Jump to content

Password maiņa uz PIN


betmens
 Share

Recommended Posts

Cerams kāds var palīdzēt. Uzliku PIN. Ļoti ērti. Bet tiklīdz pārstartē datoru, noklusējuma komanda pārlec atpakaļ uz Password. Ļoti neērti. Pašā win 10 neko maināmu, ķeksējamu neatrodu. Pēc hibernate viss štokos. Gūgles tante īsti nepalīdz. Varbūt ko reģistros pamainīt?

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, betmens said:

Cerams kāds var palīdzēt. Uzliku PIN. Ļoti ērti. Bet tiklīdz pārstartē datoru, noklusējuma komanda pārlec atpakaļ uz Password. Ļoti neērti. Pašā win 10 neko maināmu, ķeksējamu neatrodu. Pēc hibernate viss štokos. Gūgles tante īsti nepalīdz. Varbūt ko reģistros pamainīt?

Tikko vienu kompi skatiju, kuram shaads PIN bija iesleegts, vajadzeeja patiiriit.

uzliku, lai sleedzas safe mode, un viss.. vairaak Win iekshaa tikt nevar, safe mode atslegt arii nee - tikai caur recovery.

taa kaa uzmaniigi ar to PIN ;)

Link to comment
Share on other sites

Just now, uldise said:

Tikko vienu kompi skatiju, kuram shaads PIN bija iesleegts, vajadzeeja patiiriit.

uzliku, lai sleedzas safe mode, un viss.. vairaak Win iekshaa tikt nevar, safe mode atslegt arii nee - tikai caur recovery.

taa kaa uzmaniigi ar to PIN ;)

 

Būs jāpamēģina. Laiks tā kā būtu pārinstalēt kompi.. :D

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, drunk_lizard said:

kad pienaak laiks paarinstaleet? varbuut man arii? bet varbuut esmu nokaveejis?!  aarpraac!!!

 

vienam pazinjam ir portjiks, asus, savlaik maksaaja 800 latus, bija preinstaleeta vista, peec tam tika legaali apgreidots uz 7, peecaak legaali uz 8.1 un visbeidzot apgreidots uz w10. viss veel jo projaam straadaa, atrums labs, gljuku nav. varbuut kaut kas nav pareizi dariits? varbuut jaapaarinstellee?

 

Tas atkarīgs ko pie tā kompīša dara. Mātei uz pavecāka uzliku mint. Viņa varētu 10 gadus lietot neko nemainot. Ja vien usb ligzdā nebūtu kaut kā dabūjusi iekšā barošanas spraudni :) 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, drunk_lizard said:

legaali apgreidots uz 7, peecaak legaali uz 8.1 un visbeidzot apgreidots uz w10. viss veel jo projaam straadaa

Nu dažiem veicas. Man pēc apgreida uz Windows 10 nekas vairs korekti nestrādāja, viss nepārtraukti krešoja. Svaiga instalācija atrisināja problēmu.

Link to comment
Share on other sites

viesturs0711
19 hours ago, darklight said:

Nu dažiem veicas. Man pēc apgreida uz Windows 10 nekas vairs korekti nestrādāja, viss nepārtraukti krešoja. Svaiga instalācija atrisināja problēmu.

Apgreids no 7 uz 10 bija vajadziigs lai Maikrosofts dzelzhu numurus savaa galaa piefiksee. Peec tam tiira instalaacija ar 10to. Citaadi visaadi bugu un nebuushanas var sanaakt!

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...