Jump to content

AlvisLeo
 Share

Recommended Posts

Sveiki!
Pirms neilga laika es jums prasīju padomu kādu GPU pirkt RX480 vai GTX 1060 es nopirku RX480 4GB.
Vēlējos pateikt ka esmu ļoti vīlies tas būtu pat maigi teikts... Veiktspēja itkā ir tīri ok bet driveri ir zem katras kritikas ja nav kazai piena tad nav... Esmu izmēģinājis aptuveni 5 driverus neviens no tiem nestrādā korekti kaut kādas mūžīgās problēmas 16x versijas driveriem wattman error problēmas tad vēl display error vienkārši drivers paņem un izrubās pats no sevis spēlējot kādu spēli... 17xx versijai vairs nelec ārā wattman error bet vienkārši ņem un pati no sevis izrubās kaut kādus nesaprotamus errorus uzmet saistībā ar driveri. Lasu daudzos forumos un daudziem šādas problēmas sākumā domāju ka pirksti parāk līki bet nekā neesmu vienīgais tāds.
P.S Esmu konkrēti vīlies AMD kantorī vairs nepirkšu viņu veidotās komponentes labāk samaksāju dārgāk bet vismaz sistēmas strādās stabili.

P.S.S Nevienam neiesaku pagaidām pirkt RX versijas GPU jo gan 460 gan 470 ir šadas pašas problēmas varbūt vēlāk kad uztaisīs jaunus driveru kad tiešām sataisīs šo visu murgu jo pa 2 mēnešiem ir izgājuši 2 driveri un nav nekas salabots tas nav normāli!

  • Patīk 2
  • Slikti! 2
Link to comment
Share on other sites

Ak.. Problēmas vienmēr ir tikai ar to situāciju, kādā esi tu - bet visur citur ir super. Vēl pirms pāris mēnešiem vairāki forumi bija pilni piespamoti ar GTX 1060 Win10 draiveru problēmām. Tāpat tas, ka problēma eksistē arī citiem, it nemaz nenozīmē, ka pie vainas nav līkrocība.

P.S. vietējiem fanātiķiem; mans nesenākais GPU pirkums ir 1050 karte casual kastei.

  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

Nu tad pasaki man lūdzu kas tā pa problēmu var būt? Ja es izdzēsu pa tīro GPU driveri un no jauna instelēju jaunāko driveri un tā pati problēma vien ir palikusi! Paši AMD veči forumā kaut ko smirdēja pirms pāris driveriem ka viņi izmeklēs bet nekādi jaunumi nav...

Labots - AlvisLeo
Link to comment
Share on other sites

Ņem DDU, atinstalē visu un uzliec jaunākos draiverus. Tad jau skaties, kas notiek. Es nenoliedzu, ka var būt arī draiveru problēmas, bet vienmēr būs kāds, kas aizkapa balsī kliegs par savām problēmām, pat tad, kad tev pašam ir tam cilvēkam identiski dzelži, un tu tos rūcini laimīgs.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Emilz said:

Ņem DDU, atinstalē visu un uzliec jaunākos draiverus. Tad jau skaties, kas notiek. Es nenoliedzu, ka var būt arī draiveru problēmas, bet vienmēr būs kāds, kas aizkapa balsī kliegs par savām problēmām, pat tad, kad tev pašam ir tam cilvēkam identiski dzelži, un tu tos rūcini laimīgs.

To es visu izdarīju! Nekas nemainās!

Labots - AlvisLeo
Link to comment
Share on other sites

Ja ir tik sūdīgi, ka karte vispār nav lietojama, tad izmanto savas atteikuma tiesības? Ak tā, tās jau nokavēji? Tad izmanto garantiju, ņem tikai vērā to, ka, atkarībā no tā, kādā kaktu kantorī tu iepirkies, lētāk varētu izrādīties uzreiz nopirkt citu karti.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Antons ar lielo burtu
42 minutes ago, AlvisLeo said:

Ja es izdzēsu pa tīro GPU driveri un no jauna instelēju jaunāko driveri un tā pati problēma vien ir palikusi!

Šādas problēmas nākas dzirdēt visai bieži. Kā nVIDIA lietotājs protams nesapratīšu AMD draiveru problēmas, jo pašam tādu nav bijis.

  • Patīk 2
  • Slikti! 2
Link to comment
Share on other sites

34 minutes ago, aNi said:

Līkas rokas > draiveru vaina.

Varbūt tu vari atbraukt ar savām "taisnajām rokām" un izlabot man un ja tev tas izdosies tad es tev samaksāšu bet ja nē paliksi bešā ok?

Link to comment
Share on other sites

Atkarībā, kādā veikalā iepirkies, kartes samaiņa pret citu varētu būt relatīvi nesāpīgs process vai ilgas, ļoti ilgas galvassāpes, kas, iespējams, pat beigsies ar tev sākotnēji vēlamo rezultātu. Katrā ziņā uz veikalu neej tukšām rokām, ņem līdzi kādu iesniegumu un pēc iespējas detalizētāk apraksti problēmas. Ja vari uztaisīt pierādījumus, kaut vai uzņemt video, kas attēlo problēmas, tas tavas izredzes ātri atrisināt lietu uzreiz daudzkāršo. PTAC tavā labā strādās, bet apmēram tikai tik ilgi, kamēr palīdzība ietver tikai rakstveida saziņu ar tevi-PTAC-veikalu. Pie tam arī ar ātrumu 1 vēstule/mēnesī. :dance3:

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Mielestapa

Tas tak ir pilnīgi normāli jebkurai jaunai AMD videokartei!

Ja NVIDIA kartes ir plug@play kartes, tad AMD kartes prasa ieguldīt daudz darba un mīlestības, pirms sāk pieņemami darboties.

Pirmais ieteiktu novilkt draiverus nevis no kartes ražotāja lapas, bet no AMD lapas, kur var novilkt arī programmu veco draiveru iztīrīšanai, varbūt palikuši iepriekšējās kartes draiveri. Tad ir jāpārbauda kartes BIOS versija, varbūt ir atjauninājumi. Tālāk ieiet Global Wattsman un Power Limit paaugstināt par 10-20%, temperatūru un Fankontroli pārslēgt uz Manual. Ja tas nelīdz, cītīgi jāstudē Google, varbūt problēmas gan ar PSU, mātesplates BIOS (varbūt jāatjauno), Tāpat ar MEMTEST jāpārbauda operatīvās atmiņas moduļi. Var pamēģināt samazināt kartes voltāžu, un ir vēl daudzi citi triki. Par mainīšanu - tā ir loterija, kādreiz bija draiveru problēma ar R9 290, kuru samainīja pret tādu pašu R9 290, kurai bija tās pašas problēmas. Vēl ir R9 390X, kuru nemainīja pārdevējs, bet nedēļas laikā, izlasot pārsimt forumus, izdevās vest pie prāta.

  • Patīk 6
  • Slikti! 2
Link to comment
Share on other sites

Ne reizi nav bijušas tādas problēmas kā šim autoram ~8 gadu laikā lietojot AMD (senāk ATI) videokartes. Draugam ir RX 480 un nekas tāds arī nav manīts, strādā kā nākas.

Link to comment
Share on other sites

Šķību roku/neattīstītu smadzeņu gadījums. Neesmu par tik izteiktām problēmām dzirdējis par RX sērijas kartēm. Nē, nu parasti jau gadās pāris kadriņi kuriem nekas neiet, un tad bauro, ka konkrētā firma vainīga. Un attiecībā, ka AMD vainīgie pie sūdīgiem draiveriem - kautkā pēdējā laikā tieši dzirdēts pa visam pretēji - ka Nvidia ir daudzas problēmas. Nu AMD draiveri šobrīd ir stabilākie kādi jebkad tie bijuši. Kopš Crimson izlaišanas, draiveri ir citā līmenī. Noteikti stabilāki kā NV uz doto brīdi. 

Un varbūt problēma bija dzelzī, jeb pati videokarte bij brāķis? Nu šeit tiešām izskatās, ka nav spējas pašam visu pāŗbaudīt un izmēģināt līdz galam, un pareizi. 

 

Ceru, ka neviens no tāda šķībroķa neņems padomu "Nevienam neiesaku pagaidām pirkt RX versijas GPU jo gan 460 gan 470 ir šadas pašas problēmas", jo ja vienam loham neiet, tad tas nenozīmē ka pārējiem neies. :D

 

Lietoju RX470 jau vairākus mēnešus, ne mazākās problēmas bijušas. Tik jaunie funkcionālie uzlabojumi iepriecina. Un vismaz nav jādod sava personīgā infa aka telemetrija, kā citu kantoru lietotājiem, piemēram, Nvidia, ja grib lietot GFE. 

 

 

 

2 hours ago, Antons ar lielo burtu said:

Kā nVIDIA lietotājs protams nesapratīšu AMD draiveru problēmas, jo pašam tādu nav bijis.

Es kā AMD lietotājs arī nekad neesmu pieredzējis nekādas problēmas. Ir bijis arī Nvidia, arī nekādu problēmu. Viss atkarīgs no end-usera domāšanas spējām. 

 

 

 

6 minutes ago, Mielestapa said:

 

Tas tak ir pilnīgi normāli jebkurai jaunai AMD videokartei!

Ja NVIDIA kartes ir plug@play kartes, tad AMD kartes prasa ieguldīt daudz darba un mīlestības, pirms sāk pieņemami darboties.

 

Kā var būt tādi troļļi. (I mean, es ceru, ka troļļo! :D) ja nē, tad tiešām kā var būt tādi domāt-nespējīgi auni.

 

"Nvidia ir plug'n'play (nevis plug@play, aun), bet AMD vēl jāsaskrūvē pašam kūleris virsū un vēl jauzkodē draiveris".. kkā tā? :D 

 

nespēju tādu idiotismu aptvert. Biju pazudis no Boota kādu laiku, laikam būs japazūd atkal pēc pāris dienu apciemojuma. Tas stulbuma līmenis ir kaitīgs morālei. 

 

 

Labots - N4a
  • Patīk 3
  • Slikti! 7
Link to comment
Share on other sites

Mielestapa

Vispār AMD tirgo videokaršu konstruktorus - saliec pats!

Pašam jājauc dzese, jāmaina pret normālu (it sevišķi tas attiecas uz R 390/390X), jāzāģē un jālīmē radiatori un VRM dzeses, jātūcī termogumijas šķirbās, jāflešo BIOS, jāmeklē draiveri, ja analogais monitors - jāmeklē adapteri, jāburas ar mūžīgi izsalkušajiem atmiņas kontrolieriem, cītīgi jālasa forumi u.t.t. Tā teikt, AMD rūpējas, lai viņu klienti pastāvīgi izglītojas:)

 

  • Patīk 5
  • Slikti! 3
Link to comment
Share on other sites

Mielestapai laikam ciemā bamslis uz akciju pabijis. Kopš kura laika 390/390X ir jāmaina dzese un jāburās pa internetu lai tā strādātu? Pietiek dzert, draugs mīļais.

Link to comment
Share on other sites

Mielestapa

Bet kopumā AMD kartes ir uzticamas, visilgāk mocītā ASUS DC II R9 290 ir 60 reižu ņemta laukā no korpusa un pārjaukta (eksperimenti ar dzesi), bet darbojas, ka prieks. Gainward GTX 770 un MSI GTX 780 neizturēja mocības un atņirdzās.

Link to comment
Share on other sites

Mielestapa

R 390/390X ir ļoti populāra problēma - black screen, par ko ir pilns internets, savukārt ekspluatējot minētās kartes ar ražotāju dzesēm, temperatūra slodzē sasniedz 70 -75 Celsija grādus, bet VRM pat vairāk, kas tā kā nebūtu īsti pieņemami.

  • Patīk 4
  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

Tak te ir tādi NV fani savākušies, ka nez. Un vēl daudzi ar nekorekti funckionējošām smadzenēm. -6 jau pie mana iepriekšējā posta. Daudzus šķībročus un NV fanus, kurai nevar pieņemt taisnību, laikam aizvainojis. :D

  • Patīk 2
  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

Nemācēšu komentēt par autora problēmām ar draiveriem, bet viens ko es novēroju nesenos paša izmēģinājumos ar RX470 un RX480, tad abām bija problēmas ar DX iekš Battlefield 1, tāpat draugam konstanti krašo 295x2, gan BF1, gan arī agrāk uz BF4 bija tie paši DX crashi. Cik darīšana bijusi ar Nvidia kartēm, visdažādākajām, nevienai nekad nekas tāds nav bijis. 

 

Tāpat nevienam neiesaku iegādāties AMD karti no Sapphire- pilnīgi jauna karte no kastes ar bojātu ventilatoru, kurš izdod briesmīgu skaņu, nedaudz pagooglejot, izrādās, ka standarta vaina un Sapphire pat paredzeējis vienkāršu ventilatoru nomaiņu, tik uzraksti viņiem un atsūtīs jaunu... nē nu psc, tik vien kā prieka skūrvēt un mainīt ventilatorus pašam :D otra karte no Asus Strix izpildījumā, tur, protams, viss kārtībā gan ar pašud zelzi, gan softu (Sapphire gadījumā softs arī pilnīga kaka). 

  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

32 minutes ago, kappa said:

Nemācēšu komentēt par autora problēmām ar draiveriem, bet viens ko es novēroju nesenos paša izmēģinājumos ar RX470 un RX480, tad abām bija problēmas ar DX iekš Battlefield 1, tāpat draugam konstanti krašo 295x2, gan BF1, gan arī agrāk uz BF4 bija tie paši DX crashi. Cik darīšana bijusi ar Nvidia kartēm, visdažādākajām, nevienai nekad nekas tāds nav bijis. 

 

Tāpat nevienam neiesaku iegādāties AMD karti no Sapphire- pilnīgi jauna karte no kastes ar bojātu ventilatoru, kurš izdod briesmīgu skaņu, nedaudz pagooglejot, izrādās, ka standarta vaina un Sapphire pat paredzeējis vienkāršu ventilatoru nomaiņu, tik uzraksti viņiem un atsūtīs jaunu... nē nu psc, tik vien kā prieka skūrvēt un mainīt ventilatorus pašam :D otra karte no Asus Strix izpildījumā, tur, protams, viss kārtībā gan ar pašud zelzi, gan softu (Sapphire gadījumā softs arī pilnīga kaka). 

Ļoti informatīva informācija kura vēlāk iespējams kādam var noderēt.

Labots - Microstar
Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, kappa said:

Tāpat nevienam neiesaku iegādāties AMD karti no Sapphire- pilnīgi jauna karte no kastes ar bojātu ventilatoru, kurš izdod briesmīgu skaņu, nedaudz pagooglejot, izrādās, ka standarta vaina un Sapphire pat paredzeējis vienkāršu ventilatoru nomaiņu, tik uzraksti viņiem un atsūtīs jaunu... nē nu psc, tik vien kā prieka skūrvēt un mainīt ventilatorus pašam :D otra karte no Asus Strix izpildījumā, tur, protams, viss kārtībā gan ar pašud zelzi, gan softu (Sapphire gadījumā softs arī pilnīga kaka). 

 

Mans viedoklis par Sapphire ir tieši pretējs. Cik bija viņu GPU, (3-4) tā nekādu problēmu. Klusas, dzesē labi un ne reizi nav nosvilušas. 

 

Par viņu support gan nemācēšu teikt, jo nekad nav bijušas problēmas.

Labots - Guest
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Design said:

 

AMD un nVIDIA tās ir divas pilnīgi dažādas lietas. Gribi braukt ar mersedesu pērc nVIDIA, ar opeli pērc AMD. :D

 

Salidzinājumam nekādas loģikas. Nvidia drīzāk ir kā Volkswagens. Nez vai sapratīsi analoģiju. 

 

 

2 hours ago, kappa said:

 

Nemācēšu komentēt par autora problēmām ar draiveriem, bet viens ko es novēroju nesenos paša izmēģinājumos ar RX470 un RX480, tad abām bija problēmas ar DX iekš Battlefield 1, tāpat draugam konstanti krašo 295x2, gan BF1, gan arī agrāk uz BF4 bija tie paši DX crashi. Cik darīšana bijusi ar Nvidia kartēm, visdažādākajām, nevienai nekad nekas tāds nav bijis. 

 

Tāpat nevienam neiesaku iegādāties AMD karti no Sapphire- pilnīgi jauna karte no kastes ar bojātu ventilatoru, kurš izdod briesmīgu skaņu, nedaudz pagooglejot, izrādās, ka standarta vaina un Sapphire pat paredzeējis vienkāršu ventilatoru nomaiņu, tik uzraksti viņiem un atsūtīs jaunu... nē nu psc, tik vien kā prieka skūrvēt un mainīt ventilatorus pašam :D otra karte no Asus Strix izpildījumā, tur, protams, viss kārtībā gan ar pašud zelzi, gan softu (Sapphire gadījumā softs arī pilnīga kaka). 

 

Arī šīs problēmas mani nav skārušas. 

Pašam ir Safīra Nitro+. Karti neesmu redzējis karstāku par 60C rukājot AAA spēles pie maxotiem (50-60fps) un neesmu "dzirdējis" arī. Klusi strādā. Un, ja kādreiz būs nepieciešamība nomainīt ventilatoru, tad viena skrūve ārā un iemet otru vietā. Laikam "kappa" neizprot ventilatora maiņas iespējamības nepieciešamību. 

 

 

Tiešām izskatās, ka šeit ir savākušies līkroči, kuriem pirmās kartes bij AMD un kuras viņi dēļ sava stulbuma sačakarēja un kad varbūt bij kautko iemācijušies, tad patrāpījās Nvidia, un tās dēļ mācīšanās no kļūdām, gāja nedaudz labāk. Itkā. Jeb vienkārši fanboji. 

  • Slikti! 2
Link to comment
Share on other sites

pašam griežas divas r9 290, virs 60 grādi nekad nēsmu redzējis,strādā klusi, nekādu problēmu.

Labots - zmeyok
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, N4a said:

Pašam ir Safīra Nitro+. Karti neesmu redzējis karstāku par 60C rukājot AAA spēles pie maxotiem (50-60fps) un neesmu "dzirdējis" arī. Klusi strādā.

 

21 minutes ago, zmeyok said:

pašam griežas divas r9 290, virs 60 grādi nekad nēsmu redzējis,strādā klusi, nekādu problēmu.

Visa šī ir tukša muldēšana kamēr tas nav reāli pierādīts ar vienādu mērījumu metodiku. Viens mēra tā otrs šitā, nu nevajag te salīdzināt ābolus ar apelsīniem!

Labots - Toļiks
Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, Toļiks said:

Visa šī ir tukša muldēšana kamēr tas nav reāli pierādīts ar vienādu mērījumu metodiku. Viens mēra tā otrs šitā, nu nevajag te salīdzināt ābolus ar apelsīniem!

Ko?? Bezloģikas karalis ir atpakaļ. Kāda vienāda mērijuma metodika? Da bled, te nav nekāds testa topiks, kur visam jābūt "pēc vienādām merijuma metodikām". Es tikai apgalvoju, ka mana Nitro+ karte nav redzēta esam augstāk par 60C spēlējot daudzas, dažādas triple-A spēles ar maksimāli labākajiem iestatījumiem, kuri iet ar 50-60FPS. Silent keiss ar 2iem intake un vienu outtake cooleri. 

 

Ko pie citiem apgalvojumiem nepiekasies?? Jo tad jau te liela daļa citu anti-AMD/pro-NV apgalvojumu ir tukša muldēšana.?

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, N4a said:

Es tikai apgalvoju, ka mana Nitro+ karte nav redzēta esam augstāk par 60C spēlējot daudzas, dažādas triple-A spēles ar maksimāli labākajiem iestatījumiem, kuri iet ar 50-60FPS.

Nu nevajag melot!  Ja es tev pēkšņi paprasītu, lai tu palaid furmārk testu uz 15 minūtēm, un iemet rezultātu ar grādiem un RPM, tad tu uzreiz bez jebkādas mazākās aizķeršanās nomīstu, un neieliktu to testu, jo pats lieliski apzinies, ka temperatūras un apgriezieni būs dirrsā, jo sapphire kūleris ir sūdīgs! Tā ka "Bravūrīgais Fanobj" iebāz tos savus 60 grādus sev dirrsā!

https://youtu.be/qOsuPzZlreA?t=6m3s

temps3.png

Labots - Toļiks
  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, N4a said:

Pašam ir Safīra Nitro+. Karti neesmu redzējis karstāku par 60C rukājot AAA spēles pie maxotiem (50-60fps) un neesmu "dzirdējis" arī. Klusi strādā. Un, ja kādreiz būs nepieciešamība nomainīt ventilatoru, tad viena skrūve ārā un iemet otru vietā. Laikam "kappa" neizprot ventilatora maiņas iespējamības nepieciešamību. 

Tu gan esi stūrgalvīgs, ieej taču google un paskaties, pilns google un youtube ar safīra problēmām- cik daudziem tās kartes gaudo, tieši ventilatori. Tas ir idiotiski pašam mainīt kaut ko uz kartes, lieku reizi apstiprina ražotāja vājo kvalitātes kontroli un lētāk viņiem ir šādā veidā novelt to uz patērētāju, bet Tu priecājies kādi citi "līkroči" un tādā garā. Man kā vienkāršam lietotājam nav jālauza galva par to, kā nomainīt ventilatoru. Un ja arī ir viegli nomaināms, kāpēc to neizdarīt kā XFX gadījumā, ar klipšiem- klik un ārā, i vēl gaismiņas var mainīt ja patīk, bet nē, sapphire to izdara pa savam- jeb- pa lētajam.

 

Un tad visi šitie fanboju apvainojumi- tak atjēdzies, ja kāds pasaka kaut ko neglaimojošu tavam favorītam, tas nav fanbojisms, tieši tas pats man ir sakāms par EVGA un viņu lažu ar daždām Nvidia kartēm. Norādot uz kāda lažu, tas NAV FANBOJISMS, izaudz tak no tā puišeļa domājiena.

Labots - kappa
  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Toļiks said:

Nu nevajag melot!  Ja es tev pēkšņi paprasītu, lai tu palaid furmārk testu uz 15 minūtēm, un iemet rezultātu ar grādiem un RPM, tad tu uzreiz bez jebkādas mazākās aizķeršanās nomīstu, un neieliktu to testu, jo pats lieliski apzinies, ka temperatūras un apgriezieni būs dirrsā, jo sapphire kūleris ir sūdīgs! Tā ka "Bravūrīgais Fanobj" iebāz tos savus 60 grādus sev dirrsā

Nav man nekāda mīzele. Varu arī ielikt, kaut tur būtu 80C. Ja nebūtu ko darīt (lai arī tā šaubos ka būs), palaistu un iemestu rezultātus. 

 

 

1 stundu atpakaļ, kappa said:

Tu gan esi stūrgalvīgs, ieej taču google un paskaties, pilns google un youtube ar safīra problēmām- cik daudziem tās kartes gaudo, tieši ventilatori.

Kāds sakars ar stūrgalvību? Da kāds man sakars kas kam iet un neiet. :D Man viss perfekti. Tas ir skaidrs, ka kādam būs kādas problēmas. Ir kam arī neiet MSI, XFX etc.,. Pirms ņēmu 470, palasīju ko katrs raksta. Bij kam Safīrs gāja perfekti, bij kas kautko sūdzējās, ka švaki dzesē. Arī lasīju mīnusus par Asus. Par MSI mazāk. Bet Sapphire tajā momentā varēju ieķert pa 30Eur lētāk, nekā MSI. Un neko "lētu" Sapphire kartē nesaskatu. Kvalitatīvi nostrādāta karte, ar metāla backplate. Klusi darbojas, nekas nedžinkst un nelido prom.

 

 

1 stundu atpakaļ, kappa said:

Un tad visi šitie fanboju apvainojumi- tak atjēdzies, ja kāds pasaka kaut ko neglaimojošu tavam favorītam, tas nav fanbojisms, tieši tas pats man ir sakāms par EVGA un viņu lažu ar daždām Nvidia kartēm. Norādot uz kāda lažu, tas NAV FANBOJISMS, izaudz tak no tā puišeļa domājiena.

"Puišeļa domājiens" :D tak te ir pilns ar fanbojiem, tas ir vairāk kā skaidrs. JEBKURAM šeit norādot kādu "lažu", izskatās, ka tiek aizskartas kautkādas jūtas, un tā pamatīgi. Tāpēc ko tu tikai man piezīmē to. Kad es aizskaru citu favorītu (sākas ar N. un šeit vairumam tas ir favorīts), tad citi tā pat, kā aizskarti brēc. Un daudzu apgalvojumi šeit ir tāds stulbuma kalngals, ka nekas cits kā "fanboja" piedēvēšana tiem neder. 

 

 

 

b795dd98d989b5653cba33261c75bb23886180dc

Labots - N4a
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, N4a said:

Varu arī ielikt

Nu ja liksi tad precīzi uz 15 minūtēm, un tā lai visa RPM līkme būtu redzama.

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, N4a said:

Bij kam Safīrs gāja perfekti, bij kas kautko sūdzējās, ka švaki dzesē.

Tak es ne jau par temperatūrām runāju- kooleris fiziski kropls, ieej tak youtube un paskaties... izskatās ka te ar karotīti jāiebaro viss citiem. Ne jau visas kartes bojātas, bet daudz tādu defektīvu modeļu- manuprāt- absurds, kā jau teicu, kompānija pamatīgi haltūrē uz kvalitātes kontroli.

 

5 hours ago, N4a said:

Un neko "lētu" Sapphire kartē nesaskatu. Kvalitatīvi nostrādāta karte, ar metāla backplate. Klusi darbojas, nekas nedžinkst un nelido prom.

Nu lēts ir kaut vai viņu softs, gan MSI, gan Asus, tas ir pilnīgi citā līmenī. Protams, atsevišķu aizrādījumu Asus izpelnītos par savu RX470 Strix karti dēļ tā, ka no Strix un Aura tur smakas maz (ja salīdzina teiksim ar dārgākām kartēm), bet nu softs ir tas pats un tas ir absolūti līmenī, tieši tāpat ir arī ar MSI kartēm. Nesaku ka Sapphire ir tās sliktākās, bet ir noteikti iemesls, kāpēc tās ir lētākās..

 

5 hours ago, N4a said:

Tāpēc ko tu tikai man piezīmē to.

Tu "piesējies" man, vot i piezīmēju Tev :p 

Link to comment
Share on other sites

v

14 hours ago, N4a said:
17 hours ago, Design said:

AMD un nVIDIA tās ir divas pilnīgi dažādas lietas. Gribi braukt ar mersedesu pērc nVIDIA, ar opeli pērc AMD. :D

 

Salidzinājumam nekādas loģikas. Nvidia drīzāk ir kā Volkswagens. Nez vai sapratīsi analoģiju. 

 

Tā varēj teik gadus  desmit atpakaļ,tagat tas opelis tiri labi iecienīts diizeļ dzinēju klasē.Vot renalts tas nu gan totuaals meesls!

Labots - kreon
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, drunk_lizard said:

ko tu te bezdi?! ja kaads te ir konkreeta suuda fanbojs, tu vinju atradiisi spogulii.

 

par cik ilgstosji esmu sastits ar datoru servisu, tiiri objektiivu iemeslu deelj nevienam neiesaku amd bruuveejumus. lai dievs pasargaa no meeslem! it seviskji mobilajaa segmentaa. 

Bezditāj, te visi ir suuda fanboji. Pasaki, blyan, ka nav? Ja ir palasīts kaut nedaudz no šīs sadaļas topikiem, tad tas ir vairāk kā skaidrs. 

 

Man nav bijušas ne problēmas ar Pintel, Nvidia, ne AMD. Varbūt tev trūka "objektivitātes", lai kā datorservisa specs varētu pareizi darboties ar AMD brūvējumiem, vai arī tie, kas tev viņus atstiepa, tie ir galīgie līkroči. ;d

 

 

5 hours ago, kappa said:

Tak es ne jau par temperatūrām runāju- kooleris fiziski kropls, ieej tak youtube un paskaties... izskatās ka te ar karotīti jāiebaro viss citiem. Ne jau visas kartes bojātas, bet daudz tādu defektīvu modeļu- manuprāt- absurds, kā jau teicu, kompānija pamatīgi haltūrē uz kvalitātes kontroli.

Nu, kā jau teicu, pagaidām pieredze ar Sapphire ir ideāla, nekādu problēmu. Tāpec priekškam man jāiet skatīties kā kādam kautkas neiet? 

  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, N4a said:

Bezditāj, te visi ir suuda fanboji.

Fanboji ne Fanboji kāda tam ir šķirba tie vienmēr, ir bijuši un būs. Lieta nav Fanbojā, bet tajā, ka tev patīk publiski pasniegt nepatiesu informāciju. Ar tiem 60 grādiem jau paspēji apdiirsties.

Labots - Toļiks
Link to comment
Share on other sites

14 hours ago, kappa said:

Nu lēts ir kaut vai viņu softs, gan MSI, gan Asus, tas ir pilnīgi citā līmenī.

Nav perfekta ražotāja, es, piemēram, NEKAD nesauktu MSI par kvalitatīvu ražotāju. Man ir drūma pieredze ar viņiem. Visi ražotāji grēko, viņi visi ir izlauduši vismaz vienu brāķu partiju. Ja kompānijas konstanti ražotu mēslus viņas vienkārši bankrotētu.

Un kurš pie pilna saprāta lieto ražotāju softu?!

 

EDIT:

Kas attiecas uz autora problēmu, nebūtu slikti uzzināt, kas tieši ir:

Citēt

kaut kādus nesaprotamus errorus uzmet saistībā ar driveri.

Ļoti iespējams, ka tas nemaz nav saistīts ar AMD...

Labots - ruukjis
  • Slikti! 2
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...