Jump to content

Lenovo IdeaPad 700


senters
 Share

Recommended Posts

Noskatīts Lenovo IdeaPad 700. Te specene.

 

Tie kas zin par Lenovo un konkrētāk šo modeli, lūgums padalīties viedoklī

 

Pats līdz šim esmu lietojis/lietoju mac.

 

Doma pēc PC, tiks izmantots darbam, kaut ko arī pageimot retu reizi.

 

Konkrētais variants atbilst prasībām - 

  • drošs "brends"
  • spēcīgs CPU (8k+ reitingos). Parasti izvēloties portatīvo, skatos uz pārbaudītu ražotāju, spēcīgu CPU un kvalitatīvu ekrānu, pārējo +- var pielāgot/upgradot
  • IPS ekrāns ar 1080p (bieži vien neslēdzu ārējos monitorus, sanāk reiz pa reizei arī ārā būt, gaišās vietās)
  • 8gb/32gb ram (ar domu pietrūks, būs iespēja upgradot)
  • jēdzīga GPU (šādā cenu grupā) 
  • ac wifi

 

Papildus -

1) Nav īsti skaidrība par konkrēto 80RU00GGMH modeli, pēc specenes tāds pats kā ofic. lapā http://shop.lenovo.com/us/en/laptops/ideapad/700-series/700-15-inch/, bet neviens no kodiem nesakrīt ar LV tirgoto.

2) Šim modelim ir NVMe SSD vai SATA SSD?

 

 

 

Labots - senters
Link to comment
Share on other sites

robcixx

Es arī vēl nesen skatijos uz šo modeli, gribēju jau pirkt, bet atradu info, ka aprīlī parādīsies Lenovo Y520 ar GTX1050, kas ir par ~40% ātrāka + Kaby Lake CPU, un tas viss par to pašu cenu +/-

Link to comment
Share on other sites

senters

Paskaties cik tagad maksā 10x videokartes kopā ar topend i7, domāju var necerēt, ka Tavs pieminētais komplekts maksās ~850. Piekam man IdeaPad 700 tīri vizuāli ar labāk patīk

Link to comment
Share on other sites

Apskaties viņu dzīvē, vai klaviatūra nav kā ūdensgulta - ideapadiem (un jebkura brenda consumer laptopiem vispār) mēdz būt. Ja ir, nez vai tev, pie mac pieradušam, būs liels prieks viņu ikdienā lietot, lai arī kādi mārki nebūtu dzelžiem.

Link to comment
Share on other sites

senters
(labots)

Stulbums tajā, ka nekur dzīvē patreiz nevar apskatīt. Zvanīju RD, saka ka jāpasūta, varbūt ir idejas kur var apskatīt?

I-veikalos tas pats stāsts, tikai uz pasūtīšanu.

Cik var noprast pēc šī review'a, ar klavieri +- viss ok liekās, protams nav mac cietība

 

 

Doma šo modeli ņemt bez 128gb mSATA, tikai ar 1TB HDD.

 

Tā, ka ir NVMe atbalsts, tad uzreiz ielikt jaudīgo 128gb NVMe (m2) sistēmai un datiem lietot 1TB.

Labots - senters
Link to comment
Share on other sites

Es ne par taustiņu cietību, aktuālā MB klaviatūras gājiens-kā-nokijai man pašam šķiet kaut kas nesaprotams (un jaunajam MBP vai tik nav tāda pati?), bet par to, ka visa klaviatūras pamatne rakstot ļum - atkārtoju, neapgalvoju to par tieši šo modeli, bet esmu tādu lietu novērojis dažiem ideapadiem un citiem ne-biznesa laptopiem.

Kaut kas, kas ir Lenovo, un kam viss ir labi, ir P50, cena gan ir citādāka nekā Ideapadam. Krietni lētāk nekā 15" MBP gan.

 

Varbūt ir vērts paskatīties uz "geimeru" laptopiem?

Piemēram, MSI G sērija ir ar jēdzīgām Steelseries klaviatūrām. Daži lētākie gan ir ar TN displejiem, bet lūk, meklējot "msi ips" zem 1000EUR atrodas šāds - lai arī ar švakāku CPU un GPU nekā tam Ideapad, bet varbūt salabojot RAM un iemetot SSD (M.2 viņam laikam ir) priekš "pageimot retu reizi" nemaz ar nav par īsu?

 

http://datori.dataleks.lv/lv/item/notebooks-portativie-datori:130116

 

 

Citēt

 


Model: GL72 6QC (GL72 6QC-219XPL);
Display: 17.3" IPS, Full HD (1920x1080), antiglare;
Processor: Intel Core i5-6300HQ - 3.2GHz x 4HT Turbo boost;
Memory: 4GB LPDDR3 1866MHz;
Graphics: nVidia GeForce 940MX;
Storage: HDD 1TB;
Optical Drive: DVD-RW DL;
Network: LAN Gigabit Ethernet, WLAN 802.11ac;
Other: Bluetooth, HDMI x1, mini DP x1, USB3.0 x2, USB3.1 Type-C x1, WebCam;
Keyboard: Eng, with numeric keyboard, backlit;
Color: Black;
OS: None

Cena: 748.40 €

 

 

Ar rūpīgāku meklēšanu varbūt ir iespējams zem štukas atrast arī kaut ko ņiprāku.

 

Link to comment
Share on other sites

robcixx
6 hours ago, senters said:

Paskaties cik tagad maksā 10x videokartes kopā ar topend i7, domāju var necerēt, ka Tavs pieminētais komplekts maksās ~850. Piekam man IdeaPad 700 tīri vizuāli ar labāk patīk

Šobrīd tie kompji ir pārcenoti jo pirmie ar gtx10. Bet tūlītās Lenovo, Acer un Dell izlīdzinās cenu..

Link to comment
Share on other sites

senters

Priecātos, ja kāds kuram ir šis IdeaPad 700 varētu atsaukties. Varētu sarunāt apskatīt dzīvē, jo patreiz nekur LV neesmu atradis.

Link to comment
Share on other sites

romajo
8 hours ago, senters said:

Zvanīju RD, saka ka jāpasūta

Nu tad pasūti, ieliec ķeksi, ka maksāsi veikalā, aizej apskaties, ja patīk ņem, ja nē, saki - žēl esmu vīlies,nepatīk -, kurš tev var likt viņu nopirkt.

Link to comment
Share on other sites

senters

Tieši tā esmu jau izdarījis, neierakstīju tik.

Vienīgais kaut cik jēdzīgais variants lai saprastu par preci, der/neder.

Link to comment
Share on other sites

tehno-mans
(labots)

SLIMveidīgie spēļu laptopi nav diezko ilgi lietošanā paredzēti. 

Labāk kādu no clevo pasūtīt, lai nav tāda niekošanās. Tomēr tas ir LVL up ar maināmām videokartēm.

Sis tikai kā tāds piemērs no clovo beisa. http://sklep.hyperbook.pl/hyperbook-n85-i57300hq-8gb-120gb-ssd-1050-p-26128.html  jo eiropā jābūt vismaz 10 clevo Re-Brendiem ar lielām cenu starpībām. Ja interesē - pašam/iem tik būs jāgooglē.

Labots - tehno-mans
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...