Jump to content

Nokia atkal


Recommended Posts

Mana versija par to, kādam viņam būtu jāizskatās (galīgi neesmu sajūsmā par oficiālo versiju)
q6nzGgn.png

Labots - shadow118
  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

54 minutes ago, shadow118 said:

Mana versija par to, kādam viņam būtu jāizskatās

Arī interesanta versija, kāds tādu bija izdomājis.

3310-pureview-in-line1.jpg

Link to comment
Share on other sites

Tas tikai kārtējo reizi parāda, cik ļoti jebkam, kas uzdodas par Nokia patīk atkal un atkal piekakāt savus true fanus :D 

 

Tā tak ir ņirgāšanās :D

 

2 megapikseļu kamera bez autofokusa. Tur tak pat a4 lapu nevar nofočēt

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Jaunais 3310 izskatās pēc pamatīga uzmetiena. Uz veca nosaukuma izbrauc ar 2x pārcenotu hlamu. Pat klasisko čūsku sačakarējuši.

  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

Beidz, A35 bija nereāls hlams. M35 - vot tā bija manta, tolaik patika daudz labāk par visu slavēto 3310.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Esmu vīlies. Sevišķi par Series30. Man liekas, ka tas bija viens no lielajiem Nokia klupšanas akmeņiem (nu ok, simbijānis android laikos arī)

Link to comment
Share on other sites

ķīnieši atraduši labu veidu, kā nogrūzt noliktavās aizķērušās vecas elektronikas daļas.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Ja tas telefons kustētos pieņemami ātri un kamera būtu vismaz galaxy s3 līmenī - būtu hits.

diemžēl, series30 ir lēns mēsls un kameras, kādas nokia lika savos series 30, labāk varēja i nelikt.

Atceramies, ka oriģinālā 3310 nebija el cheapo telefons - tas bija ne-biznesa flagmanis, biznesam tai laikā bija 6310, ar vairāk krutām fīčām.

Link to comment
Share on other sites

Piekrītu, ka vajadzēja izlaist to pašu veco 3310, tikai special 2017 edition. :) Da velns ar viņu.. Tas jau tīri simboliski. 
Bet kādas domas par Nokia android aparātiem?

Link to comment
Share on other sites

Laiks rādīs, kāds būs tas telefons ar Nokia nosaukumu. Nevajag uzreiz pieņemt, ka tas būs tik pat kvalitatīvs. Iespējams, ķīnieši būs pacentušies, un būs OK.

Link to comment
Share on other sites

cena tai nokiai, kad tika manā īpašumā bija, ja nemaldos.. 90ls..

 

a par nokia androīdiem, kad parādīsies iekš piedāvājuma, tad padomāsim, varbūt būs vērts iemēģināt, pēc specifikācijām jau izskatās tīri ok.

Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, CAP said:

cena tai nokiai, kad tika manā īpašumā bija, ja nemaldos.. 90ls..

Aha. Un krutākie telefoni - tā pati 6230 - maksāja ap 250 Ls... Lētucis nebija.

Kad parādījās pirmais ābols, visi tak bija v ahuje, 500 lati... tagad neviens flagmanis mazāk nemaksā. Bet podziņtelefonu laikos vidējais cenu līmenis bija zemāks. Algu līmenis, baizevei, arī.

Link to comment
Share on other sites

savu nokia 6320i pirku par vēl brangākām naudām.. bet pie Nokia E51 gan tiku par 10ls (tajā laikā biju VIP un mazcenas/dotēties, tādi tiešām bija) :D

Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, raivix95 said:

Bet kādas domas par Nokia android aparātiem?

Saka, ka šajos «tīrais Androīds». Varbūt tā ir priekšrocība.

 

6 minutes ago, versatile said:

maksāja ap 250 Ls... Lētucis nebija.

Toreiz tā bija liela nauda, varbūt pat lielāka kā 500 eiro tagad.

Link to comment
Share on other sites

6230i jau vairs nebija klasiskais melnbaltais podziņfons. It kā jā un it kā nē, baigi plastmasīgs likās salīdzinot ar tiem pašiem 3310 un 6230 - man 3310 visvairāk patika tā foršā pogu spiešanas feedback - ciets, īss, precīzs gājiens, momentāla atsaucība no trubas. 6230i jau bija gumijots un meh.

Labots - versatile
Link to comment
Share on other sites

Man ejošs 5110 joprojām darbā skapī stāv. pirms gadiem 5 kādas 2 nedēļas palietoju - izšķīda e52, bet tieši tai brīdī mainīju darbu un lmt līgums bija starp 2 uzņēmuemiem pārejas procesā. Jaunajā darbā visi domāja, ka esmu kaut kāds baigais nazis, kurš lieto "nenoklausāmo" aparātu :D

 

Bija vēl tāds 5210 - vot tas bija reizes 3 krutāks par 3310, trieciendrošs korpuss, utml - ja tāds būtu mūsdienās ar 4g un gps (pietiek, ja rāda norādes un karti vienkārši), bet ar melnbaltu ekrānu - ņemtu nedomājot.

Labots - versatile
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, versatile said:

Atceramies, ka oriģinālā 3310 nebija el cheapo telefons - 

 

00to sākumā ekstrēmi lētu telefonu nebija, varēja jau kaut ko lētāk atrast, bet 3310 nebija dārgs telefons tiem laikiem. 

P.S Pēdējās 3310 2004. gadā jau nāca pa 50ls

Link to comment
Share on other sites

 Savu 5110 neveiksmīgi pazaudēju, kad nopirku vietā telefonu - 3310, pirmā vilšanās, baterija turēja švakāk salīdzinājumā ar 5110 (tikai kādas 4 dienas pret stabili nedēļu), nolietojās man tas 3310 trīs gados, vienā dienā pārstāja darboties, nesu uz darbnīcu, bet labot nebija izdevīgi. Tā ka, man nav saprotams, kāpēc to 3310 slavē kā baigi labo baterijas turēšanās ziņā un izturības ziņā. Nebija tas 3310 nekāds lētais, varbūt uz beigām tam cenu nolaida, bet, kad tas bija aktuālais modelis, maksāja vairāk kā 5110.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, vvv said:

Saka, ka šajos «tīrais Androīds». Varbūt tā ir priekšrocība.

Taisnība. Pats Nokia runasvīrs teica, ka "totally untouched Android". Vienīgais, kas piemests klāt, ir modificēta kameras programmiņa. Un tieši stock andris mani vilina. Vismaz beidzot varēšu bez sirdsapziņas pārmetumiem migrēt no Win uz android. 

Link to comment
Share on other sites

Iespējams,  Nokia marketologi zina ko dara un ''reinkranētais" 3310 tiks piedāvāts vajadzīgajam adresātam. Dizaina ziņā viņš noteikti nava domāts lielākās tel. daļas lietotāju auditorijai.
Ja piedāvātais produkts tirgū aizies, kā ''modes prece'' varbūt tas nostrādās. 
Attēlos redzot viņa Dizainu, pat nestādos mērķauditoriju kam tas būs domāts, jaunāk. klašu skolēniem?
Opīšiem, Omēm?
Ja pēdējiem, tad manuprāt tastatūras pogu izm. ir galīgi garām. (stipri maziņš)
Lai aparātiņš būtu pievilcīgs augšm. pircējiem, sākotnēji visam pamatā būs Nokias piedāvājuma Cena.   

  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Cena jau nu galīgi nav vilinoša 49€ + mūsu tirgoņu uzcenojums, šajā cenu kategorijā sākas jau budžeta android telefoni un minat divas reizes, ko skolēns izvēlēsies. 

Link to comment
Share on other sites

viesturs0711
18 hours ago, darklight said:

M35 - vot tā bija manta

Es ar šo vairāk kā gadu nostaigāju! Tiešām laba un izturīga truba! Tika mētāta slīcināta utt!

Link to comment
Share on other sites

15 hours ago, versatile said:

Bija vēl tāds 5210 - vot tas bija reizes 3 krutāks par 3310, trieciendrošs korpuss, utml - ja tāds būtu mūsdienās ar 4g un gps (pietiek, ja rāda norādes un karti vienkārši), bet ar melnbaltu ekrānu - ņemtu nedomājot.

Hmm, tiešām nekā tāda šobrīd nav tirgū? Grūti iznīcināmu pogainu telefonu ar gps un internetiem (ok, uz melbaltu ekrānu necerēsim)?

Nu, neskaitot CAT B100, kurš ir '13 gada un bez 4G - bet nu vismaz kaut kas.

 

Nokijai pēdējais no šitādiem bija 3720, kaut kā bija licies ka šam bija gps, bet tomēr nē. Kartes gan.

Nez saucās tas 5-kautkas, kurš nāca pēc 5100 (kurš nāca pēc 5210) un pirms 5500 (kurš bija pirms 3720), un kuram bija no divām daļām samaucams korpuss tāpat kā 5210 un 5100? Tāds stūraināks par 5100, melnā vai tumši zilā krāsā bija dabūjams, melnām pogām. Priekš viņa eksistēja tāda virsū uzmaucama gps "mugursoma". Caur ko viņa tur slēdzās klāt - figzin.

Link to comment
Share on other sites

Nez, 5110 kādreiz varēja iepirkt uz svaru no fričiem un tirgot tālāk uz nebēdu - maināmos vāciņus krāsot visādās krāsās utt. :D Man dikti patika līdzīgs, bet cits aparāts - 6110, kas bij mazliet vecāks, bet biznesa klase. Kolēģis vēl ilgi tādu lietoja ar mašīnas handsfree - pirms 3 gadi pārtrauca. Pēdējais ko lietoju bij E52. Ļoti patika, bet drausmīgi ātri pogas nobružājās. 2X mainīju, bet apnika - atvilknē vēl stāv.  :) Šis jaunais tiek tendēts uz jauniešiem, kas iešot uz ballītēm un no viedtālruņiem pārliks karti uz šito. Nezinu, nezinu - kādu laiku kā modes lieta aizies, bet pēcāk nosprāgs dabīgā nāvē.

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, 138 said:

Hmm, tiešām nekā tāda šobrīd nav tirgū? Grūti iznīcināmu pogainu telefonu ar gps un internetiem (ok, uz melbaltu ekrānu necerēsim)?

Nu, neskaitot CAT B100, kurš ir '13 gada un bez 4G - bet nu vismaz kaut kas.

 

Gan jau ir. Ok, Cat S40, laikam, bija nejēdzīg,s jo tam ekrānus iznīcināja pārāk daudzi un pietiekami nevainīgi.

Bet fīča ir lietošanas pieredzē, un tā ir citāda. no maniem telefoniem tieši nokia 5210, e51 (e52 bija riktīgs downgrade, salīdiznot) un SE T630i bija visiespaidīgākie šai ziņā. Perfekti instrumenti, ērti lietojami. Dragā sms neskatoties un bez kļūdām (tad vēl bija aktuāli), gana ok baterija, utt.

Link to comment
Share on other sites

3310 galīgi nevarēja izcelties ar bačas ilgdarbību. Šis nebija pirmais bez ārējās antenas?

Visilgāk bača turēja 6110, tad 5110.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...