Jump to content

Originālā Windows 7 pārinstalēšana.


Bumbss
 Share

Recommended Posts

Heisā PC profiņi! ;)

 

Man tāds jautājums. Tā kā taisos portatīvajam piepirkt SSD disku, tad nu daudzi ieteica to likt HDD vietā un arī operētājsistēmu likt virsū uz SSD, lai būtu kāda jēga.

 

Tad nu jautājums ir- ja man ir originālais Windows 7 (instalācijas CD nav, jau bija iekšā PC- pirkts UK), vai ir iespējams viņu kaut kā pārinstalēt nezaudējot to offic versiju?

Zinu, zinu, ka var jau dabūt netā neofic un, iespējams, nekāda atšķirība- bet jautājums nav par to!

 

Danke! :)

Link to comment
Share on other sites

Velc atbilstošo OEM versiju un reģistrē ar savu numuru, viss būs oficiāli!

  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

Ja grib pavisam vienkāršāk, ir tāds ABR activation backup and restore) toolis, ar ko var nolasīt atslēgu, un pēc tam iebarot jaunajā sistēmā.

  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, ju said:

Vari droši pārinstalēt.

 

Te var oficiāli tīru dabūt https://www.microsoft.com/en-us/software-download/windows7

Pie diska maiņas, iespējams, aktivācija būs jāveic pa telefonu - 5min. jāparunā ar robotu.

O naiss! Te arī mēģināšu visticamāk! Paldies! :happy:

 

P.S. Jums rakstot komentāru, kad liekat garumzīmi uz burta A, nav tā, ka iezīmejas viss teksts un kad turpini rakstīt, tad teksts pazūt, un dabūt atpakaļ var tikai ar ctrl+Z?? :pardon:

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Bumbss said:

O naiss! Te arī mēģināšu visticamāk! Paldies! :happy:

 

P.S. Jums rakstot komentāru, kad liekat garumzīmi uz burta A, nav tā, ka iezīmejas viss teksts un kad turpini rakstīt, tad teksts pazūt, un dabūt atpakaļ var tikai ar ctrl+Z?? :pardon:

Man tā ir, forums vēl ir gļukains.

Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

Ja jau buutu, gan jau autoram shaadi jautaajumi nerastos. 

 

Biezhi taa uzliime uz korpusa novazaajas taa, ka nevar pusi koda nolasiit. Malachi tie razhotaaji, kas uzliimi ar atsleegu liimee uz korpusa zem akumulatora!

Link to comment
Share on other sites

Guncha

Windows atslēgu galīgi nebūtu problēma nolasīt, ja sistēma vēl ir strādājoša. Ofisa aktivizācijai iespējams, ka var uztaisīt backup, tikai nekad to neesmu mēģinājis un nevaru ieteikt kā to darīt.

Link to comment
Share on other sites

Prodigy

Cik ir nācies pārinstalēt brandētos notebukus, neviens nav jautājis pēc windows atslēgas, un pēc instalācijas pats aktivizējas, kad tiek pie interneta. Dells vēl ekrāna tapeti uzliek ar savu uzrakstu un web lapas adresi.

Link to comment
Share on other sites

(labots)

^^^Nu ja Biosā atslēga saglabāta, tad aktivējās automātiski, bet tas ir win8-10versijai. Ar win7 jaievada atslēgas nr.

Labots - DeEK
Link to comment
Share on other sites

romajo

Būtībā, nopērkot portatīvo ar w7, sistēmai ir attiecīgā ražotāja rūpnīcas atslēga, kas nesakrīt ar to kas ir uz uzlīmes, kas savukārt domāta jau konkrētajam kompim. Diemžēl aizmirsu, kā viņas oficiāli saucas, bet viņas varēja atrast internetā, katram ražotājam un katrai os versijai sava. Vēl var novilkt kkādu lauzni by daz, kam līdzi nāk teksta fails atslēgu sarakstu. Tā dabūju darīt vienam kompim mainot hdd, jo atslēga uz uzlīmes bija nobružājusies, bet uz beigtā hdd, kāds "meistars" bija uzlicis w7 ultimate. Aktivizēju ievadot atslēgu manuāli no saraksta.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Sveiki vīri! ;)

Nu tad nu tāda situācija:

Baigi priecīgais sameklēju sava Windows 7 serial numuru priekš reģistrācijas. Iegāju Windows mājaslapā, kur arī to nr ievadīju. Un huj**š, parāda, ka mans windows ir uzstādīts portatīvā ražotājam un jāsazinās ar viņu. Tālāk sazinos ar Sony- šie man saka, ka reģistrācija paredzēta 1x reizi un nav paredzēts pārinstalēt. Ja vēlos varu doties uz tuvāko Sony Vaio centru, kas mums te Rīgā atrodas kaut kur ap Ziepniekkalna rajonu cik saprotu! :D

Metu mieru un novilku unoffic versiju no torenttantes! :D

 

Mans šī brīža aktuālā situācija un jautājums:

Tātad esmu pārlicis HDD uz CD-ROM (nesmuki izskatās) :D Ieliku SSD cietā vietā. Nu es kā PC ģēnijs domāju, ka slēdzot datoru iekšā, ielikšu USB ar super jauno Windows un aiziet instalēšana. Bet skatos, dators ieslēdzas, kā parasti un vēlāk (disk management parametros) SSD pieliku kā otru cieto.

 

Tātad jautājums: Kas jādara, lai tagad to Windows es ieinstalētu uz SSD? Būtībā man viņu funkcijas būtu jāapmaina vietām! Izņemt ārā HDD no CD-ROM un tad slēgt iekšā un instalēt? Es Don't Know! :help:

 

Pateicos! ;)

Link to comment
Share on other sites

Pirms 7 minūtēm , Bumbss teica:

Izņemt ārā HDD no CD-ROM un tad slēgt iekšā un instalēt?

 

Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , nevertell teica:

Ko tev tur daudz instalēt, nokopē partīciju no HDD uz SSD un salabo būtloaderi.

 

Ja vārds partīcija vēl kaut kur dzirdēts, tad būtloaderis man ir kosmoss!! :D

Link to comment
Share on other sites

Tad nečakarē prātu, norauj HDD lai viņš tev nemaisās un instalē WIN, ja tavs numurs instalācijas brīdi nenostrādā, tad liec bez numura.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Dari kā saka Jema.

Es tikko šādu pašu darbību izveicu uz samsunga un pa telefonu aktivizēju to W7, jo automātiski mazmīkstais sūtīja "mācīties" ...

Lietoju to atslēgu kas uz kompja apakšā ...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

viss ok - tas ir tipisks indusu bļāviens internetā. folklora. acīmredzot, reakcija uz to pakiju, kurš te bija parādījies.

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...