 monitoriem viņš izskatīsies kā 1080, vai ka izstiepts 1600x900 uz 1920x1080?

Labots - martvigs
Link to comment
Share on other sites

shadow118

@martvigs Es ierakstīt uz lielāku izšķirtspēju neesmu mēģinājis, nezinu kas notiks, jāpamēģina būs kkad 

Link to comment
Share on other sites

martvigs
On 3/20/2017 at 4:35 AM, shadow118 said:

@martvigs Es ierakstīt uz lielāku izšķirtspēju neesmu mēģinājis, nezinu kas notiks, jāpamēģina būs kkad 

Varu iedot failu, kas ierakstīts uz 1600x900 lai kāds uz 1920x1080 notestē.

Link to comment
Share on other sites

shadow118

Pamēģināju tavu variantu (spēlē uzlikta izšķirtspēja 1600x900, bet Radeon opcijās, lai ieraksta 1920x1080). Gala video pēc izmēra ir 1920x1080, bet kvalitāte kā 1600x900 (principā tas jau bij gaidāms). Uzfilmēju arī, lai ieraksta 1600x900 (no 1600x900 avota), rezultāts - abi video kvalitātes ziņā ir vienādi, tas 1080p video izskatās tieši tāpat, kā 900p video, kad tas ir izstiepts pa visu ekrānu. 

Salīdzināšanai ierakstiju arī native 1080p (nu, arī spēlē uzliekot 1920x1080), var redzēt atšķirību, ir labāk (tas arī bija gaidāms). Tā kā principā vienkārši liec, lai ieraksta spēles izšķirtspējā un miers, tāpat nekādas starpības. 

Otrā virzienā varbūt būtu kaut kāda atšķirība redzama

Link to comment
Share on other sites

martvigs
10 hours ago, shadow118 said:

Pamēģināju tavu variantu (spēlē uzlikta izšķirtspēja 1600x900, bet Radeon opcijās, lai ieraksta 1920x1080). Gala video pēc izmēra ir 1920x1080, bet kvalitāte kā 1600x900 (principā tas jau bij gaidāms). Uzfilmēju arī, lai ieraksta 1600x900 (no 1600x900 avota), rezultāts - abi video kvalitātes ziņā ir vienādi, tas 1080p video izskatās tieši tāpat, kā 900p video, kad tas ir izstiepts pa visu ekrānu. 

Salīdzināšanai ierakstiju arī native 1080p (nu, arī spēlē uzliekot 1920x1080), var redzēt atšķirību, ir labāk (tas arī bija gaidāms). Tā kā principā vienkārši liec, lai ieraksta spēles izšķirtspējā un miers, tāpat nekādas starpības. 

Otrā virzienā varbūt būtu kaut kāda atšķirība redzama

Pašam arī tā likas, nu skaidrs:D

Link to comment
Share on other sites

shadow118

Pamēģināju arī otrā virzienā - sākumā uzliku spēlē 720p un tādā izmērā arī ierakstīju, pēc tam uzliku spēlē 1080p, un ierakstīju 720p. Tas, kuram avots bij 1080p bij mazlietiņ labākas kvalitātes, bet tā starpība nebij liela un bij speciāli jāmeklē atšķirības. 

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...