Jump to content

MEdia BOX Android


itkroplis
 Share

Recommended Posts

Sveiki!

 

Bija doma uz Android BOXa uzlikt to LTK shortcut. Bet palaižot softu skaņa ir, bildes nav. Uz trubas strādā normāli.

Moš padalieties ar info, kam ir android TV BOXi, un vai strādā korekti tas shotcut. Moš LTK kā pretojas un negrib lai to lietotu uz BOX un tikai uz trubām.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

LTC uzmetis cenu klāt komplektam, bet itkā komplektā iedevis shortcut.

Tad nu ir doma piespraust dumbLCD kādu wifi tv boxi ar android tv , lai iegūtu saturu.

 

Padalās tauta ar pozitīvo pieredzi - kuru verķi var ņemt lai darbotos shortcut.tv ?  Nu un protams lai cena ir pēc iespējas mazāka.

Link to comment
Share on other sites

Cik patestēju ar drauga paroli, man shortcuts uz 2 Android boxiem iet ok. Ikdienā gan izmantoju citu iptv dēļ LTC īpašās attieksmes pret MTG kanāliem shortcutā. LTC paliek kā Bite - īpaša kompānija ar īpašiem putniem galvā, darot visu, lai cilvēki meklētu alternatīvus risinājumus... 

Link to comment
Share on other sites

ir kādas prasības, vai skatos aliexpress kam ir android tv 6.0 un viss?

 

Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, Racer teica:

dēļ LTC īpašās attieksmes pret MTG kanāliem shortcutā.

Nevis Dēl LTC ipašas attieksmes, bet dēl MTG grupas putniem galvā ( drīkst raisdīt tikai konkrēta pieslēguma adresē, arī mobilajiem operatoriem tads pats noteikums, tikai tirliņi no MTG grupas nav padomājuši ka Mobīlo netu cilvēkas var nest līdz kur vien ir elektrība un parklājums, tad kad viņi to apjēgs atri vien pazudis viņu kanali no mobilo operatoru piedavajumiem, jo paši lobē zagļu  kantori VIAŠROTU)   , bet nju manis pēc MTG grupas kanalus vispar var nerādīt tur neka cita ka 100gadus veci seriali/filmas un miljons reklamas nav 

 

P.S. Pačukstēšu uzgaidi brīdi, no drošiem avotiem info ka LTC šortkutam ar piedāvas savu TV Box 

Labots - SweeC
  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Ok, nestrīdos, nezinu virtuvi, redzu tik rezultātu un iespējams izdaru kłūdainus secinājumus.

Link to comment
Share on other sites

man ir android tv, kas uzskatāms zināmā mērā par android tv box :D shortcut darbojas bez problēmām no google play ieinstalējot shortcut app.. vienīgā štelle, kas man pagaidām liekas vislielākais mīnuss.. valodu/subtitru nevarēšana pārslēgt tv kanāliem

Link to comment
Share on other sites

pirms 12 stundām , erny teica:

ir kādas prasības, vai skatos aliexpress kam ir android tv 6.0 un viss?

 

Nezinu, mana pieredze - ir 2 kastes - M8S+ un Beelink R68 II. Skatoties online strīmu (vienalga TVplay, Shortcut vai iptv caur KODI), Bīlinks ir galvastiesu pārāks, bet to M8S+ ar var pieciest. :)

Link to comment
Share on other sites

Bruketajs

Kad s912 būs normāls linux/libreelec atbalsts vispār būs laime. Android≠linux.

Pašlaik uz Odroid C2 skatos visus mums pieejamos tv kanālus (ieskaitot uhd) caur tvheadend. Apgreids uz 4k iekļāvās <100Eur - nav tikai DVB-S2X un HEVC HDR, bet nejūtu baigo trūkumu.  Darbības ātrums Libreelec iepriecina. 

Link to comment
Share on other sites

Donkeyhot
2017.05.19. , 12:29, Racer teica:

Nezinu, mana pieredze - ir 2 kastes - M8S+ un Beelink R68 II. Skatoties online strīmu (vienalga TVplay, Shortcut vai iptv caur KODI), Bīlinks ir galvastiesu pārāks, bet to M8S+ ar var pieciest.

Kā tiem taviem TV BOX ar audio dekodēšanu AC3 formātā? Nav aplauziens, ka vienai otrai filmai nav skaņas?

Link to comment
Share on other sites

no šiem KODI iekabina VLC.. KODI pat izmantoju DLNA satura atskaņošanai, jo ar iebūvēto ir phē..

Link to comment
Share on other sites

pirms 14 stundām , Donkeyhot teica:

Kā tiem taviem TV BOX ar audio dekodēšanu AC3 formātā? Nav aplauziens, ka vienai otrai filmai nav skaņas?

Abas kastes dekodē. Bij kaut kādas nianses, ka dažus gabalus dekodē tikai ar iebūvēto atskaņotāju vai tikai ar KODI (varbūt tas bij ar DTS), bet īpaši neuztrauc, jo laižu caur optiku uz resīveri pilno skaņu.

Link to comment
Share on other sites

Man ir čoma accounts priekš Shortcuta.

Neatceros vai no paša sākuma, vai pēc kāda laika, bet bija problēmas ar to, ka bildes nav.

Starpā ir bijuši, gan TV updeiti, gan Shortcut app updeiti un tagad man viss darbojas. Man ur Philips Android tv.

 

ja neiet, varbūt vajag provēt apdeitot TV firmwari ?

Link to comment
Share on other sites

pirms 3 stundām , MIGs teica:

Man ur Philips Android tv.

 

ja neiet, varbūt vajag provēt apdeitot TV firmwari ?

 

Pirms dažiem mēnešiem manam philipsam atnāca 6. andrītis.. ļoti daudz problēmu atkrita.

Link to comment
Share on other sites

CAP - kas par modeli un gadu Tev viņam ? Manam 55PUS7170 vēl nav 6. Tikai 5.1.

 

Link to comment
Share on other sites

Nu jā,... Man kādu gadu vecāks modelis. Gan jau nespīd 6.0.

Link to comment
Share on other sites

Tavam tv arī kaut kādi pēdējie atjauninājumi nesen iznākuši, kas zin.. varbūt arī būs, bet varbūt arī nē.. grūti pateikt.

Link to comment
Share on other sites

Es tos atjauninājumus pārbaudu diezgan regulāri.

 

Link to comment
Share on other sites

domāju, ka var.. tur taču androīd (google play ir) manam android tv var uzlikt kodi (ir uzlikts), tad jau šim arī var. 

 

Iekšas, ja nemaldos labākas kā tam LMT draņķim, turklāt LTC risinājums nav piesaistīts konkrētam interneta pakalpojumu sniedzējam.

 

@ieleja - http://shortcut.lv/box/ - ir iespēja arī 30 dienu bezmaksas testam, ja pareizi saprotu :)

Labots - CAP
Link to comment
Share on other sites

Tak vienreiz pietiek drāzt smadzenes, ka viss būs pieejams no dajebkāda i-neta pieslēguma Shortcutā. MTG kanāli nespīd un po, ka tá iespējams ir nevis LTC, bet MTG vaina. Foršs māketings. :p

Link to comment
Share on other sites

@Racer tak piedāvājumā LTC neko nemin par MTG kanāliem.. tie jau shortcutā ir pieejami tikai LTC tīklā un tikai, ja ir ITV shortcut tv pienākas bezmaksas.. pa lielam shortcut itv labi papildina, tur ir pat kanāli, kuri iekš itv ir par papildus maksu, pat atsevišķā pakā, piem., tv1000 saimes kanāli.

Labots - CAP
Link to comment
Share on other sites

Kamēr mtg un valodu izvēles problēmas nav atrisinātas, tas shortcut, vismaz priekš manis nav nekas vairāk, kā papildus fīča ltc interaktīvai televīzijai. kad tās divas lietas būs atrisinātas, tad uz to varēs skatīties, kā uz atsevišķu pakalpojumu.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

MasteR's

Kvalitāte tajā boxā tāda pati kā interneta strīmiem? Tad nav savus 11 EUR vērts.

Link to comment
Share on other sites

pirms 10 stundām , CAP teica:

 

@Racer tak piedāvājumā LTC neko nemin par MTG kanāliem.. tie jau shortcutā ir pieejami tikai LTC tīklā un tikai, ja ir ITV shortcut tv pienākas bezmaksas..

 

Nu tur jau tā lieta, ka viņi nemin, ka tas ir izmantojams kā vienīgais avots TV skatīšanās nodrošināšanai, jo tie MTG kanāli tomēr ir vajadzīgi. Bezjēdzīgs pasākums kā vienīgā ierīce.

 

Ar Shortcut Box palīdzību ikviens varēs TV ekrānos ērti un netraucēti – bez kanālu programmu noteiktajiem laika ierobežojumiem – skatīties iecienītākos seriālus, filmas vai tiešraides. Papildus nepieciešams tikai interneta pieslēgums – jebkura operatora, vada vai bezvadu, WiFi vai 4G.

Link to comment
Share on other sites

uzliec Kodi, iekš kodi tvplay app un skaties MTG saturu (bez reklāmām) un šo to pat ātrāk kā nonāk ēterā :D (aha.. ir pārbaudīts)

Link to comment
Share on other sites

Bruketajs
pirms 1 stundas , MasteR's teica:

Jaunā Shortcut Box iekārta maksā 120 EUR, ja iegādājas atsevišķi.

LTK stilā, ko tur vēl piebilst.

Uzreiz nevarēju neko identisku atrast Aliexpress, bet pults tieši tāda kā manam lētajam android brīnumam. 

Link to comment
Share on other sites

Izdevīgāk ir gandrīz vai TV nomainīt uz kādu android veidīgo :D

Link to comment
Share on other sites

Bruketajs
pirms 12 stundām , CAP teica:

Izdevīgāk ir gandrīz vai TV nomainīt uz kādu android veidīgo :D

Nav laba ideja - tas tik stimulēs tos pāris ražotājus piesmiet to Android vēl vairāk. Savulaik baigi sapriecājos, ka uz tv būs Android, līdz apskatīju Philips "izstrādājumu" - ka nav ta nav kazai piena... 

Man pie viena LG pašlaik pieslēgts Odroid C2 un pielīmēts pie aizmugures - ieslēdzot tv, pēc 5 sekundēm pa HDMI-CEC pamožas arī tas un priekš sevis izklaidēšanas neko prātīgāku par Libreelec neesmu atradis. 

Labots - Bruketajs
Link to comment
Share on other sites

pašam ir philips androīds.. nesaprotu, kur problēma.

Link to comment
Share on other sites

Iespējams, nestrīdos, bet man TV ir 6. andris, par ātrdarbību nesūdzos, gļuki kā jau visās sistēmas ir manāmi, bet ne ttaucējoši. Atjauninājumi arī diezgan regulāri.

Link to comment
Share on other sites

Ar nesaprotu, kur problēma. Vairāki mani klienti un paziņas paņēmuši Sony androīdus un 6401/6501 filipsus, uzlikuši KODI, TorrentTV, Netflixus un visi apmierināti pa lielam

Link to comment
Share on other sites

Bruketajs

Visiem ražotājiem ir tā - "sākumā bija lēni un draņķīgi šiti, bet tagad jau ražojam flagmaņus"

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...