Jump to content

Gimball vs software stabilizācija


Guest
 Share

Recommended Posts

Šobrīd ir hero4. Filmeju mtb sacensības un bez stabilizācijas video ir tāds nekāds. Post production stabilizācija taisa pārāk lielu zoom, jo kustība ir paliela.

 

Svarstos starp gimball un hero4 vai upgreidu uz xiaomi yi 4k/hero5 ar software stabilizāciju.

 

Varbūt kāds var padalīties ar pieredzi kurš. Variants labāks, ērtāks, utt.

Labots - Guest
Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Tu filmē savu braucienu no stūres, ķiveres, krūtīm? Vai arī stāvi malā un filmē citus? 

Link to comment
Share on other sites

Kaspars12

Kā tev beidzās risinājums ar skaņas ierakstu ? Zoom h1 vai cits variants ?

Link to comment
Share on other sites

Uz stūres tak viņš paskidis pie pirmā dropa vai lielākas bedres.

Link to comment
Share on other sites

Skaņai pieliku external mic kamerai, 2. Sacensībās uzlija lietus un dārgais mikrofons iizmetams, nopirku kaut kadus vienreizejos pēc tam, bet tie negrib strādāt, nevaru atrast kur vaina.

Link to comment
Share on other sites

jāņem kāds nebūt sekojošais drons.

Link to comment
Share on other sites

Kaspars12

airdog ir īstais, par mic jau teica, ka jāliek ar jumtiņu un speciālajām zeķēm.

Link to comment
Share on other sites

Airdog diez vai ir īstais. Mavics esot krietni labāks.

Bet nu tas tāpat der tikai, ja ir cilvēks no malas, kurš ar verķi ņemas.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, kroop said:

 

Uz stūres tak viņš paskidis pie pirmā dropa vai lielākas bedres.

 

Daudzi taču tā arī brauc, kāpēc lai tev šķīstu?

Ja nu vienīgi cietā dakša priekšā.

Var jau arī vēl ar kādām savilcēm vai lentēm uz sacensībām piesiet. 

Link to comment
Share on other sites

 

Es ar esmu mēģinājis filmēt no velo, pat tāpat bez sacīkstēm vienkāršai braukšanai iznāk diezgan krapains video tieši stabilizācijas ziņā. Uz stūres nevar likt, tas bez variantiem, tur ir pilnīgi nebaudāms video.

Pameklē kaut kādos ārvalstu forumos, ko tur lieto cilvēki šādās situācijās? Skatos, daži iesaka ielādēt iekš Youtube un izmantot šo stabilizācijas opciju.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Uz stūres liek tikai šosejai, mtb nekad neesmu redzējis.

 

YouTube stabilizācija ir ok, tikai problēma, ka man GPS dati pa virsu, visi instrumentu paneli lēkā pa visu ekrānu.

 

Finalcut un Adobe stabilizācija man nepatīk, nav labi dzelži un viņi šausmīgi piezuumo, tāpēc manuprāt labāk būs stabilizēt source kā post production materiālu. 

 

Ieskatam 

 

Link to comment
Share on other sites

versatile

Šitas bez staba? Da pilnīgi normāls vidoss.

Ar gimballu nebūs pārāk liels klucis uz krūtīm?

Link to comment
Share on other sites

itanium

Diez vai ar Xiaomi iebūvēto stabilizāciju būs pietiekoši priekš tavām velmēm:

Te pat pa diezgan taisnu asfalta ceļu diez ko spīdoši nav.

Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, versatile said:

Šitas bez staba? Da pilnīgi normāls vidoss.

Ar gimballu nebūs pārāk liels klucis uz krūtīm?

Jāpiekrīt versatile, IMHO video ir labs. Vēl labāk būtu, ja kamera būtu pie ķiveres - cilvēka ķermenis ir ļoti labs "stabilizators".

Link to comment
Share on other sites

100debija

Pūci uz stūres piemontēt vajag (ar kameru).

 

T0zz6b7.gif

  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

uz ķiveres sanāk nedabīgi no augšas viss filmēts + galva kustas uz visām pusēm, lūr zemē, uz priekšā braucošā pakaļējo ratu vai atpakaļ.

 

Link to comment
Share on other sites

versatile

Risinājums būtu gimballu montēt pie rāmja/stūres. Bet tur tā pati šaize, kas pie ķermeņa - ja būs kritiens, būs sāpīgi un dārgi, plus, pie rāmja, kā pats teici, hren ko piestiprināsi.

Man nepatīk softiskā stabilizācija, jo video sanāk nedabīgs - Tavā gadījumā video ir ļoti nais, jo apmēram tāpat kra'tas tas, ko redz, kad pats minies pa līdzīgu apvidu.

Uz galvas nebūs labi, pats jau teici, kāpēc.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Didzis

Man protams nav dots saprast, kam tādu kratošu video un vēl tik garu vajag, bet nu labi. Nedomāju, ka tik ekstremālos apstākļos var ko nostabiizēt. Visādā ziņā ne jau stiprinot pie velosipēda, kurš kratās kā punķis uz drāts. Protams, ja kameru turētu rokās ar Kaspars12 ieteikto verķi. tad viss būtu štokos. Nu jā, tad nevar pilnvērtīgi gonkot. Vārdu sakot, nav iespējams dabūt labu bildi un labu rezultātu gonkās! Vienīgais, ja uz miguras nostiprinātu ko mugursomas veidīgu un no tās statīvu virs galvas ar stabiizātoru galā. Visos gadījumos liels risks nomaukties uz mutes un sasist gan kameru, gan stabilizatoru. Smuku, kustīgu video var nofilmēt  tikai ar sekojošu dronu un operātora palīdzību. ''сам себе режиссоёр'' te nu nekādīgi nesanāks. Jā, ar drona desmit minūtēm sen diezgan. Es vismaz nespēju iedomāties, kurš var stundu no vietas skatīties tādu video. Nu labi, kā jau teicu, man šitie pašvideo nav saprotami un sportu es izvairos filmēt vispār. 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

kroop, video jau tagad ir OK. Ko vēl gribi? :) Nē, nu ja nauda maku spiež, tad jau var provēt vēl mudrīt un iegūt nedaudz labāku bildi...

Drīzāk par skaņu padomā.

Link to comment
Share on other sites

versatile
(labots)

Uz to mazo verķi skatoties, vienīgais jautājums man ir - a kas notiek, kad uz tāda piezemējas. Verķis uz krūtīm un pats pa virsu. Krūšu kaula lūzums laikam būtu optimistiska prognoze.

Labots - versatile
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...